Pretty Little Secrets

Pretty Little Secrets 20. Konec

28. listopadu 2014 v 17:03 | Saline A.

Nějak… Tomu nemůžu uvěřit, že už je zase konec. Přijde mi, že čas letí mnohem rychleji, než dřív, a jsem si jistá, že chudáci Bill s Bushidem by určitě horlivě přitakali, kdyby mohli. Bylo jim určeno tak málo času… Ale já věřím, že až se jednou ohlédnou, uznají, že si ten vyměřený čas dobře užili a prožili ho láskyplně, každým coulem. Možná je bude mrzet, že ho neměli víc, ale… Kdo ví? Třeba jejich čas ještě přijde ;)

Ať tak či onak, já bych vám chtěla z celého srdce poděkovat. Odezva, kterou jste mi v této povídce věnovali, mě hřála na srdci, dělala lepší dny i noci, kdy jsem se skláněla k sešitu, a i přes kruté bolesti hlavy psala a psala, protože jsem byla po příběhu hladová stejně jako vy. Nechala jsem jim kus svojí duše výměnou za jejich bolestivé vyprávění. Ale stálo to za to.

Ještě jednou vám tedy velice děkuji a doufám, že se budeme setkávat i u ostatních příběhů. :)
Mějte se krásně,

Saline A. alias Žabka


Bylo to jiné. Realita se od jeho představ lišila tak moc, až si přál, aby to byl jen sen. Tomova otázka, co si vlastně představoval, ho ale vrátila na zem. Seděl ve starém houpacím křesle, které tu zůstalo po majitelích, a s hrnkem kávy z terasy sledoval jejich psy, jak si hrají na nové zahradě. A přemýšlel nad Tomovou poznámkou.

Měl pravdu, samozřejmě. Co si vlastně představoval, co od přestěhování očekával? Že jakmile vystoupí z letadla, náhle dojde k osvícení, Bůh, na kterého nevěřil, mu odpustí všechny hříchy a on díky tomu najde klid na duši? Že zapomene na to, že vůbec kdy měl zlomené srdce? Že si bude pamatovat jen tu překrásnou lásku a stěhování si vysvětlí vzájemnou dohodou? Bože, byl tak naivní.

Pretty Little Secrets 19.

21. listopadu 2014 v 15:57 | Saline A.

Seděl v pokoji, uprostřed hromady svých věcí. Po návratu z rozlučkové party byl v takovém rozpoložení, že spánek nepřicházel v úvahu, takže se rozhodl balit další věci, které chtěl původně nechat na stěhovácích. Po pár minutách litoval, že to neudělal, ačkoliv na jednu stranu děkoval Bohu, že to neudělal. Našel totiž společnou fotku s Bushidem. V objetí. Šťastní.

Bylo to jako facka, dívat se na svoje staré já, jak bylo šťastné a možná věřilo, že taky může mít svůj happy end, jako jsou v pohádkách. Současné já se mu hlasitě vysmívalo.

Dlouhou chvíli se rozhodoval, zda si fotku má nebo nemá přihodit k osobním věcem, ale nakonec jí vložil do pasu, ačkoliv moc dobře věděl, že toho bude později litovat. Měl v Berlíně nechat všechno, co s Bushidem nějak souviselo a snažit se na něj kompletně zapomenout.

"Bille?" nakoukl k němu Tom. "Jsou tu stěhováci," zamumlal, když k němu Bill vzhlédl. "Chtějí ukázat, co všechno je ještě potřeba sbalit. Pak… budeme muset vyrazit."

Bill se zhluboka nadechl, s kývnutím mlčky prošel kolem Toma přímo za muži od stěhovací firmy. Tak ať už to má za sebou.

Pretty Little Secrets 18.

14. listopadu 2014 v 17:08 | Saline A.
Bill seděl před zrcadlem a mlčky se prohlížel. Natálie odvedla fantastickou práci, ostatně jako vždy. Krátké vlasy mu překvapivě slušely, ale hlavně se zbavil dredů, které na něm měl Bushido tak rád. První věc k odpoutání se od něj tak byla splněna. Zbývá další asi tak milion…

S povzdechem si elegantní vlnu prohrábnul a zamířil do kuchyně, kde zaslechl tichou výměnu názorů mezi Tomem a Jostem. Ačkoliv to nevypadalo na nějakou prkotinu, Tom vehementně tvrdil, že o nic nejde, a že se tím vůbec nemusí zatěžovat. Že ale půjde o něco většího, co se navíc týká jeho, pochopil když do kuchyně vešel a Tom i David oba naráz zmlkli.

"Co se děje?" zamračil se.

"Vůbec nic, nemusíš si dělat starosti."

"Tome," Bill protočil očima. "Prostě mi řekni, o co jde. Nebo mi to řekneš ty, Davide?" s pozvednutým obočím pohlédl na jejich manažera.

Pretty Little Secrets 17.

7. listopadu 2014 v 17:06 | Saline A.
Bill se nadšeně usmál a upravil růže ve váze. Bylo to už podruhé za velmi krátkou dobu, co se s ním chtěl Anis sejít, přičemž tentokrát poprosil o schůzku u Billa doma. Ačkoliv ho to překvapilo, nic nenamítal, Toma vystrnadil a důkladně připravil sebe i byt. Nemohl se Anise dočkat, od jejich vyznání by s ním nejraději trávil úplně všechen čas, dokonce by pro něj omezil i hudbu.

Div nenaskočil, když se ozval zvonek, ale chvatně zamířil otevřít. Nikdo Anise ve dveřích vidět nemusel. Zazubil se a svému milenci skočil kolem krku jen, co se dveře zavřely, ale jakmile ho políbil, došlo mu, že je něco špatně, a že Anis se neusmívá. "Co se stalo?"

"Bille, můžeme si promluvit?" zamumlal Anis nezvykle tiše a pokorně.

"No… samozřejmě!" Bill s kývnutím zamířil do obýváku, kde se posadil na gauč. Anis si hned sedl k němu a objal ho kolem boků, líbajíc ho na spánek. To trochu uklidnilo Billovy nervy, vděčně se o něj opřel. "Jsi v pořádku? Stalo se něco mamince?"

"Ne, já i mamka jsme zdravotně oba v pořádku," pohladil chlapce po vlasech vděčně, jen si na okamžik užívajíc jeho těla. Natočil mu hlavu, chtěl si vychutnat dlouhý polibek. Věděl, že bude poslední.

"Co se děje, Anisi?" zašeptal Bill. Zůstali opření čely, objímajíc se kolem boků.

Pretty Little Secrets 16.

31. října 2014 v 17:04 | Saline A.

Byl to náročný večer. Po schůzce s Kayem se vydal rovnou za Tomem, na jehož večerní společnost si během turné rychle navykl. Vzhledem k obsahu konverzací, které s Kayem vedli, se k nim přirozeně dostalo i s jeho bratrem. Byla to hodně dlouhá debata, přičemž nešlo zrovna o nic příjemného. Existovala spousta věcí ohledně jejich managementu, o nichž Tom neměl ani ponětí. Byl v šoku z vědomí, že banda tlustých chlápků se snažila mít jeho malého brášku vycvičeného jako štěně. Billovo extravagantní chování náhle získávalo nový rozměr.

Jakmile Bill skončil se svým vyprávěním, slzy marně maskujíc v hrnku s čajem, Tom měl jasno v následujícím postupu. Hned na následující ráno si domluvili schůzku s Gustavem a Georgem, ačkoliv všichni ranní vstávání nenáviděli. Navíc, jakoby toho snad nebylo málo, je při cestě do studia málem zabily fanynky, které je pronásledovaly. Bill byl na pokraji zhroucení.

Jen co dosedl na své místo na gauči, dovolil téměř dvacetikilovému Scottymu, aby se mu usadil na klíně. Alespoň měl kde schovat třes svých rukou.

"Tak jo, o psychopatkách už víme, ale hádám, že kvůli tomu jste nás sem nesvolali. O co jde?" zvědavě na ně pohlédl Georg.

Pretty Little Secrets 15.

24. října 2014 v 6:26 | Saline A.
Pomaloučku se blížíme ke konci... :)

Luise nevěřícně zamrkala. "Budu babička?"

"Budeš," souhlasně přitakal Bushido. "A já se na to malé těším, ale mami, já mluju Billa," nešťastně ji chytil za ruce. "Dnes jsem s ním strávil noc a lámalo mi srdce, když jsem odcházel. Nemůžu se s ním rozejít a říct mu, že ho sice miluju, ale musím to skončit, protože čekáme dítě s Annou. Zlomím mu srdce, už podruhé. A já to nechci. Nechci ho zničit, ublížit mu. Je první po Selině, ke komu cítím tolik jako k ní."

"Miláčku," Luise ho jemně po dlani pohladila, láskyplně se usmála. "Já vím, že tehdy pro tebe vůbec nebylo jednoduché, ale podívej se na sebe teď. I když to tehdy nebylo jednoduché, nakonec jsi to zvládl. Chápu, že rozhodování nebudeš mít vůbec jednoduché. Tak nějak podvědomě ale tuším, co si vybereš," políbila ho na spánek. "Ve tvém rozhodnutí tě samozřejmě podpořím. To doufám víš."

Pretty Little Secrets 14.

16. října 2014 v 10:26 | Saline A.
"Víš, co absolutně zbožňuju?" zamumlal tiše Bushido. Ležel na boku opřený o loket a prsty jemně přejížděl po Billově nahých zádech. Chlapec k němu se zájmem mlčky vzhlédnul. "Tenhle pohled," pousmál se. Líně se naklonil a přitiskl rty na jeho rameno. "To, když nahý ležíš v peřinách a dovolíš, abych si tě mohl prohlížet. Líbí se mi, jak jsou naše pokožky kontrastní. Je to jako my dva. Oba jsme úplně jiní, ale společně… To vypadá dobře. A tvoje kůže… Máš neuvěřitelně jemnou kůži, víš? Je to jako kdybych hladil samet," mumlal se rty opřenými o jeho pokožku.
Bill spokojeně přivřel oči a pohladil svého společníka po paži, než se překulil na záda a prohrábnul mu vlasy. "Zbožňuju, když takhle mluvíš."
"Takže můžu pokračovat?" Bushido se pousmál, hlavu si opřel o jeho bříško, prstem obkreslujíc jednotlivá písmena z tetování na boku. "Tvoje havraní vlasy. Vždycky mě překvapuje, jak je máš jemné navzdory tomu, kolik přípravků používáš. A víš, že ty dredy ti hrozně zjemnily obličej? Když jsem tě viděl poprvé, byl jsem v šoku, ale pak… Bože, tolik ti to sluší," vydechl.
"Co ještě na mně máš rád?" zašeptal Bill prosebně.

Pretty Little Secrets 13.

10. října 2014 v 10:24 | Saline A.
"Hádej, kdo tě přišel potěšit," mladičký chlapec zezadu přiklopil oči staršímu muži a naklonil se k jeho uchu. "Jsem si jistý, že tvůj večer byl až do teď naprosto hrozný. Ale teď!" zakoulel očima pobaveně. "Teď může začít ta pravá zábava."
"Hm, napadá mě jen jedna jediná osoba, díky které by mohl být můj večer dokonalý!" starší muž jemně uchopil Billovy prsty do svých. "Ale to není možné, takové štěstí nemám."
"Zřejmě máš svůj šťastný den!" zasmál se Bill koketně a vtiskl mu polibek na tvář. Naklonil se mu do zorného pole, dlaně nechávajíc na jeho ramenou. "Ahoj, Kayi."
"Dneska jsem tě nečekal, krásko," Kenneth mu s úsměvem polibek oplatil a objal ho jednou paží kolem pasu. "Co že ses rozhodl poctít nás svou návštěvou?"

Pretty Little Secrets 12.

2. října 2014 v 17:07 | Saline A.
Když se ráno probudil, zpočátku nechtěl otevřít oči. Bál se, že když se rozhlédne, bude znovu sám v prázdné posteli, stejně jako všechny předešlé dny. Ale když na boky ucítil jemné pohlazení, úlevně vydechl a konečně oči otevřel. Opravdu tam byl. Ležel v jeho peřinách, objímal ho kolem pasu a spal…

Bill se s něžným úsměvem natáhl, prsty jemně přejel o Anisových plných rtech. Hladil ho po vystouplých líčkách a mírně zarostlých tvářích. Tiše se zasmál, když Bushido zapohyboval nosem jako nějaké zvíře, a sklonil se, jemně ho políbil na rameno. "Anisi," zašeptal, polibky pomalu mířil přes jeho krk až ke rtům. Jen zlehka se o ně otřel, užívajíc si ten pocit, že se ho může znovu dotýkat. Bože, jak moc mu chyběl…

Polekaně stáhnul ruku zpátky, když se Anis začal probouzet a odtáhl se, než mu došlo, že teď už se ho může dotýkat. Znovu tedy položil dlaň na Bushidův hrudník a zlehka ho políbil do koutku rtů. "Dobré ráno," zašeptal s plachým úsměvem.

Pretty Little Secrets 11.

25. září 2014 v 17:00 | Saline A.
Snažil se. Opravdu dělal, jak nejlépe uměl, aby na Billa nemyslel a věnoval se Anně a občas to bylo dobré. Měli pár krásných dní, kdy si užívali jeden druhého a on na Billa nemyslel. Jenže pak byly dny, kdy seděl u počítače a sledoval Billa, který už, podle toho jak působil při rozhovorech, netrpěl depresemi. Navíc byl vídaný s tím Jessiem víc, než by se mu líbilo. Zdálo se, že Jessie mu je velmi dobrým společníkem. Dokázal ho udělat šťastným.

A to byla naprostá pravda. Ačkoliv Bill stále pociťoval stesk po Bushidovi, s Jessiem zažíval skvělé chvíle. Párkrát se spolu sice vyspali, ale jinak mezi nimi šlo už jen výhradně o přátelství. Vzhledem k tomu, že Jessie Bushida neznal, mohl si s ním Bill otevřeně promluvit, aniž by přišly nějaké předsudky. Ještě lepší na tom všem bylo, že Tom to celé schvaloval - byl si vědom, že by nedokázal Billovi dobře poradit, ať už by se snažil sebevíc.
 
 

Reklama