myšlenkám dávám zelenou

Glückliches neues Jahr!

1. ledna 2015 v 0:00 | Saline A.
Šťastný Nový rok všem! :) Doufám, že všichni z vás ho budete mít naplněný láskou, radostí, cestováním, úspěchy a hlavně zdravím, to je přeci jen to nejdůležitější. :) Přeju vám, abyste každý z vás měl šťastnou ruku při výběru nových knih, a pokud sami píšete, aby se vám psalo samo od sebe! :))

Mám vás ráda! ♥
Saline A. alias Žabka

Bylo nebylo

31. prosince 2014 v 10:47 | Saline A.
Stejně jako vloni, i letos bych si ráda udělala malou připomínku toho, co mi letošní rok dělalo krásným, takže... tady to je :)

LEDEN
Multikulturní párty u Levona doma - Ukrajinka, Arménec, Rus, Španělka, Já a Polka :))

ÚNOR
Perfektní koncert One Republic!

BŘEZEN
Úžasný Daughtry ♥

Můi malý :)

Ségra měla 25. Tak jsme trochu vzpomínaly. :)

DUBEN
Duben byl pro mě zlomový. A překrásný, naprosto přeplněný láskou a přátelstvím. :)KVĚTEN
V květnu jsem poznala spoustu nových lidí, mezi nimiž byl i úžasný Románek. Zažila jsem s ním, jeho přítelem a Denčou jednu z nejlepších párty mého života. *.*

A taky jsem jela do Pardubic na výlet za E. :))))


ČERVEN
Červen... Byla jedna velká party :D


ČERVENEC
V červenci se mi splnil jeden z mých velkých snů. Byla jsem v Berlíně na dovolené, na vlastní pěst, na vlastní náklady. Perfektní. A taky jsem poznala jednu moc... milou osobu. :)

S Míšou :)

S Denisem ♥

Se Sašenkou :)

Berlín! ♥♥♥

SRPEN
Poznala jsem tři úžasné španěly... :)

Užila si koncert Debbi a Jamese Arthura!


Měla krásný den s mými princeznami. ♥

A moc krásný den s naším princem!

A měla jsem super rodinný den :)

ZÁŘÍ
Nejlepší kolaudační party mého života :D :DŘÍJEN
V říjnu jsem byla tak moc pyšná na moje dvě krásky, že žádná jiná událost není větší. ♥


LISTOPAD

PROSINEC
Spousta tanečních, kdy jsem se vídala s princeznou z mého dětství.

Německo, Weiden. Přede mnou snad ještě Drážďany s O. ... :)

Dostala jsem dvě koťátka! Bohužel teda nebydlí u mě, ale u O., ale mám je! Mia a Molly ^^

No a ještě mě čeká Silvestr u Tomáše, s těmi nej nej nej nejlepšími. :)
Doufám, že váš rok byl také krásný, ať už jste prožili pěkné nebo horší chvíle. Celek snad byl dobrý. ♥

Letní blouznění

1. září 2014 v 10:25 | Saline A.
Bývá v podstatě mojí tradicí, že na každém konci léta přidávám menší fotoreport uplynulých dvou měsíců, a ani tento rok není výjimkou. Prožila jsem extrémně podařené léto (a nejen to), i když jsem často byla v práci. Prožívám nejkrásnější období svého života. Všichni kolem mě jsou šťastní, spokojení, zdraví, zamilovaní a já si nemůžu přát víc. To, že to samé zažívám i já, je bonus, za který jsem každé ráno vděčná. Užívám si probouzení se, protože vím, že mě každý den čeká něco nového krásného. A vám všem přeji, abyste zažívali alespoň půlku z toho. Pokud náhodou ne, nebojte se ničeho - všechno to na vás čeká, buďte trpěliví, drahoušci.

Mám vás všechny moc ráda a děkuji za krásné léto, které mi s každým komentářem zpříjemňujete i vy!
XOXO, Saline A.

Poznávala jsem nové přátele, se kterými jsem zažívala jednu party za druhou. A bože jak se nám tančilo!

S Denčou jsme si užívaly spoustu víkendů v Beřkovicích, daleko od všech a všeho.

Užívaly jsme si dámské jízdy, při kterých jsme pořádaly koncerty pro celou vesnici. (A to vážně, druhé ráno nám jedna stařenka sdělila, že jsme hezky zpívaly. :D )


S Míšou jsem podnikala výlety, během kterých jsme mírně zavzpomínaly na střední. :)


S Denisem jsem si pak během jednoho odpoledne celou střední prožila znovu. :D <3


Berlín, Berlííííín!

Chvíli poté, co jsem se vrátila z Berlína, jsem se vydala do Prahy, na menší oslavu narozenin s Kačkou, která byla po perfektním koncertě Debbi a Jamese Arthura. Nakonec se z menší oslavy nad vínkem vyklubal večer s charismatickými a velice vtipnými Španěly Marcem, Danim a Farranem. Domů jsme šly až kolem půl čtvrté a musím přiznat, že mně se od nich vůbec nechtělo. Ach, byl to skutečně krásný večer. :)


Farran, Dani, Kačka a já :)

Marc, Farran, Kačka a já :)

No a já se všemi mými muži. :D Zatímco s Danim jsem se dohodla, že si jednou jeden druhému věnujeme knihu, protože oba píšeme, s Marcem jsem se zasnoubila. No řekněte, kdo by odmítnul žádost o ruku od superhrdiny? Takže jsme SuperMarc, SuperAnnie a budeme mít Superděti. :D <3

Ještě ten den po probuzení jsem strávila krásné chvíle s Kačkou a Ellí. Ty nejdražší, ty nejlepší. <3

O pár dní později jsem se sešla s Tomim, kterého jsem konečně po dvou letech přemluvila k fotkám, kde se tváří normálně. :D <3


Nedlouho poté slavil Kubíček narozeniny, díky čemuž jsme strávili jeden celý den s rodinou. :)Jednou jsem si zašla na borůvky. Sbírali jste někdy borůvky v bouřce? :D
Fotka: Tomuhle ja rikam maximalne uspesny den! 󾌵

Mezitím i poté se zažilo ještě spousta krásných chvil, které jsem nechtěla narušovat fotografováním, u těch je pro mě nejdůležitější, že je mám v hlavě. Setkávala jsem se s novými lidmi, zkamarádila se s těmi, se kterými jsem dříve neměla nic společného, bavila se s těmi, se kterými jsem nechtěla mít nic společného. Milovala jsem a byla jsem milována, miluju a jsem milována.
Pokud je léto, na které budu vždy vzpomínat s úsměvem na tváři, tak je to právě tohle - protože jsem ho strávila se všemi, které miluji z celého svého srdce a u kterých vím, že oni milují mě, ať už jakýmkoliv způsobem. Byla jsem s lidmi, se kterými jsem zažívala nádherné okamžiky smíchu, radosti a štěstí a na tom mi záleží nejvíc. Tímto děkuji všem, díky kterým mé léto bylo tak nádherné, i když jsem se s vámi třeba neviděla - i "pouhé" psaní a přísliby dalších setkání mi daly mnoho. :)

Mějte se krásně!

Mapa času

17. srpna 2014 v 10:02 | Saline A.
Tři roky. V 17.21 to budou přesně tři roky, co mezi námi pobíhá náš malý blonďatý ďábel, můj synovec Kuba. Ráda bych zmapovala tyhle tři roky, protože... Bože, to dítě mi přineslo do života tolik lásky a radosti!

Tady bylo Kubíčkovi jen pár dní... Ale už ochotně pózoval!

Berlín mýma očima

16. srpna 2014 v 9:47 | Saline A.
Protože už to pomalu bude měsíc, co jsem si užívala nádhernou dovolenou v Berlíně, napadlo mě, že bych možná mohla přidat pár fotek. :) Samotná dovolená byla... Jak jen to říct? Byla to moje první dovolená bez rodičů, kterou jsem si sama financovala a už kvůli tomu to bylo perfektní. Ještě pořád jsem z toho neuvěřitelně nadšená a dojatá, užila jsem si každou vteřinu, dokonce i když pršelo nebo když ze mě tekl proud při opalování v Tiergarten a my nemohli najít obchod s pitím. Každým dnem jsem si Berlín zamilovala o kus víc a rozhodla se, že jednou tam žít budu. A vím, že se mi to splní.

Jakou dovolenou jste zažili letos vy? :)

Hudební exploze

26. července 2014 v 13:02 | Saline A.
Novou hudbu sbírám každým dnem, tady je pár těch, co mi hrají ve sluchátkách nejčastěji :))

Narozeninové plány

8. července 2014 v 10:33 | Saline A.
Tak, protože se mi blíží narozeniny, a protože mi bude dvacet, vzala jsem to jako dobrou příležitost k tomu, abych si dala dohromady veškeré plány (pro sebe i ostatní, kdyby nevěděli, co mi dát O:) ). Jak víte, mám už jedno menší (větší) tetování, a musím se přidat k těm, kteří je označují za závislost - vybrala a vymyslela jsem si jich ještě celkem dost, akorát vždy budu mít menší (či větší) úpravy na nich. Nicméně, v srpnu, k mým dvacátým narozeninám, jsem si nadělila další, i když stále váhám, jestli do něj jít teď v létě nebo si zodpovědně počkat (v létě by se tetovat nemělo, protože jste opálení a hrozí zanícení, vyblednutí atp. kvůli sluníčku, navíc - žádný koupačky! :( ), tak uvidíme... Tohle mi nikam neuteče. :)

No, ale abyste mi mohli zase trochu nahlédnout pod kůži, pod perexem je pár návrhů toho, co bych ještě chtěla postupem času :)

A co vy, máte nějaká tetování? Jaká, popř. plánujete nějaká?

Smích je jedním z nejúčinnějších léků na světě

9. května 2014 v 8:32 | Saline A.
A že minulý pátek jsem si toho smíchu naordinovala kopu! :) Vzhledem k tomu, že čas ubíhal mílovými kroky, a bohužel ne směrem, kterým jsme si přály, vánoční posezení jsme si s drahým Evženkem užily teprve až teď v květnu. Ale zase řekněte, kdo by nechtěl mít Vánoce (dárky!!!) i přes rok? :) A při té příležitosti jsme se dohodly, že znovu uděláme pár fotek, tentokrát však i s obměnou oblečení, prozkoumaly jsme další zákoutí Pardubic a dohodly se, že příště už tam nepojedeme. Už jsme prozkoumaly prostě všechno krásné a musíme objevovat dál. :)
Během celého dne jsme se pořádně nacpaly výbornými (a někdy i ošklivými) dortíky, postěžovaly si, vypustily dušičku, ale co je nejdůležitější, opravdu se upřímně a od srdce nasmály. Celý den byl protkán smíchem a já musím říct, že jsem si užila každičkou vteřinku, přičemž fotky jsou krásným a příjemným bonusem. :) Pod perexem máte tedy pár těch, které jsou mé oblíbené :)

Hudební hitparáda posledních dní

6. května 2014 v 2:01 | Saline A.
Vzhledem k tomu, že s kamarádkou Denčou, se kterou teď trávím poměrně dost času, obě milujeme hudbu a zpěv, jakmile sedneme do auta, nejrůznější melodie rozezvučí cestu před námi i za námi. Protože ale Denča poslouchá spoustu jiných interpretů, než já a já si je zamilovala postupně, rozhodla jsem se sem dát menší ukázku toho, co nás nutí vyluzovat nejrůznější tóniny z našich hrdel, ať už jedeme kamkoliv. :)


"Don't put me in a box 'cause my souls' all I got and I ain't getting another one. Oh I may feel a lot but I'm not sorry. I'm not worried, I'm not ashamed to be the girl I am. I can't hide it, not trying to fight it. I'm just doing the very best that I can. You want me to lie and apologize for what's inside of me, but I'm not sorry, no I'm not sorry."

Přátelství je součást lidského štěstí

2. května 2014 v 4:10 | Saline A.
Duben byl pro mě sice znamením pracovního vytížení, nicméně i tak se našel čas na to, aby se v mém životě událo několik zásadních změn, setkání a podobně. O čem bych ráda napsala, jsou setkání s mými přáteli, se kterými sice nebylo tolik času, kolik bych si přála, ale užila jsem si každou vteřinu, a protože máme i pár fotek, ráda bych se o ně podělila. :)
 
 

Reklama