Lonely nights in Tokyo

Lonely nights in Tokyo 8.

4. září 2012 v 16:57 | Saline A.
Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert
Jen jednou jedinkrát za celý svůj život se Bill dostal domů skrz město tak rychle jako dnes, a to když se jeden ze zákazníků velmi úpěnlivě snažil dostat dál, než bylo obyčejným smrtelníkům dovoleno, přičemž nebyl ani trochu jemný. Tenkrát Bill utíkal celou cestu domů tak rychle, až druhý den nebyl schopný vylézt z postele, jak moc ho celé tělo bolelo fyzickou námahou a znechucením.

Dnes to však bylo o něčem jiném, pan Adam neudělal jeden jediný pohyb, dotek nebo náznak, který by Billovi připadal nepříjemný, dokonce si vše užíval, ale byl vyděšený. Vyděšený z náhlé náklonnosti, kterou k němu ucítil, ze samozřejmosti, se kterou mu svěřil události svého dětství, přestože ty nejhorší obavy si stále nechával hluboko uvnitř sebe uzamčené. Bylo příliš těžké chovat se v jeho přítomnosti odměřeně. A po dnešním odpoledni stráveném v čajovně si ani nebyl jistý, zda ještě chce být odměřený...

Lonely nights in Tokyo 7.

29. srpna 2012 v 13:04 | Saline A. & Helie

Konečně jste se dočkali, snad se role Billa zhostím tak, jak jste si představovali. :)) Krásné počteníčko! ♥

Pairing: Bill/Adam Lambert

BILL

Stejně jako předešlého dne, i tentokrát se Billova zdánlivě neprostupná maska lhostejnosti, nadřazenosti a bezcitelnosti vytratila zázračně rychle, ovšem Bill si toho zpočátku nevšiml. Až po chvíli klidného rozpravování, kdy se Adam stále držel blízko po jeho boku a on mu v zápalu konverzace nevědomky položil ruku na stehno. Zamračil se, protože Adam se mu přestal dívat do očí, a proto vysledoval jeho pohled, aby věděl, co to způsobilo, ale jakmile mu došlo, že oba sledují jeho ruku usazenou na Adamově noze, vyděšeně ji stáhnul k sobě a raději si ruce složil do klína.

Lonely nights in Tokyo 6.

18. srpna 2012 v 23:35 | Helie

Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert

Dalšího rána byl Adam nešetrně vytažen z postele zvukem mobilu. Ještě pospávající došel k vyzvánějícímu přístroji a po stisknutí zeleného tlačítka nepříjemně zavrčel. Ani se nepodíval na volajícího. Počítal s tím, že to bude některý z výše postavených zaměstnanců, který zapomněl na časový posun. Vlastně Adam sám neměl tušení, kolik hodin je právě v jeho vlasti.
"Přijdu ke dveřím za … tři… dva…" Adam nechápavě poslouchal odpočítávání. "Kurva, pojď mi otevřít, ty idiote!" Ledová sprcha v podobě přívalu sprostých nadávek Adama konečně probrala z otupělosti. Ukončil hovor a došoural se ke dveřím, za kterými našel - jak jinak - Joea. Potutelně se na něj uculoval a Adam měl chuť zabouchnout mu dveře přímo před nosem. Místo toho však couvl, aby Joe mohl kolem něj projít do středu obytné části pokoje. Joe se okamžitě rozvalil na pohovce a nohy hodil na konferenční stolek, až na něj chtěl Adam ze zvyku zavrčet jako jeho máma, že má ty pracky dát okamžitě dolů. Místo toho si však sedl taky a čekal, co má Joe na srdci. Ten ho pouze několikrát sjel pohledem od hlavy dolů a zase nazpátek. Párkrát přitom zamlaskal. Adam se ho snažil ignorovat a doufal, že mu nervy neprasknou dřív, než se za Joem zabouchnou dveře.

Lonely nights in Tokyo 5.

18. srpna 2012 v 23:32 | Helie

Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert

"Takže vy se znáte s panem Josephem už tak dlouho? Občas jsem ho slyšel se svými kolegy mluvit na firemních večírcích o vaší firmě, ale nikdy by mne nenapadlo, že se znáte už tak dlouho," štěbetal nadšeně Bill a div že si svoji vanilkovou zmrzlinu nepřevrátil na hrudník. Adamovi se blýskalo v očích. Bez ostychu okouzleně sledoval mladého gejšu, který kupodivu odložil svůj dech beroucí půvab a ladnost a rozverně kolem sebe rozhazoval rukama. Adam oceňoval, že se konečně dokázal uvolnit a choval se spontánně a bez rozmyslu. Sledoval, jak Bill máchal rukama kolem sebe a potlačoval smích, který se pomalu dral z jeho úst.
"Jsme velice dobří přátelé. Navíc Joe je člověk, který když jednou někoho zachytí do svých sítí, už mu v životě nedovolí uniknout. Umí být stejně dobře komunikativní jako si hrát na nevinného andílka," ušklíbl se Adam. Byl rád, že jeho si Joe vydržoval pouze jako kamaráda. Občas už se nad jejich vztahem sice honila černá mračna vyzývavosti, ale Adam se pevně držel na nohou a nenechal se stáhnout pod hladinu.

Lonely nights in Tokyo 4.

18. srpna 2012 v 23:29 | Helie

Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert

Adam se probudil brzy. Byl zvyklý na cestování a změna času mu nečinila žádné problémy. Byl velice přizpůsobivý. Musel však čekat do poledne, než přijede Bill, aby mu dělal společnost. Adam zatím zasedl v obývací části apartmá s notebookem a snažil se věnovat práci. Vždycky si ji bral všude s sebou. Vlastnit firmu byl vždycky jeho velký sen, který se mu nakonec podařilo splnit. A díky tomu se taky seznámil s Joem. Jejich firmám se nejlépe dařilo, když spolupracovali. Bohužel pak se Joe, v tehdejší době jen viceprezident firmy, musel přestěhovat spolu s firmou do Japonska, čímž přetrhal prakticky veškeré spojení s Adamovou firmou. Teď tu však Adam byl, aby obnovili staré pouto a dohodli se na dálkové spolupráci. Adam musel po dobu tří měsíců zůstat v Tokiu, než se dohodnou na nový běh obou firem. Navíc mohl být přínosem i pro Joea, jehož firma zůstala odtržena od trendů Ameriky a řídila se daleko víc trendy japonskými.

Lonely nights in Tokyo 3.

18. srpna 2012 v 23:24 | Helie

Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert

Tu noc se Bill vracel zpět domů dokonale zmatený. Naprosto netušil, co by si měl myslet. Byl by hloupý, kdyby Joeovu žádost nepřidal, obzvlášť když mu slíbil dvojnásobek běžné ceny a to za jediný den. Bill by po celou dobu Adamova pobytu v Tokiu nemusel hledat další zákazníky a ještě by byl pochválený. Považoval to za práci jako každou jinou, ale bylo tu něco, co ho děsilo. Celý večer strávil v přítomnosti dobře známého pana Josepha a jeho přítele z Ameriky. Celý večer se také snažil všímat si pouze Joea, protože letmé pohledy, které mu cizinec věnoval, jej děsily. Adam vypadal naprosto nezaujatě, v jeho šedavě modrých očích se odrážel pouze chlad.
Bill upřímně nesnášel, když se někdo v jeho přítomnosti cítil klidně. On byl přece člověk, který měl v každém vzbudit obdiv, touhu a chtíč. Ale Adam působil dojmem, že ho považuje pouze za obyčejného člena jejich večeře.

Lonely nights in Tokyo 2.

18. srpna 2012 v 23:17 | Helie

Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert

Jeho život zoufale toužil po dobrodružství. Hledal by všude, klidně i ve společnosti chladného mladíka se sněhově čistým štítem.

"Jsem schopen sehnat ti ho ještě dnes, pokud ovšem nebude mít už nějakého zákazníka. Většinou korzuje právě tady, takže máme slušnou šanci, že na něj narazíme," vychloubal se blonďák a jeho černovlasý společník protáčel očí. Kdyby se o chlapci nikdy nezačali bavit, těchhle řečí mohl být ušetřen.
"Až ho uvidíš, zatají se ti dech. Adame, kurva chlape, já se s tebou klidně vsadím, že v momentě, kdy tě postavím před Billa, padneš na prdel, kamaráde!"
"Billa? Myslel jsem, že je Japonec."
"Ne, je z Evropy, o to žádanější tady je. Myslím, že každý by uctíval toho, kdo by se dostal za onu pověstnou bariéru jeho kalhot. Dnes je na tobě, abys to zkusil, a věř mi, že ti budu držet palce," zazubil se Joe. Jeho chování Adamovi začínalo svým způsobem lézt na mozek, ale zároveň se pomalu začínal těšit. Bill musel být skutečně krásný, když to dokázal ocenit i Joe, kterého zajímalo jenom to, jestli dotyčného dostane do postele nebo ne. Ve dne si sice hrál na uhlazeného obchodníka, ale v noci se z něj stával hotový Casanova.

Lonely nights in Tokyo 1.

18. srpna 2012 v 23:14 | Helie

Autor: Helie
Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert

Když byl malý, vytrpěl si příliš mnoho… když dospěl, jeho utrpení pokračovalo.

Noc, která prorážela jasný den, se plnila světly z obrazovek, na kterých se míhala jedna reklama za druhou. Obyvatelé onoho překrásného města, toho snad největšího skvostu z celého souostroví, je okatě ignorovali. Občas mezi nimi proklouzl nějaký ten turista, který okouzleně zíral na šikmooké dívky představující nový šampón či snad potravinový řetězec. Nikdo si nevšímal tuláků, kteří žebrali na rozích větších ulic, nikdo si nevšímal bídy, která čišela z postranních uliček. Právě z jedné z nich vyšel půvabný chlapec. Bez bližšího pozorování mohl působit dojmem velice spanilé dívky. Čokoládově hnědýma očima se rozhlížel po ulici a s nespokojeným mlaskáním se zadíval na jednu z mnoha obrazovek na vysokých budovách.
 
 

Reklama