Lehrer des Lebens 44.

23. února 2016 v 4:36 | Saline A. |  Lehrer des Lebens

29. března 2008, Magdeburg
Celý následující týden byl pro Billa i všechny ostatní kolem Anise jeden velký zátěžový test. Anis, který se konečně začínal dávat trochu dohromady, nebyl schopný vydržet chvíli v posteli a vůbec ho nezajímalo, že nemá tolik síly, aby sám bez problémů došel z postele až do kuchyně. Proto kolem něj pořád musel někdo poskakovat, kdyby náhodou ho snad stabilita zradila. Za to řeč se mu ale vrátila velmi rychle, takže mluvil, a mnohdy víc než Bill, a to se dalo jen těžko snést. Jediná věc jdoucí mu k dobru byla, že ani jednou nezmínil pomstu.
Bill se se zívnutím stulil na pohovce, zatímco Nyze s Anisem rozebírali plány na otevření nějaké budovy pro jejich účely. Nevěnoval jim moc pozornosti, ale vzhledem k tomu, že ani jednou nezmínili, jakých účelů by se to mělo týkat, trochu se zamračil. "A co že v těch prostorách budete dělat?"
"Rozjedeme klub boxu," utrousil Anis bez jakýchkoliv emocí, než se znovu otočil k Nyzemu.
"Co že rozjedete?" Bill pozvedl obočí v nevěřícném úžasu.
"Boxovací klub," Anis se k němu nechápavě otočil. Co bylo za problém?


"Viděl ses teď někdy v poslední době v zrcadle? Sklonil jsi hlavu a podíval se na svoje žebra a břicho? Nebo třeba i jen ruce?" Bill naštvaně šťouchl do Anisova boku, kvůli čemuž se z mužových úst vydral bolestný sten. "Po tomhle všem chceš otevřít boxovací klub?!" zavrčel. Koutkem oka zahlédl, že Nyze se tiše zvedl a proplížil se do kuchyně, do dostatečné vzdálenosti od konverzace, která byla na spadnutí.
Anis si promnul krk a s povzdechem na svého přítele pohlédl, snažil se přijít na způsob, jak co nejlépe vysvětlit, že tohle bylo přesně to, co měl v plánu. "Bille, to, že mě vyhodili ze školy, pro mě byl jasný impuls, že se sebou něco musím udělat, musím se věnovat sobě a vlastním snům. Škola byla super, rád jsem děckám něco předával, ale nebylo to ono, nemohl jsem jim ze sebe dát všechno. Teď už vím, že můžu dát těm klukům budoucnost. Je hrozná spousta kluků, kteří neumí zvládat svůj vztek a potřebujou ho někde ventilovat - tak než aby někde mlátili slabší, naženu je k nám do posilky a přinutím je ten vztek ovládat, naučím je pracovat s tím. Budu učitel i trenér, budu dělat to, co mě baví, dvojnásobně. Podívej," jemně chytl Billovu ruku, přestože chlapec se stále nesouhlasně mračil, "já vím, že jsi teď vyděšený po tom, co se stalo. Ale tomuhle nijak nemůžu zabránit, ať se budu snažit sebevíc. Ty lidi jsou… No, musel bych být hodně sprostý, kdybych chtěl aspoň ve stručnosti říct, co za zmije to je. Ale nehodlám se k tomu vracet, nebudu se ani mstít." Bill překvapeně vzhlédl. "Byl bych idiot, kdybych se jim vrhal po krku po tom, co ses o mě tak staral," pousmál se Anis. "Alespoň tohle ti dlužím."
"No to máš teda pravdu, že dlužíš," zabručel chlapec, ale muži stiskl ruku a pousmál se. "Já jen nechci, aby se někdy opakovala situace, kdy o tobě několik dní nebudu nic vědět a pak tě najdu pomalu v bezvědomí."

Anis povzdechl a přisedl si blíž k chlapci, něžně vzal do dlaní jeho obličej. "Já vím, že jsem se v poslední době nechoval úplně nejlíp a hrozně mě mrzí, že jsem tu s tebou nebyl v období maturity," prsty polaskal ostře řezané líce, načež se naklonil a jemnými polibky lemoval jeho čelist. "Slibuju ale, že tohle všechno se změní. Já se změním, zlepším se. Jen jsem na chvíli ztratil pojem o tom, kdo vůbec jsem."
Bill po krátkém zaváhání omotal ruce kolem Anisova krku a hned na to s ním žádostivě spojil rty. "Já ti věřím."
"Nemám vám dát soukromí?" otráveně přežvýkl Nyze stojící mezi dveřmi.
Bill se smíchem zavrtěl hlavou a od Anise se odtáhl. "Není třeba. Dokud nebude zdravý, má utrum - trest za nezodpovědné chování," zazubil se, když Anis otráveně zaúpěl.

~

3. dubna 2008, Magdeburg
Jakmile se Anis zmátořil alespoň natolik, aby dokázal bez problémů fungovat celý den sám, Bill se okamžitě z péče o něj přeorientoval na péči o sebe. Čas plynul jako voda a on opravdu potřeboval se svým životem pohnout - zatímco se staral o Anise, telefonicky domlouval se svým novým zaměstnavatelem Hansem Bothem detaily o své nástupu, přičemž už několik dní oficiálním začátku jeho kariéry Hans naplánoval společnou pracovní cestu. Nešlo prozatím o nic velkého, jen výstava kdesi u hranic s Francií, i tak to ale pro Billa znamenalo hodně a chtěl se proto perfektně připravit. Každý den docházel do galerie a zkoumal Hansova díla, toužil poznat jeho styl a zjistit něco o jeho osobě. Plně se tak projevil jeho perfekcionismus, kvůli čemuž Anis musel z chlapcových rukou prospekty od Hanse násilně vybírat a schovávat mu je. Vzhledem k tomu, že kromě stáže a Anise tu byl v pořadí stále i jeho a Tomův byt, už po pár dnech pendlování si připadal vyčerpaný a bylo zřejmé, že si svůj čas musí lépe naplánovat, pokud chce všechny tři strany udržet spokojené.

"Takže, jak dlouho se teď u nás zdržíš?" Tom neskrýval podráždění, když Billovi servíroval pizzu na talíř.
Bill se nejistě zavrtěl, nejlepší by bylo, kdyby se dlouho nezdržoval - druhý den měl schůzku na snídani s Hansem a na oběd měl jít zase s Anisem, po kterém neočekával, že se bude někam vracet, ale když sledoval Tomův zklamaný pohled, nebyl schopný mu to udělat. "Zůstanu tady, zítra si jen odbudu snídani s Hansem a oběd s Anisem a pak se vrátím sem k tobě," usmál se povzbudivě. "Musíme přeci ještě dodělat můj pokoj."
"Proboha Bille, co tam chceš ještě dodělávat? Máš tam všechno podle tvých plánů," Tom otráveně zahučel. Doufal, že se budou moct prostě flákat - sledovat filmy, jíst a drbat, otevřít si třeba flašku nějakého dobrého alkoholu nebo tak. Rozhodně neměl chuť dřít v Billově pokoji, když už byl přeci dávno hotový. "Navíc chci o víkendu odpočívat. V pondělí mě čeká první pracovní den a opravdu nechci být strhaný z otročení tobě."

"Oh, to už nastupuješ?" Bill překvapeně zkontroloval datum na svém telefonu. "Páni, čas od maturity utíká nějak rychle," povzdechl zklamaně, ale na bratra se povzbudivě usmál. "Nemusíš se ničeho bát, Tomi. Gordon tě tam brával už jako malého kluka, je to skoro jako tvůj druhý domov."
"A to já se nebojím," mávnul Tom rukou, přežvykuje velké sousto. "Budu to tam mít na háku, ale nemůžu přijít první den a hned všem ukazovat, jak moc zmáknutý je mám," odfrkl pobaveně. "A na to musím být fakt vyspalej, jinak si zalezu někam do kanceláře a usnu."
"Bože, přál bych si mít zaměstnání, kde se můžu sebrat a jít spát!"
Tom se hlasitě rozesmál. "Bille, ty vole, vždyť jsi na placený stáži, během který budeš jezdit do zahraničí a neutratíš ani cent za ubytování nebo stravu a fakt nevěřím tomu, že by tě Hansík nechal o chlebu s máslem."
"No dobře, uznávám," pobaveně zakoulel očima, "že jsem to taky nechytnul zrovna špatně. Oba jsme měli zatracený štěstí. Když si to tak vezmeš, tak jsme si v jeden den rozhodli, co a jak chceme mít a hned jsme to tak měli. Ty jsi měl výhodu, že tě tam znají odmala a na auta jsi zatraceně šikovný, takže nepotřebuješ ani školu, abys to znal. Já měl obrovské štěstí s Hansem - nebýt jeho, nejspíš bych si teď užíval dlouhé prázdniny a přemýšlel nad tím, co se životem. A tenhle byt!" Bill se rozhlédl prostornou místností, v níž se rozkládala kuchyně i obývák, nadšeně se usmál. "Jen se na nás podívej, Tome. Ještě před dvěma měsíci jsme byli u našich doma a jen přemýšleli nad tím, co třeba jednou dokážeme. Tohle je náš splněný sen."
Tom souhlasně přitakal. "Já vím, konečně se na nás usmálo štěstí a my dostali to, co si tak dlouho zasloužíme - klid. Poslyš, mluvil jsem s Géčkama," opřel se o lokty a vážně na bratra pohlédl. "Docela se jim líbil ten nápad, že bychom mohli založit tu kapelu. Už si dovezli sem do skladu bicí a kytary," zazubil se. "Zkoušel jsem s nima něco zahrát a bylo to dobrý, skvěle jsme se sladili. Teď už jen čekáme na to, až si najdeš čas ty a zkusíme to všichni."

"Tome, teď to mám v práci ale trochu našlápnuté. Brzy jedeme na tu výstavu a já musím být připravený a…"
Tom zvedl ruku na znamení, aby Bill přestal mluvit. "Je mi to jasný, máš jiný priority. To je fuk. Užij si zítra jídla s těma, na který si čas vždycky najdeš. Nemusíš se sem vracet."
"Tome, tak to ale přeci není!" Bill zoufale sledoval, jak Tom bez zájmu odstrkuje svoji pizzu a bez dalších slov mizí v hlubinách bytu. Chtěl mu vysvětlit, jak hrozivě se ve svých myšlenkách mýlí, že i na něj si kdykoliv najde čas, ale pak se zarazil a poraženecky sklopil hlavu. Vždyť Tom měl pravdu. Zatímco Anis se zabral do plánování svého boxerského týmu, na chlapce neměl vůbec čas, a kromě pár schůzek a přespání u něj bylo zbytečné, aby tam zůstával. Mnohem větší cenu mělo v takových chvílích zůstávat s Tomem a pomoci mu s plněním jeho snu. Kašlal na vlastního bratra, zatímco on tu pro něj byl vždycky.

~

4. dubna 2008, Magdeburg
Tom se zmateně zamračil, když přes hučící televizi zaslechl tlumené zvuky bicích, doplňované mužskými popěvky. Televizi vypnul, aby lépe slyšel, a když se ke zpěvu i bicím přidala ještě kytara, rozhodně se zvedl a zamířil z bytu po schodech dolů, přičemž míra jeho zmatení se zvyšovala s každým krokem, kdy v mužském zpěvu poznal Billa. Překvapeně zamrkal, jakmile spatřil Gustava s Georgem, kterým Bill nadšeně něco vysvětloval, zatímco si otvíral lahev piva. "Bille? Co to, sakra, děláš?"
"Tome!" Bill se otočil s širokým úsměvem. "Koupil jsem tvoje oblíbený pivo, brambůrky a pizzu nám dovezou zhruba za dvacet minut!"
Tomovo obočí vystřelilo ještě výš. "Co tady děláš?"
Bill s povzdechem položil mikrofon, který svíral v ruce a omluvně pohlédl na Gustava s Georgem, než přešel vzdálenost až ke svému bratrovi. "Vynahrazuju ti to, že jsem se choval jako sebestředný pako," pousmál se. "Kolem mě se teď toho dělo tolik, že jsem se snažil vyhovět všem, a nakonec jsem nevyhověl hlavně tobě. Omlouvám se za to, Tome. Mluvil jsem s Anisem a dohodli jsme se, že to trochu zpomalíme, dokud si nerozjede ten svůj byznys. Má to teď všechno napěchované a na mě skoro nemá čas, býval jsem tam jen pro jeho vlastní pocit, občas pro sex, a možná taky pro svoji kontrolu, že je v pořádku. Už vidím, že bych udělal mnohem lépe, kdybych byl tady s tebou, nestal bych se tolik posedlý prací s Hansem, protože bych neměl tolik času se tomu věnovat. Takže… jsem se domluvil tady s dědouškama, že zůstanou na víkend - budeme hrát, ládovat se, hrát hry, pít… Zkrátka se budeme bavit. A já ti slibuju, že pokud sám nebudeš chtít, aby Anis přijel, kromě občasného hovoru se s ním neuvidím a prospekty od Hanse neotevřu. A od pondělí celkově začnu svůj čas věnovat hlavně tobě."

"Bille, ale mně přece nejde o to, abys mi věnoval všechen svůj čas," Tom bratra chytil za ramena a zlehka s ním zatřásl. "Kdo to s tebou má vydržet celý dny?" zasmál se krátce. "Šlo mi jen o to, abys na mě nekašlal úplně, aby sis uvědomil, že jsme se rozhodli bydlet spolu, ale od tý doby, co máme byt hotový a ty máš práci, tady skoro nejsi. Mně nevadí, když jsem tady většinu času sám. Jen potřebuju vědět, že jsi pořád se mnou, že se mnou v životě pořád počítáš."
"Samozřejmě, že počítám! Copak si myslíš, že se mě jen tak snadno zbavíš, hlupáku?" Bill Toma uraženě praštil do ramene. "My dva jsme na plný úvazek, neexistuje tu možnost, že by snad jeden z nás zmizel. Tome, počítám s tebou až do konce svého života, dokonce jsem přesvědčený, že jednoho dne umřeme spolu."
Tom nakrčil nos nad zvláštní volbou Billových slov pro vyznání lásky, ale s úsměvem mu pocuchal vlasy a krátce ho objal. "Tak co říkáš, předvedeme tady těm starcům, jak se do toho pořádně obout?"

~

"Takže, Bille," Georg se ošil na pohovce, zatímco Bill k němu vzhlédl z Tomova klína, ve kterém se vyčerpaně uvelebil hned poté, co každý spořádali dvě pizzy a vypili několik lahví piva. "Tom nám říkal, že máš přítele."
"To vám podal správné informace."
"No a… Jaký to jako je?"
Bill pozvedl obočí, koutky rtů mu nebezpečně zacukaly. "Jako co přesně myslíš?"
"No…" Bill se zuřivě štípal do ruky, jen aby se nerozesmál nad Georgovými rozpaky. "Sex."
"Oh jo, tohle jaký je," zazubil se a Toma nenápadně štípnul do stehna, jakmile ucítil, že i on zadržuje smích jen ztěžka. "Musím ti říct, že sex s mužem je něco naprosto jiného, než co znám z vyprávění od Toma o dívkách. Víš, žádná žena, a dokonce ani panna," ukázal na bratra, který okamžitě souhlasně přikyvoval, "ti nedá ten perfektní pocit úzkosti, jaký ti dá muž. A co teprve když ty jsi ten muž, kterého někdo naplňuje," přivřel oči a naoko zasténal, sleduje rosícího se Georga. "Nevím, jestli jsi to už slyšel nebo ne, ale prostata, to je v podstatě čudlík, který tě přenese do jiné galaxie. Když jsi šikovný, nemáš problém ji najít i vlastními prsty. Ale když ti do ní tlačí penis při každém přírazu, a zároveň se někdo věnuje tvému vlastnímu penisu, prstem ti hladí špičku nebo tě pevně svírá u kořene. V tu chvíli ti před obličejem exploduje škála barev, hlava se ti motá, vnitřnosti stahují a ty jen zoufale lapeš po dechu a prosíš o víc," znovu zasténal. "Tomu, kamaráde, se říká sedmé nebe."

Georg pomalu polknul, bez jediného slova sledoval chlapce, který už to nevydržel a svíjel se v záchvatu smíchu, přičemž nedlouho na to se k němu přidal i jeho starší bratr. Billovi bylo úplně jasné, že zatímco Gustav jen znuděně přežvykuje, v Georgovi se pere směsice znechucení a upřímného zájmu, jak dosáhnout toho, aby podobný zážitek mohl zažít také a nemusel při tom lovit mladé poddajné kokety vzadu v klubu, nebo se podobnou koketou stát.
"Je vám jasný, vy idioti, že ten chlap teď bude celý víkend přemýšlet nad tím, jak to prožít?" Gustav pozvedl koutek rtů v náznaku pobaveného úsměvu.
Dvojčata zahýkala smíchy, když se Georg okamžitě ohradil a oznámil, že nic takového v plánu tedy rozhodně nemá. Zamyšlený pohled stranou ale prozrazoval úplný opak.
"Ty vole, Georgu, jestli chceš, tak já ti klidně najdu nějakou prdýlku na protažení," Tom se smíchem po příteli hodil polštářem, zatímco Bill do bratra káravě šťouchnul.
"Fuj, Tome, nebuď prase!"
"Nabízím kamarádovi možnost božsky si užít! Říká se tomu přátelské gesto!"
"Tys to snad zkoušel, že to tak propaguješ?" Georg po Tomovi sekl pohledem.
Tom se znovu rozesmál. "Já? Ne. Nebo alespoň ne s chlapem, ale vzhledem k tomu, že u ženský je to dobrý, nedokážu si ani představit, jak dobrý to musí být u chlapa. Ženský jsou na sex uzpůsobený, ale chlapi, tam to je něco jinýho."
"Proboha, tuhle konverzaci nechci vést," zaskučel Bill a chvatně se začal zvedat z Tomova klína. "Jste dobytci, všichni. Fuj!" odfrkl, ale se smíchem odtančil do kuchyně, kde chvatně sáhl po telefonu a vytočil Andreasovo číslo. Ten tu nesměl chybět.
 


Komentáře

Zobrazit vše (432)
Zobrazit starší komentáře

401 MorrisNalay | E-mail | Web | 14. října 2018 v 14:24 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox  t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

402 taraju4 | E-mail | Web | 14. října 2018 v 16:46 | Reagovat

Prepare servant moved:
http://find.gay.guys.blogporn.in

403 deanneki4 | E-mail | Web | 14. října 2018 v 18:51 | Reagovat

Modern network project:
http://porn.pics.xblog.in

404 JamessoK | E-mail | Web | 15. října 2018 v 4:08 | Reagovat

This design is incredible! You most certainly know how to keep a reader amused.

405 A Payday Loan | E-mail | Web | 15. října 2018 v 23:58 | Reagovat

payday today <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

406 Online Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 2:04 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">best loan</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

407 Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 3:20 | Reagovat

guaranteed loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit personal loans guaranteed approval</a> ez loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

408 Quick Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 4:03 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans in pa</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>personal loans guaranteed approval</a>

409 Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 12:16 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit loans uk</a> best payday loans direct lender <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>fastcash</a>

410 Online Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 14:53 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">i need a loan now</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

411 Direct Lender Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 15:51 | Reagovat

personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">guaranteed loans</a> payday loan consolidation <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>faxless payday loan</a>

412 Best Payday Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 16:08 | Reagovat

no fax payday loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit personal loans guaranteed approval</a> guaranteed loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

413 Direct Lender Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 17:57 | Reagovat

bad credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">guaranteed loans</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

414 Fastest Payday Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 20:08 | Reagovat

bad credit personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">payday wiki</a> payday lenders <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

415 miltonrg60 | E-mail | Web | 21. října 2018 v 1:05 | Reagovat

Striking pctures  
best erotic novel erotic boutiques erotic witch erotic drama movies erotica litature    
http://strapon.erolove.in/?diamond  ;
  telugu erotic stories erotic photoshoot erotic video erotic photgraphy sex toy

416 Cazebneits | E-mail | 21. října 2018 v 8:36 | Reagovat

where can i find someone to write my college paper
<a href=http://writemyessayassistant.com>best essay writing service
</a>  degree coursework
<a href="http://writemyessayassistant.com">paper writing service
</a> - buy school papers
paraphrasing online

417 ShaylaTmzek | E-mail | 21. října 2018 v 20:20 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

418 keishadg3 | E-mail | Web | 21. října 2018 v 20:51 | Reagovat

Porn gay play  
http://men.sexblog.pw/?page-brodie
  gay test gay wedding gifts gay short stories gay room gay pride store

419 SergioLed | E-mail | Web | 23. října 2018 v 14:05 | Reagovat

Гражданство Израиля женщинам из СНГ. Брак реальный или Деловой брак. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

420 RussellLotly | E-mail | Web | 23. října 2018 v 18:58 | Reagovat

新北市三峽車身醫美診所    http://car-refurbished.com/

421 Roberttek | E-mail | Web | 26. října 2018 v 13:59 | Reagovat

The History of Baseball Americans began playing baseball on informal teams, using local rules, in the early 1800s. By the 1860s, the sport, unrivaled in popularity, was being described as America's "national pastime." Alexander Joy Cartwright of New York invented the modern baseball field in 1845. Alexander Cartwright and the members of his New York Knickerbocker Base Ball Club devised the first rules and regulations for the modern game of baseball.

<a href=" http://colectivosonoro.com/2016/11/el-universo-sonoro-de-juan-astronauta/ ">http://colectivosonoro.com/2016/11/el-universo-sonoro-de-juan-astronauta/</a>

422 RoyzeAbusa | E-mail | 27. října 2018 v 13:54 | Reagovat

buy viagra online no prescription usa
http://xlviagracan.com - viagra for sale
  with generic viagra pill
<a href="http://xlviagracan.com">viagra for sale canadian
</a> - viagra online usa
viagra online order

423 Daviddiult | E-mail | Web | 29. října 2018 v 16:25 | Reagovat

If You Order Us To Write My Dissertation For Me Now – It Will Be A Pleasure For Us To Help You Out
Students from every corner of the world are scared of writing a dissertation as their grades may suffer a blow if the assigned task is not up to the mark. Mostly student asks online to write my dissertation for me so that my grades remain balanced. The following fears are also on their mind, whether they are from France or Denmark:

They will be left behind in their academic life
They will have a dull future
Going abroad for further studies on a scholarship will turn into a dream
They will become a laughing stock among the family and friends
To get rid of their fears, we have our doors open for them 24/7. When they come to us, and ask – Can someone do my dissertation for me professionally? They will be provided with a whole list of writers and options that are available for them to choose from. Having all those options might seem a bit overwhelming at first, but those options are there for them to feel relieved that they still have hope in saving their grades.

Let Me Hire Your Writer To Do My Dissertation For Me Online – Of Course, This Is What We Are Trained For!
Selecting the writer of your own choice is something that not every writing service would have on offer for their clients. When students are not able to maintain their grades on their own, they certainly need a helping hand that would support them in such crucial times and assist them in uplifting their grades, no matter which subject they have issues with. Can you do my dissertation UK on a tough subject? – They ask, and we certainly will due to our squad of highly qualified writers. We not only provide you the outstanding paper but also offer various features with every order.

http://shhkids.snowcalmth.me/srch-descriptive-essay-about-a-cat.php

http://shhkids.snowcalmth.me/srch-the-divine-wind-essay.php

Always Meeting Deadline
Zero Percent (0%) Plagiarism
Multiple Writing Formats
Professional Writing Team
Discounts with Every Order
Confidentiality Guaranteed
Someone Write My Dissertation Online On Cheaper Rates – We Have Many Pricing Options For You
When students come to us, their main concerns are – I want someone professional to provide assistance in my project, but I want that writer to write my dissertation cheap as I cannot afford paying a lot. We help them in providing them with the best of options when it comes to pricing. Our rates are affordable as the clients are supposed to only pay an amount of 9.99? per page, considering the quality of work that is offered to them. We also have free revisions that a client can avail if they are not satisfied with the final draft and need it to be customised as per their liking.

424 RobertUnogy | E-mail | 30. října 2018 v 0:29 | Reagovat

End up with Policies On the internet Prior to purchasing The aid of Roofer Within The state of michigan
<H3><STRONG>Need of buying people's homes reconditioned:</STRONG></H3>
<P>Different families always restore their houses in different seasons to mend the whole set of destruction that occur because of totally different considerations, usually because from elements and in addition the typhoon. People want redesigning their properties with your very latest designs, to make certain their homes appear alot more amazing. It's the normal nature connected with many folks across the globe. But nevertheless, men and women keep in mind summer the best quality year to your renovating or just operation due to the fact option occasion when you are lots of manufacturing programs are available for you are at the most low-priced percentage rates.</P>
<H3><STRONG>Roofing through Michigan:</STRONG></H3>
<P>The buildings for Mich are well liked world wide thus to their most incredible composition of an people's homes. The inner for these homes when it comes to Mich is in addition over amazing and this is why the majority of people located in assorted shops found on earth have actually been understanding the advantage with those households. Commitment that consumers about Farmington care to get to start with , might be the difficult belonging to the damages on their houses, particularly roof coverings. They will don’t like most type fingerprints or even reduction out of their spaces coupled with that’s reasons why they want for making a choice on the aid of ceiling for Mi before its due.</P>
<H3><STRONG>Choose the webs Solving Solutions:</STRONG></H3>
<P>Most of your companion try looking for popular difficult services regarding their residences via the internet since it is not invariably entirely possible that affiliates to attend assorted businesses. On-line offers you in reality sorted out this package serious problem for lots of people keep in mind that Ohio. All the details on the professional services and the bargains and various other items are discussed with sites regarding <STRONG>roofers South Michigan</STRONG>, to be sure the buyers could easily decide what they want with regards to their residences the sensation you get which expense. This is actually most widespread the reason why typically the roof top not to mention floors businesses among Mich became a huge amount of familiar all around the world.</P>
<H3><STRONG>Find Bargain Options:</STRONG></H3>
<P>Different companies offer you the services in renovation belonging to the people's homes by many different cost as it almost always be determined by the conditions with the homes. A little supply their services at just high-priced prices as well as having present these products available at low-priced costs. Although, consumers generally look for the products pertaining to repairing their properties to low-budget fees, in an effort to get accomplished from the procedure correcting or possibly reconstruction each and every year. He or she can explore the cheap options online plus there is is actually a massive amount providers that have been giving you their assistance by discounted price levels.</P>

<a href=>https://forum.growerschoiceseeds.com/search.php?author_id=62&sr=posts
</a>

425 arenda-s-vykupom.ru | E-mail | Web | 30. října 2018 v 22:21 | Reagovat

выкуп квартир у банков
http://arenda-s-vykupom.ru/aren/index.php?page=354
.

426 lonnieqj2 | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 4:40 | Reagovat

My new page
http://photo.tube.erolove.top/?entry.mayra
tenny gril porn videos brother and sister insest porn free no registry babysitter porn skinny porn movie board iphone video porn teens

427 dianaxm11 | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 14:19 | Reagovat

Chit my altered devise
http://elite.dating.blogporn.in/?diagram.alia
  scottish dating ukrainian dating website non credit card dating sites asian dating chat room uk hookup site

428 Greggseard | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 15:16 | Reagovat

проститутки <a href=" http://irksms.ru ">проститутки</a>

429 alenLog | E-mail | Čtvrtek v 5:47 | Reagovat

The free movement of goods, services, capital, and people-these are the pillars that form an essential foundation for welfare and employment in Europe.Rolands Petersons privatbank Mobility is the fundamental premise for these four core values to be strengthened not only in the domestic market but also beyond its borders.Rolands Petersons privatbank This is particularly significant in the Baltic Sea region, where a well thought-out and developed transport system is one of the positive development factors. Flight-related activities have both direct and indirect impact on the economy. The direct impact includes the income derived from the activities of airline personnel and ground handling workers, whereas the indirect input implies all purchases in the aviation sector from locally based suppliers who basically do not represent the aviation sector. Additional impact on the economy of Latvia is formed by the costs of aviation sector employees and service providers.

More than 30 airports are located in Lithuania

There are four international airports operating in Lithuania - in Kaunas, Palanga, Siauliai, and, of course, in Vilnius, and there are more than 30 smaller airports and military airfields. In Estonia, airports are mainly located in the capital in Tallinn, as well as in Tartu, Kuressaare, Kerdle and Parnu. These are international airports, however, there are more than 15 private and military airports and so-called airports of local importance located throughout the country. Latvia still has only two international airports - in Riga and in Liepaja; there are also small airdromes, for example, in Spilva, in Tukums and Ventspils, and several other military flight platforms though. Riga International Airport entered the top five rapidly growing airports in Europe last year, which lead to an increase in the number of passengers by 16.2%. Therefore, it underscores the fact that even though the airport in Liepaja will have to put a lot of time and effort to its development, it brings a great potential, which can give a significant and valuable contribution to the domestic economy of the country.Rolands Petersons privatbank

A successful start is taken after reconstruction

The airport in Liepaja did a great job - in 2015 after its reconstruction was completed. At the airport a significant drainage effort was undertaken, a new cover for the take-off track was laid, the take-off strip was reinforced, the cover of the shunting route was improved and expanded, parking places for the aircraft were renovated as well. After Liepaja Airport was certified for commercial flights for the summer season in 2016, the Latvian national airline "AirBaltic" launched regular flights between Riga and Liepaja. During the first half of that year, more than 4,780 passengers were transported along this route. The five most popular destinations for transit flights along the Liepaja route include London, Berlin, Moscow, Copenhagen, and Hamburg, which, in general, brought very good results.Rolands Petersons privatbank
Keeping in mind the processes that are still underway, it is important to mention the extensive capacity-building of the airports, environment protection in a long-term, enhancement of cooperation with other regional airports in Europe.Rolands Petersons privatbank It is not enough for Latvia to have only one high-capacity airport - we have a regional leader who can serve as an example of a successful market behavior for others.Rolands Petersons privatbank

Support strategy for attracting new aviation communities

Liepaja airport is the only example nowadays in terms of Latvian regional airports, however, I see several competitive regional airports in Latvia. To promote their development, a thorough analysis of the passengers' potential is needed, starting with linking their activities with the existing types of transport in the surrounding region, forming a support strategy to attract new aviation communities, passengers, and additional services for client groups, bearing in mind that the added value of airports is formed by airlines operating there, strategic cooperation partners and service providers.Rolands Petersons privatbank Without a doubt, it is also essential to study the ultimate goals of tourist destinations, in order to promote the growth of the travel market and ensure its positive impact on the economy.Rolands Petersons privatbank

Infrastructure for a variety multifaceted of commercial activities

The strategic objective of the regional airports is a creation of the favorable and unified conditions for the enterprises and institutions operating there, as well as to proactive procurement of a sufficient infrastructure for the development various of commercial activities. It is also necessary to develop new ways of cooperation in order to actively identify airlines that are ready to join the development of new travel destinations and to expand their market share in the airport.Rolands Petersons privatbank Apart from this, it is necessary to work on the incentive prerequisites for launching new flights.
The imperfection of the transport system can no longer be an obstacle, with the 85 million inhabitants who live in the Baltic Sea region, who can be isolated or cut off from the rest of the European Union,Rolands Petersons privatbank or may face serious travel problems. The power generated by the economy and innovation provides the Baltic Sea Region with opportunities to create a modern, forward-looking transport system that will also contribute to the creation of a socially balanced economic policy.

430 judytt4 | E-mail | Web | Čtvrtek v 16:14 | Reagovat

My up to date website:
http://abigail.w.telrock.org

431 angelinaLog | E-mail | Neděle v 2:56 | Reagovat

There is also Rolands petersons de facto a wide range of opportunities for growth, and a number of actions that can be taken to meet projected targets.Rolands petersons de facto There is a strong need for Rolands petersons de facto the services with high added value, the increase of the processed volumes of cargo by attracting new freight flows, high-quality Rolands petersons de facto passenger service and an introduction of modern technologies and information systems in the area of transit and logistics.Rolands petersons de facto Liepaja port has all the chances to become the second Rotterdam in the foreseeable future.Rolands petersons de facto

432 jilluo18 | E-mail | Web | Neděle v 23:35 | Reagovat

New available porn place  
erotic movie vГ­deos pono erotic book publishers erotic strangle romantic erotic books    
http://matures.net.erolove.in/?annette  ;
  writing erotic novels erotic guru adult erotic fiction erotic blu ray sex dolls

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.