Bitter-sweet returns 4.

22. února 2016 v 2:43 | Saline A. |  Bitter-sweet returns

"Pane bože, spal ty jsi vůbec?" Tom se zhrozil, sotva vešel do Billova pokoje a spatřil svého bratra zrovna, když se chystal zamaskovat obrovské tmavé kruhy pod očima. Noc s Bushidem se na něm podepsala, ale byl rád, že to byly kruhy pod očima, co mu zůstaly na památku, a ne slzy.
"Jo jo, spal, jen jsem si pořádně neodpočinul. Ale doženu to v autě, neboj," zářivě se Bill usmál, korektorem šikovně zahlazujíc stopy. Měl stoprocentně lepší náladu, takže věděl, že v autě si doopravdy odpočine.
Tom přešel blíž. Zkoumavě Billa studoval, než se usadil vedle něj a šťouchnul do něj. "Máš zdravou barvu v obličeji, i když jsi očividně celou noc nespal, takže musíš být psychicky v pohodě. Co se stalo?"
"Mluvil jsem s Alexem," rozhodl se Bill povědět Tomovi alespoň část pravdy. "Hodně mi to pomohlo, jako vždycky. A pak jsem si pustil filmy, nějak jsem nemohl usnout."

"Je vidět, že vypadáš líp," přikývl Tom. "Včera jsi nám na večírku fakt chyběl. Mateo o tobě mluvil se všemi jeho přáteli, furt o tobě básnil."
"Chudáčku, to ses musel cítit mizerně, viď? Zase ve stínu mé slávy," pobaveně Bill zavrtěl hlavou. "Jak ty to celý život děláš, že ti to nevadí? Jsi můj statečný bráška!"
Tom se rozesmál, Billovi rozcuchal vlasy. "Dokud mám víc sexu a zájemkyň o něj, než ty, tak se smířím se vším."
"Jo, tak to budeš mít asi vždycky," odfrkl Bill.
"Počkej, jak dlouho už jsi neměl sex?"
"No… Pamatuješ na to moje divoký období, kdy jsem myslel, že mi Anise z hlavy vyžene sex?" ušklíbl se. Bylo to už víc, než půl roku, kdy Bill noc co noc vyrážel do nejrůznějších klubů a dopřával si jednorázových známostí. Trvalo to měsíc, než mu došlo, že tohle rozhodně nefunguje. Během onoho měsíce toho ale stihnul víc, než za čtvrt roku s Anisem. "No, tak od té doby jsem s nikým nespal."
"Ty vole," Tom nevěřícně zavrtěl hlavou, sleduje Billa, který už si, nádherně upravený, spěšně balil poslední věci. "To je poměrně dlouho. Nechybí ti to?"
Bill pokrčil rameny. "Chybí, ale znovu už se k tomu vracet nehodlám. Jednorázovky pro mě skončily už tehdy.""Nemyslel jsem zrovna jednorázovky. Co Alex?"
Bill si povzdechl. Mohlo ho napadnout, že Tom vytáhne Alexe, vždycky to dělal. Byl tak posedlý představou, že Alexandr Billa spasí, že by udělal cokoliv, jen aby je dal dohromady. Neustále se na něj Billa ptal, domlouval jim schůzky. Bill mu to nemohl zazlívat, chtěl pro něj to nejlepší. Ale Alex sám, přestože Billa … miloval, uznal, že oni dva si souzeni nejsou. Věděl to, ale zastával názor, že společným trávením času nic nezkazí. "S Alexem jsem spal naposledy právě před tím mým měsícem."
"Hm… A není ti to vůči němu sprostý?" pozvedl Tom obočí.
"Tome…" Bill na něj s povzdechem kouknul, než zavřel kufr a posadil se na něj. "Vždyť víš, že já a Alex… Mám ho rád, Tome, vážně mám. Ale on není spasitel."
"Klape vám to spolu."
"Jenže my spolu nejsme! Chápe to i Alex, který ke mně chová určité city, tak proč to nemůžeš pochopit i ty?" zamračil se. "Máme se rádi, to je nepopiratelné. Hodně mi pomohl a za to si ho nikdy nepřestanu vážit, ale nikdy k němu nebudu chovat žádné hlubší city. Vždycky pro mě bude jen opravdu hodně dobrý přítel, se kterým jsem si čas od času užil, a pociťuji k němu jistou náklonnost, ale nic víc, a on to ví. Bere to tak a je s tím v pohodě."
Tom si prokřupnul prsty a zamračil se ještě víc. "Děláš obrovskou chybu, Bille. Ten chlap by tě na rukou nosil a udělal by pro tebe první poslední. Stačilo by, aby ses mu otevřel."
"Tomi, ale já nepotřebuju chlapa, který mě bude na rukou nosit. Já potřebuju někoho, koho budu milovat hlavně já. Nechci život s někým, s kým bych byl jen kvůli tomu, že by ke mně byl hodný. To není vztah pro mě, Tome."
"Proč rovnou neřekneš, že chceš Bushida?" zavrčel.

"Protože ty to nechceš slyšet," povzdechl si Bill. "Ale je to tak, bohužel. Neříkám, že mu teď dám šanci jen proto, že se s Annou rozešli. Jen ti říkám to, co je holý fakt. Jsem z nás dvou ten, kdo věří na osudová setkání, a říkám ti, že s Anisem mě přesně tohle potkalo. Miluju ho a ještě hodně dlouho ho milovat budu, ať už se stane cokoliv. Nelíbí se mi to úplně stejně, jako tobě. Taky bych byl radši, kdybych mohl lusknout prsty a zapomenout všechny city k němu. Není to jednoduché, víš? Vrátit se zpátky do města, kde všechno začalo a vidět ho, mluvit s ním. Samozřejmě, že bych byl rád, kdybych s ním mohl mluvit a netoužit vrhnout se mu kolem krku! Ale jakmile zažiješ jednou ten pocit, který jsem zažil s ním, už na to zapomenout nemůžeš, ať si to přeješ sebevíc."
Tom dlouhou chvíli seděl a mlčky zíral před sebe, než se bez jediného slova zvedl a přešel ke dveřím, kde se k Billovi otočil a se slovy: "Měl by sis někoho zavolat pro ty kufry. Auto čeká dole," odešel.
Bill za svým bratrem zůstal v šoku zírat. Nečekal, že by se Tom zvedl a prostě odešel, to se mu vůbec nepodobalo. Ze samého překvapení, a také vzteku, krkolomně posbíral všechny svoje kufry sám a uraženě zamířil k dodávce.

"Děkuju za pomoc, bráško," zavrčel, když všechno nacpal do kufru a dosedl naproti Tomovi. "Nečekal jsem, že tvoje ješitnost mě tam nechá samotného!"
"Mohl jsi včera zavolat Bushidovi a říct mu, že odjíždíš. Určitě by ti kufry ochotně odnosil."
Bill pevně semknul čelist. "Děláš si ze mě srandu, že jo?" zavrčel a naklonil se k němu. "Můžeš mi sakra vysvětlit, co ti přeskočilo?"
"Co přeskočilo mně?" zasyčel Tom, sotva otevřel pusu. "Uvědomuješ si vůbec, co všechno tady zahazuješ? Čemu se vystavuješ? Ty si možná nepamatuješ, jak ses cítil po odjezdu z Berlína, ale já si moc dobře pamatuju, jak jsem se kvůli tomu cítil já! Bál jsem se usínat, abych se ráno náhodou nevzbudil, a ty jsi neležel v posteli mrtvý!" Bill zaraženě zamrkal. Nikdy mu nepřišlo, že by na tom byl zas až tak špatně, že by si vzal život, nikdy na to ani nepomyslel. "S mámou jsme byli zoufalí, Andreas mi každý den volal a ptal se, pokud tě nemohl vidět sám. Bille, plazil ses na úplném dně a já mám teď nečinně přihlížet tomu, jak se vracíš k člověku, který tě do toho dostal?!"

Bill sklopil pohled, dlaněmi si zimomřivě přejel po pažích. Tomova slova ho bolela, ale musel přiznat, že měl pravdu. Věděl, že Tom to s ním myslí dobře, a že se pouze snaží předejít tomu, aby se Bill znovu ocitl na dně. "Omlouvám se."
"Mně se neomlouvej," odfrkl Tom a odvrátil pohled z okna. "Tebe to zabije."

*

BAD DRIBURG
Nemluvili spolu celou cestu. Hned poté, co se auto dalo do pohybu, Tom si nasadil sluchátka na uši a hudbu si pustil dostatečně nahlas natolik, aby Billovi okamžitě došlo, že s ním nechce mluvit. A jemu to došlo. Chápal ho, protože sám s ním mluvit nechtěl. Nebo spíše nemohl. Poprvé za celou dobu mu došlo, jak příšerně se kvůli němu Tom musel cítit, když ležel doma a sledoval vzorek na záclonách, zatímco si myslel, že Tom si užívá život bez něj a jde dál. Ani jednou jedinkrát ho nenapadlo, že by snad Tom něco z toho dělal kvůli tomu, že byl v depresi z Billovy deprese. Ubližoval svému vlastnímu dvojčeti a ani si toho nevšiml. Byl ten nejsebestřednější člověk na světě. Jak ho vůbec někdo mohl milovat?

Jakmile dorazili na místo, okamžitě vypuklo šílenství. Fanoušci byli všude, doslova. Aby se vůbec dostali do hotelu, řidič musel najet těsně ke vchodu a ochranka jim musela vytvořit cestu skrz vřískající dívky i chlapce. Bill byl vyděšený, na podobné situace nebyl tolik zvyklý jako kdysi, toužil po klidu svého pokoje. Aby si ale mohl odpočinout, musel nejdřív vyřešit s Tomem jejich rozepři.

Když si vybalil alespoň část věcí, oblékl si huňatý svetr a přešel chodbu k Tomovu pokoji. Čekal asi minutu, než se jeho bratr došoural ke dveřím, neochota mu z očí přímo křičela. "Musíme si promluvit, Tome," hlesl Bill tiše. S tichým poděkováním proklouzl do pokoje, jen co Tom o kousek poodstoupil, a posadil se doprostřed postele do tureckého sedu. "Za prvé, chci se omluvit. Celou dobu jsem pořád myslel jen na to, jak je mi mizerně a ani jednou mě nenapadlo, jak se cítíš ty. Což je katastrofální, když si vezmu, že jsi se o mě celou dobu tak staral. Hrozně mě to mrzí, Tome, nikdy jsem ti nechtěl ublížit. Bože, přál bych si, abych věděl, jak se cítíš, dřív."

"Bille, o tohle mi ale nejde. Nechci, abys cítil výčitky nebo něco podobnýho," zabručel Tom. "Chtěl jsem… Já prostě Bushidovi už nevěřím, okay? Myslím si, že ten chlap si absolutně nezaslouží další šanci, protože dostal už dvě, a obě dvě posral. Proč by měl dostat třetí, když doma na tebe čeká chlap, který ti chce snést modré z nebe už jen proto, že dýcháš?"

Bill sklopil pohled, smutně se pousmál. "Víš, mluvil jsem o tom s Alexem. On je… Hrozně zvláštní člověk, mám ho moc rád. A taky ho dost často nechápu," přiznal pobaveně. "Ale když jsem s ním mluvil, položil mi otázku. Co když je to moje příležitost jak zjistit, jestli by nám to fungovalo, kdyby nebyla žádná Anna? Tome, nějaký důvod tohle všechno mít musí. Osud nám přihrál do cesty Superstar zrovna v době, kdy se Anis rozešel s Annou. Bože, jestli mi tohle nemá něco říct, tak už nevím, co," usmál se. "Já vím, že můžu dělat obrovskou chybu. Samozřejmě, že ano, bojím se toho sám dost. A nikdo neříká, že se s ním dám znovu dohromady. Chci jen… Rád bych mu dal šanci ukázat, jaký je z něj člověk. Chci ho poznat."
"Co když ti znovu zlomí srdce?"
"Podle Alexových slov, mi ho v L.A. znovu spraví…" zašeptal. "Já vím, že se ti to nelíbí. A naprosto tě chápu. Nežádám po tobě, abys mě v mém šílenství podporoval. Žádám jen, abys mi nebránil…"

*

Po dlouhém dni plném náročného natáčení, focení, rozhovorů a setkávání se s fanoušky, po horké sprše Bill netoužil po ničem jiném, než po peřinách a dlouhém spánku. Sotva se ale na telefonu zobrazilo Anisovo jméno, rázem zapomněl na únavu a vyčerpání. Ruce se mu rozechvěly touhou, jak moc se těšil, až uslyší jeho hluboký hlas.
"Ahoj maličký." Bylo to téměř jako symfonie.
Bill přivřel oči a pousmál se. "Neměl bys už spát?"
"Bille, zlato, je teprve devět hodin." Z telefonu se ozval upřímný smích. Bill se zatetelil blahem nad teplem z jeho hlasu, než se zmateně podíval na hodiny. "Hádám, že to byl těžký den?"
"Vzhledem k tomu, že nemám vůbec pojem o čase, tak ano. Bože, myslel jsem, že je už aspoň jedenáct," zakňoural. Přikrývku si přehodil přes ramena a s táhlým zívnutím zabořil hlavu do polštáře. Bylo mu tak krásné teplo, mozek se mu pomalu halil oparem spánku. "Nečekal jsem, že zavoláš."
"Musel jsem ti přeci říct, jak moc ti to dnes slušelo."
Krátce se tiše zasmál. "Zase jsi mě stalkoval?"
"Potřeboval jsem se ujistit, že jsi v pořádku. A pokud u toho můžu zkontrolovat, jak krásný jsi tentokrát, byl by hřích se o to ochudit."

"Bushido," mladíkova líčka zbarvil ruměnec. "Neměl bys mi říkat takové věci."
"Proč ne?"
"Protože se ti snažím odolat."
"Možná je na místě, abych ti řekl, že taková snaha je celkem zbytečná," zabroukal Bushido tiše. "Oba víme, že mi nakonec podlehneš."
Bill se zhluboka nadechl. Se zavřenýma očima si dlouhými prsty prohrábl ještě mokré vlasy a přetočil se na záda. Pár chvil mlčel. "Bushido, já…" Nebyl si jistý, co má říct. Naštěstí Bushido projevil trochu taktu a poskytl mu čas na rozmyšlenou. "Máš pravdu. Podlehnu ti. Vím to stejně tak, jako ty. Ale to pořád neznamená, že ti musím podlehnout trvale. Já… Pořád si nechávám otevřená zadní vrátka. Chci, abys věděl, že pokud ucítím jen náznak zkázy, odejdu. Bez ohlédnutí, bez vysvětlení. Budu pryč a už nikdy nedovolím, aby ses ke mně přiblížil."
Tentokrát bylo ticho na Bushidově straně telefonu. "Znovu už tě nezraním."
"Chtěl bych ti znovu věřit," zašeptal mladík. "Ale zatím ještě nevěřím. Dobrou noc, Bushido…"
 


Komentáře

1 Bbmjkescops | E-mail | Web | 21. září 2017 v 4:22 | Reagovat

bad credit car loan - http://paydayhhkl.org/
1 hour faxless payday loan <a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan online</a> ’

2 HhhjArtece | E-mail | Web | 22. září 2017 v 4:45 | Reagovat

american loans
<a href="http://personalacrb.org/">personal loan bad credit</a>
cash today
<a href=http://personalacrb.org/>personal loan rates</a> ’

3 BvbnMayoma | E-mail | Web | 22. září 2017 v 4:45 | Reagovat

quick cash payday loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">online payday loans</a>
car title and payday loan
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loans near me</a> ’

4 Ffvginsand | E-mail | Web | 24. září 2017 v 21:32 | Reagovat

does female cialis work for women
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
cialis soft tabs canada
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

5 AzsvTealay | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:40 | Reagovat

female uk viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a>
viagra canada no prescription
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

6 DrvpbFluich | E-mail | Web | 27. září 2017 v 1:24 | Reagovat

natural alternative to viagra - http://viagraonszb.com/
female viagra does it work <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

7 LmazArtece | E-mail | Web | 29. září 2017 v 14:14 | Reagovat

credit counseling services
<a href="https://paydayrvyaf.com/">online payday loans no credit check</a>
$500 payday loan
<a href=https://paydayrvyaf.com/>online payday loans no credit check</a> ’

8 MuntrOrask | E-mail | Web | 4. října 2017 v 0:26 | Reagovat

viagra before and after pictures
<a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a>
cheapest viagra prices
<a href="http://sexviagen.com/">viagra pills</a> ’

9 BwbhOccuro | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 8:41 | Reagovat

free viagra sample - http://ericviaed.com/
get viagra <a href=http://ericviaed.com/>buy viagra online</a> ’

10 MunbsUnpath | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 16:08 | Reagovat

1 hour payday loans - http://paydayloans-online.us.com/
home loans for bad credit <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans online</a> ’

11 KdsnfNeorp | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 13:39 | Reagovat

federal student loans https://24hrspaydayloans.com/
credit card debt <a href=https://24hrspaydayloans.com/>online payday loan</a>

12 Dbsabggspence | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 20:42 | Reagovat

best payday loans uk
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">best online payday loans</a>
payday loans no checks
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">pay day loan</a>

13 JtbwwArtece | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 1:09 | Reagovat

debt consolidation companies
<a href="https://loansonlinevaec.org/">bad credit payday loans</a>
authorized payday loan
<a href=https://loansonlinevaec.org/>payday cash loan</a>

14 JbsxxArtece | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 11:55 | Reagovat

fast cash loans
<a href="https://quickkiinstallmentloans.org/">best payday loans</a>
direct online payday loans
<a href=https://quickkiinstallmentloans.org/>best online payday loans</a>

15 Fndwaycle | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 20:55 | Reagovat

24 hour cialis
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
buy cialis generic
<a href="http://cialpharmedi.com/">cheap generic cialis</a> ’

16 Evinsand | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 5:16 | Reagovat

cialis pill looks like
<a href="http://veucialis.com/">cialis drug</a>
buying generic cialis
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis online</a> ’

17 VecArtece | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 1:34 | Reagovat

personal loans no credit check
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday cash loan</a>
installment loans no credit check
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday day loans</a>

18 OndcSorne | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:08 | Reagovat

brand viagra online
http://genericonlineviaqra.com/
free viagra without prescription
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">purchase viagra</a> OK’

19 Psaneops | E-mail | Web | 10. února 2018 v 4:51 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">writing business plan</a>
papers online buy
https://writebusinessplanatb.org/ - sample business plan

20 Bdcneops | E-mail | Web | 16. února 2018 v 3:18 | Reagovat

https://writingbusinessplan.us.com/
who writes research papers
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">writing business plan</a>
OK’

21 Brcwaycle | E-mail | Web | 22. února 2018 v 19:59 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
cialis free
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis pills</a> OK’

22 Josephexons | E-mail | Web | 26. února 2018 v 3:53 | Reagovat

can i take cialis and viagra together
<a href=http://viagrarow.com>generic viagra sildenafil</a>
can you take viagra while on antidepressants
<a href="http://viagrarow.com">cheap viagra online uk</a>
viagra for stress related ed

23 Geraldhiemn | E-mail | Web | 1. března 2018 v 6:12 | Reagovat

s http://viagraivo.com cheap generic viagra
what is the ideal time to take viagra
<a href=http://viagraivo.com>cheap generic viagra</a> viagra and high blood pressure medication

24 matjeota | E-mail | Web | 6. března 2018 v 1:17 | Reagovat

c http://viagraonlinenut.com buy viagra online <a href=http://viagraonlinenut.com>viagra online pharmacy</a> what can be used as a natural viagra

25 RvuFluich | E-mail | Web | 10. března 2018 v 14:41 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://onlineviaqer.com/">viagra generic</a>
viagra online shop
<a href="http://onlineviaqer.com/">buy viagra online</a> OK’

26 DuncaVet | E-mail | Web | 14. března 2018 v 3:16 | Reagovat

v http://cialsonlinebei.com buy generic cialis online
overnight shipping on cialis
<a href=http://cialsonlinebei.com>buy cialis online</a> cialis et pontage coronarien

27 Jjjevock | E-mail | Web | 23. března 2018 v 22:06 | Reagovat

payday title loan consolidation <a href="https://fastcash.us.com/"> fast loans</a>
fast cash payday loans online <a href=https://fastcash.us.com/> fast loans bad credit</a>
OK’

28 GbcQuiew | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 2:56 | Reagovat

where to buy viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra buy</a>
viagra herbal substitute
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra generic</a> OK’

29 SxhQuiew | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 22:02 | Reagovat

Some providers charge a sliding scale for their services, depending on your ability to pay. low cost viagra <a href="http://viagraformenvfa.com/">generic viagra for men</a> viagra sample <a href=http://viagraformenvfa.com/>buy viagra for men</a>  Separation of mycotoxin-containing sources in grain dust and determination of their mycotoxin potential. OK’

30 bakkaBeeme | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 1:13 | Reagovat

health issues with viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra sale</a>
over the counter medication like viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">cheap generic viagra</a>
how does it feel taking viagra

31 bsdfatomo | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 11:52 | Reagovat

online viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra for sale</a> canadian pharmacy viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>buy viagra soft tabs</a> OK’

32 bsrcourf | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 5:51 | Reagovat

herbal alternative to viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheapest viagra online</a> viagra canada online pharmacy <a href="http://fviagrajjj.com/#">women and viagra</a> OK’

33 bsnHoarma | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 13:11 | Reagovat

hsbc advance loan rate https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
payday loans columbia ms <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>instant payday loan no credit</a>

34 bysNeorp | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 15:32 | Reagovat

payday loans no faxing <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loan</a> credit consolidation <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>payday loan</a>

35 bakkaBeeme | E-mail | Web | 13. května 2018 v 3:41 | Reagovat

can you get viagra without seeing doctor
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
getting hard without viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra alternative</a>
mixing extenze viagra

36 bakkaBeeme | E-mail | Web | 16. května 2018 v 3:42 | Reagovat

where to buy viagra in rio de janeiro
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra reviews</a>
how to take viagra properly
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra tablets</a>
can you take viagra every day

37 baauniono | E-mail | Web | 21. května 2018 v 5:16 | Reagovat

cash advance america <a href="https://applygoleader.com/">payday loans online</a> payday loans <a href="https://applygoleader.com/">consolidate debt loans</a>

38 Geraldhiemn | E-mail | Web | 22. května 2018 v 13:59 | Reagovat

v http://viagraivo.com cheap generic viagra
holy water viagra
<a href=http://viagraivo.com>buy generic viagra online</a> viagra weed erowid

39 nubitawn | E-mail | Web | 23. května 2018 v 2:25 | Reagovat

viagra prices <a href="https://bitcapblog.com/#">viagra</a> discount viagra https://bitcapblog.com/# - п»їreal viagra

40 bakkaBeeme | E-mail | Web | 23. května 2018 v 21:59 | Reagovat

video of man on viagra
<a href=http://viagrabs.com>Source</a>
viagra in ahmedabad india
<a href="http://viagrabs.com">free viagra sample pack</a>
dangerous side effects of expired viagra

41 bdxDwess | E-mail | Web | 28. května 2018 v 0:24 | Reagovat

buy viagra online at <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">buy discount viagra</a> viagra overdose <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/#>viagra on line</a>

42 SteevNef | E-mail | Web | 4. června 2018 v 21:13 | Reagovat

ibumol 400 posologie de l'amoxicilline
<a href="http://getamoxilok.com">amoxicillin 500mg capsules</a>
amoxicillin plus clavulanic acid dosing
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+500>amoclav</a>
capatrex dosage for amoxicillin

43 SteevNef | E-mail | Web | 5. června 2018 v 2:29 | Reagovat

amoxicillin for inner ear infection
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin 500 mg dosage instructions</a>
is amoxicillin a broad spectrum antibiotic
<a href=http://myamoxilok.com#amoxicillin/clavulanate+875/125>amox clav</a>
sinusitis antibiotics amoxicillin dose for dogs

44 KiiraNef | E-mail | Web | 7. června 2018 v 18:22 | Reagovat

lotensyl dosage of amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin/clavulanate 875/125</a>
amount of amoxicillin for ear infection
<a href=http://getamoxilok.com#augmentin+875-125>amox clav 875-125</a>
salurex 500 mg amoxicillin dosage

45 bakkaBeeme | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:29 | Reagovat

viagra horney goat weed
<a href=http://viagrabs.com>herbal viagra</a>
how to get the best effects from viagra
<a href="http://viagrabs.com">see this</a>
is using viagra harmful

46 nnsDwess | E-mail | Web | 9. června 2018 v 6:52 | Reagovat

buy online viagra <a href="https://aluixnetwork.com/">generic viagra cheap</a> viagra and alcohol <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra pills</a>

47 bakkaBeeme | E-mail | Web | 10. června 2018 v 4:44 | Reagovat

can i get viagra without insurance
<a href=http://viagrabs.com>viagra sample</a>
best viagra in uae
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra cheap</a>
price of viagra in england

48 xntchawl | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:46 | Reagovat

buy cheap viagra online <a href="https://movietrailershd.org ">viagra samples</a> viagra 100mg <a href="https://movietrailershd.org">order viagra online</a>

49 nfgDwess | E-mail | Web | 10. června 2018 v 19:27 | Reagovat

viagra online no prescription <a href="http://mo-basta.org">viagra cheapest</a> generic viagra <a href=http://mo-basta.org>viagra soft tabs</a>

50 xbcchawl | E-mail | Web | 12. června 2018 v 20:57 | Reagovat

bankruptcy payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">loans online</a> badcredit payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online same day</a>

51 aaqDwess | E-mail | Web | 14. června 2018 v 11:42 | Reagovat

cialis soft tabs <a href="http://besiktasboschservis.com/">generic cialis</a> cialis coupon <a href=http://besiktasboschservis.com/>п»їcialis</a>

52 aaqDwess | E-mail | Web | 15. června 2018 v 15:16 | Reagovat

cialis online pharmacy <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis online</a> generic tadalafil <a href=http://besiktasboschservis.com/>buy cialis</a>

53 nmnchawl | E-mail | Web | 18. června 2018 v 4:37 | Reagovat

cheap tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/ ">buy generic cialis</a> cialis pills <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online</a>

54 fnsDwess | E-mail | Web | 18. června 2018 v 18:23 | Reagovat

online generic viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">buy generic viagra</a> price of viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>buy viagra online without prescription</a>

55 mmzDwess | E-mail | Web | 19. června 2018 v 5:58 | Reagovat

viagra tablets for sale <a href="http://canadiannowv.com/">cheap viagra 100mg</a> viagra tablets <a href=http://canadiannowv.com>viagra coupons</a>

56 bakkaBeeme | E-mail | Web | 25. června 2018 v 2:47 | Reagovat

compounding pharmacy viagra
<a href=http://viagrabs.com>canadian pharmacy viagra</a>
can i take rapaflo and viagra
<a href="http://viagrabs.com">why not find out more</a>
viagra and creatine

57 bakkaBeeme | E-mail | Web | 27. června 2018 v 4:45 | Reagovat

taking viagra with other medications
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra for women</a>
viagra tablets ingredients
<a href="http://viagrabs.com">recommended you read</a>
how to get viagra illegally

58 MarkNef | E-mail | Web | 6. července 2018 v 12:31 | Reagovat

nimegen soft cap 20mg cialis
<a href="http://cialis-tt.com">cialis coupons</a>
the suffix tidine is common to generic cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+professional+online+mail-order+pharmacies>tadalafil generic</a>

59 MarkNef | E-mail | Web | 7. července 2018 v 3:10 | Reagovat

ara2 contre indication cialis
<a href="http://cialis-tt.com">buy generic cialis online</a>
cialis tablets cena
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+medication>cialis 20mg</a>

60 MarkNef | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:09 | Reagovat

acquisto cialis generico in contrassegno pagamento
<a href="http://cialis-tt.com">buy cheap cialis online</a>
cartello attenzione pericolo generico de cialis
<a href=http://cialis-gg.com#tadalafil+prices>cialis prices</a>

61 MarkNef | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:26 | Reagovat

rims canada cheap viagra
<a href="http://viagra-gg.com">cheap 50mg viagra</a>
generic viagra online 50 mg demerol
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+coupon>buy viagra online</a>

62 MarkNef | E-mail | Web | 10. července 2018 v 7:04 | Reagovat

hipertenso pode tomar viagra
<a href="http://viagra-gg.com">womens viagra</a>
free sample of viagra pills
<a href=http://viagra-gg.com#50+mg+viagra>brand viagra online mail-order pharmacies</a>

63 MarkNef | E-mail | Web | 10. července 2018 v 11:48 | Reagovat

kalmegh herbal viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra substitute</a>
ginkgo biloba medical name for viagra
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+genГ©rico>generic viagra available</a>

64 MarkNef | E-mail | Web | 20. července 2018 v 10:56 | Reagovat

confined space rescue plan generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis</a>
estorsione reato a dolo generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cheap+tadalafil+online>cialis 5mg</a>

65 MarkNef | E-mail | Web | 20. července 2018 v 21:40 | Reagovat

cialis 200 mg for sale
<a href="http://cialis-easy.com">coupon for cialis by manufacturer</a>
amturnide generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+from+canada ]cheap cialis 20mg[/URL]

66 MarkNef | E-mail | Web | 21. července 2018 v 2:42 | Reagovat

generic cialis comprar ropa
<a href="http://cialis-easy.com">buy tadalafil</a>
can you buy cialis over the counter in uk white people
[URL=http://cialis-easy.com#tadalafil+buy ]cialis from canada[/URL]

67 MarkNef | E-mail | Web | 21. července 2018 v 19:13 | Reagovat

mentix generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis soft online mail-order pharmacies</a>
10 mg cialis duration action
[URL=http://cialis-easy.com#interactions+for+cialis ]cialis[/URL]

68 MarkNef | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:13 | Reagovat

concerta generic discount cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis uk</a>
apresoline generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+coupons ]cialis prices[/URL]

69 MarkNef | E-mail | Web | 22. července 2018 v 20:12 | Reagovat

flexeril 5mg generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil 20 mg</a>
simbolo pericolo generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#buy+cialis>buy cialis online</a>

70 MarkNef | E-mail | Web | 23. července 2018 v 1:05 | Reagovat

double dose 20 mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil generic</a>
asp550ss3 120 mg cialis
<a href=http://cialis-easy.com#canadian+cialis>tadalafil 5 mg</a>

71 MarkNef | E-mail | Web | 23. července 2018 v 6:15 | Reagovat

accoutumance cialis 20
<a href="http://cialis-easy.com">cialis samples</a>
buy discount cialis best online
[URL=http://cialis-easy.com#cheap+tadalafil+online ]cheap cialis online[/URL]

72 MarkNef | E-mail | Web | 23. července 2018 v 16:40 | Reagovat

aprovel 300mg generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
levocarnitine inyectable generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#online+cialis ]cheap tadalafil online[/URL]

73 munCycle | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:09 | Reagovat

viagra on line <a href="http://viagraveikd.com/#">sildenafil</a> viagra online canadian pharmacy <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra generic</a>

74 nsxEmity | E-mail | Web | 30. července 2018 v 17:29 | Reagovat

purchase cialis <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis without prescription</a> online cialis <a href=https://www.fundeconp.org/#>cialis no prescription</a>

75 nyhJotly | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 22:38 | Reagovat

cialis brand <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis without a prescription</a> tadalafil 20 mg <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis sale</a>

76 bfdEmity | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 17:41 | Reagovat

generic brands of viagra online <a href="http://mo-basta.org/">brand viagra</a> viagra cost <a href=http://mo-basta.org/>viagra for sale</a>

77 MarkNef | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:52 | Reagovat

isoface 20 mg generico do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">order viagra online</a>
niebieska tabletka viagra online
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+100mg+viagra>order viagra</a>

78 MarkNef | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 21:35 | Reagovat

lavastoviglie aeg favorit 55011 viagra
<a href="http://viagra-nice.com">order viagra</a>
viagra commercial actresses 2015
<a href=http://viagra-nice.com#sildenafil+online>viagra samples</a>

79 MarkNef | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:25 | Reagovat

viagra generika online sicher kaufen
<a href="http://viagra-nice.com">natural viagra</a>
viagra buy online australia news
<a href=http://viagra-nice.com#female+viagra+online+mail-order+pharmacies>buy viagra 50mg</a>

80 MarkNef | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 5:58 | Reagovat

gel kayano 20 women's reviews on viagra
<a href="http://viagra-nice.com">cost of viagra</a>
dolak 20 mg comprimidos viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+kopen>100 mg viagra lowest price</a>

81 GeremoBeeme | E-mail | Web | 13. září 2018 v 2:34 | Reagovat

cialis 20 mg vierteln
<a href=http://cialisle.com>cialisle.com</a> cialis india
oГ№ acheter du cialis en ligne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.