Die Umerziehung 22.

2. března 2015 v 10:27 | Saline A. |  die Umerziehung

Hodiny ve studiu patřily vždy k jeho nejoblíbenějším. Miloval tvoření textů, vymýšlení hudby, experimentování s tóny, zvuky dotvářejícími melodie. Nikdy by nevěřil, že ho bude tolik bavit jen to sledovat z povzdálí a čas od času něco podotknout.

Poté, co Bushido vymyslel svůj text, Bill pár dní obvolával své kontakty a zařizoval si schůzky. Věděl, že se rapu Bushido dříve věnoval, a teď se mu mohl začít věnovat znovu. A profesionální. Proto o necelé dva týdny později seděl ve studiu a sledoval Bushida, jak s předními producenty probírá svoje texty a navrhuje hudbu. Vypadal tak upřímně nadšený, že Bill ani na okamžik nelitoval rozhodnutí, že ho sem vzal. Tomovi ani nikomu jinému o tom sice neřekl, ale měl z Bushida radost. Nehledě na to, že byl asi tak stokrát milejší, Bill prostě chtěl, aby se živil něčím jiným než drogami, něčím smysluplným. A co je smysluplnější než hudba, když nemáte v podstatě žádné vzdělání a za sebou máte krušný život?

"Maličký?" Bill s údivem zvedl hlavu a pohlédl na Bushida stojícího ve dveřích. Byl až příliš lapený ve svých myšlenkách. "Všichni už odešli, dneska máme hotovo."

"Už? Páni, nějak to uteklo," spěšně si navlékl bundu a zamířil k němu. "Můžeme jet."

"Hej," Bushido ho chytil za ruku. Mírně s ním škubl a přitiskl ho na zeď, přistupujíc těsně k němu. "Děkuju ti za tohle. Vím, že to nedávám najevo, ale fakt si toho vážím," promnul mu boky.


Bill se uculil. Zatahal za lem jeho trička, než dlaněmi vyjel na hrudník. "Není vůbec zač, Bushido. Vlastně je to skvělý i pro mě. Přál bych si, aby ses viděl, když děláš hudbu."

"Jsem sexy?" zazubil se Bushido. Pevněji stisknul chlapcovy boky.

Bill se tiše rozesmál, ale přejel nehty po Bushidově strništi a přikývl. "Nebezpečně."

"Víš, na něco jsem si vzpomněl," Bushido si Billa chvatně vyzvedl kolem boků, než vůbec stačil zareagovat, a zamířil s ním na pohovku.

"Na co?"

"Že bych ti vážně měl poděkovat," položil ho, okamžitě se mu soukajíc mezi nohy. "Ale umím děkovat jen jedním způsobem."

"Jakým?" zadrhl se Billovi dech. Myšlenka na to, že by snad někdo mohl přijít a vidět je spolu, vylétla z okna stejně rychle, jako všechny ostatní myšlenky. V tu chvíli ho zajímalo jen to, že Bushido pevně svírá jeho stehna a jazykem zkoumá hranu jeho čelisti.

Bushido k němu vzhlédl, oči mu hrály všemi odstíny touhy. Bill zasténal ještě dřív, než Bushido promluvil. "Co kdybych ti to místo mluvení ukázal?"

*

Místnost se velmi rychle zaplnila steny namísto slovy. Muži se propletli do jednoho uzle, sotva byli oba nazí a Bill seděl na Anisovi. Pevně ho držel kolem krku a vrtěl se v bocích, zatímco Bushido ho jednou rukou držel za vlasy a zatáhl, aby měl volný přístup ke krku, který dravě líbal. Druhou rukou se snažil docílit, aby byl chlapec na jeho proniknutí co nejvíce připravený. Toužil být co nejhlouběji v něm, naplnit ho až po okraj. Připravit ho o rozum.

"Anisi," Bill toužebně zasténal, čímž dal jasný rozkaz do Bushidova rozkroku. Vzduch zhoustl ještě víc, pokud to bylo možné. Bushido viděl rozmazaně, touha ho zcela pohltila. Hojně nasliněnou dlaní si potřel penis, který ho až bolel, jak moc potřeboval uvolnění. Pohlédl na Billa. Vypadal skvostně. Akorát tak, aby…

Bill vyhrkl. Bushido do něj bez varování vstoupil, a až po kořen. Semkli se v pevném objetí. Bushido věděl, že chlapce to zabolelo, ale už nemohl čekat. Od jejich posledního sexu uplynula už nějaká doba a ten pocit byl tak… Se zavrčením přirazil, omluvně ho líbajíc na rozkousané rty. Kdyby neměl podezření, že by se chlapec rozsypal, nejspíš by ho opřel o skříňku a šukal tak tvrdě, že by se rozpadla ta skříň.

Bill mu zajel rukama do vlasů, boky se na něj natěsno natlačil. Toužil, aby ten pocit plnosti zůstal co nejdéle, ideálně aby neskončil. Se zrychleným dechem na něj pohlédl. Jediný pohled stačil na všechno…

Prudce přitiskl rty na jeho v divokém polibku. Bushido rychle pochopil, takže si chlapce mírně nadzvedl a svíraje jeho boky do něj začal tvrdě přirážet. Byli jeden velký spletenec vášně. Tiskli se k sobě jako milenci odsouzení na smrt, neschopni jakéhokoliv odloučení. Tolik toužili po absolutním splynutí, že nedokázali připustit vzdálení ani na pár sekund.

Nebyl to nejlepší sex jejich života, nebyl ani dech beroucí nebo podobně. Byl to zkrátka dobrý sex na dobrém místě. To, co ho dělalo zvláštním, byla intenzita pocitů a emocí. To, jak Bushido křečovitě svíral jeho boky. Pohled, který si během celého aktu vyměňovali. Polibky, ve kterých jejich rty tolikrát splynuly. Naléhavost, s níž se k sobě tiskli.

Chlapec se čelem opřel o Bushidovo rameno, zatímco se oba vydýchávali. Cítil Bushidovy dlaně na svých zádech a sotva znatelný polibek na spánek. Skoro jako kdyby se mu to zdálo… Pousmál se a zavřel oči. Poprvé si skutečně přiznal, že je s tím muslimským bastardem rád. Nebyl to nejmilejší chlap na světě, ale o to víc si vážil jemných dotyků, jako které dostával tady, na gauči v jejich nahrávacím studiu.

"Hádám, že toho budu litovat," zamumlal Bushido, zatímco zabořil dlaň do záplavy černých vlasů rozprostřených na Billových ramenou. "Ale nad čím přemýšlíš?"

"V tuhle chvíli nad tím, že jsi pořád ve mně," Bill se zasmál, než zavrněl. "A pak taky, že bychom možná raději měli jít. Nejsem si jistý, že už nikdo nepřijde," zalhal tiše.

Bushido přikývl. "Jo, to je asi dobrý nápad. Nehledě na to, že by celkem bodla sprcha," pobaveně poukázal na své zaneřáděné břicho, zatímco Bill se opatrně zvedal. Nohy se mu ještě pořád trochu třásly.

"Myslím, že si dneska moje tělo zaslouží koupel. S vířivkou," Bill se usmál, líně se oblékaje. Jen silou vůle se přesvědčil, aby na Bushida nevrhl zoufalý pohled s prosbou o obléknutí. Byl tak unavený!

"A co s přídavkem sexu?" Bushido chlapce zezadu chytil za boky, zuby skousl kůži na jeho krku.

Bill se uculil. "Když budeš hodný…" zadečkem ho odstrčil a spěšně se zahalil do svetříku. "Čekám v autě, tak šup a zamkni za sebou," hodil po něm klíče, než zamířil dolů na parkoviště a usadil se na své místo spolujezdce.

Nemohl se zbavit něžného úsměvu, který se mu usadil na rtech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.