Die Umerziehung 18.

2. února 2015 v 5:35 | Saline A. |  die Umerziehung

Bill seděl na posteli v tureckém sedu uprostřed hordy polštářů, opatrně usrkávajíc z vína, které Andreas vybral. Bylo odporné, ale účinky splnilo. Oba s Andreasem měli alkoholem zamlčený mozek, díky čemuž Billovi nedělalo problém svěřovat se. Tedy hned poté, co mu pěkně od plic vynadal za pubertální pitomost. Ale hned poté…
"Já nevím, co to se mnou je, Andy. Nikdy jsem nic podobného řešit nemusel. Ale Bushido… Nedokážu se mu ubránit."
"Ublížil ti?" zamračil se Andy.
"Co? Ne, to ne," zabručel Bill. "Ráno tedy mezi námi došlo k mírné… potyčce, ale jednak už se mi omluvil a taky jsem mu dal dost jasně najevo, že přestřelil a nehodlám mu to tolerovat, protože nejsem žádná jeho děvka co se sebou nechá zametat," drmolil spěšně. "Ale prostě… Víš co, od začátku se choval jako namyšleném kretén co mě chce jen ojet. A i když je to odporný, mě to svým způsobem vzrušovalo. A občas měl i světlý chvilky, kdy byl v pohodě."
"Chceš říct…"


"Já vlastně ani nevím, co chci říct, Andy," zafňukal Bill. "Já jen… Myslím, že už jsem si připustil, že se mi líbí, když jsem se s ním vyspal," zamumlal tiše. "Ale víš, že trochu se toho bojím. Mám s ním být ještě deset měsíců, Andy. Neustále. A říkám si, co bude, když s ním budu spát dál? Neříkám, sex to byl perfektní. Jenže co když se do něj zamiluju? Bushido nevypadá jako typ člověka, co hraje na vztahy."
Andreas se pousmál. "Podívej, i když jsi mi dal celkem jasně najevo, co si myslím o mojí spolupráci s ním, tak ti musím říct, že já jsem se u něj neměl špatně. On se sice tváří jako drsňák a často se chová jako pitomec, ale o každého z nás se staral jako o vlastní děcka. Hádám, že když se mu dostaneš pod kůži, je to dobrák."
"Když jste se dnes viděli, nevypadalo to na radostné shledání…"
"Nerozešli jsme se zrovna v dobrém, ale není to nic, co by se nedalo spravit. Dřív, než se zeptáš, zlomil srdce Nicol. Ale já jí varoval, takže…"
Bill se zamyslel. "Co měl s Tomem?" zamračil se.
Andreas se rozesmál. "S ním konkrétně nic až na jednu pusu. Ale ta party se trochu zvrtla a byli spolu ve trojce s nějakou courou."
"Fuj," znechuceně Bill nakrčil nos.
"Víš, abych byl upřímný… Jsem sice na holky, ale ty dva vypadali při sexu kurva dobře."
Bill vyprskl smíchy, až do postele vycmrndnul víno. "A to jsi s Bushidem nespal! To je teprve sexy."
"Poslyš, víš jak jsi říkal, že by ses do něj mohl zamilovat?" Andreas svého kamaráda shovívavě pozoroval, než přikývl. "Myslím, že už je na to pozdě."
*
Nakonec vypili tři lahve odporného vína, takže když Andreas tvrdě usnul a Bill se rozhodl, že potřebuje čůrat, dost se motal. Ani mu moc nevadilo, že shodil skleněnou sošku po prababičce a vázu od pratetičky Gertrudy.
"Vypili jste půlku baru nebo co, že se takhle motáš?" zjevil se proti němu najednou Bushido.
Bill se, přehnaně dramaticky, chytil za srdce a zavrávoral. Přidržujíc se zdi si ho s našpulenými rty prohlédl. Měl na sobě jen boxerky a tílko… Sexy bastard. "Měli jsme jen tři vína. Flašky."
"Měl bys to jít zaspat," Bushido pobaveně protočila očima, vracejíc se zpět na gauč.
"Potřebuju čůrat," informoval ho Bill celkem zbytečně. S tichým škytnutím zamířil do koupelny, kde se díky své šikovnosti celý zmáčel. Se rtíky znovu našpulenými, tentokrát smutně, odcupital do obýváku. "Je mi zima."
"Cos dělal?"
"Trošku… to vyšplíchlo," zamumlal chlapec.
Bushido ho s pobaveným úsměvem pozoroval, dokud se nezačal klepat. Vypadal jako malé bezbranné dítě. Stáhl si ho na klín, dlaněmi jemně vyhrnujíc tričko. Jakmile bylo dole, s úsměvem mu přehodil huňatou deku kolem ramen. "Nešiko."
"Za to může to víno," pokrčil Bill nevinně rameny, opírajíc se o Bushida.
"Je ti špatně?" Bushido chlapci odhrnul vlasy z obličeje. Sotva se mu hlava zakymácela v mírném přikývnutí, sjel dlaněmi na jeho záda, v kruzích po nich přejíždějíc. "Pokus se usnout, uvidíš, že ti pak bude líp. Já tu s tebou zůstanu, dobře?"
"Jo, dobře," Bill rukama zajel pod Bushidovo tílko, jen aby mu bylo zase o trošičku tepleji. Andy si myslí, že jsem do tebe zamilovaný."
Bushido na něj překvapeně pohlédl. "A jsi?"
"Možná," hlesl Bill, dávno uzamčený v říši spánku.
*
Svět se s ním točil, jako kdyby seděl na kolotoči, přičemž žaludek se rozhodl mladému chlapci ukázat, že takhle se k němu tedy chovat nesmí. Bill bolestně zaúpěl, víc se schovávajíc pod deku, kterou byl omotaný. Chtělo se mu brečet. Co se stalo?
Pokusil se vzpomenout si, co se minulou noc dělo, ale už brzy pochopil, že toho moc nezjistí. Jeho paměť sahala pouze k první lahvi od vína, přičemž všechno, co se stalo po jejím vypití, mu bylo velkou záhadou. Předpokládal tedy, že oněch lahví muselo být mnohem víc.
Tělo pod ním se pohnulo. Zakňoural. Pohyb nebyla nejrozumnější činnost, pokud někdo nechtěl, aby vrhnul celý obsah svého smutňoučkého žaludku. Spokojeněji vydechl, kdžy mu konejšivá dlaň v kruzích přejela po zádech.
"Je ti špatně?"
… Proč spal na Bushidovi, když se včera "poprali"? "Hrozně," přiznal Bill tiše. To je fuk, že se poprali. Hlavně, že ho tak příjemně hladil.
"Chceš nějak pomoct?"
"Zabij mě, prosím," Bill mu zabořil hlavu ke krku. "Je mi příšerně a nic si nepamatuju."
"Vůbec nic?"
Bill zavrtěl hlavou, nechávajíc Bushida, aby se mu probíral vlasy. "Pamatuju si jen, že už nikdy nesmím dovolit Andreasovi vybírat víno. Jak jsem se sem dostal?"
Bushido nakrčil obočí. "Přišel jsi."
"Sám?"
"Dobrovolně… Zkus ještě spát," s povzdechem mu poupravil deku. "Bude ti líp a na otázky bude čas později…"
 


Komentáře

1 samba | 4. února 2015 v 20:41 | Reagovat

tři lahve špatného vína by mě oddělali.Opravdu soucítím,ráno muselo být děsný.A to až se dozví, co řekl Buschidovi to teprv bude mazec.Holt ve víně je pravda :)

2 G. | 7. února 2015 v 20:54 | Reagovat

Chvíli jsem se tu neobjevila, ale potěšilo mě, že přibylo pár nových dílů :)
Jsem asi nepřejícnej člověk, ale zrovna u nich dvou doufám v co nejvíc komlikací, baví mě číst si, jak si k sobě hledají cestu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.