Die Umerziehung 15.

12. ledna 2015 v 20:01 | Saline A. |  die Umerziehung

Jak je všeobecně známo, Bill miluje nakupování. Ale co nevěděl kromě jeho naprosto nejbližších nikdo, bylo, že ze všeho nejvíc Bill miloval nakupování kostýmů. V jeho šatníku existovala tajemná skrýš, za níž žilo nespočet nejrůznějších kostýmů. Už dlouho měl ale vyhlídnutý jeden, který do své sbírky toužil zařadit a po dnešním probuzení byl prostě perfektní.

S úžasnou náladou, kterou získal i díky kosmetice masáži hlavy od jeho oblíbeného kosmetického dua, dorazil domů krátce po sedmé. Okamžitě ucítil silné aroma jeho pěny do koupele. Slastně zavrněl. "Ahoj," usmál se na Bushida, viditelně otráveného v obýváku. "Děkuju za tu vanu, nemohl jsem se jí dočkat."

"Hm," zabručel Bushido, s přimhouřenýma očima sledujíc, jak ze sebe Bill ladně svléká oblečení.

"Bu?" zastavil se Bill mezi dveřmi koupelny. Počkal, než k němu muž vzhlédl, a teprve poté si mučivě pomalu svlékal boxerky. "Ty nejdeš?"


Tak rychle, jak Bushido vystartoval za Billem do koupelny, neutíkal ani před policií. Půlku bytu přeběhl asi za dvě vteřiny, jen aby mohl vzít do rukou ten božský zadeček. Bill se mezitím ponořil až po ramena do vody, slastně sténajíc. Škvírkou mezi očima pozorně sledoval procesí Bushidova svlékání. Nebyl si jistý, jestli s ním chce spát nebo ne, ale rozhodně si užíval každou odhalenou část jeho těla.

"Posuň se," poručil mu Bushido. Bill, připravený si hrát, ochotně poslechl a posunul se od kraje, klekajíc si na kolena čelem k němu.

"Ahoj," vydechl s úsměvem. Ani se nestihl na nic zeptat, když si ho Bushido přitáhl na svůj klín a políbil ho. "Chtěl jsem se zeptat, jaký jsi měl den, ale podle toho polibku soudím, že příšerný. Stýskalo se ti hodně?"

"Co myslíš?" chytil Billovu dlaň a položil ji na svůj vzrušený penis.

Bill slastně zamručel, prsty ho jemně uchopil u kořene. Možná by neuškodilo, kdybych mu ho vykouřil. "Vidím, že se ti stýskalo opravdu hodně." Nevinně k němu vzhlédl, sledujíc touhou ztmavlé oči. Pochopil, že tentokrát už není cesty zpátky. "Taky se mi stýskalo," zamumlal.

Bushido se pousmál svým pokřiveným úsměvem, očividně polykajíc nějakou poznámku, a chlapce si znovu přitahujíc pro polibek. Potřeboval mu připomenout, kdo z nich je tu ten šéf. I když uznával, že přes Billův zákaz by nikdy nešel. Ať je hajzl sebevětší, k tomuhle by se za žádných okolností nesnížil.

Spokojeně zamručel, když se Billova dlaň probrala k životu a přejela po celé jeho délce. Sakra, dokonce i jediné pohlazení a Bushida to přivádělo k šílenství. Ty dlouhý úzký prsty rozhodně věděly, co dělají. Kdyby mu Bill teď řekl, že nic nebude, asi by se šel oběsit.

"Bu?"

"Ano?" zamručel do polibku tázaný, boříc ruce do chlapcových vlasů.

"Mám pro tebe překvapení," olízl si rty, vzrušeně se na Bushidovi vrtíc. "Ale můžu ti ho ukázat jen v ložnici. Nebo v obýváku," volnou rukou mu promnul rameno, zatímco pravačkou stále mnul jeho penis. "Chceš vidět svoje překvapení?"

Bushido tiše zavrčel při pohledu do Billových očí. Hrály si s ním. Rozvernost, škodolibost a touha. Jiskra, kterou chtěl vídat denně. "Chci."

"Tak si běž lehnout do postele a počkej pár minut, dobře?" Bill se k němu s úsměvem naklonil a líně ho políbil. "Postarej se o kamaráda, dobře? Ať mi neusne. Dneska s ním mám nějaké plány na noc."

*
Dělal to už … No, hodněkrát. Byl v tom skvělý. Vypadal vyloženě božsky. Sám by se ojel, kdyby to bylo možné. Přesto byl nervózní, když otevřel dveře do ložnice a opřel se o něj, dovolujíc tak Bushidovi, aby si ho prohlédl. Hladce oholené nohy na vysokých podpatcích, zahalené pončoškami, aby vynikla jejich délka a štíhlost. Zadeček obepnutý francouzskými kalhotkami, s přidělanou chlupatou bambulkou. Uzoučký korzet ovázaný kolem jeho trupu a bílá ouška jako vrchol. Bushido se trhaně nadechl.

Málem explodoval, tuplem když si všiml ocásku. Zatraceně, copak ten kluk musí být vždycky krásnější? Omámeně vstal, přecházejíc k chlapci. Jen konečky prstů přejel po jeho čelisti, míříc dolů přes linii krku, rameno, úzký pas a bok až k zadečku, který zmáčkl a Billa si tak k sobě přitiskl. Chlapec překvapeně vyhrkl, okamžitě se chytajíc Bushidových ramen. "Líbí se ti překvapení?"

"Jsi kurevsky nádherný," zavrčel Bushido, prudce tisknouc rty na jeho. Bill do polibku táhle zasténal. Omotal jednu nohu kolem Bushidova boku, jen aby mu byl o něco blíž. Bushido na to okamžitě zareagoval a omotal si kolem boku i druhou Billovu nohu, díky čemuž na něm Bill vyloženě visel. Tvrdě ho natiskl na zeď.

"Pozor na ocásek!" vypískl.

Bushido se rozesmál, chlapce po zadečku pohladil. "Co to…?" vykulil oči, když ucítil otvor v kalhotkách přesně v…

"To je druhá část překvapení," Bill s úsměvem spustil nohy na zem a přešel k posteli. S rozverným úsměvem se opřel o lokty a vystrčil zadeček, se kterým zavrtěl. "Neřekl jsi mi dnes ještě ahoj."

Bushido se pevně chytil dveří. Zatmělo se mu před očima při pohledu na Billa, tak svůdně vystaveného. Jako kdyby posledních několik týdnů dýchal jen pro tenhle moment. Omámeně k chlapci přešel. Dlaní ho pohladil po zadečku, načež vtiskl jemný polibek na jeho bedra. "Ahoj," zamumlal. Bill se zachvěl. Bushido polibky vystoupal přes celou chlapcovu páteř až ke krku, kam ho jemně kousnul, zatímco prsty zdatně rozvazoval korzet. Jakmile byl těsný kousek ošacení dole, Bushido se na chlapce zezadu přitiskl, dlaněmi bloudíc po celém jeho těle.

Bill s úsměvem natočil hlavu, žádostivě se k muži tisknouc. "Myslel jsem, že s mým tělem už ses seznámil dostatečně."

"Teď si ho ale potřebuju pořádně vychutnat," odvětil Bushido. Nosem zhluboka nasál chlapcovu vůni. Prsty ruky, kterou až do teď svíral jeho bok, zabrousil k zadečku. Jednou, zkusmo, ho přes něj plácnul. Při mlasknutí se uculil, Bill mělce zasténal. Prsty pokračoval dál, až na to místo, které mu bylo tak dlouho zapovězené, a o kterém se mu tolikrát zdálo. Labužnicky zajel špičkou prstu dovnitř. Spokojeně zamručel. Boříc prst hlouběji do Billova těla, se sklonil k jeho uchu a skousl mu lalůček. Rychle se naučil, že krk a oblast uší jsou pro Billa velice citlivými místy.

"Bu," Bill hlavu slastně naklonil, jednou rukou ho objímajíc kolem krku. "Jak dlouho se chceš seznamovat?"

"Nechal jsi mě dlouho čekat," zabořil do něj druhý prst a zatlačil. "Potřebuju být… důkladný."

"Co kdybychom udělali malou dohodu?" zamumlal Bill, jemuž se začal prudce zrychlovat dech. "Ty mě teď ošukáš a pak… mě můžeš zkoumat klidně celou noc," naléhavě se natlačil na jeho prsty.

Bushido se krátce zamyslel. "Platí."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.