Pretty Little Secrets 16.

31. října 2014 v 17:04 | Saline A. |  Pretty Little Secrets

Byl to náročný večer. Po schůzce s Kayem se vydal rovnou za Tomem, na jehož večerní společnost si během turné rychle navykl. Vzhledem k obsahu konverzací, které s Kayem vedli, se k nim přirozeně dostalo i s jeho bratrem. Byla to hodně dlouhá debata, přičemž nešlo zrovna o nic příjemného. Existovala spousta věcí ohledně jejich managementu, o nichž Tom neměl ani ponětí. Byl v šoku z vědomí, že banda tlustých chlápků se snažila mít jeho malého brášku vycvičeného jako štěně. Billovo extravagantní chování náhle získávalo nový rozměr.

Jakmile Bill skončil se svým vyprávěním, slzy marně maskujíc v hrnku s čajem, Tom měl jasno v následujícím postupu. Hned na následující ráno si domluvili schůzku s Gustavem a Georgem, ačkoliv všichni ranní vstávání nenáviděli. Navíc, jakoby toho snad nebylo málo, je při cestě do studia málem zabily fanynky, které je pronásledovaly. Bill byl na pokraji zhroucení.

Jen co dosedl na své místo na gauči, dovolil téměř dvacetikilovému Scottymu, aby se mu usadil na klíně. Alespoň měl kde schovat třes svých rukou.

"Tak jo, o psychopatkách už víme, ale hádám, že kvůli tomu jste nás sem nesvolali. O co jde?" zvědavě na ně pohlédl Georg.


"Chceme ukončit smlouvu s naším současným managementem," sdělil Tom na jeden nádech hlavní myšlenku, načež ochotně sáhodlouze vysvětlil, co je k rozhodnutí vedlo. "Já vím, že nás tří se jejich chování skoro nedotklo, ale…"

"Když od té smlouvy nebudete chtít odstoupit, tak to pochopím, samozřejmě. Nechci vám nic nakazovat, kluci. Mělo by to být kolektivní rozhodnutí," ozval se Bill.

"Pravdou zůstává, že vy dva máte téměř nulový soukromý život," uznal Gustav. "Třeba v Americe bylo vidět, jak jste se uvolnili, zatímco tady jste pořád ve stresu. My s Georgem ne, my tak neletíme. Ale vy jo."

"To je výhoda vaší ošklivosti," neodpustil si Tom malý žertík, než zase zvážněl. "Jenže s absencí soukromí teď nic už neuděláme. Je pozdě na to být zase anonymním."

"Ne úplně," nejistě nakrčil obočí Bill.

"Co přesně tím myslíš?" Tom se k němu nechápavě otočil.

"Že ještě máme možnost, jak se stát Billem a Tomem, aniž bychom museli denně podepisovat desítky fotek…"

"A jak bys to chtěl proboha udělat?"

"Tak, že se odstěhujete do Ameriky," odtušil správně Gustav, což Bill stvrdil nejistým kývnutím.

"Ale co kapela?" vyhrkl Tom okamžitě.

"Žijeme ve světě, kde půlka věcí závisí na internetu, Tome," Bill mu jemně stisknul rameno. "Mohli bychom být v kontaktu třeba přes Skype, navíc letadla taky létají v jednom kuse. A co si budeme nalhávat, na to, abychom v nejbližší době vydali album, taky nemáme. Měli bychom čas tvořit."

"Myslíš to vážně?"

"Je to možnost," pokrčil Bill rameny.

"A co Bushido?" zeptal se Georg na otázku, která ho pálila na jazyku už nějakou chvíli.

"To je důvod, proč jsem rovnou neřekl, že jedeme," přikývl Bill. "Musím si s ním promluvit. Nicméně, jsem vůbec rád, že kdybychom s Tomem odjeli, tak byste nás podpořili, kluci."

"To je jasný," Georg se zazubil. "Přece nedopustíme, aby se z naší hvězdy stala obluda! Neblázni, ještě by pozornost přešla na nás."

"Pitomče," zasmál se Bill krátce. "Víš moc dobře, že i ve svůj nejhorší den vypadám líp než ty ve svůj nejlepší."

"Hajzle," Georg ho se smíchem nakopnul, ale všichni si mysleli jediné: Byla jiná možnost, než odejít?

*

"Tome, říkal jsem, že mi nevadí být večer sám," Bill se usmál, zatímco, s telefonem přitisknutým mezi uchem a ramenem, balancoval v kuchyni při výrobě večeře. Zbožňoval provinilost, která Tomovi téměř odkapávala z jednotlivých slov. "Udělám si večeři a zalezu pod deku s nějakým fílmem. Takže ty teď vypni tenhle úplně zbytečný hovor a utíkej se bavit, nechci slyšet ani slovo! Mám tě rád," zazubil se pro sebe, načež telefon chvatně vypnul, aby Tom nemohl začít znovu namítat.

"Nechtěl by sis pod tu peřinu zalézt raději se mnou?" objevily se mu najednou na bocích důvěrné známé dlaně Bushida, který až do té chvíle nepozorovaně postával u dveří.

Bill vyděšeně vyjekl a nadskočil, všechny věci mu rázem popadaly na zem. "Anisi! Proboha kde se tu bereš? A kde jsi vzal klíče?" zarazil se.

"To není důležité," Bushido se krátce zasmál, než si k sobě chlapce otočil čelem a přitiskl rty na jeho. "Chyběl jsi mi," zamumlal do polibku.

"Vždyť jsme se viděli předevčírem," namítl pobaveně Bill, ale s úsměvem svého milence pohladil po krku. "Ne, že by mi snad vadilo, že ti tak moc chybím."

"Jsem si jistý, že tvoje ego se tetelí blahem," Bushido si Billa s úsměvem vysadil na stůl, mnouc si stehna. "Jako kdybys ho nezvedal už dost."

"Já? Ale prosím tě," Bill odfrkl, pevně Bushida objal nohama kolem boků. "Přiznávám, že kapičku vyšší ho mám - kdo by taky neměl, když jsem tak úžasný, ale ne zas tak moc."

"Ne zas tak moc," přitakal pobaveně Bushido, prsty si pohrávajíc s lemem jeho trička. "Tak ty sis plánoval zalézt do postele s filmem a tak, jo?"

Bill pokrčil rameny. "Tom šel někam pařit. Třeba si konečně najde ženskou," usmál se. "Ty ses neozýval, tak jsem si nachystal věci na večeři a Sex ve městě."

"Sex ve městě?" Bushido pobaveně pozvedl obočí.

"Co?" Billovy tváře mírně zčervenaly. "Je to dobrý seriál!"

"Je to seriál pro holky!" Bushido se rozesmál.

"Je to seriál o sexu," opravil ho Bill rozdurděně. Trucovitě našpulil rty. "A módě. Ale hlavně sexu. Toho je tam opravdu hodně."

"Proč si nepustíš porno?"

"Protože tam není žádný příběh!" odfrkl. "A pořád víš, že to sexem skončí. Ale u Samanthy to jen předpokládáš. A když už to přijde, stojí to za to."

"Víš, že jsem to vlastně nikdy neviděl? Tak co kdyby sis zalezl do postele, já ti orestuju tu zeleninu, co sis nachystal a mrkneme na to spolu?"

Bill překvapeně zamrkal, lehce mu paty zaryl do hýždí. Má ho tu v poloze úplně ideální pro sex a on se půjde raději dívat na televizi? Nakonec ale s úsměvem přikývl. Ostatně, plán to vůbec nebyl špatný. "Ale jenom pokud mi slíbíš, že tu nebudeš moc dlouho!"

Bushido se pobaveně ohlédl k plotně. "Hádám, že to máš rozehřáté už dlouho, takže neboj, budu hned u tebe," líně ho políbil na růžové rty a promnul mu boky. "Můžeš na mě počkat v posteli."

Bill, berouc to jako příslib dalších událostí, se nadšeně zazubil. Chvatně seskočil ze stolu a ještě Bushida políbil na tvář, než odcupital do ložnice, kde, už jen v boxerkách, hupsnul pod peřinu a slastně zavrněl. V televizi Carrie s Božským, v kuchyni mu vařil sexy milenec a on byl ve čtyři odpoledne v posteli. Co víc si mohl přát?

"Ještě nebrečíš?" vešel Bushido s krásně připravenou večeří akorát ve chvíli, kdy Carrie měla svou chvilku s Božským a Bill neměl daleko od pláče. "Skoro," odpověděl si sám.

"Nebrečím vůbec," spěšně si utřel oči a s úsměvem se natáhl pro svou večeři. "Voní to krásně."

"V podstatě tam nic není, jen koření," Bushido s uculením zalehl vedle chlapce. Nadšeně sledoval, jak hladově hltá jedno sousto za druhým, nepřestávajíc sledovat Sex ve městě. V tu chvíli měl svůj vlastní svět.

"Pokud cokoliv chceš, stačí říct. Já tě plně vnímám," zahuhňal Bill s plnou pusou, ale bylo znát, že nemá ponětí co se kolem děje.

Bushido se jen s pozvednutým obočím opřel o loket a podepřel si hlavu, pobaveně čekajíc, než se chlapec alespoň nají, aby ho mohl zasvětit do tajů toho přihlouplého seriálu. "Spokojený?" zazubil se, když Bill ztěžka vydechl a odložil úplně prázdný talíř.

Bill se s širokým úsměvem sesunul dolů k němu, vděčně ho líbajíc na rty. "Co já bych si bez tebe počal?"

"Třeba by ti bylo líp," zamumlal Bushido.

"O čem to mluvíš?" Bill k němu zmateně vzhlédl. Nechal se pohladil po tváři, ale nepřestával Bushida pozorovat. Co se to s ním dělo?

"To nic," Bushido s povzdechem chlapce pevně objal kolem pasu. "Jen blábolím, samozřejmě, že jsem tu s tebou a zůstanu," chlácholil chlapce polibky. Bohužel Bill neslyšel dovětek, který Bushidovi vyvstal v mysli.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.