Pretty Little Secrets 14.

16. října 2014 v 10:26 | Saline A. |  Pretty Little Secrets
"Víš, co absolutně zbožňuju?" zamumlal tiše Bushido. Ležel na boku opřený o loket a prsty jemně přejížděl po Billově nahých zádech. Chlapec k němu se zájmem mlčky vzhlédnul. "Tenhle pohled," pousmál se. Líně se naklonil a přitiskl rty na jeho rameno. "To, když nahý ležíš v peřinách a dovolíš, abych si tě mohl prohlížet. Líbí se mi, jak jsou naše pokožky kontrastní. Je to jako my dva. Oba jsme úplně jiní, ale společně… To vypadá dobře. A tvoje kůže… Máš neuvěřitelně jemnou kůži, víš? Je to jako kdybych hladil samet," mumlal se rty opřenými o jeho pokožku.
Bill spokojeně přivřel oči a pohladil svého společníka po paži, než se překulil na záda a prohrábnul mu vlasy. "Zbožňuju, když takhle mluvíš."
"Takže můžu pokračovat?" Bushido se pousmál, hlavu si opřel o jeho bříško, prstem obkreslujíc jednotlivá písmena z tetování na boku. "Tvoje havraní vlasy. Vždycky mě překvapuje, jak je máš jemné navzdory tomu, kolik přípravků používáš. A víš, že ty dredy ti hrozně zjemnily obličej? Když jsem tě viděl poprvé, byl jsem v šoku, ale pak… Bože, tolik ti to sluší," vydechl.
"Co ještě na mně máš rád?" zašeptal Bill prosebně.


"Oči. Neuvěřitelně hluboký, smyslný a upřímný. Tvoje oči byly to první, co mě na tobě zaujalo. Doslova jsi mě zhypnotizoval."
"Mě zaujaly tvoje rty," usmál se chlapec. "A pak, když ses mi podíval do očí… Vím, že to tak tehdy nepůsobilo, ale podlomily se mi z tebe kolena. Kdybych nebyl taková coura, asi bych se ti složil k nohám."
"Nebyl jsi coura," zaprotestoval Bushido.
Bill se hořce rozesmál. "Anisi, myslím, že my dva už nemáme důvod si lhát. Oba víme, že ještě před dvěma měsíci jsem byl pořádná coura. Tom se kvůli tomu ode mě odstěhoval!"
"Kvůli tomuhle?" Bushido k němu překvapeně vzhlédl.
"Jo," přikývl Bill. "Taky jsem si myslel, že to původně bylo kvůli tobě, ale pak mi vysvětlil, že to bylo kvůli mně. Prý jsem se ztratil. A měl pravdu. Hrozně jsem se odchýlil od toho, kým jsem býval. Kdybych tě poznal podstatně dřív, nikdy bych se s tebou nevyspal, pokud by mezi námi nebyl nějaký vztah."

"Já vím," Bushido souhlasně přitakal. "Právě proto jsi mě od začátku tolik lákal. Tvoje romantická podstata a víra v pravou lásku, která vůbec neseděla ke tvému vzhledu. Ale ne, že bych byl zklamaný, když jsme se poznali. Tvoje divokost byla skvělá."
"Nechybí ti teď ta divokost?"
"Ani v nejmenším," zavrtěl hlavou. "Musím ti něco říct, Bille," zamumlal. Bill k němu zvědavě obrátil pohled. "Miluju tě."
Čas se zastavil, srdce mu vynechalo úder. Zalapal po dechu. Řekli si toho spoustu, ale tohle… Tohle mu vzalo dech. "Já…"
"Nemusíš mi odpovídat. Jen jsem ti to potřeboval říct, viselo mi to na jazyku už dlouho. Neměl jsem odvahu. Ale zasloužíš si vědět, co k tobě cítím."
"Anisi?" zašeptal něžně Bill. Počkal, než k němu zvedl hlavu a uchopil jeho bradu do dlaně. "Taky tě miluju."

Bushido zavřel oči, aby chlapec neviděl bolest, zatímco se usmíval. Přitáhl si ho k sobě pro polibek, jen aby na okamžik utlumil protichůdné myšlenky. Chtělo se mu brečet, a to brečel jen párkrát za celý svůj život. Byl naprosto zoufalý.
"Kam se ti toulají myšlenky?" odtáhl se Bill. Poznal, že něco není v pořádku, na to ho znal až příliš dobře.
"Promiň," okamžitě ho Bushido pohladil po tváři. Aby dodal svým slovům váhu, znovu si ho k sobě přitáhl a přitiskl rty na jeho. Dlaní lenivě bloudil po jeho skvostném těle, přesouvajíc ho pod sebe. Jakmile se nacházel mezi nohama chlapce a hrudníkem spočíval na jeho, do žil se mu vlila nová energie. Hladověl po chlapcově těle.
"Anisi," unikl z chlapcových rtů mělký sten, jen polaskal Bushidovy uši. Zabořil mu ruce do vlasů a mírně zatahal, zaklánějíc mu hlavu. Dravě plenil jeho ústa svým jazykem, zatímco prsty už znovu zkoumal vstup do jeho těla. Nikdy ho nepřestane udivovat ta úzkost…
Jen neochotně se odtrhl od Billových rtů, jen aby si vytvořil uličku přes jeho hrudník a břicho. Vtiskl mu pár polibků na podbřišek, než se znovu vrátil k jeho obličeji. "Připravený?"
"Na tebe vždycky," vyhrkl Bill nedočkavě. Boky vystřelil vzhůru, naznačujíc tak Bushidovi, že nechce čekat ani o minutu déle než je nutné.

Bushido si s úsměvem prohlédl chlapcovo tělo. Jako obvykle nestačil žasnout nad tím, jak překrásný je. Ještě párkrát zapohyboval prsty, než je vytáhl a okamžitě je nahradil svým penisem. Povzdychl. Jak miloval ten prvotní okamžik těsně po proniknutí…
Cítil, jak mu chlapec zaryl nehty do zad a za trest ho mírně kousnul do ramene. Vzkaz byl jasný: Žádné důkazy.
Bill se k němu natáhl a omluvně ho políbil, zároveň stahujíc svaly kolem jeho penisu. Bushido zasténal. Loktem se zapřel vedle chlapcovy hlavy, druhou rukou ho chytajíc za bok a poprvé přirazil. Pokojem se rozlehl dvojhlasný sten, dokonalý souzvuk.
S přivřenýma očima upřel pohled na chlapcův perfektní obličej stažený slastí. S pootevřenými rty, z nichž unikaly steny při každém z přírazů, mu pohled opětoval. Bylo to, jako kdyby spolu spali poprvé, jako kdyby poprvé viděl chlapcovu krásu, detaily jeho tváře. Poprvé v něm spatřil úplně všechno. Maličkosti, díky kterým se do něj zamiloval, ačkoliv je neviděl. Miloval ho mnohem víc, než tušil.

Sklonil se k němu pro polibek, přičemž jednou rukou ho pevně objal kolem pasu, jen aby mu byl co nejblíže. Děsil se chvíle, kdy ho bude muset opustit.
Bill mu omotal paže kolem ramen, prsty mu boříc do vlasů. Do ucha mu šeptal tichá vyznání lásky.
"Dlouho nevydržím, maličký," vydechl neochotně Bushido. Vůbec se mu nechtělo ukončovat tenhle moment, ale Bill mu s úsměvem prohrábl vlasy a přikývl. Sám cítil, že se mu tělo chvěje a krev stoupá do hlavy s přicházejícím vyvrcholením. Byla to otázka jen několika málo přírazů, než oba, krátce po sobě, vyšplhali do ráje. Bushido, hroutíc se chlapci do náruče, ho pevně objal. "Omlouvám se," zašeptal, načež, neposkytujíc chlapci žádné vysvětlení, vyčerpaně usnul.

*

Bushido seděl v menší kuchyni, hlavu si podpíral a nepřítomně zíral do novin matky, zatímco ona luštila křížovky. Původně sice přišel na oběd a promluvit si s ní, ale nějak nedokázal najít správná slova. A tak jen seděl… a zíral.
"Tak co se děje?" s povzdychem si jeho maminka odložila brýle na čtení a pátravě na něj pohlédla. "Takhle jsi vypadal naposledy, když tě kontaktoval otec."
"Něco se stalo, mami," Bushido si promnul obličej.
"To mi došlo," přikývla Luise. "Něco s Annou?"
"No… Jak se to vezme," povzdychl. "Mami, já… Do někoho jsem se zamiloval a Anna to není. Teda… Abych tě dostal do obrazu. Už delší dobu se vídám s jedním chlapcem. Když jsem se poznal s Annou, zkoušel jsem to ukončit, ale pořád mi hrozně chyběl," potichu vyprávěl. "Nakonec jsem se s ním začal vídat znovu. Opravdu jsem se do něj zamiloval. Jenže mám rád i Annu."
"Koho máš radši?" zeptala se Luise po chvíli přemýšlení. Ani jednou nemrkla nad tím, že láska jejího syna je muž.

"Billa," nezaváhal Bushido.
"Tak proč nezůstaneš s ním?"
"To je hrozně složitý, mamko," s povzdechem se zapřel do židle. "Bill je z branže."
"Ten chlapec z kapely? S černými vlasy?" skočila mu do řeči pro ujištění.
"Jo, ten," přikývl Bushido. "Jde o to, že vzhledem k tomu, že jsme oba z branže, média by si na nás pořádně smlsla. To by si smlsla i normálně, protože jsme oba muži, ale tímhle by to bylo mnohem horší. Navíc jeho bratr mě naprosto nenávidí. Myslím, že by nikdy nepřenesl přes srdce, kdybychom byli spolu. A jeho management? Všichni by se proti němu spikli."
"Anisi, drahoušku… Myslím, že tohle pořád nejsou pádné důvody, proč byste spolu nemohli být. Pokud tě ten chlapec miluje, bude šťastný, že může být s tebou."
"Je v tom ještě něco, mami," Bushido k matce nejistě vzhlédl. Podrbal se na zátylku a poposedl. "I kdybychom tohle všechno zvládli, tak je tu ještě pořád Anna…"
"Jsem si jistá, že Anna je rozumná žena. Pochopila by to."
"Před měsícem možná, ale teď už ne…"
"Proč ne?"
Bushido si promnul obličej a znovu poposedl, zhluboka se nadechl. "Víš, nikdy jsem nepředpokládal, že tahle chvíle nastane, ale když už jo, doufal jsem, že to bude za úplně jiných okolností. Nicméně já… Teda Anna," nejistě se ošil. "Mami, Anna čeká moje dítě."
 


Komentáře

1 hihi | 16. října 2014 v 16:13 | Reagovat

WHAT!!!! Úžasný :-D :-D :-D :-D rychle další :-D těším  se na další díl :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.