Letní blouznění

1. září 2014 v 10:25 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Bývá v podstatě mojí tradicí, že na každém konci léta přidávám menší fotoreport uplynulých dvou měsíců, a ani tento rok není výjimkou. Prožila jsem extrémně podařené léto (a nejen to), i když jsem často byla v práci. Prožívám nejkrásnější období svého života. Všichni kolem mě jsou šťastní, spokojení, zdraví, zamilovaní a já si nemůžu přát víc. To, že to samé zažívám i já, je bonus, za který jsem každé ráno vděčná. Užívám si probouzení se, protože vím, že mě každý den čeká něco nového krásného. A vám všem přeji, abyste zažívali alespoň půlku z toho. Pokud náhodou ne, nebojte se ničeho - všechno to na vás čeká, buďte trpěliví, drahoušci.

Mám vás všechny moc ráda a děkuji za krásné léto, které mi s každým komentářem zpříjemňujete i vy!
XOXO, Saline A.

Poznávala jsem nové přátele, se kterými jsem zažívala jednu party za druhou. A bože jak se nám tančilo!

S Denčou jsme si užívaly spoustu víkendů v Beřkovicích, daleko od všech a všeho.

Užívaly jsme si dámské jízdy, při kterých jsme pořádaly koncerty pro celou vesnici. (A to vážně, druhé ráno nám jedna stařenka sdělila, že jsme hezky zpívaly. :D )


S Míšou jsem podnikala výlety, během kterých jsme mírně zavzpomínaly na střední. :)


S Denisem jsem si pak během jednoho odpoledne celou střední prožila znovu. :D <3


Berlín, Berlííííín!

Chvíli poté, co jsem se vrátila z Berlína, jsem se vydala do Prahy, na menší oslavu narozenin s Kačkou, která byla po perfektním koncertě Debbi a Jamese Arthura. Nakonec se z menší oslavy nad vínkem vyklubal večer s charismatickými a velice vtipnými Španěly Marcem, Danim a Farranem. Domů jsme šly až kolem půl čtvrté a musím přiznat, že mně se od nich vůbec nechtělo. Ach, byl to skutečně krásný večer. :)


Farran, Dani, Kačka a já :)

Marc, Farran, Kačka a já :)

No a já se všemi mými muži. :D Zatímco s Danim jsem se dohodla, že si jednou jeden druhému věnujeme knihu, protože oba píšeme, s Marcem jsem se zasnoubila. No řekněte, kdo by odmítnul žádost o ruku od superhrdiny? Takže jsme SuperMarc, SuperAnnie a budeme mít Superděti. :D <3

Ještě ten den po probuzení jsem strávila krásné chvíle s Kačkou a Ellí. Ty nejdražší, ty nejlepší. <3

O pár dní později jsem se sešla s Tomim, kterého jsem konečně po dvou letech přemluvila k fotkám, kde se tváří normálně. :D <3


Nedlouho poté slavil Kubíček narozeniny, díky čemuž jsme strávili jeden celý den s rodinou. :)Jednou jsem si zašla na borůvky. Sbírali jste někdy borůvky v bouřce? :D
Fotka: Tomuhle ja rikam maximalne uspesny den! 󾌵

Mezitím i poté se zažilo ještě spousta krásných chvil, které jsem nechtěla narušovat fotografováním, u těch je pro mě nejdůležitější, že je mám v hlavě. Setkávala jsem se s novými lidmi, zkamarádila se s těmi, se kterými jsem dříve neměla nic společného, bavila se s těmi, se kterými jsem nechtěla mít nic společného. Milovala jsem a byla jsem milována, miluju a jsem milována.
Pokud je léto, na které budu vždy vzpomínat s úsměvem na tváři, tak je to právě tohle - protože jsem ho strávila se všemi, které miluji z celého svého srdce a u kterých vím, že oni milují mě, ať už jakýmkoliv způsobem. Byla jsem s lidmi, se kterými jsem zažívala nádherné okamžiky smíchu, radosti a štěstí a na tom mi záleží nejvíc. Tímto děkuji všem, díky kterým mé léto bylo tak nádherné, i když jsem se s vámi třeba neviděla - i "pouhé" psaní a přísliby dalších setkání mi daly mnoho. :)

Mějte se krásně!
 


Komentáře

1 Katie | 1. září 2014 v 12:21 | Reagovat

Ty si s nima ještě píšeeeeš? :D to je dobrý :D

2 flightlessangel | E-mail | 1. září 2014 v 18:50 | Reagovat

[1]: S Marcem jsem si asi dvakrát psala :DD

3 •Pet!nka• | Web | 9. září 2014 v 20:29 | Reagovat

Krásné fotky, ten Berlín ti docela závidím. A fotky z párty vypadají výborně :D s lahví je to vždycky lepší :D

4 flightlessangel | E-mail | 9. září 2014 v 20:54 | Reagovat

[3]: Moc děkuji! :) Do Berlína doporučuji zajet, není to tak drahé jak se to tváří :)
A party to byly senzační - věříš, že většinou jsem byla já ta střízlivá? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.