Pretty Little Secrets 7.

28. srpna 2014 v 12:33 | Saline A. |  Pretty Little Secrets
Pairing: Billshido

Bushido se zlobil. Opravdu hodně se zlobil. Původně si myslel, že nechá na Billovi, jak se s celou situací vypořádá, že ho nechá vyřešit si to samotného, ale poté, co zbytek noci nedokázal zamhouřit oka, úděrem sedmé hodiny popadl klíčky od auta a spěšně vyrazil na cestu. Jakmile dorazil k Nyzeho domu, ani se neobtěžoval být ohleduplný vůči sousedům. Vztekle bouchal na dveře a na Nyzeho ječel. Stačilo ale pár vteřin, během kterých Nyze neotvíral a Bushido jednoduše dveře vyrazil; tak moc na něj byl naštvaný.

Našel ho v obýváku, ležel polonahý na gauči, u boku se mu svíjela nějaká děvkas. Okamžitě ho popadl za ramena, a ačkoliv byl Nyze asi o dvacet kilo těžší, přirazil ho ke zdi a chytnul pod krkem. Děkoval bohu, že pdobných situací zažil už tolik - získal díky tomu perfektní praxi.

Nyze na něj v šoku zíral. "Co to kurva děláš?!"


"Já? Neměl bys mi spíš ty říct, co za sračky jsi měl namíchaný v tom koksu Co sis kurva myslel, ty idiote?! Když jsem tě varoval, abys Billa nechal na pokoji, bylo to zejména kvůli tomuhle! Ten kluk nikdy ani nehulil a ty mu v podstatě strčíš do ruky granát!" křičel Busido jako vyšinutý. Byl naštvaný, ale Nyze za tím vztekem poznal i nefalšovaný strach. "Mohl jsi toho kluka zabít! Půlku noci prozvracel, měl křeče!"

"Ty jsi s ním byl v noci?" pozvedl Nyze obočí. Ta situace byla poněkud... zvláštní. Bushido se staral víc, než když byli "spolu".

"Vezl jsem ho domů, protože jenom idiot jako ty nepozná kluka, který má dost, když se mu vrtí na klíně. Přesně jsem věděl, proč ho nechci v okolí vás všech, a to kvůli tomuhle! Je vám úplně jedno, co s tím klukem je, hlavně, že jste spokojený vy," Bushido vrčel, jako kdyby mluvil se svým nepřítelem, a ne dlouholetým kamarádem. "Vsadím se, že kdyby tam byl Kay aspoň trochu při smyslech, tak ti zpřeláme hnáty."

"Podívej, Bu, Bill je velkej kluk, dokáže se o sebe postarat sám. To, že je hlupák a hned si vezme dávku zkušenýho feťáka je jenom jeho blbost," Nyze odfrkl a Bushida od sebe mírně odstrčil, nechtěl se prát. "Samozřejmě tě šlechtí, že ses o Billa v noci postaral, ale kdyby nebyl idiot, tak ses o něj vůbec starat nemusel."

"Nyze, ten kluk je ve stresu, musel jsi tušit, že když mu nabídneš drogy slibující uvolnění, tak po nich sáhne. Navéc je v tomhle ohledu absolutně nezkušený. On neví, jak velkou dávku by si měl nebo neměl vzít," Bushido si promnul obličej. Stále byl naštvaný, ale konečně mu docházelo, že Nyze je prostě jen kompletní pitomec. Možná chtěl Billovi pomoct, ale...

"Hej, a je prcek v pořádku?" Nyze mu stiskl rameno.

Bushido nespokojeně nakrčil nos. Byl to "maličký" a říkat mu tak mohl jen on. "Když jsem odcházel, tak spal. Horečka už byla na stupu, ale hlavně, že už nezvracel."

"Bude v pořádku," zamumlal Nyze.

Bushido jen mlčky přikývl, míříc z bytu pryč. "Měl by sis zavolat někoho na ty dveře, nebo je zkus zpátky nasadit sám. Třeba budeš šikovný."

"Pošlu ti účet," Nyze se krátce zasmál.

Bushido na něj pohrdlivě pohlédl, ale s pobaveným úšklebkem se odebral z Nyzeho bytu. Bylo mu o něco líp, když konečně upustil trochu páry ze svého vzteku. Nejlepší by bylo, kdyby ho mohl praštit, ale asi by to nedopadlo dobře. Všichni sice na jeho výbuchy byli zvyklí ale nemohl si dovolit, aby praštil Nyzeho. Kvůli Billovi. To prostě nešlo. Už tak stačilo, že všichni věděli o jeho slabosti pro něj.

Se zaúpěním zaparkoval před domem, na který pohlédl. Za chvíli k němu měla dorazit Anna, ale jediné, na co měl náladu, byla horká koupel a spánek. Potřeboval si odpočinout.

*

Když se mladý chlapec v odpoledních hodinách probudil, chtěl se propadnout hanbou. Nemohl uvěřit, že se opravdu snížil k drogám. Co to s ním kruci bylo? Co to s ním Tom s Bushidem provedli? Vztekle si dal důkladnou sprchu, načež, perfektně upravený, vyrazil do ulic. Nejdříve ho napadlo, že by mohl zajít k Tomovi, ale hned vzápětí to zavrhl. Nejspíš by mu jednu vrazil, ačoliv v podstatě neměl žádný důvod.

Byl zrovna ve zkušební kabince, když se mu rozezvonil telefon. Nakrčil obočí. "Co chceš?" vyštěkl.

"Bille?" Bushido krátce zaváhal nad Bilovým tónem hlasu. Co mu zase přelítlo přes nos?

"Ne, tady anglická královna," protočil očima. Sice by htěl právě teď Bushidovi poděkvoat za uplynulou noc, ale nemohl, a to ho štvalo taky. "Proč voláš?"

"Uhm, no..." To byla vlastně dobrá otázka. "Já jen... Chtěl jsem... Máš večer čas? Co teď děláš?"

"Jsem ve zkušební kabince," zamumlal a pohledem přelétl po hromadě oblečení, zvažujíc, co bude dělat večer. "Proč?"

"Pamatuješ si, jak jsem byl posledně na nákupech s tebou?" Bushido se pousmál, dlaní si prohraboval vlasy.

"Jo, pamatuju," Bill se krátce zasmál. "Ještě teď vidím výraz té ženské, když jsme vycházeli z kabinky. Bože, byl to snad náš nejlepší sex, Anisi. Byl jsi vynalézavý."

"Pořád jsem!" Bushido se okamžitě pobaveně ohradil.

"Od té doby jsme měli sex akorát v posteli nebo když jsem byl opřený o zeď," odfrkl Bill. "Pak už to moc akce nebylo."

"Co děláš dneska večer, Bille?" zopakoval starší muž svou dřívější otázku. Chtěl ho vidět.

"Asi si dopřávám dlouhou koupel ve vířivce a pak bych šel rád do sauny," pokrčil Bill rameny zatímco se soukal do úzké košile. Nádherně mu obkreslovala boky.

"Nechtěl bys společnost?"

"A co tvoje přítelkyně?" odfrkl Bill posměšně. Společnost by mu samozřejmě nevadila, ale copak to Bushidovi mohl dát zadarmo? Rozhodně ne.

"Co kdybychom se nebavili o mojí přítelkyni, ale o tom, že bys byl rád, kdybych se k tobě dnes večer připojil?"

"Proč myslíš, že bych byl rád?"

"Protože moc dobře víš, že pokud spolu strávíme večer, zažiješ skvělý sex."

"No já nevím, jestli bych do toho měl jít," mlasknul Bill, zatímco se hlasitě svlékal. Chtěl, aby Bushido žadonil, a moc dobře věděl, že toho dosáhne, když si ho bude představovat nahého. Posadil se do menšího křesílka, dlaní si přejel přes klín. Tiše zavzdychal.

"Bille," zamumlal Bushido, přivírajíc oči. "Dotýkáš se sám sebe?"

"Jo," vydechl Bill. "Hladím se, Anisi. Chtěl by ses mě dotýkat ty?"

"Samozřejmě, že chtěl."

"Přijď sem," pousmál se Bill. Rozhlédl se po kabince. Byla tam spousta místa. Musí si nabrat spoustu oblečení, aby nebylo nápadné, že je tu tak dlouho. "Přijď k Diorovi, dobře? Úplně poslední kabinka," vyhrkl, hned vypínajíc telefon a spěšně se oblékajíc. Teď si potřebuje nabrat zásoby.

*

Poznal, že je uvnitř, aniž by ho viděl. Podle známé vůně pochopil, že i Bushido si bere několik kousků oblečení jako maskování, načež zamířil ke kabinkám. Bill si přes paži přehodil ještě několik kusů šatstva. Hned na to si s prodavačkou vyměnil spiklenecký pohled a zamířil ke svému místečku. Ani oblečení nestačil odloži když ho Bushido zatáhnul dovnitř a přitiskl se mu na rty. "Dneska ti to sluší," zasténal mu do rtů, divoce z něj svlékajíc oblečení.

"Rád mě vidíš, že?" Bill se potěšeně usmál. Zatlačil na Bushidovo rameno, čímž ho donutil padit se do křesílka. Se skousnutým rtem si ho prohlédl. Na jeho vkus upnuté džíny, těsné tílko a košile. Kdo ho oblékal? Vypadal božsky. A skutečnost, že byl vzrušený, to všechno zlepšovala.

"Jel jsem jako šílenec, jen abych tu byl co nejdřív," stáhnul si Billa k sobě na klín, tisknouc ho k sobě "Dneska sis dal na sobě záelžet, že?"

"Jako vždycky," Bill se líbezně usmál, než se sklonil a přitiskl rty na jeho. Bože, jeho polibky byly úplná slast! Dlaněmi přejížděl po jeho hrudníku, na klíně se mu mírně pohupujíc. "Bože můj, Anisi," zakňučel téměř zoufale. "Potřebuju tě v sobě, hrozně moc. Vykašli se na přípravu, jen si vezmi gel a pojď do mě, prosím," vzrušeně se rukama dostával do Bushidových kalhot, kde v dlani pevně stisknul jeho penis.

"Sakra Bille, nemá tu žádný gel," přirazil do Billovy dlaně.

Ten okamžitě seskočil z jeho klína, v předklonu z kabelky dolujíc tubičku s gelem, která mu nikdy nesměla chybět. Bushido si ho okamžik prohlížel, než se na něj zezadu přitiskl a bleskově mu svlékl kalhoty, penisem se otírajíc o vstup do chlapcova těla. "Do háje," táhle zasténal. Spěšně si do dlaně vmáčkl trochu gelu, hned jím potírajíc Bushidův penis i svůj vstup. "Pojď do mě."

"To nemusíš říkat dvakrát," vydechl Bushido. Tvrdě Billa přirazil na zeď, div mu nevyrazil dech. Jednu nohu si obtočil kolem boku, načež se do Billa nasměroval a na jeden příraz se do něj dostal až po kořen.

Bill zalapal po dechu, víc se na Bushida tisknouc. Bolelo to, ale bylo to přesně to, co potřeboval. "Nešetři mě, Anisi. Já jen... Potřebuju tě v sobě cítit."

Bushido mírně nakrčil obočí, tohle se Billovi nepodobalo. Ale na diskuze byl čas večer, teď mu chtěl dát to, co potřeboval, což byl tvrdý sex. Přitiskl mu ruku na pusu, aby nebyly slyšet jeho vzdechy, a začal prudce přirážet. Na okamžik se odprostil od veškerých myšlenek a jen si užíval ten pocit, kdy jeho penis klouzal hluboko v úzkém těle. Teplo, které ho obklopovalo. To, jak kolem něj Bill stahoval své svaly. Po zádech mu běhal mráz. Když Bill pronikl jazykem do jeho úst a piercingem cinknul o jeho zuby, táhle zasténal a začal přirážet rázněji.

Vědomí, že za nimi mohla kdykoliv přijít prodavačka, nebo že možná jsou právě teď natáčení bezpečnostními kamerami, ho neuvěřitelně vzrušovalo. Líbilo se mu, že žena v obchodě možná tušila, co tu provádějí. Vzrušovalo jí to? Záviděla mu, že on může mít Billa? Byl jeho.

"Anisi," vyhrkl Bill, když se začal mírně třást. Jeho vrchol přicházel. Pevně Bushida objal kolem krku a nechal se chytit pod zadečkem. Obmotal nohy kolem jeho boků a silně stáhnul svaly. Věděl, že tahle akce nebude mít dlouhé trvání - na to byly rychlovky na veřejnosti moc velkým adrenalinovým zážitkem. I proto chtěl, aby si to Bushido o to víc užil. "Už jen chvilku..."

"Já vím, už i já mám na krajíčku," vydechl Bushido do Billových rtů. Slastně na něj pohlédl, užívajíc si pohled na jeho vzrušením pootevřené rty, z nichž mu unikaly tiché steny a přivřené oči, zčernalé touhou.

"Chci, abys to udělal do mě," zamumlal Bill. Zaryl mu nehty do ramen, nedbajíc toho, že po tom zůstanou jizvičky.

"Cokoliv řekneš," přitakal souhlasně Bushido. I s Billem se usadil do křesílka, kde ho lehce nadzvedl, jen aby mohl dokončit svůj vrchol díky posledním pár přírazům. "Zatraceně!" vykřikl Bushido dířv než si to stačil uvědomit.

Bill mu okamžitě v šoku přitiskl dlaně na pusu. "Pšt, Anisi!"

"Je tu všechno v pořádku?" nejistě se ozvala prodavačka.

"Jo jasně, jen jsem... si skřípnul kůži!" houkl zpátky Bushido. "Ale jsem v pohodě, za chvíli jsem venku."

"Dobře. Vy nic nepotřebujete, pane Kaulitzi?"

"Ne, ne, všechno je v nejlepším pořádku," nasadil úsměv a vykoukl zpoza zástěny. "jen se mi nic nelíbí. Znáte to, široké boky, velký zadek," protočil očima pobaveně. Prodavačka se nervózně zasmála a s kývnutím zamířila zpět do obchodu.

"Velký zadek?" Bushido na Billa pobaveně kouknul a jemně mu zadeček stisknul. "Mně vyhovuje."

"Jo, o tom nepochybuju," Bill se krátce zasmál, jemně mu zčervenaly tváře. "tak já si vezmu pár věcí a zamíříme do té vířivky, hm?"

"Skvělý nápad," s širokým úsměvem Bushido Billa jemně políbil. "A pak ta sauna. Oh a mimochodem, tu modrou košili máš ode mě jako dárek."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.