Pretty Little Secrets 6.

19. srpna 2014 v 22:32 | Saline A. |  Pretty Little Secrets
Obrovský dík za vaší úžasnou podporu! <3

Pairing: Billshido

Klid nevydržel dlouho. Jen co za Billem zapadly dveře a Bushido mu chtěl pomoct sundat bundu, dostal od chlapce perfektně mířenou facku. "Ty jeden hajzle! Stejně za všechno můžeš ty! To kvůli tobě ode mě Tom odešel a nechal mě samotného, zatímco ty si doma prcáš tu svojí tlustou děvku!"

Ačkoliv teď už se stoprocentní jistotou věděl, že je zdrogovaný, protože jinak by podobná slova nevypustil z pusy, chytil ho pod krkem a znovu ho přitiskl ke zdi. "Už nikdy takhle o Anně nemluv," zavrčel nekompromisně.

"Anna," znechuceně odfrkl a tvrdě na něj pohlédl. "Co, aky je tak dobrá v posteli?" zasyčel mu do tváře. "Taky tě umí tak dobře vykouřit, ví jak tvrdě to máš rád? Že miluješ, když po tobě zůstávají modřiny, otisky a kousance? Že potřebuješ, abych se kolem tebe pořádně stáhnul? No tak, ty víš, že nido ti to neudělá tak dobře, jako já. Víš to," vydechl, rozkrokem se třel o Bushidův.


"Bille," zakňučel Bushido. Samozřejmě, že všechno, co chlapec řekl, byla pravda. Bill byl nejlepší za všech okolností.

"No tak, dokaž mi, že nejsi žádný podpantoflák. Ukaž mi, že jsi pořádný chlap, který ví, jak ojet lacinou couru, jako jsem já," vydechl mu proti rtům, zatímco dlaní rovnou zamířil do kalhot svého partnetra. Dlouhé prsty hbitě obtočil kolem penisu Bushida, potěšený, že neprotestoval. Sic zaím nijak nespolupracoval, ale mírně povolil stisk kolem jeho krku, což e v podstatě souhlasu rovnalo. "Dneska večer si užijeme. Připomenu ti, co znamená perfektní sex," Bill se spokojeně usmíval, když se Bushido proti jeho dlani přirazil.

"Jsi bastard, Bille," zavrčel Bushido zlomeně.

"Já vím," naoko lítostivě zafňukal Bill. "Tak co kdybys mi ukázal, jak být hodným? Myslím, že potřebuju naplácat."

"Jo, to kurva potřebuješ," Bushido odsekl a chvatně Billa otočil zády k sobě, hrubě se na něj natisknul. "A počítej s ím, že já ti naplácám takovým způsobem, že si nesedneš," zavrčel mu do ucha chvatně z něj stahujíc kalhoty i boxerky, alespoň pod zadek. Bill táhle zasténal, ta představa se mu líbila. "Chceš to tvrdě? Fan, budeš to mít tvrdě," bručel vztekle. Co nejrychleji stáhl kalhoty pod zadek i sobě, načež, po rychlém naslinění sebe i Billova vstupu, do něj na jeden příraz pronikl.

Slastně vydechl, tohle bylo přesně to, co potřeboval. Jakmile byl v Billovi ponořený až po kořen, natěsno se na něj přitiskl, pevně svírajíc chlapcovy boky. Chtěl si ho sice vzít tvrdě ale zároveň mu nechtěl ublížit. Jen co měl jistotu, že je alespoň trochu navyklý na jeho velikost, začal Bushido zprudka přirážet. Kousal ho do nahé pokožky, zanechával za sebou stopy a důkazy. Důkazy, že Bill skutečně je ten nejlepší.

"Chci tě vidět," zasténal Bill po krátké chvíli.

"Ne," odsekl Bushido nekompromisně, ale přeci jen Billa nasměroval k pohovce, na kterou ho svalil. Okamžitě se na něj znovu přitiskl, dravě pleníc jeho ústa. Jednu ruku obtočil kolem jeho penisu, a zatímco uřivě pronikal do jeho těla jazykem i penisem, neopomínal násobit i Billovu rozkoš.

Věděl, že se mu to líbí - ostatně stahování jeho svalů a kvílení mezi polibky říkaly své. V tomhle byl prostě dokonalý. V devadesáti procentech chtěl dravý sex, zatímco lenivý jen málokdy. Ale když se oba spojily, nestěžoval si už vůbec. Dvě kola pro něj byla minimum.

Tentokrát první kolo nebylo nijak dlouhé - Bill i Bushido byli vydráždění a kvalitní sex potřebovali jako sůl. Dřív než ale oba vyvrcholili, Bushido chlapce odnesl do ložnice pro větší pohodlí. Jakmile bylo po celé akci, Bill, ojíněný drogami, Bushida pevně objal kolem pasu a přitulil se k němu. Bushido šokovaně zamrkal ale s povzdechem ruku kolem ramen přehodil. Byl v takovém stavu, že ráno si to ani nebude pamatovat.

Jen co chlapec usnul, svlékl z něj i zbytek oblečení a znovu si ho k sobě přitulil. "Co se to s tebou stalo, maličký?" jemně mu prohraboval vlasy. "Divoký, ale všeho s mírou, maličký. Nesmíš dovolit, aby tě stáhli na dno s nima. A už vůbec ne kvůli mně," povzdychl znovu. I když by to nikdy nepřiznal nahlas, na Billovi mu záleželo, a nejen kvůli kvalitnímu sexu. Ten kluk měl čistou duši, i když byl diva. Takových ve světě showbusinessu moc není, o to víc si Billa vážil. Dokázal dát najevo svojí citlivou stránku a Bushida by mrzelo, kdyby o to přišel zrovna kvůli němu. Zasloužil si víc.

*

Bill měl horečku. Bushido si myslel, že to je kvůli dusnému počasí venku, ale když se chlapec kolem jedné v noci začal třást a zároveň potit, bylo mu jasné, že jde o reakci na alkohol smíchaný s drogami, konkrétně koksem. Občas se i jemu, v jeho stupidních letech, stávalo, že reakce přišla nečekaně. Jenže on v těch chvílích býval sám, a přestože odejít, nedokázal přenést přes srdce, že by chlapec měl trpět.

Opatrně i s ním v náručí vstal a zamířil do koupelny, kde si s ním vlezl do vany. Potřebovali srazit horečku, a na to byla nejlepší sprcha. Pro jistotu si k sobě přitáhl i kýbl.

"Je mi špatně," zakňučel Bill jen co si pořádně uvědomil, co se děje. "Příšerně se mi motá hlava. A co tu vůbec děláš?" blekotal.

"Starám se o to, abys nedělal další blbosti," Anis ho jemně pohladil po vlasech. "Jestli chceš zvracet, přinesl jsem i kýbl."

Bill nic neřekl, jen se k Bushidovi pevněji přitiskl, zatímco rappet sprchou se studeným proudem vody dál svlažoval chlapcovo tělo a dlaní mu čechral vlasy. Doufal, že se Billovi vyhnou stavy úzkosti a halucinace.

"Kolik jsi toho měl, Bille?"

"Nechci o tom mluvit," Bill zakňučel.

"Ale já to potřebuju vědět, abych věděl, co může následovat. Kolik gramů?"

"Já nevím," znovu zakňučel. "Neodhadnu to, měl..." s dramatickým výdechem zabořil hlavu pod Bushidovo rameno. "Měl jsem dvě lžičky."

"Koks?" Bushido pevně semknul čelist, když Bill přikývl. "Bože, divím se, že nejsi mrtvej," pevněji si ho k sobě přitiskl. "Bille, musíš mi slíbit, že už nikdy si nic podobného nevezmeš. A už vůbec ne od Nyzeho, všechno má sračky," odfrkl znechuceně. "Musíš na sebe dávat pozor."

"Už nikdy nic nechci," vyhrkl okamžitě Bill. "Proč mi je po tom tak špatně? Všichni jsou vždycky tak veselí," fňuknul, hlava se mu točila jako na kolotoči. Proč mu Nyze sliboval, když se teď cítil tak příšerně?

"Občas člověk prostě na drogy reaguje špatně, nesednou mu. Tuplem, když je mixoval s alkoholem. Nejspíš ti bude špatně i ráno, tak se na to připrav."

"Ty nezůstaneš," dovtípil se smutně jako malé dítě. Hlavu si opřel o Bushidovo rameno a zavřel oči. Bushido nevěděl, jestli se klepe horečkou nebo s ním otřásají slzy ale pevněji si ho k sobě přitiskl. Věděl, že z Billa bude ráno zase diva a on bude nepřístupný a naštvaný - v téhle chvíli si zakazoval myslet na všechny chyby, které Bill udělal, a to jen dnes. Rozhodl se tedy Billovi věnovat pár chvil s jednou ze svých stránek, kterou projevoval jen vzácně - starostlivou a laskavou. Chtěl, aby Bill věděl, že i on se o druhé umí starat, a že právě Bill že ten, který si to zaslouží. "Chyběl jsi mi, víš?" zamumlal tiše černovlasý chlapec, pomalu usínal.

"Však ty mně taky," odvětil Bushido, vypínajíc sprchu. Bylo na čase uložit Billa do postele a zmizet dřív, než jeho mozek opustí mlžný opar. Lepší bude, když si nebude pamatovat že se dnešní noc vůbc stala.

Jen co chlapce uložil do postele a ujistil se, že pokrývku má přehozenou přes celé tělo, a že kýbl je pro všechny případy nachystaný vedle lůžka, tiše se obléknul a, uklízejíc po sobě všechny stopy z dnešní noci, zamířil ke svému domu snažíc se v hlavě uspořádat zmatek, který mu to menší povyražení způsobilo.

A zatímco starší muž mířil k sobě domů, mladičký chlapec se ve své posteli schoulil do klubíčka, teplou přikrývku si přitahujíc blíže k tělu. Ještě stále z ní mohl cítit Bushidovu specifickou vůni. Kořeněná s nádechem vanilky. Nikdo nevěděl, že se vyráběla speciálně jen pro něj. Nechtěl, aby někdo voněl stejně jako on. Právě díky téhle vůni Bill vždycky poznal, kdy je Bushido poblíži. Zároveň ale i poznal, kdy chybí...

Pořád mu bylo špatně a očil se s ním celý pokoj, ale opar drogového nevědomí ho pomalu opouštěl a on si začínal uvědomovat, co všechno se ten večer stalo. Nyze mu poskytl drogy. Ten Nyze, o kterém si celou dobu myslel, že je to skvělá partie. Jak naivní. Nikdo z celé té party se o něj nezajímal, byl jim fuk. Pomohl mu až Bushido. Anis. Odvedl ho domů. Vyspali se spolu. Držel ho v náručí, když se mu chtělo umřít. Uložil ho do postele a pak zmizel, nezanechávajíc po sobě nic, jen vůni... Z nějakého podivného důvodu nechtěl, aby Bill o jeho přítomnosti věděl a on se rozhodl to respektovat. Znovu se dělili o svá tajemství.
 


Komentáře

1 hihi | 19. srpna 2014 v 23:54 | Reagovat

mooc moc se mi ta povídka líbí =)))) těším se na další díl =)))  rychle další díl =))) jen tak dál =)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.