Pretty Little Secrets 5.

14. srpna 2014 v 15:24 | Saline A. |  Pretty Little Secrets
Pairing: Billshido

Kocoviny jsou nejhorší nepřítel všech mladých. Když předešl den Bill s Nyzem dorazili k Billovi domů, ještě si otevřeli láhev Tomova bourbonu (fakt, že ho Tom zabije, Bill ignoroval), načež společně dováděli celou dlouhou noc. Jakmile se ale diva ráno probudila hořce litovala každičké kapky, jež mu prošla hrdlem. Hlava mu třeštila tak jako snad ještě nikdy, z noci si pamatoval jen útržky. I tak mu ale bylo Nyzeho líto, protože ať se dělo cokoliv, pokračovat to nemohlo. A Nyze nevypadal jako někdo, kdo je na jednorázové povyražení. Bill mu musel zlomit srdce.

*

"Nemůžu tomu uvěřit!" Tom na Billa zíral... nevěřícně, naštvaně, uraženě. "Tak ty ses teď rozhodl vyspat se s celou Bushidovou smečkou? Jsi snad nějaká coura?"

"Au. To bolelo."


"To mě nezajímá," odsekl Tom. Doufal, že se mu to zdá, když ráno potkal Nyzeho v kuchyni, ale když měl ten idiot tu drzost zeptat se ho, kde mají mléko, pochopil, že to rozhodně není sen a málem ho vykopal z domu. "Už jednou jsem ti řekl, ať se ode všech držíš dál a co uděláš ty? Vychrápeš se s dalším z nich! Kdo to bude příště? Kay? Chakuza?" Bill se znechuceně zašklebil, fuj. "Já si prostě nepřeju, aby se tu promenádovali. Ne, nepřeju si, aby se tu promenádoval kdokoliv z tvých... známostí."

"Je to i můj dům," zaprotestoval Bill.

"Pokud nejsi schopný udělat kompromis, tak se odstěhuju," zamračil se Tom. "Já prostě nechci koukat na to, jak střídáš jednoho ubožáka za druhým, Bille. Už mě to prostě nebaví."

"Víš co, Tome, naser si. Mě zase nebaví, jak se mi pořád snažíš řídit život. Co je ti kruci do toho? Je moje věc, jestli spím s Bushidem, Nyzem nebo celým Německem. Spím s nima JÁ a ne ty. Mně případně ublíží, ne tobě. Mám tě opravdu rád, Tome, ale měl bys vědět, kdy tvoje pravomoc jako bratra končí. Já vím, že se o mě bojíš, ale přestan. Jsem velkej kluk a vím, jak se o sebe postarat."

"Takže přiznáváš, že jsi spal s Bushidem?" Tom hned zaútočil, dneska byl v ráži. Bill frustrovaně protočil očima a lhostejně přikývl, už neměl co ztratit. "Takže jsi mi celou dobu lhal, vymýšlel si historky, když jsi někam šel."

"Tome, vždyť jsi stejně celou dobu věděl, že chodím za ním!"

"Tady jde o to, že jsi mi celou dobu lhal! Ve vem!" zavrčel Tom. "Táhneš to s ním už kolik měsíců a mně jsi neřekl ani slovo! I přes všechna moje varování ses s ním pelešil jako děvka! Vlastně proč jako? Ty jsi BYL jeho děvka!"

To Billovi stačilo. Rozčileně mu vrazil facku, celý se třásl. Snažil se nebrat si Tomova slova k srdci, i když v hloubi duše věděl, že má pravdu.

"Odstěhuješ se ty nebo já?"

"Co-cože?" Bill vykulil oči. S Tomem se přeci tolikrát poprali, tolikrát se ošklivě pohádali, ale nikdy se Tom nechtěl odstěhovat. V čem to teď bylo jiné? "Tome, počkej, já..."

"Nech toho, Bille," zastavil ho Tom ledově klidným hlasem. "měli jsme to udělat už dávno. Oba potřebujeme svůj klid, odpočinout si od sebe. Očividně už k sobě nemáme takové pouto jako kdysi, když máš potřebu mi lhát. Já nechci, abys mi lhal, takže se radši odstěhuju a budu ti tak moct mluvit jen do toho, co mi sám řekneš. Navíc si sem budeš moct vodit koho chceš!"

"Tome, ale já nechci, aby ses odstěhoval, proboha!" Bill cítil, jak se mu zrychluje tep. "Jsme bratři, dvojčata! Ten dům jsme kupovali spolu, máme tu spolu přeci i žít! Přeci se neodstěhuješ jen kvůli tomu drobnému nedorozumění s Bushidem. To přece... nejde. To nemůžeš."

"Bille, nepřemlouvej mě. Uvidíš, že osobní prostor prospěje nám oběma."

Bill zavrtěl hlavou, odmítal tomu uvěřit. Je prostě nemožné, aby se Tom odstěhoval. Celé roky si slibovali, že budou žít spolu, že se nikdy nerozdělí a najednou chce Tom odejít? Proč od něj všichni odcházeli? U Bushida to chápal, ale Tom..."

Zavřel oči a zhluboka se nadechl, nechtěl už znovu plakat. Nechtěl být zranitelný, ale Tom... Tiše vzlyknul. Honem si skryl obličej do dlaní, aby to Tom neviděl, ale ten si toho samozřejmě všiml. S povzdechem ho pevně objal a políbil do vlasů.

"Bille, to neznamená, že se nebudeme vídat, nebo že s tebou nechci mluvit. Jasně, jsem na tebe naštvaný a mrzí mě, že jsi mi lhal, ale bože... Pořád jsi můj malej přitroublej bráška. Navíc nikdo neříká, že je to natrvalo. Jen si od tebe beru dovolenou, dobře?" Bill mu přikývl do hrudníku, ačkoliv mu ani za nic nevěřil. "No tak, přeci mi tu nebudeš hysterčit!" krátce se zasmál.

"Nechci, abys odešel," zavzlykal Bill znovu.

"Nebudu daleko," přislíbil Tom. "A budeš mít náhradní klíče."

"V tom případě ale nevidím smysl v tom, aby ses odstěhoval," mladší z dvojčat trucovitě našpulilo rtíky. Když Tom nechtěl bydlet daleko a Billosti stejně chtěl dát klíče, jaký smysl mělo sěhovat se? Žádný.

"Jde o soukromí. Jsme spolu neustále Bille a já myslím, že už ani tebe nebaví pořád si něco vymýšlet, když má s někým jít ven nebo kamkoliv. I kdyby jen na měsíc, tak si od sebe alespoň odpočineme."

"Hm," zabručel Bill rezignovaně, vzdal to. Nemělo cenu Toma přemlouvat, tak jako tak se odstěhuje, to už mu bylo jasné. Nepopíral, že ho to neuvěřitelně mrzelo - právě teď samotu potřeboval ze všeho nejmíň, a samozřejmě se podle toho hodlal i zařídit. V duchu horlivě uvažoval nad tím, koho měl rád natolik, aby si ho k sobě mohl nastěhovat alespoň na pár dní. Možná by k sobě mohl nabrat Andrease? Nebo možná Nyzeho. Poprvé upřímně zalitoval, že to Bushido ukončil. Mohli si nezřízeně užívat sexu! Idiot, všechno to pokazil.

"Možná by sis měl jít ještě odpočinout, hm? Já se zatím poohlédnu po nějakém tom bytu," Tom Billovi jemně odhrnul pramínek vlasů z obličeje. Ačkoliv byl uražený, výjimečně na něm byla znatelná zranitelnost. Tom nevěděl, kdo a co mu provedl (i když měl tušení, že v tom má prsty Bushido), ale Bill ztratil kousek své neochvějné sebejistoty, a právě proto Tom věděl, že je moudré rozhodnutí alespoň na chvíli zmizet a dát mu prostor, aby se sám se seou znovu zžil. Poslední dobou totiž Tom naýval dojmu, že se Bill ztrácí.

Na začátku kariéry byl poměrně plachý romantický snílek věřící na pravou lásku na první pohled. Postupem času to v něm ale začalo slábnout, až se z něj stal současný Bill - namyšlená diva, která střídá jednoho kluka (muže) za druhým a na nějaké city kašle, pokud se nejedná o někoho z jeho rodiny nebo přátel. Ostatní si to prostě nezasloužili.

A ačkoliv Tom Billa miloval celým svým srdcem, chtěl zpátky svého Billa. Příliš se bál, kam až by se tímhle tempem mohl dostat. Odstěhovat se sice bylo riskantní, ale věřil, že léčba šokem bude mít něco do sebe. Doufal v to, byla to jeho jediná naděje vzhledem k tomu, že vážná rozmluva nezabírala.

*

Bushido nemohl uvěřit svým očím. Byl pátek večer, Anna měa svůj dlouho plánovaný večer s přítelkyněmi a on se rozhodl zajít do klubu za zbytkem party, kterou teď pár dní neviděl. Rozhodně ale nečekal, že uvidí to, co uvidí.

Na obvyklých místech seděli všichni jeho dobří přátelé, přičemž pár z nich mělo po boku i společnost na dnešní večer. Co ho ale šokovalo, byla společnost Nyzeho. Na klíně se mu nevrtěl nikdo jiný, než samotný Bill Kualitz. Očividně mu krví kolovalo celkem dost alkoholu, podle lascivních pohybů, které předváděl.

Bushido nevěděl, co ho štve víc - jestli to, že se Bill takhle … kurví, nebo že se kurví právě s Nyzem, který dostal minimálně tucet zákazů, aby na Billa vůbec nesahal. Ačkoliv Bill už nebyl jeho, zákaz stále platil.

S čelistí pevně semknutou k nim rázně zamířil, krev se mu v žilách vařila. Jen co otevřel pusu s tím, že na ty dva začne vřískat nevybíravá slova, nadšeně ho začal vítat Kay. Ten chlap věděl, kdy přijít, aby zabránil konfliktu.

V tu chvíli si Bill konečně všinul Bushidovy přítomnosti. Samozřejmě už pár hodin nebyl ve stavu, kdy by byl schopný normálně uvažovat, ale něco málo z jeho původního uvažování mu přeci jen zůstalo. A právě tohle málo mu říkali, že by se měl od Nyzeho držet dál, pokud je Bushido v blízkosti. Do ucha mu pošeptal rozloučení pro dnešní noc, a po bleskovém polibku se odebral na bar. Tam už Bushidova pravomoc nesahá.

"Co to kruci mělo být?" otočil se Bushido k Nyzemu, vztek vepsaný ve tváři.

"Co mělo být co?" Nyze si nonšalantně podal skleničku s ginem.

"To, že se ti na klíně vrtěl Bill! Copak jsem se nevyjadřoval dost jasně?!"

"Copak o to, dost jasně ses vyjadřoval, ale mně i všem ostatním je jasné, že Bill je teď úplně sám, a že si ho nikdo nenárokuje," pobaveně ukázal k baru, kde už se na Billa zezadu tiskl nový muž. Bushido zavrčel. "Klídek, kámo. Prostě si užívá, že už za zadkem nemá ani tebe, ani toho svého bratříčka."

"O čem to mluvíš?" Bushido zbystřil.

"Jo promiň, ty už vlastně nejsi informovaný," krátce se zasmál Nyze. "Tom se od něj koncem minulého týdne odstěoval. A tohle je způsob, jak Bill truchlí."

"Pitomče," ulevil si Bushido. "Cos mu dal?" Ačkoliv Nyze byl sportovec, Bushido věděl, že sem tam nějakým drogám neodolal.

"Nevím, dal jsem mu k dispozici svoje zásoby a šel pryč. Ale tvrdí, že si nic nevzal."

Bushido se zhluboka nadechl. Dělila ho milisekunda od toho, aby tomu pitomci jednu razil. Určitě by se mu Bill svěřoval, že sáhl po drogách! Bez zbytečného otálení se sebral a zamířil k Billovi, který byl výjimečně sám.

"Jsi zpátky nějak brzo," zapředl chlapec, když na bocích ucítil něčí dlaně.

"Nebo možná pozdě," zamumlal mu Bushido do ucha. Bill ztuhl. "Otoč se ke mně."

"Neměl bys být se svojí přítelkyní?" odsekl Bill, trucovitě hrbíc záda.

"Nedělej scény a otoč se ke mně," Bushido protočil očima. Když se ale Bill stále odmítal otočit, Bushido si ho k sobě nekompromisně otočil a za bradu mu pevně zvednul hlavu. Jen co se na něj dvě čokoládové studánky upřely, bylo mu jasné několik věcí - Bill v sobě měl tvrdé drogy a byl zlomený, ale nehorázně vzteklý. "Co sis vzal?"

"Nestarej se, není to tvoje věc," zavrčel Bill a uhnul pohledem. Bushido viděl víc, než měl.

"To možná není, ale nedovolím, abys do sebe cpal nějaký sračky, takže muv, nebo to půjdu vymlátit z Nyzeho, i když ten natvrdlej idot nic neví," oplatil mu Bushido zavrčením a vztekle ho popadl za loket. "Zábava skončila, odcházíš."

"Nó, to si nemyslím," náhle se Bill zachichotal. "Protože já si svojí krásou zaplatil za vstup, takže tady teď musím zůstat!"

Bushido protočil očima. "Jsem si jistý, že si to budeš moct vybrat i příště," pevněji stisknul chlapcův loket, aby se mu nemohl vysmeknout, a zamířil k zadnímu východu. Nepotřebovali pozornost.

"Ale já nikam nechci," zničheonic se Bill zarazil, trucovitě špulíc rty. Přišel se sem bavit a za sexem, ne aby ho Bushido odvedl domů ještě před jedenáctou. Nemluvě o tom, že ho odváděl TEN Bushido, který dal přednost nějaké tlusté krávě s celulitidou až na uších. Pch.

"Já se tě neptám, jestli chceš nebo ne," Bushido Billa vztekle natisknul na zeď. "Já ti říkám, že tady s tím svinstvem, co ti koluje v krvi, nezůstaneš. Půjdeš domů a dáš se dohromady!"

"Hele, ty jeden muslimskej basta-..."

Billa umlčely Bushidovy rty. Líbal ho tvrdě beze špetky něhy, aby mu ukázal, kdo má hlavní slovo. Už po pár vteřinách cítil, jak Billovo ztuhlé tělo zvláčnělo. Vyhrál. "Tak teď už se mnou půjdeš?"

"Jo," zamumlal chlapec, lačně lapajíc po Bushidových rtech.
 


Komentáře

1 hihi | 16. srpna 2014 v 16:54 | Reagovat

úúúúúúúžasné =))))))))))) rychle další díl =))))))))))) těším se  =)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.