Berlín mýma očima

16. srpna 2014 v 9:47 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Protože už to pomalu bude měsíc, co jsem si užívala nádhernou dovolenou v Berlíně, napadlo mě, že bych možná mohla přidat pár fotek. :) Samotná dovolená byla... Jak jen to říct? Byla to moje první dovolená bez rodičů, kterou jsem si sama financovala a už kvůli tomu to bylo perfektní. Ještě pořád jsem z toho neuvěřitelně nadšená a dojatá, užila jsem si každou vteřinu, dokonce i když pršelo nebo když ze mě tekl proud při opalování v Tiergarten a my nemohli najít obchod s pitím. Každým dnem jsem si Berlín zamilovala o kus víc a rozhodla se, že jednou tam žít budu. A vím, že se mi to splní.

Jakou dovolenou jste zažili letos vy? :)

Zažily jsme nespočet západů slunce, ale tenhle, ten první, byl bezpochyby nejkrásnější.
East Side Gallery. Místo, kde na vás umění dýchá.S parťačkou! :)


Jeden z dnů, který jsme "obětovaly" polehávání v Tiergarten, jsme se prošly do blízkého památníku obětem holokaustu. Spousta dětí si tam hrála na schovávanou.


Další den jsme se prošly na Siegessäule. Příšerná výška. Nenávidím výšky. Ale zvládla jsem to! A za ten výhled to rozhodně stálo. :)


Důkaz, že jsem fakt byla nahoře. :D

A jeden den jsme se prostě jen procházely... :)
Prošly jsme toho spoustu, dokonce jsme byly i v Zoo, která, i přes naše očekávání, byla tak maličká, že jsme jí prošly během asi dvou hodin. Nicméně nám to nevadilo. Nebudu mluvit za Terku, ale já si skutečně užila každou chvíli a z fleku bych si to zopakovala. Dokonce i hostel, který... No, znám i lepší :D Ale nestěžuju si, radši budu bydlet v laciném hostelu, který jsem si dokázala zaplatit sama, než abych bydlela v drahém hotelu, který za mě musela platit maminka. Tímhle jsem si tu dovolenou totiž mohla užít na sto procent. Byla zasloužená a já se nemůžu dočkat, až pojedu na další. :)

Zatím se mějte krásně!
Saline A.
 


Komentáře

1 Schmetti | E-mail | Web | 16. srpna 2014 v 15:29 | Reagovat

Krásný fotky, hlavně západ slunce :-) Škoda, že tenhle rok do Berlína nejedu, jak to vidím, chybí mi :-)

2 flightlessangel | E-mail | 17. srpna 2014 v 14:15 | Reagovat

[1]: To chápu, mně chyběl už ve chvíli, kdy jsme vyjížděli do Berlína, protože jsem věděla, že budu muset odjet. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.