Hudební hitparáda posledních dní

6. května 2014 v 2:01 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Vzhledem k tomu, že s kamarádkou Denčou, se kterou teď trávím poměrně dost času, obě milujeme hudbu a zpěv, jakmile sedneme do auta, nejrůznější melodie rozezvučí cestu před námi i za námi. Protože ale Denča poslouchá spoustu jiných interpretů, než já a já si je zamilovala postupně, rozhodla jsem se sem dát menší ukázku toho, co nás nutí vyluzovat nejrůznější tóniny z našich hrdel, ať už jedeme kamkoliv. :)


"Don't put me in a box 'cause my souls' all I got and I ain't getting another one. Oh I may feel a lot but I'm not sorry. I'm not worried, I'm not ashamed to be the girl I am. I can't hide it, not trying to fight it. I'm just doing the very best that I can. You want me to lie and apologize for what's inside of me, but I'm not sorry, no I'm not sorry."


"I don't wanna play this game no more, I don't wanna play it. I don't wanna stay round here no more, I don't wanna stay here. Like rain on a Monday morning, like pain that just keeps on going on. Look at all the hate they keep on showin, I don't wanna see that. Look at all the stones they keep on throwin, I don't wanna feel that."
"And if we should die tonight, we should all die together."

"Hey, maybe it all probably takes it's toll? Hey, but didn't I make honor roll? Either way eat your words, it's our time we deserve, Oh, to have a good time!"
"Nebudu to já, nikdy víc, nechci mít rány v křídlech, nikdy víc nechci žít tenhle ten shořelej příběh. Jdu dál, s hlavou výš,
v mracích, jako vítěz, nikdy víc nechci mít tvý rány v mých křídlech!"

"I když vidím jenom déšť, tak nepřestávám věřit, že za tou oponou to světlo je, nade mnou se blýská píšou to i v knížkách, že poslední co umírá je naděje. Dávám nahoru, hlavu nahoru, dávám nahoru, hlavu svou."

"Dál, za obzor dál půjdu až tam, kam oči nevidí až tam, kde srdce neslyší. Dál, za obzor dál, nechám se nočním proudem pohltit a počkám co se bude dít."

"Uvidíš, že to přejde, ono to přejde, chvíli to trvá, ale nakonec to přejde. Vím že to bolí, když odejde, když odejde a když doufá že se vrátí, ale musí jít."

"Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz, nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!"

"Well, I never saw it coming. I should've started running a long, long time ago. And I never thought I'd doubt you, I'm better off without you more than you, more than you know. I'm slowly getting closure. I guess it's really over. I'm finally getting better."

"She's talking to angels, counting the stars, making a wish on a passing car. She's dancing with strangers, falling apart, waiting for Superman to pick her up in his arms."

"Můžu ti vylejt svoje srdce, jenže nevím k čemu ti to bude, když se pořád díváš blbě na mě. Chtěl jsem jenom vyndat všechno co mam v sobě, abych zapomněl na věci, který v životě jsem dělal špatně." ... "Nemůžu zapomenout na lidi, co byli tady, který mě nenechali topit se a hnali vejš. Děkuju za to, že tu byli, když jsem nevěděl jak mám odejít. Sám před sebou teď ženu směr, kterej ukáže mi, co všechno teď bude fér."
"Ja som ty a ty si ja tak zdravím ťa, svoje druhé ja. Medzi nami vznika dôvera, činy sú bumerang takže viem, že ak ublížim tebe ubližim sebe ak neska útočím zajtra som obeť. Násilia, zrady alebo klebiet po každej akcii príde odpoveď."
"Vidím ako všetko dohromady zapadá, po každej zime opäť začne kvitnúť moja záhrada, vôbec mi neprekáža že život je občas záhada, lebo tajomno je podľa mňa tá správna návnada. Nech sa mi darí, nech som šťastný, nech nemám nepriateľov, nech ma nezasiahne zlá vôľa, život mám pred sebou. Nech sa ti darí, nech si šťastný, nech nemáš nepriateľov, nech ťa nezasiahne zlá vôľa, život máš pred sebou."
"Ženy treba lúbiť! Hej, daj mi ruku poďme to spolu skúsiť, možno nájdeme, to čo sa nedá kúpiť. Si moja hviezda chcem okolo teba krúžiť, už nebaví ma temnotou blúdiť. Hej, viem, oplatí sa to skúsiť, naučím ťa chápať, ty naučíš ma lúbiť. Dám do toho všetko, ale nič nemôžem slúbiť, musí to medzi nami prúdiť."
"Nikdo z vás mi nevěřil, že vrátím se na svoje místo, a to, co ve mně plápolalo doufali, že chcíplo. Chtěli mně vidět na kolenou, klepat se a říct to, že to vzdávám. Seru na to! Nestojí to za to!"
 


Komentáře

1 ratuska | E-mail | Web | 6. května 2014 v 2:32 | Reagovat

Pustila jsem od každýho trochu, ale Olinka Lounová je nejlepší... Akorát toho Káju tam zmršili...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.