The treasure from Germany 8.

22. února 2014 v 13:33 | Saline A. & PeTiška |  The treasure from Germany
Pairing: Tom/Kay One
(Z pohledu Toma)
Dva dny odříkání udělaly své. Jakmile jsem ucítil na bocích Kayův pevný stisk, měl jsem chuť strhnout z něj oblečení a na nic nečekat, ale bylo mi jasné, že by s tím nesouhlasil - miloval, když mě mohl mučit. Proto jsem omotal ruce kolem jeho krku a vrhl se mu na rty ve vášnivém polibku. Téměř okamžitě se mu z nich vydral vzrušený sten, který zrychlil tep i mně.

Nechal jsem Kaye, aby mě shodil do postele a ze samého milosrdenství mu dovolil, aby se kochal pohledem na mé tělo, ale netrvalo to dlouho; jen pár vteřin, než jsem ho za konec opasku přitáhnul k sobě a okamžitě ho pevně objal nohama kolem boků, vzrušeně se na něj tisknouc. "Dva dny jsou hodně dlouhá doba, že?" zamručel jsem mu do ucha, zatímco Kay okusoval a líbal můj krk. Oči se mi přivíraly vzrušením, zatímco ze rtů mi proudily tiché steny, kterým jsem se ani nemusel bránit. Konečně jsem se mohl naplno projevit, aniž bych se musel bát, že za námi přiběhne Kayova babička s krabičkou kondomů.


"Pro nás dva? Skoro jako dva roky," nespokojeně zamručel, otírajíc se o mě svým vzrušeným rozkrokem. Hlasitě jsem zavzdychal a pevně mu stisknul zadek, načež jsem okamžitě zajel dlaněmi pod látku jeho trička a začal ho vytahovat nahoru.

"Dolů, okamžitě!" zavrčel jsem tichý rozkaz, když se mi nedařilo ho sundat a přísně na něj kouknul. Zprvu se zdálo, že mě Kay bude provokovat a tričko si nesundá, ale když viděl můj nekompromisní výraz, pokorně ho svlékl a odhodil kamsi do prostoru. Spokojeně jsem zamručel a objal ho kolem ramen. "Tohle je mnohem lepší," s úsměvem jsem se mu znovu vrhl na rty, aktivně se přetáčejíc nad něj.

"A mě necháš koukat na tohle odporně obrovský tričko, jo?" odfrkl naoko znechuceně a zatahal za jeho cíp. Pobaveně jsem se rozesmál, ale bez zbytečných protestů nechal tričko následovat to jeho a zavrtěl se mu v klíně. Kay se trhaně nadechl, pevně mi svírajíc boky. "TOHLE je mnohem lepší," zavrněl.

S úsměvem jsem se k němu sklonil, prsty boříc do jeho vlasů a rty zaklesávajíc do jeho ve vášnivém polibku. Už se mi nechtělo čekat na nic víc, měl jsem dost předehry, takže mezi dlouhými polibky a vzrušenými steny jsem z nás obou doloval kalhoty tak dlouho, dokud jsme, i přes občasné zamotání, nebyli úplně nazí. Téměř jsem vykřikl slastí, když jsme se o sebe konečně otřeli. "Slib mi, že mě nebudeš šetřit," zavrčel jsem, zatímco jsem obtočil dlaň kolem jeho penisu a slastně přejel po celé jeho délce.

Kay sebou škubl a do peřin mě přetočil tak rychle, až jsem na něj v lehkém šoku nechápavě zíral. "Vypadám jako někdo, kdo se chce celou noc tulit?" odfrkl, pronikajíc do mě dvěma nasliněnými prsty. Hlasitě jsem vyhrkl a prohnul se v zádech, drtíc Kayova ramena v dlaních. "Jo, takhle se mi líbíš. Poddajný a jen pohledem žadonící o další pohyby," zamručel slastně, přičemž začal pohybovat rukou tak, aby mě v co nejrychlejší době co nejlépe roztáhl.

"Kayi," zakňučel jsem zoufale, když jeho příprava pokračovala už několik minut a já tak byl vydrážděný na maximum. Potřeboval jsem ho uvnitř sebe, a to okamžitě, bez dalších prodlev. Navíc nebylo pochyb, že i na něj to silně působí - byl zpocený a oči mu neustále kmitaly od mého vstupu k mým rtům, které líbal téměř zuřivě.

Po mé výzvě neřekl ani slovo - naprosto mlčky se natáhnul na stolek a podal si gel, kterým si v hojném množství potřel celý penis a na jeden jediný příraz do mě proniknul. Trochu bolestně jsem zasyčel, ale vzápětí zasténal slastí, zarývajíc mu nehty do beder. Člověk by neřekl, že pouhé dva dny dokážou udělat tolik při prvním proniknutí; ani jsem si nechtěl představovat, jaké by to bylo, kdybychom teď měli odjet na turné a já bych Kaye neviděl třeba měsíc. To bychom se to museli naučit dělat i přes oblečení.

"Můžu tě zničit?" koukl na mě vážně, zatímco setrvával na místě a nijak se nehýbal. Podíval jsem se na něj tak nevěřícně, že se jen rozesmál a políbil mě, načež se zapřel rukou vedle mé hlavy a začal tvrdě přirážet.

Někdo by mohl říct, že to do mě bušil hlava nehlava, a vlastně to byla pravda - neměl jsem čas na nic jiného, než ho pevně držet za zadek a hlasitě sténat, jen čas od času jsem se natáhl pro vášnivý polibek. Bylo to ale minimálně, protože jsem ho nechtěl rušit v jeho zuřivé rychlosti - byl to pravděpodobně ten nejlepší sex mého života, ačkoliv netrval hodinu. Vlastně byl poměrně krátký, protože už po několika, kdo ví kolika, minutách, jsem na Kayovi rozpoznal mně velice známé chvění.

Boky mi téměř drtil svým ocelovým stiskem, zatímco v zoufalé snaze znásobit svůj vrchol přirážel na mou prostatu, díky čemuž já ho odměňoval stažením svalů. Blížil jsem se k vrcholu spolu s ním a chtěl jsem, aby to bylo perfektní, což bylo.
Pokojem se rozezněl hlasitý výkřik, jak Kay, s mocným trháním boků, plnil mé tělo, během čehož neopomněl ani mě a omotal ruku kolem kořene mého penisu. "Teď ty, zlato," zamručel mi do rtů, které tvrdě zaujal svými a začal zápěstím kmitat tak rychle a silně, že ani mě netrvalo dlouho a následoval jsem ho svým vrcholem.

Vyčerpaně jsem ho objal kolem ramen a přitiskl ho na sebe v pevném objetí. Naše zpocená těla se na sebe lepila, zatímco jsme si oba užívali doznívající orgasmus, který ještě stále rozechvíval naše těla.

"Už vím, proč se říká, že během svatební noci zažiješ nejlepší sex svého života," omámeně jsem zamumlal, lehce Kaye hladíc po zádech. "Tohle totiž rozhodně byl ten nejlepší."

"Souhlasím," pousmál se a natáhl se pro mé rty, tentokrát už v klidném tempu, v podstatě jsme se o sebe jen otírali. "Škoda, že nemám energii na druhé kolo. Ale slibuju, že ti ho dám hned, jak se dám alespoň trošku dohromady. Dneska v noci tě hodlám zlikvidovat," hravě se mu blýsklo v očích.

Tiše jsem se rozesmál a pevněji ho objal kolem ramen, zasypávajíc mu obličej polibky. Měl jsem nejlepšího manžela na světě.

*

Ráno oproti tomu bylo poměrně krušné. Jelikož Kay svůj slib splnil a opravdu mě zlikvidoval, mě bolel snad každičký sval v celém těle, nemluvě o zadku, který byl citlivý jen na dotek. Bolestně jsem se převaloval v nadýchaných peřinách ve snaze alespoň trochu zchladit a zmírnit svou bolest, ale nakonec jsem to vzdal a lehnul si do pozice, která mě bolela nejmíň - na břiše s rozpaženými končetinami.

"Copak, nemáš svůj den?" ozval se Kay, očividně pobavený mou snahou, a sklonil se k mému pozadí, na které vtisknul několik polibků, než se vysoukal nahoru ke mně a lehce mě políbil na rty. "Přinesl jsem ti snídani, ale nejsem si jistý, že budeš schopný jí sníst v téhle pozici. Kdybych věděl, jak moc jsem tě zničil, rozmixoval bych ti to na kaši a sehnal brčko," škodolibě se smál.

"Jsi zmetek, Kayi," zavrtěl jsem hlavou s úsměvem a lehce ho praštil do ramene. Pravdou ale bylo, že taková varianta by mi vyhovovala nejvíc, opravdu jsem se cítil absolutně vyšťavený, neměl jsem energii pomalu ani na dýchání. "Proč já si tě vůbec bral?"

"Protože nikdo jiný nedokáže tvůj zadek zlikvidovat takovým způsobem, že i když teď nemůžeš chodit, večer budeš chtít přídavek," zavrněl nadšeně. Nicméně se mu mě očividně zželelo, jelikož tác s jídlem odložil stranou a natáhl se pro hřejivý gel, kterým mi začal potírat a masírovat bolavé svalstvo na celém těle.

"Jak to, že máš tolik energie, když ses v noci nejvíc hýbal ty?" zaúpěl jsem bolestně, když se dotknul zvlášť bolestného místa.

"Říct ti, že mám za sebou léta praxe, by teď asi nebylo zrovna nejvhodnější, co?" pobaveně se zasmál, nepřestávajíc mě masírovat. "Ale je to pravda. A taky tomu přispívá to, že to ty jsi dostával nakládačku, já se jen hýbal," pokrčil rameny.

Slastně jsem přivřel oči, jak se pod jeho pečlivými prsty bolest postupně uvolňovala, a povzdechl. "V tom případě si prosím zajdi na nějaký masérský kurz, protože předpokládám, že tahle situace se bude opakovat často a pochybuju, že bys mi dovolil, aby se naše role obrátily."

"Bože, já mám tak neuvěřitelně chytrého manžela!" naoko překvapeně zalapal po dechu, než mě se smíchem omluvně políbil. "Kdo ví, co přinese čas, třeba ti na to jednou, po značném přemlouvání, přistoupím."

"To by bylo fajn, protože se přiznám, že mi to docela chybí," zamumlal jsem. "Tohle je sice fakt neuvěřitelně skvělý, ale nenahradí to ten pocit, když se role obrátí," pokrčil jsem rameny a nasměroval jeho ruku na jiné bolestivé místo.

"Já vím, omlouvám se za to, já jen… Je fakt divný představit si, že ty budeš aktiv a já pasiv. Prostě mi to nějak nejde dohromady, je to pro ně něco jako kdyby Bill měl píchat Anise. Chápeš, co se ti snažím říct, že jo? Je to pro mě, z mého pohledu, zatím nereálný."

"Já vím, netlačím na tebe," chápavě jsem přitakal. "Jen nad tím zauvažuj, čas od času by to mohla být dobrá změna, měli bychom ve vztahu zase něco nového. A nikdo neříká, že to takhle musí být celou noc, stačí jednou a pak mě můžeš klidně likvidovat až do svítání," zasmál jsem se.

"Uvidím, rozhodně nad tím popřemýšlím, to ti slibuju," s úsměvem mi vtisknul polibek na krk a uvolněně si lehl vedle mě. "Jak jsou na tom tvoje svaly teď?"

"O moc líp, děkuju," vděčně jsem se k němu přitiskl a zabořil si hlavu k jeho krku. "Co budeme dneska dělat?"

"Nemám sebemenší ponětí," přiznal, zatímco mě objímal kolem pasu. "Dneska sem dorazí i Anis s Billem, takže tak nějak předpokládám, že budou mít plány oni. Pokud ne, můžeme vyrazit do města nebo si konečně půjčit ty vodní skútry, jak jsi chtěl už před měsícem, ale kvůli svatbě na to nebyl čas. Něco už vymyslíme," usmál se povzbudivě.

"Jo, ty skútry zní dobře, to by se třeba Anis s Billem mohli přidat," nadšeně jsem přitakal. "Tenhle plán beru všema deseti a o jiném nechci ani slyšet."

"Tvé přání je mi rozkazem, aspoň si rozpohybuješ všechny svaly, včetně zadku," rozesmál se upřímně. Jeho smích byl tak nakažlivý, že za chvíli jsme se chechtali jako šílenci oba, zaklesnutí do sebe navzájem. Nebylo nad první probuzení v novém domě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.