Příběh 1. - Sen, kterým všechno začalo

16. září 2013 v 17:56 | Saline A. |  Tisíc a jeden příběh
Krásné dobré odpoledne přeji! :)
Jak jsem slíbila, nenechávám na sebe dlouho čekat a vracím se s další povídkou, která bude volně i nevolně navazovat na povídku Unverwüstlich. Jak už jsem napovídala, jde o pairing BIllshido, tudíž se budeme potýkat s Billovou nejistotou ohledně své homosexuality a jeho klikatou cestou za láskou. Já doufám, že vás tato povídka chytne stejně, jako mě, protože po Billshidu se mi stýskalo a jsem na něj moc natěšená. :)
Co se číslování dílů týče, nelekejte se, když na uvidíte na sebe nenavazující čísla. Nemám v plánu mít 1001 dílů, proto budou čísla víceméně na přeskáčku, ačkoliv prvních pár dílů půjde popořadě. Raději vás ale vždy ještě upozorním, abyste se nelekali. :)
Tak, teď už vzhůru do čtení. Užijte si to! :))
Saline A.

Pairing: Billshido
Venku už se dávno setmělo a do pokoje jednoho mladíka tak dopadalo pouze světlo měsíce ozařující jen křivky dvou těl. Horká snědá dlaň přejela po celé délce těla chlapce s alabastrovou pokožkou, a to od lýtka až k rameni, na které starší muž následně přitiskl své plné rty. Putoval s nimi před krk až k líčkům, načež skončil na rtech mladíka. Ten se, jako alkoholik natahující se po další lahvi, okamžitě prsty zabořil do jeho vlasů a přitáhl si ho k sobě, jen aby mohl se zoufalým lapnutím po dechu prohloubit jejich polibek. Zřetelně cítil, jak se jeho protějšek do polibku usmál, zatímco dlaněmi zamířil k jeho bokům, které mu jemně promnul a zároveň se mu nenásilně vtěsnal mezi stehna.


Mladší z páru, Bill, s tichým stenem začal Anisovi naléhavě vyhrnovat tričko, až bylo možné mu ho odhodit stranou. Hned na to roztřesenými prsty přejel přes jeho vypracovaný hrudník. Byl ztělesněním všeho, co kdy Bill chtěl.

Sotva Anis zaháknul prsty za lem jeho boxerek a začal je stahovat dolů, Billovi se po tváři rozlil drobný úsměv. Jakmile Billovo spodní prádlo bylo dole, Anis se svými prsty vrátil na předchozí místo a přejel po celé délce chlapcova vzrušeného penisu. Bill neslyšně vykřikl a prohnul se v zádech. Jako kdyby Anis přesně věděl, co jeho tělo žádá a po čem touží; jemně ho laskal prsty dál, zatímco rty přejel na jeho krk. Bill mu pevně promnul ramena, tiše sténajíc Anisovo jméno, než našel odvahu vydat se na cestu k jeho klínu, kde sebevědomě obemkl dlaň kolem jeho penisu. Jen vlastní intuice ho nabádala k tomu, co a jak má dělat tak, aby se to jeho milenci líbilo co nejvíc. Že je jeho intuice správná, se ukázalo hned vzápětí, jelikož Anis se prohnul v zádech, přirazil do Billovy dlaně a slastně zasténal. Jakmile si pak pohlédli do očí, věděli, že už není cesty zpět. I kdyby tohle bylo poprvé a naposled, ani pro jednoho z nich už by nic nebylo to, co dřív.

Neuplynula nijak dlouhá doba od prvního polibku, než se jejich těla spojila v jedno. Šero pokoje krásně zdůrazňovalo kontrast těch dvou - snědý oproti alabastrovému, starší vůči mladinkému, silný proti téměř porcelánově křehkému. Dva muži, kteří k sobě zdánlivě vůbec nepasovali, ale osud s nimi měl očividně jiné plány. Jejich těla do sebe přesně zapadala, téměř jako kdyby byly dva dílky puzzlí, jak by řekli někteří romantici.

Anis přirážel v pravidelném rytmu; byl rázný a vášnivý, ale zároveň i něžný, protože si nebyl jistý, zda by se mu drobný chlapec pod ním nerozpadl. Nemohl se pohledu na něj nabažit. Od líbání nateklé rty měl vzrušeně pootevřené, zatímco dlaněmi laskal sametově hebkou pokožku mladíka.

"Anisi!" hlasitý výkřik opustil Billovy rudé rty, když přišel jeho brzký, ale přesto mohutný vrchol.

°°°

V šoku jsem se, se zrychleným dechem, prudce posadil a vyděšeně se rozhlédl ztemnělou místností. Nepříjemný tlak v kalhotách na spaní prozrazoval, jak moc živý sen to byl - o to vyděšenější jsem byl. Němě jsem vykřikl, když se vedle mě ozvalo zašustění peřiny, ze které vykoukl obličej hlavního aktéra z mého snu.

Na nic jsem nečekal ani vteřinu a okamžitě z postele vyskočil, hned míříc k Tomovi. Sotva jsem ale otevřel dveře, prudce jsem zalitoval svého rozhodnutí. Na nepříliš velké posteli leželi, do sebe zapletení, nahý Kay s Tomem, což pro mě bylo jako facka.

Spěšně jsem vyběhl rovnou do koupelny, kde jsem se zamknul a s vyděšeným pláčem se svezl k zemi. Co se to semnou dělo? Stal jsem se snad homosexuálem?
 


Komentáře

1 Danchen | 16. září 2013 v 19:39 | Reagovat

Wow .. :)
Tak opravdu na Billshido se tesim .. protoze uz sem dluoho necetla zadne kvalitni, tak verim, ze ty mi neco do toho zivota tedkom nasadis :)) a popravde mi Billshido hodne chybelo :) a rekal bych, ze k tobe tenhle pairing sedi :)
Takze ted uz jen muzu napsat, ze se tesim na dalsi dilek :)

2 Saline A. | E-mail | Web | 16. září 2013 v 19:50 | Reagovat

[1]: Ježiš, ani nevíš, jak neuvěřitelně moc mi tenhle komentář udělal radost a úplně mě navnadil na dnešní psaní, opravdu moc děkuju ♥

3 Hihi | 16. září 2013 v 21:57 | Reagovat

úžasnéé =))))))) těšim se na další díl =)))

4 Saline A. | E-mail | Web | 16. září 2013 v 22:31 | Reagovat

[3]: Děkuji :))

5 Ariwa | Web | 16. září 2013 v 23:07 | Reagovat

Bude stačit jen strašně roztomilé a ujištění tvé osoby o tom, že se nemůžu dočkat dalšího dílu? :)

6 Saline A. | E-mail | Web | 17. září 2013 v 8:42 | Reagovat

[5]: I to stačí k tomu, abych si tu nadšeně ňufala pod nosem ^^ Moc děkuji :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.