20. den - Něco nebo někdo kdo mi chybí

28. září 2013 v 8:31 | Saline A. |  30 dní

Chybí mi spousta lidí, ale jen u malého počtu z nich si to chci přiznat, protože jakmile si to přiznám, cítím se pro okolní svět příliš zranitelná. Vyrůstala jsem víceméně bez přátel, takže umím být sama a samota mi nevadí. Ale... ALE. Pořád jsou tu lidé, se kterými chci být v kontaktu a nejsem. Nebo jsem, ale ne takovým způsobem, jakým bych chtěla. Ne tak často, ne tak intenzivně.

Chybí mi moje sestra, kterou vídám jednou týdně, během čehož si v podstatě nestihneme říct skoro nic, protože nás neustálo někdo nebo něco přerušuje.


Chybí mi moje nejlepší kamarádka, která se odstěhovala do Brna kvůli vysoké a o mě očividně ztratila zájem, protože jsme si za celou dobu od jejího odjezdu psaly jednou.

Chybí mi M., tím krásným způsobem, kterým jsme bývali nejlepší přátelé. I teď se svěřujeme se vším a vím, že je to můj nejbližší přítel, ale po našem rozchodu to prostě není ono, jsou tam rozpaky.

Chybí mi Tomáš, Kačka i Ellí, kteří jsou příliš daleko na to, jak moc blízko u sebe bych je všechny potřebovala. Nejlépe přes ulici.

Chybí mi T., se kterým jsem si vytvořila velmi milý vztah během našich směn a doufám, že o ně teď nepřijdu. Pořád čekám na to víno...

Chybí mi Denis, tolik nenáviděný i milovaný kamarád.

Chybí mi ujo Kajo a jeho medvědí obětí, kterým dokázal vypudit všechny starosti, smutek a vztek. Všechno to nahrazoval láskou.

Chybí mi babička, kterou jsem neviděla příliš dlouho.

Chybí mi ti, kteří by mi chybět neměli, ale přesto chybí, a proto jsem je nejmenovala. Nebo ti, které jsem nejmenovala kvůli své zranitelnosti, protože je to příliš citlivé pro mě. Chybí mi všichni, kteří právě teď nejsou po mém boku.
 


Komentáře

1 Nikie. | 28. září 2013 v 12:31 | Reagovat

"Things we lose have a way of coming back to us in the end. If not always in the way we expect."
:)

2 Saline A. | E-mail | Web | 28. září 2013 v 21:12 | Reagovat

[1]: Absolutely true ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.