18. den - 4 věci které bych chtěla umět

25. září 2013 v 11:34 | Saline A. |  30 dní
1. Hrát na klavír nebo kytaru
Jsem kulturně založený člověk a neuvěřitelně mě mrzí, že neumím hrát na klavír nebo kytaru, protože právě tyto dva nástroje ve mně vyvolávají nejsilnější pocity. Každopádně, klavír u mně vítězí - hudba, kterou vyluzuje, je pro mě jako ráj, slast pro duši i uši a mohla bych celé dny sedět a jen vnímat ty krásné melodie. Snad se mi jednou poštěstí.


2. Kreslit
Kdysi to pro mě nebylo tak těžké, ve čtvrté třídě jsem ve chvílích volna dokázala perfektně nakreslit jelení parohy včetně všech miniaturních detailů. Postupem času jsem se ale zaměřila na psaní a na kreslení zanevřela, zapomněla na něj. Krutě se to na mě podepsalo, protože teď nedokážu nakreslit ani sluníčko tak, jak bych chtěla. Dokážu perfektně napodobit okrasné písmo, ale obrázek? Ne, díky.

3. Být středem pozornosti
Jsem lev, který se absolutně vymyká své charakteristice. Jakmile jsem ve středu pozornosti nebo mám někoho k něčemu vést, okamžitě couvám a schovávám se pod stůl, protože mám strach. Žiju v příšerném strachu, že před lidmi udělám něco špatně, ztrapním se a podobně, že se raději do popředí nijak nehrnu. Ne, když se na mě lidi dívají. Jsem holt zranitelná.

4. Plynule mluvit německy, anglicky, francouzsky, rusky, španělsky, ...
a spoustou dalších jazyků. Miluju studování nových jazyků, jen mě mrzí, že je nejspíš nikdy nebudu umět natolik, jak bych si přála. Doufám, že jednou, a to brzy, budu mít čas a prostředky na to, abych si mohla zaplatit kurzy, které by mě mému snu alespoň trochu přiblížily.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.