6. den - Lidé, kterým bych chtěla něco říct

11. srpna 2013 v 9:24 | Saline A. |  30 dní
Jsem ráda, že jsem články dělala s předstihem a na tenhle tak měla dostatek času. Není moc lidí, kterým bych chtěla něco říct tímhle způsobem, protože se snažím mít s lidmi vyrovnané účty a mít čistý štít. Přesto se ale pár takových najde a právě jim jsou níže napsaná slova věnována. Nebudu jmenovat - pokud si to přečtou, budou vědět, komu co patří...


1. Omlouvám se. Omlouvám se za všechno špatné, co se mezi námi v posledních pár měsících dělo, protože vím, že to převážně byla moje chyba. Byla jsem paranoidní a nechala jsem se tím unést. Později jsem byla zhrzená a k smrti vyděšená, že se na mě vykašleš, že na mě zapomeneš a nic nebude jako dřív. Byla jsem tím vším pohlcená tak moc, že jsem to všechno zničila sama a tebe od sebe odehnala, ačkoliv už jsem začínala v hloubi duše věřit, že se to zase zlepšuje.
Udělala jsem spoustu ošklivých a zlých věcí, na které nejsem vůbec hrdá, a kdybych mohla, všechny bych hned vzala zpátky, jak moc se za ně stydím. NEexistuje vhodná omluva za to jednání a já to vím. Moc mě mrzí, kam jsme se dostaly a jen doufám, že se jednou vrátíme zpět k našim začátkům, nebo se k nim alespoň přiblížíme, protože byly krásné.

2. Chybíš mi tak moc, jako mi snad ještě nikdo nechyběl. Dlouho jsem si to neuvědomovala, ale když jsem tě minulý týden viděla, všechno mi došlo. Došlo mi, jak skvělý přítel jsi byl a jak já byla hloupá, že jsem tě nechala jít. Dvakrát. Byla jsem opravdu hloupá a teď už to vím. Ale pokud je nám souzeno být spolu, čas nás k sobě zase přivede.

3. Jsi hajzl největšího kalibru a já pořád nechápu, jak jsi mi to mohl udělat. V noci se občas budím strachem a výčitkami, a to ti nikdy neodpustím. Nenávidím tě za to, co jsi mi provedl a nikdy nepřestanu. Kvilu tobě jsem totiž začala věřit, že i fajn chlap, kterému jsme všichni věřili, může být takový krypl. Zasloužíš si dostat přes držku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.