16. den - Kde bych chtěla být za 10 let a čeho dosáhnout

24. srpna 2013 v 21:35 | Saline A. |  30 dní

Každý z nás o své budoucnosti přemýšlí už od té doby, kdy jsme začali nějak vnímat svět a vytušili jsme, že si ho sami můžeme ovlivnit. Tím začala naše první přání o budoucích povoláních - začínali jsme na herečkách, letuškách, popelářích a astronautech. Snad každý z nás si touto fází alespoň jednou prošel, protože málokdo si byl už odmala jistý tím, čím chce být.

Já sama se s tímto problémem potýkám víceméně neustále. Občas mívám stavy, kdy jsem ztracená sama v sobě a neuvěřitelně se děsím toho, co by mohlo být a co bude ze mě. Snažím se pracovat na tom, abych byla šťastná, což se mi daří, to ale. Ale co bude za 10 let?


K dnešnímu dni je mi už 19, a za deset let se tedy budu blížit ke třicítce. Lhala bych, kdybych tvrdila, že se toho trochu neděsím. Vlastně se toho děsím hodně.
Pokud bych měla mluvit o kariéře, tak nedokážu říct, čím bych chtěla být. Ráda bych pokračovala v psaní a doufám, že jednou se třeba dočkám dne, kdy uvidím své jméno na vytištěné knize v knihkupectví. Nicméně to není podmínka, samozřejmě. Budu ráda i za úspěch na internetu, protože zbožňuji ten kontakt s vámi čtenáři. :)

A co se týče osobního života? Pevně věřím, že budu mít rodinu. Ráda bych velkou rodinu, o kterou se budu moci dělit se svými dalšími příbuznými a přáteli, kteří doufám budou mít už také rodinu. Doufám, že všichni z mého blízkého okolí budou spokojení, že i nadále budeme spolu, a že všechno bude tak hezké, jak si to představuju. A nepřestávám věřit tomu, že to bude přesně tak, jak o tom sním.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.