10. den - Jak jsem se sebou spokojena. Pokud ne co bych chtěla změnit

15. srpna 2013 v 13:43 | Saline A. |  30 dní

Jsem holka, nebo žena, pokud to chcete brát detailněji. A jak všichni moc dobře víme, žádná žena se svým tělem není dokonale spokojená, vždycky se najde něco, co by na sobě chtěla změnit. Jedna chce větší prsa, druhá menší, třetí chce takové vlasy a tamta chce zase tohle. Nejsme dokonalé, nikdo z nás, ale měli bychom se mít rádi takoví, jací jsme. A přesně o to se snažím i já.


Nic ale není zadarmo, proto abych se mohla mít opravdu ráda, potřebuji se sebou něco udělat. V rodině mám předpoklady k tomu, abych byla silná a bohužel se mi to i splnilo. Zatímco mám útlý pas, boky, zadek a stehna mám velká, tudíž splňuji přesně obrázek hrušky. Ale víte co? Snažím se se sebou něco dělat. Získala jsem pevnou vůli a každý den pro sebe něco dělám. Pravidelně cvičím, čemuž pomáhá i vydatný pohyb v práci. Snažím se zdravěji jíst, což mě začalo bavit, protože žít tři dny na melounu je obrovská sranda a hlavně mňamka! Ale i jinak, jím hodně ryby, zeleniny, ovoce. Dělám pro sebe něco a těší mě, že vidím výsledky. :) Věřím, že jednou budu pro sebe dokonalá. A to jednou bude brzy.


Ale rozhodně tím můj seznam nekončí. Co mi na mě ještě vadí? Vlasy. Mám krásně kudrnaté vlasy od přírody, což je super, ale na druhou stranu obrovský problém, protože tyhle vlasy mají obrovský sklon k vysoušení a třepení a já zkouším všechno možné a zatím mi nic nepomohlo tak, abych z toho byla šťastná. Tudíž, pokud máte nějakou radu, sem s ní, prosím pěkně.

A pak povaha. Bože, moje povaha. Mohla bych jmenovat jednu věc za druhou, které mi vadí na mojí povaze, protože... Argh. Mám povahu po mém otci, což je mimochodem hlavní bod sváru mezi námi, ale mě to vadí. Vadí mi to a úpěnlivě se snažím s tím něco dělat, protože jsem neuvěřitelně cholerická. Rozčílí mě maličkost, i když u některých lidí to i maskuji a přecházím to. Zároveň jsem ale i hodně melancholická, rozhodí mě úplné titěrnosti, opravdu. A takhle bych mohla pokračovat dál, a dál, až bychom se dostali až do mé niternosti. :)

Hodně věcí, které mi na mě vadí, jsem vyjmenovala i v seznamu věcí, co mě děsí. Tak nějak se to prolíná. :))

A co na sobě nemáte rádi vy?
 


Komentáře

1 Katie vílka | 19. srpna 2013 v 11:44 | Reagovat

za to cvičení apod tě obdivuju :) a jsem si jistá že výsledky se dostaví (už se dostavují i teď! ) myslím ty výsledky kdy budeš spokojená :)
a co nějaký olejíčky na vlasy, zkoušíš? :)

2 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2013 v 13:09 | Reagovat

[1]: Jéé děkuju :* ♥ Snažím se, jde to pomaličku, ale je pravda, že se i cítím líp, protože na sobě ty změny pociťuju, což je super :)
Na vlasy teď mám nějakou masku od GlissKur, ale mám pocit, že mi to vůbec nepomáhá. Kamarádka mi doporučila masku z býčích koulí, tak přemýšlím, že si jí asi zkusím někde najít. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.