Unverwüstlich 8.

2. června 2013 v 10:49 | Saline A. |  Unverwüstlich
Tak jsem to stihla, jsem úžasná! :D Užijte si díl, snad vám zpříjemní deštivé dny! :))


Pairing: Tom / Kay One

Celý den probíhal mnohem lépe, než jsem se vůbec odvažoval si přát. Bylo to jednoduše perfektní. Ať už se předešlý den dělo cokoliv, hodiny strávené vedle mého partnera, bratra a přítele, mi vynahrazovaly každičkou vteřinu, kterou jsem strávil v bolestech. Přesně kvůli těmto chvílím mi stálo za to nevzdávat se a bojovat, neztrácet víru v to, že brzy bude konec.


"Zlato," otřel se mi rty o ucho Kay, když jsme trávili večer se sklenkou vína u nějakého připitomělého filmu, který jako obvykle vybral Bill. Trochu rozespale, ale stále ještě při smyslech, jsem k němu mlčky vzhlédl s drobným úsměvem na rtech. "Nechceš si už jít lehnout? Klíží se ti oči," jemně přejel prsty přes mou tvář. Opřel jsem se do toho dotyku, na okamžik přivírajíc oči, než jsem přikývl a z jeho objetí se rovnou postavil.

"Půjdeme si lehnout," shlédl jsem na Anise s Billem, očividně zaujatí filmem. "Kdyby se cokoliv dělo, tak přijďte."

"To je dobrý, my nebudeme rušit ani v případě, že by venku vypukla třetí světová," pobaveně Anis zaostřil na Kayovu paži, kterou mi pevně obtočil kolem pasu.

"K Vánocům ti koupím špunty do uší, neboj," rozverně jsem na něj mrknul, než jsem mávnul Billovi, a poté s Kayem zamířil do mého pokoje. Nemělo cenu předstírat, že si jdeme opravdu jen lehnout, dokonce ani před Billem ne. Ze mě i z Kaye jasně sálala touha po společném splynutí v jedno tělo; oběma nám to chybělo, uplynula už dlouhá doba od chvíle, kdy jsme se naposledy milovali.

Právě proto jsem ani překvapeně nemrkl, když mě Kay silně chytil za boky a přitiskl se mi rozkrokem na zadek. Namísto toho jsem tiše zasténal a sám se na něj natlačil.

"Kayi," vyhrkl jsem vzrušeně a rychle se v jeho náruči otočil, okamžitě se mu náruživě vrhajíc na rty. Bylo to naše tiché znamení - po prvním polibku se vždy rozpoutala vášnivá hra, stejně jako dnes, kdy účelem bylo co nejrychleji se vysvléknout. Oblečení létalo všude kolem, aniž by se jeden z nás zajímal, kde kousky našeho ošacení končí.

Jakmile jsme byli oba konečně nazí a naše vášní rozpálené pokožky se o sebe mohly třít, Kay si mě vyzvedl do náruče. Pobaveně jsem mu omotal nohy kolem boků, a zatímco se od sebe naše rty vůbec neodlepily, jsem se nechal odnést do postele. Jen co jsem dopadl do peřin, už jsem si Kaye netrpělivě přitahoval k sobě a hravě mu stisknul zadek.

"Nemůžeš se dočkat, co?" zasmál se a sklonil se k mému hrudníku, kterému se začal věnovat pusou, zatímco navlhčenými prsty neomylně zamířil k mému vstupu. Slastně jsem se prohnul v zádech, jakmile jsem ho ucítil v sobě, a křečovitě mu stisknul paži.

"Jak jsi to poznal?" s úsměvem jsem si k sobě přitáhnul jeho hlavu a znovu ho políbil, přičemž jeho prsty už zkušeně pracovaly na tom, aby jeho vstup do mě byl co nejméně bolestivý. Zlehka jsem mu promnul ramena a prohnul se proti němu.

"Soudím podle sebe," trhaně se zasmál v okamžiku, kdy do mě přidal i třetí prsty. Zalapal jsem po dechu. Tělem se mi proháněla směsice slasti i bolesti, proto jsem ho překulil pod sebe a usadil se na něm, pomalu se na jeho prsty přirážejíc.

Po krátké chvíli jsem k němu shlédl a přejel dlaní po celé délce jeho penisu. Odpovědí mi byl slastí zkřivený Kayův obličej a tichý sten, který mu unikl ze rtů. Spokojeně jsem zavrněl a zhoupnul se na něm, když přidal i další prst. "Kayi," zakňučel jsem tiše.

"Už jsi připravený?" starostlivě ke mně vzhlédnul a já okamžitě horlivě přikývl. Kay se potěšeně usmál a natáhl se na noční stolek, kam odpoledne odložil rubrikant. Něžně jsem mu ho vzal z ruky a do dlaně si vmáčknul štědré množství, které jsem mu vzápětí rozetřel po celém penisu. Jakmile neexistovalo žádné místo bez gelu, sesedl jsem z jeho prstů a natřel si trochu kolem svého vstupu, načež jsem konečně začal dosedat na jeho vzrušený klín.

"Kruci," zasténal jsem táhle a svezl se na něm až ke kořenu, užívajíc si ten prvotní pocit a zároveň zahánějíc nepatrnou bolest. Dlaněmi jsem se zapřel o jeho hrudník, čekajíc než zmizí i poslední zbytky bolesti.

"Pojď ke mně," přitáhl si mě za bradu k sobě a vášnivě mě políbil, načež mě pod sebe prudce přetočil a zároveň i poprvé tvrdě přirazil. Nebýt jeho rtů, které stále držel pevně přitisknuté na mých, nejspíš bych hlasitě vykřikl tak, jak jsem býval zvyklý u něj doma. Silně jsem mu stiskl zadek a stáhnul se kolem něj. "Kruci," vyhrkl tentokrát on a začal tvrdě přirážet ve snaze alespoň trochu utéct tomu pocitu, který nám oběma drtil útroby svou silou.

"Vím, co myslíš," udýchaně jsem přikývl a omylem ho lehce kousl do rtu, když jsem se snažil přirážet proti němu s příliš velkou vervou. Najednou se mi ale zatmělo před očima a já vykřikl i přes Kayovy polibky, a to když mi tvrdě narazil na prostatu. "T-tam, Kayi, panebože," vyhrkl jsem téměř plačtivě a sám se proti němu začal rychle pohybovat pod stejným úhlem.

"Tam, říkáš?" pousmál se Kay a přesně podle instrukcí začal přirážet tvrdými, přesně mířenými přírazy. Protočil jsem očima a zaryl mu nehty do ramen. Do očí se mi nahrnuly slzy naprosto bezedné slasti, kterou jsem znásobil nám oběma tím, že jsem se kolem Kaye ještě stáhnul. "Kurva," zasyčel, zrychlujíc své tempo.

"Proboha," zakňučel jsem zoufale. Můj vrchol se neodvratně blížil, což pocítil i Kay, protože prostrčil ruku mezi našimi zpocenými těly a pevně chytil u kořene můj penis. Chtělo se mi křičet z náporu všech emocí a pocitů, které mi probíhaly tělem.

Netrvalo příliš dlouho a já svého vrcholu skutečně dosáhl, a protože zbývalo ještě uspokojit Kaye, znovu jsem ho přetočil pod sebe a políbil ho, zatímco jsem na něj začal rychle dosedat, stahujíc všechny svaly pro větší uspokojení.

Po několika minutách, kdy jsem se nezastavil ani na vteřinu, už jsem v Kayově výrazu jasně pocítil, že se blíží i on ke svému slavnému vrcholu, proto jsem se lehce odtáhnul, abych mohl ještě zrychlit. Bolely mě nohy i ruce, ale nedokázal jsem mu upřít ten slastný pocit. Po pár okamžicích už jsme se konce dočkali oba - Kay němě vykřikl a udělal se do mě, načež já se vyčerpaně svalil na jeho hrudník.

"Je možné, že jsi den ode dne lepší?" s úsměvem mě pevně objal kolem pasu a políbil na čelo. "Mám pocit, že tohle byl tvůj zatím naprosto nejlepší výkon."

"Možné je všechno," zasmál jsem se trhaně. "Měli bychom jít do sprchy… Nebo to necháme na ráno?" vzhlédl jsem k němu ospale.

"Na ráno," pohladil mě po tváři jemně, načež mě políbil a vyšel ze mě, přikrývajíc nás peřinou. "Jsi příliš unavený na sprchu a já nemám to srdce tě táhnout z postele," jemně mě pohladil po zádech.

"Jsi nejlepší," pousmál jsem se a víc se na něj natisknul, vyčerpaně zavírajíc oči a nedlouho na to upadajíc do sladké říše snů.
 


Komentáře

1 Danchen | 2. června 2013 v 18:10 | Reagovat

ja sem rada, ze aspon ten sex si mohli vychutnat a nikdo je nemusel resit a nebo rusit .. Ale ja se bojim toho, ze ti rodice prijeodu driv a Anis s kayem tam budou a bude to hotove peklo :(((
Snad to dobre dopadne v pristim dile ..

2 Hihi | 2. června 2013 v 20:58 | Reagovat

užasnééé=)))) bude i billshido???

3 Saline A. | 2. června 2013 v 22:46 | Reagovat

[1]:Nech se překvapit :)

[2]: Děkuji. :) A uvidíme, jestli bude či ne. Záleží na tom, co čas přinese. :))

4 Pétina | Web | 3. června 2013 v 18:38 | Reagovat

Alespoň trošku pozitiva od minulých dílů. Sex zažene všechno :D :)

5 Saline A. | 5. června 2013 v 9:51 | Reagovat

[4]: Ale tak to ne. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.