Ukončení studia na ISŠ Středokluky dne 21. května 2013

31. května 2013 v 14:09 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Krásný dobrý den... :)

Tak je to tady, po čtyřech nekonečně dlouhých a zároveň neuvěřitelně krátkých letech na střední škole přišel čas, abych se s ní jednou provždy rozloučila i já, jako velmi úspěšná maturantka.

Dny na této škole nebyly vždy jednoduché - častokrát jsem je prožívala v slzách, ale velmi často i v radosti a smíchu a, co si budeme povídat, dost často i v absolutní nudě. Během těch čtyř let jsem poznala spoustu nových lidí, s několika jsem se musela bohužel i rozloučit, ale převážně jich nelituji. Musím říct, že téměř s každým jsem zažila krásné chvíle plné radosti, na které budu ráda vzpomínat, zatímco ty špatné odsunu dozadu a budou, jako kdyby se nikdy nestaly...


Poslední měsíce ve škole patřily k těm opravdu dobrým. Jakoby nám všem došlo, co všechno maturitou ztratíme a opravdu jsme se stmelili, dokázali jsme spolu vycházet, fotili jsme se, objímali... Začali jsme si chybět, a to jsme ještě ani neodešli.
Při posledním zvonění jsme si hromadně řekli, že si děkujeme. Neděkujeme si za to špatné, samozřejmě - děkovali jsme si za ty krásné chvíle, ze kterých vznikly nezaměnitelné vzpomínky, které nám vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když si na ně vzpomeneme - Ivanka, která se skácela k zemi, když podržela Nikčinu tašku; Míša, který spadl během dne klidně třikrát ze židle a na konci dne i z lavice, na kterou si vyčerpaně lehl; pan učitel ajťák, který se nás v květnu loňského roku zcela vážně ptal, zda venku sněží; třídní učitelka, která poprvé v životě upekla bábovku, a to pro nás... Tisíce vzpomínek, na které nikdy nezapomeneme a já jsem za každou z nich vděčná. Jsem vděčná za ty čtyři roky, i když bych tomu dříve nikdy nevěřila...

A za úspěšnými čtyřmi roky přišla i velice úspěšná maturita, kde jsem sama sebe předčila v očekávání - ani jsem nedoufala, že bych mohla mít maturitu s vyznamenáním, ale světe div se, já jí nejspíš přesně takovou budu mít! (omlouvám se, ale pořád tomu nemůžu uvěřit. :D)

No... Každopádně, abych se rozloučila s mojí třídou se vším všudy, přidávám pár fotek z průběhu letošního roku, zejména těch posledních měsíců. :))

PS: Doufám, že vám všem dopadly maturity (zkouškové) také úspěšně!

S mými nejoblíbenějšími třeťačkami :)

S Terezkou, která se mnou zažívala občas kruté chvíle, ale já s ní taky, takže jsme si kvit. :))

S mojí němčinářskou panterkou a Denisem, který velmi rád kazí záběry.

S Denisem... :) Měli jsme opravdu špatná období, ale já jsem vděčná za každou chvíli, kdy jsme spolu byli, protože... I přes všechno špatné to byl Kamarád s velkým "K".

Znovu němčinářské duo!

S Honzíkem, který mi byl obrovskou oporou při písemkách.

Poslední zvonění... :')

Hned bych jí šla pomalovat znovu! :D


Obrali jsme každého! :)

Využila dárku z maturitního plesu, nechala se počmárat, každému dala tužku pro štěstí na písemné maturity (Já s ní píšu povídky ^^), upekla nám tu výbornou bábovku a ještě nám napsala básničku... Který třídní tohle pro svou třídu udělá? ♥♥♥

A takhle ta bábovka vypadala. A byla opravdu výborná.V tomto počtu jsme začínali... (Pardon za kvalitu fotky)

Ve třeťáku nás už bylo podstatně méně...

No a v tomhle počtu jsme letos odcházeli... :))
 


Komentáře

1 Katie vílka | Web | 31. května 2013 v 16:40 | Reagovat

střední jsou nejlepší léta v životě <3 :)
a naše žábaaaaa :D

2 báři | Web | 3. června 2013 v 18:58 | Reagovat

No sleduju, že vás ubývalo, jak to bylo i u nás. :D Z 27 lidí k maturitě přišlo jenom 20. :D.. Ach, vrátila bych se na střední! Ale gratulace, já věděla, že to dáš. :)

3 Saline A. | 5. června 2013 v 9:53 | Reagovat

[1]: Nakonec s tím musím jen souhlasit, opravdu jsou nejlepší. :))

[2]: No nás bylo na začátku přes třicet a k maturitě šlo jen 19. :DD Ale děkuji moc :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.