Varování

20. dubna 2013 v 18:03 | Saline A.
Jak jste si jistě všimli, tento blog se skládá převážně z mé vlastní tvorby, a to ať už se týká fotografií nebo povídek. Právě proto je myslím důležité, abych zmínila toto:

Zákon č. 121/2000 Sb., Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon):
  • Předmětem práva autorského je dílo literární a jiné dílo umělecké a dílo vědecké, které je jedinečným výsledkem tvůrčí činnosti autora a je vyjádřeno v jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, ... Dílem je zejména dílo slovesné vyjádřené řečí nebo písmem, ... , dílo fotografické ...
  • Autor má právo na nedotknutelnost svého díla, zejména právo udělit svolení k jakékoli změně nebo jinému zásahu do svého díla, nestanoví-li tento zákon jinak
=> Na všechna díla se tento zákon vztahuje a já bych byla velmi ráda, kdybyste to všichni respektovali. Ten, kdo sám něco tvoří mi dá jistě za pravdu, že není nic příjemného, když najdete na cizích stránkách své dílo, přičemž jako vrchol všeho bez uvedení, že jste ho psali právě vy. Pokud chcete má díla někde zveřejnit, napište mi, zeptejte se a určitě se nějak domluvíme.

Dále prosím respektujte to, že tento blog je z velké části zaplněn homosexuální tématikou. Nepřeji si, aby někdo, kdo má jakékoliv výhrady proti homosexualitě, se tu nějak radikálně vyjadřoval. Pokud se tak stane, nemilosrdně zablokuji vaší IP adresu pro přístup na tento blog. Pokud nesouhlasíte, dobře, vyjádřete svůj názor - ale buďte při tom slušní, prokažte psychickou vyspělost.

Co se týče nějakých jiných vulgárních vzkazů nebo tak, platí pro ně to samé. Přeji si, aby tento blog fungoval ve všech mezích slušnosti a dospělosti, tak to prosím respektujte. Nerada bych přistupovala k výše zmíněnému blokování IP, nebylo by to příjemné nikomu z nás.

Předem děkuji za respektování mých přání. Doufám, že vše bude v pořádku.
Saline A.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.