Kontakt

20. dubna 2013 v 16:55 | Saline A.

Rozhodla jsem se pro tenhle článek jako maličké představení mě samotné pro ty, kteří jsou na blogu prve a nevědí, kdo jsem a třeba by mě rádi kontaktovali.

Vezmu to ale jen ve zkratce, protože, nerada o sobě mluvím. ;) Nicméně několik článků o mně se přeci jen najde, a jsou to zejména: 10 days challenge, Ich liebe, Malá žabička, Ich hasse a pak spousta dalších, ať už fotografických nebo kecacích článků. :) Každopádně myslím, že mě samotnou jde dobře poznat i z povídek. :)

Pro ty z vás, kteří by mě chtěli poznat ještě blíže, ale jsou samozřejmě i jiné možnosti. Můžete mě najít přes Facebook, kde má tento blog vlastní stránku, a to přímo TADY.

V poslední době se často rozmohl i trend Tumblru, na kterém já osobně sídlím už spoustu měsíců, možná i rok, takže kdo by měl zájem, může se podívat SEM.

Pokud ještě někdo z vás používá zastaralou aplikaci ICQ jako já, můžete si mě přidat pod číslem 263-589-683. V poslední době se tam vyskytuji každý den, takže mě tam určitě zastihnete. :)

No a poslední možností je samozřejmě E-mail, který je Saline.A@seznam.cz

Ať už mi napíšete kdekoliv, rozhodně se vám budu snažit odpovědět, protože kontakt se čtenáři zbožňuju, jak jste si už mohli všimnout při reakcích na vaše komentáře. :))
Saline A.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.