When I'm gone You will find someone new and he won't lie or torture you. You won't cry for what you've lost at all.

29. března 2013 v 21:39 | Saline A. |  doporučuji

"A jednoho dne, když se probudíš štastná, budeš děkovat Pánu, že jsem pryč, tak miláčku buď silná. Jsem pod mostem, budu nosit tuto vinu navždy. Takže pod vlnami. A půjdu z tvojí cesty.""Celý život jsem čekal na správnou chvíli, abych ti řekl co cítím. Víš snažím se ti říct, že tě potřebuju. Jsem tady, bez tebe. Cítím se tak ztracený, ale co můžu dělat?"

"Odpusť mé myšlenky, když spím. Odpusť mi ta slova, která jsem řekla - tolik se stydím. Právě teď vypadáš tak vzdáleně. Tolik zmatku zastínilo mou mysl."

"Každý čeká na Vánoce, pro mě je to Nový rok. Přijde a odnese mou smutnou náladu pryč. Žádám hvězdy o Vánoce a doufám v lepší den, kdy už to tak nebolí."

"Vem mou ruku a veď mě po cestě od temnoty k dennímu světlu. Vem mě někam, kde budu v bezpečí. Odnes mé tělo bez života pryč od bolesti. Protože vím, co mi chybí a vím, musím to zkoušet. Ale je tam naděje v doznání a je tam svoboda v tvých očích."


"Ode dne, co jsem tě opustil slyším tvůj hlas v každém zvuku. Ode dne, co jsem tě opustil, vidím tvou tvář v každém davu. Neodchází. Ale pokaždé, když tě cítím poblíž, zavřu oči a zkamením. Protože teď to jediné, co mě děsí, je vidět, že je ti líp samotné."

"Bude skvělé tady zase hrát. Máme tu úspěch, spoustu úžasných fanoušků, naší nové desce se tu daří. Takže se budeme vracet co jen bude v našich silách." ... A já se nemůžu dočkat, až vás konečně uvidím a uslyším naživo. ♥
 


Komentáře

1 Katie | 30. března 2013 v 0:04 | Reagovat

olala konečně jsem díky tvému výčtu písniček a Hurts přepsala další díl povídky!!!!
A koncert!!!!!!!!!!! prostě ááááááááááááááá

2 Saline A. | E-mail | 30. března 2013 v 0:13 | Reagovat

[1]: No tak to je super! Hned mi to pak pošli na mail a já to zařadím do přednastavených článků :*

A přesně tak, na koncert není co říct jiného, než ááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.