Friends with benefits 11.

13. ledna 2013 v 1:04 | Saline A. |  Friends with benefits
Krásné počtení. :))


Lhala bych, kdybych se snažila tvrdit, že mě Nyze svými slovy o dítěti nezaskočil. Stále jsem žila v iluzi, že jsem na dítě ještě příliš mladá a teď mi navíc ani nepřišlo, že bychom se spolu znali natolik dlouho, abychom už zakládali rodinu, ale když jsem se nad tím hlouběji zamyslela, musela jsem uznat hned několik věcí. Venku lidé už dávno přestali chodit jen v lehkém ošacení - už si oblékali kabáty a převážně se schovávali pod deštníky, což naznačovalo, že už jsem ve městě déle, než půl roku, tedy déle než pět měsíců to táhnu-netáhnu s Nyzem. Přestože to není nijak extra dlouhá doba, stačila jsem ho poznat snad ze všech úhlů pohledů, ze kterých jsem s naprostou jistotou mohla říct, že Nyze je přesně ten muž, se kterým si ženy děti mít přejí, protože je inteligentní, dobře vypadá, rodinu zajistí bez problémů, je manuálně zručný a ochrání vás před přímo i nepřímo hrozícím nebezpečím. Je prostě ideálním mužem.

"Nyze semnou plánuje děti," zamumlala jsem nad snídaní k Billovi, když už byl Nyze u sebe doma.


"Cože?" překvapeně zvedl hlavu a zastavil se v půli sousta. "A jsi si jistá, že jsi neměla jeden z těch nechutně reálných snů?" ujistil se opatrně.

"Jsem si tím víc, než jistá, Bille," s povzdechem jsem přikývla. "Včera, poté co jsme se spolu vyspali, jsme leželi v posteli a bavili se o práci a on mi najednou řekl, ať si práci ještě užívám, protože přijdou dny, kdy kolem nás budou pobíhat naše děti. Byla jsem natolik v šoku, že jsem mu dala pusu, popřála hezké sny a šla spát, přestože bylo asi jen pět večer! Dneska ráno jsem se mu i bála podívat do očí."

"A ty bys s ním nechtěla děti?" nevinně zamrkal.

"Já nevím," povzdychla jsem tiše. "Chci říct, je to ideální partner pro život i rodinu, já jen… hrozně mě to zaskočilo, víš? Malé děti zbožňuju, ale nevím, jestli jsem už připravená na to, mít jedno vlastní. Pořád se bojím, že jsem na to příliš mladá, že nebudu dost dobrá máma."

"Řekl bych, že tohle je to poslední, čeho by ses měla obávat," konejšivě se usmál. "Je samozřejmé, že při prvním dítěti jsou na místě obavy, ale zároveň by ti mělo být jasné, že se to všechno postupně naučíš. Je to všechno přirozený vývoj, jakmile se narodí malé, ty automaticky přeřadíš na mateřský mód. Budeš vědět, co a jak máš dělat. A dobrá máma? Jsi jeden z nejlaskavějších lidí, které znám, ty budeš stoprocentně skvělá máma."

Zhluboka jsem se nadechla a vydechla, hlavu si podpírajíc dlaní. "Jsi moc milý, Bille. Vážím si toho, co jsi mi právě řekl. Naštěstí jsme s Nyzem ještě jen chvíli, takže na dítě je opravdu brzy, nicméně ta otázka visí ve vzduchu, takže nad tím budu muset přemýšlet a přemítat," našpulila jsem rty. "Ale musím uznat, že tohle jsou hezké 'problémy' k řešení."

"Vidíš, to je znamení, že už tomu přicházíš na chuť," spokojeně se uculil. "Nakonec se ti ta představa tebe a Nyzeho s dítětem zalíbí natolik, že až ho uvidíš, skočíš na něj a budeš chtít miminko."

Pobaveně jsem se rozesmála. "Máš pravdu, představa je to rozhodně hezká," zahuhlala jsem ve smíchu. "Nyze bude rozhodně moc hezký otec. V porodnici mi budou všechny ženy, včetně těch šťastně zadaných, závidět."

"Kdo ti bude co závidět?" ozvalo se ode dveří pobaveně, načež o pár vteřin později už mi přiletěla pusa na tvář.

"Tebe, všechny ženy, které tě uvidí po mém boku," s úsměvem jsem ho objala kolem boků. "doma jsi sám moc dlouho nevydržel," poškádlila jsem ho.

"To víš, jsem na tobě naprosto závislý," zasmál se tiše a krátce mě políbil. "Mluvil jsem s Kayem, společně s Tomem nás všechny zvou na oběd, tak jsem se přišel informovat na vá názor."

"Bude tam Anis?" zamrkal nesměle Bill, opatrně k Nyzemu vzhlížejíc.

"Stoprocentně ho Kay pozval a očekávám, že neodmítne oběd, který nemusím sám vařit," přitakal hned.

"Myslím, že by bylo fajn jet," usmála jsem se spokojeně. "Alespoň bude nějaká zábava, upřímně jsem neměla ani ponětí o tom, co bychom mohli dělat. Tohle to hezky vyřeší za nás a Bill bude mít šanci zapůsobit hezky na Anise. Dneska tě líčím já," koketně jsem na něj mrkla.

"Super, dojím a půjdu si dát detoxikační lázeň s mlékem," zavrněl blahem, až zapomněl kousat snídani a málem se zadusil soustem.

"No tak zase klid, ať tě ke Kayovi a tomovi nevezeme v rakvi," ušklíbl se Nyze pobaveně. "Jsem si sice jistý, že ti slavnostní oblek sluší, ale určitě to není to, co by si představoval tvůj bratr."

"Jsem v pohodě," odmávnul nás rukou, zatímco stále rudý odklízel špinavé nádobí do myčky. "Já si tam jdu teda zalézt a až mě budeš potřebovat, tak si mě zavolej," s úsměvem zamával, než zmizel za dveřmi koupelny.

"V tu chvíli už m Nyze objal kolem ramen a sklonil se, aby mě mohl políbit. Prsty mi kolem uší zajel do vlasů, až jsem slastně přivřela oči a přitiskla ho k sobě, ochotně opětujíc polibek. Po pár vteřinách už jsem to ale nevydržela a vstala, rukama mu zajíždějíc na záda pod tričko.

"Dobře ses vyspala, viď?" zasmál se, přičemž v dlaních mi pevně stiskl zadek.

"Naprosto skvěle," s úsměvem jsem mu skousla kůži na krku. "Máme teď ještě docela dost času, než se Bill vyštrachá z vany. Co kdybychom si ještě zalezli ke mně do ložnice? Nebo můžeme klidně vyzkoušet i výdrž kuchyně."

"Kuchyně říkáš?" hbitě si mě vytáhl kolem pasu, než mě vysadil na kuchyňskou linku. "tahle tvoje chuť experimentovat se mi líbí. Ještě to někdy musíme zkusit i v našem krásném výtahu. A v autě!"

"Můžeme vyzkoušet všechno, co budeš chtít," s úsměvem jsem z něj stáhla tričko a vášnivě ho políbila. "Ale teď vyzkoušíme tuhle krásnou, pevnou a prostornou kuchyňskou linku, která je z mého naprosto úžasného nápadu nadšená úplně stejně jako já."

"Ty jsi vážně dokonalá přítelkyně," zamručel slastně. Okamžik na to už mě na sebe natěsno prudce přitiskl a sklonil hlavu k mému krku, který, společně s dekoltem, začal pokrývat něžnými polibky, které se velmi brzy proměnily ve vášnivé líbání a tření rozkroků. Jakmile byl vzrušený na přesně tu správnou míru, horečnatě jsme se začali svlékat. Během okamžiku už na nás nebyla ani nitka a Nyze byl vyhecovaný tak moc, že do mě vniknul téměř bez přípravy.

Vyčítavě jsem ho pěstí praštila do ramene, ale když mi věnoval několik omluvných polibků, nakonec jsem ho objala nohama kolem boků a přitiskla ho na sebe.

"Už jsem ti někdy řekla, že jsi naprosto perfektní milenec?" zasténala jsem mu do ucha slastně.

"Párkrát už ano," zasmál se trhaně. Na to mě pevně chytil za boky a začal přirážet s mnohem větší vervou. Silně jsem se kousla do rtu, abych nekřičela nějak moc nahlas a zaryla mu nehty do ramene. "Mám rád, když křičíš."

"Bill je hned vedle," vydechla jsem. "Zase příště, až budeme u tebe."

"To beru jako slib," zasmál se. Ještě chvíli přirážel ve svém smrtelném tempu, než s hrdelním zasténáním vyvrcholil. Se spokojeným úsměvem jsem ho uvolněně pohladila po ramenou a políbila ho do koutku rtů. "Tahle linka se i líbí."

"Klidně si jí můžeš vzít až na konec světa, mně se líbí taky," zazubila jsem se. Opatrně jsem ho odtáhla od sebe a seskočila dolů, začínajíc se opětovně oblékat. "Měl by ses dát dohromady, Bill za chvíli bude vycházet z vany a já ho budu líčit. Nechci, aby se do tebe ještě zamiloval a snažil se mi tě ukrást."

"Jak starostlivý krok," poplácal mě po zadečku, než se sklonil a začal se také oblékat.

*

Jak se ukázalo, i přese všechny mé snahy, jsem nebyla úplně tak tichá, jak jsem si myslela, protože Bill vylezl z koupelny rudý až na zadku a ještě s ironickou poznámkou. Abych své rozpaky zamaskovala, vyhnala jsem ho pro jeho kosmetickou taštičku a začala ho líčit.

Zhruba po půl hodině důkladné práce jsem mohla říct, že mám hotovo, takže jsme se dali dohromady ještě my s Nyzem, a poté s mým vždy ochotným řidičem Martinem vyrazili ke Kayovi.

Ještě jsme ani nedošli ke dveřím a už jsme se srazili s Anisem. "Super, vy taky někdy vylezete z postele," zasmál se, načež na Billa s drobným úsměvem pokynul. Bill z toho měl samozřejmě málem infarkt, proto jsme raději rovnou zamířili dovnitř domu.

"To víš, řekli jsme si, že bychom možná měli načerpat trochu vitamínu D z toho sluníčka," se smíchem po cestě odvětil Nyze.

"Jo, měli jsme pocit, že trochu bledneme," přitakala jsem s úsměvem a povzbudivě zamrkala na Billa. "Hlavně tady naše bledulka Bill, už úplně ztrácí barvu v tvářích."

"Všiml jsem si, že je docela bledý," souhlasně přikývl Anis "Jsi si jistý, že jsi v pořádku?"

"Jo, jen jsem trošku zhubnul," pousmál se Bill. "Ale jinak je mi celkem dobře, děkuju."

"No ještě aby ti nebylo dobře v podmínkách, které máš k žití," se smíchem Tom objal mě i Billa, oběma tisknou polibek na tvář.

"Dneska si raději na nic nestěžujte a nikdo z vás, prosím. Od rána má silně rýpavou, proto jsem si vás pozval na pomoc, abych na to, chudáček, nebyl sám," se smíchem mávnul tentokrát Kay od sporáku.

"Však to je samozřejmé, přeci tě v tom nenecháme samotného," s pobaveným úsměvem jsem k němu přišla a nakoukla do kastrolů. "Co bude dobrého, pane šéfkuchaři?"

"Vepřová kotleta s mojí speciální omáčkou a orestovanými bramborami. Tom měl chuť na něco ostřejšího. No a k tomu je samozřejmě výborné italské červené víno."

"No tak to zní naprosto výborně," mlsně jsem se olízla. "Sice vynechám to víno, ale určitě už se těším."

"Nedáš si víno? Co se děje? Jsi naprostý milovník vín," překvapeně zamrkal.

"Nějak na něj nemám chuť," pokrčila jsem rameny. "Ale na výborné chuti jídla to stoprocentně vůbec neubere," s úsměvem jsem ho políbila na tvář a zamířila zpět mezi ostatní.
 


Komentáře

1 Danchen | 13. ledna 2013 v 10:17 | Reagovat

No ja doufam, ze se Bill s Anisem da dohromady .. :D Nechci je od sebe :/ a opravdu nechapu co to Flerovi vlezlo do hlavy .. mlatit holku .. :/ no ale nekdo je na to pysny ze jo .. ;)
Snad budou ti dva mit miminko :D

2 Saline A. | E-mail | Web | 13. ledna 2013 v 10:38 | Reagovat

[1]: Anis s Billem mají zářnou budoucnost, to uvidíš už v příštím díle. ;)
Důvod, proč Fler začal mlátit Viky zjistíš sice až později, ale také to tam bude stoprocentně rozepsané. :)
No a miminko... To uvidíš. :D

3 Pétina | Web | 13. ledna 2013 v 18:19 | Reagovat

E-e-endlich :D

Co já můžu říct, no :) Jsem nadšená ze sexu na lince, o tom žádná. Jsem nadšená z plánů ohledně miminka. Jsem nadšená, že Bill se usmíří s Anisem a tušim, že ty je tam ještě sexuálně zřídíš xD

A jsem zvědavá, proč jí teda mlátil, to mi v plánech o povídce nějak uniklo. Už by to chtělo jen pohádkovou svatbu, zapřemýšlej o tom. Tady si jí budeš moci   napsat dle svého vlasního gusta xD

4 Saline A. | E-mail | Web | 13. ledna 2013 v 18:29 | Reagovat

[3]: V plánech v povídce jsem Flera vysvětlovat nechtěla, ale jak jsem to tak psala, tak mi došlo, že by to chtělo asi nějaký závěr s ním, takže ho tam pak ještě někdy šoupnu. :D A o svatbě se samozřejmě přemýšlí také, neboj, neboj. :D

A Billshido sex? Muhaha! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.