We Found Love In A Hopeless Place 3.

19. října 2012 v 10:01 | Saline A. & Fee |  We Found Love In A Hopeless Place
Pairing: Harry Styles / Louis Tomlinson
LOUIS
Harryho doteky mi způsobovaly husí kůži, ačkoliv byly myšleny jako cituplné a neměly vyvolávat chtíč. Potlačil jsem potřebu otřást se a letmo jsem se po něm podíval. Automaticky jsem se pousmál, téměř spal. Chvěla se mu tenká oční víčka a nadechoval se stále slaběji. Naznačil jsem klukům, aby ztišili hlasitost hovoru a pošeptal mu do ucha několik něžností. Reagoval jen vzdychnutím. Jistěji jsem ho k sobě přivinul.

"On fakt usnul?" pochopil Zayn za dvě minuty. Kývnul jsem.
"Co provádí po nocích…" nechal se slyšet Liam.
"Pěstuje pro mě geneticky modifikovanou mrkev, která roste do gigantických rozměrů," oáčil jsem nevzrušeně, a jakmile Niall vyprskl smíchy, zakabonil jsem se na něj.
"A ven," hlesl jsem nesmlouvavě.
"Ty nejdeš?" otočil se na mě Liam ve dveřích.
"Ne, vzbudil by se, kdybych se zpod něj soukal. Zůstanu takhle, nevadí mi to."
A tak jsme měli znovu soukromí, aniž by o tom Harry věděl, a já dostal možnost se chvíli nerušeně zabývat svými myšlenkami.Ten večer jsme grilovali. Pak jsme si s děsnou legrací opékali nad ohněm marshmallows, Niall drnkal na kytaru, s Harrym jsme se hypnotizovali skrz plameny, abychom později klasicky skončili vedle sebe… Bylo to hezké. Ale ještě hezčí to bylo, když za námi konečně zapadly dveře našeho pokoje.
"Voní ti vlasy kouřem…" špital jsem mu omámeně a hluboce a pomalu ho líbal.

HARRY
"Nemám rád kouř," zamručel jsem nespokojeně, ale nakonec jsem musel uznat, že když je tím omámený Louis, tak je to velmi okouzlující, přemýšlel jsem nad tím, jak dokázat, abych mu takhle voněl pokaždé.
"Je to docela sladké, ale ty stejně voníš pořád," usmál se koketně a dlaněmi mi zajel pod tričko, promnul mi jemně bedra. Usmál jsem se něžně, objímajíc ho kolem krku.
"Opravdu?" prsty jsem mu počechral vlasy na zátylku. "Akorát jsem přemýšlel nad tím, co bych použil, abych ti voněl," uculil jsem se. "tohle je pro mě bonus."
"Jsi neuvěřitelně sladký, už jsem ti to řekl?" usmíval se pobaveně.
"Dnes ráno," znachověly mi tvare při kývnuti.

LOUIS
"Ach bože, ještě jednou se začervenáš a už mě to vážně odrovná," uchichtnul jsem se a mazlivě se o něj otřel tváří. "Dovedu si živě představit zítřek, Lottie z tebe bude naprosto hotová. Dám za to ruku do ohně," zabručel jsem trochu mrzutě. Politoval jsem, že moje nejstarší sestřička by případnou náklonnost k Harrymu mohla prezentovat veřejně, zatímco já si to dovolit nemůžu. Vtipné, jak bleskově se člověk dostane do situace, o které si nikdy nemyslel, že ji zažije.
Harry mi pozvedl sklopený obličej a s úsměvem se mi zadíval do očí. "Lottie mě nezajímá," naléhal na mě upřímně.
Zahřálo mě to, určitě se mi zatřepetalo několik motýlů v břiše, ale stejně jsem beztak dodal: "Ještě jsi ji ani neviděl."
"Na tom nezáleží. Zamiloval jsem se do tebe."

Přesunuli jsme se do postele kvůli pohodlí. Chvíli jsme se po sobě jen tak převalovali a muchlovali se, načež jsem převzal dominanci a vyhoupl se nad něj. Potutelně jsem ho zatahal za ret a nevinně mu vysvlékl tričko.
"Vyprávěj mi o tvých zkušenostech…" vybídl jsem ho laškovně a začal mu motýlími doteky laskat krk, co chvíli jedno letmé políbení.
HARRY
Zrudl jsem, tentokrát ale jako rajče. Bylo mi šestnáct, kolik zkušeností očekával, že budu mít? Snad ne, že jsem spal s kdekým u nás ve městě... Nemohl jsem mu říct, že dnešní ruční práce byla mojí naprosto první zkušeností, že jsem poprvé dělal takové intimnosti.

Louis ke mně zdvihl pohled a sotva si všiml mých bojácných rozpaků, povzbudivě se usmál a políbil mě, pomalu něžné otírání rtů prohlubujíc na trochu vášnivější polibek. Zmučeně jsem do polibku zasténal, bylo to extrémně vzrušující, v mém krevním oběhu se najednou objevovala dosud nepoznaná vášeň, se kterou jsem vyrážel jazykem proti jeho. Hbitě jsem mu svlékl tričko a posadil se, abych mu byl blíž. Jakmile se naše nahé hrudníky setkaly proti sobě, pevně jsem ho objal kolem pasu, zarývaje mu nehty do zad. Polibky byly čím dál náruživější, stejně jako i klíny čím dál větší.

"Loui!" unikl mi ze rtů tichý, ale táhlý sten, když se rty sjel na můj krk a vsál pokožku mezi polštářky své pusy. Zaklonil jsem hlavu, aby měl snazší přístup a zcela instinktivně ho chytil pevně za boky, se kterými jsem pohnul tak, abych ho na sobě zhoupl. Bože, proč moje tělo reagovalo tak zoufale? Tak nadrženě...?

LOUIS
Usyknul jsem. Byl jsem stejně tak rozechvělý jako on, můj věk v tomhle ohledu opravdu nehrál roli. Sice jsem nebyl úplně bez vroubku a sex jsem měl asi pětkrát v životě, to ale nic neznamenalo. Harry byl kluk, všechno jsem s ním zažíval poprvé, v podstatě jsem pořádně netušil, co dělat. Nechával jsem se vést čistě instinktem.
Opět jsem překryl jeho ústa těmi svými, oba jsem nás tak uklidňoval. Citlivě jsem mu přejel bříšky prstů kolem pupíku a zatáhnul za okraj jeho tmavě modrých tepláků.

"Chtěl bys… experimentovat?" odvážil jsem se udýchaně zeptat.

HARRY
Dech se mi prudce zrychlil, bojácně se mi rozklepaly rty, přestože mě Louis jemně líbal. Bojácně jsem k němu k němu vzhlédl a zesílil stisk jeho boků.
"Co tím myslíš?" špitnul jsem sotva slyšitelně, ale vzápětí zasténal, když jeho prsty zajely za lem tepláků. Lehce mě hladil po kůži svými studenými prsty, které působily jako olej do ohně.
"Věříš mi?" druhou rukou mě pohladil po tváři a sotva znatelně se otřel svými rty o ty mé. Zalapal jsem po dechu a objal ho kolem krku, společně jsme klesli do peřin a já se k němu přitiskl s dravým polibkem.

"Naprosto," hlesl jsem mu do rtů. Cítil jsem, že se spokojeně usmál, načež najisto zajel rukou až k mému penisu, který s každou vteřinou nabýval na objemu. Němě jsem vykřikl, když ho sevřel v dlani a párkrát přejel odshora dolů a zpět. "Loui!" zakňučel jsem, ale hned na to se nad něj přetočil, s šibalským úsměvem se mu usazujíc na klín. "Teď budu trápit já tebe," udýchaně jsem ho sledoval a prsty labužnicky přejížděl po jeho hrudníku, který si stoprocentně udržoval posilováním. Sklonil jsem se a jazykem objel jeho bradavku, dělal jsem to, co se líbilo mně samotnému s úpěnlivým přáním, aby to nebylo nijak hrozné.

LOUIS
Pohled dolů na jeho konání se mnou zamával víc, než bych kdy očekával. Zavrtěl jsem se, vydal jsem měkký zvuk a ze zvyku mu prohrábnul prsty kudrny. Za tu dobu se z toho stala skoro moje potřeba, mu do těch vlasů pořád sahat. Přemítal jsem nad tím, kam až bude mít odvahu to dovést?
"Nemusíš dělat nic, jestli nechceš," ujistil jsem jej, nedovedl jsem si to odpustit. Nesnesl bych, kdyby měl mylný pocit, že ho do něčeho nutím.
HARRY
Téměř až dojatě jsem k němu vzhlédl se širokým úsměvem a polaskal jazykem jeho rty. "Chci," brouknul jsem opravdu tiše, načež jsem ho už skutečně políbil. Hluboce, tvrdě, vášnivě. Společně se vzrušením mi v krvi kolovala nečekaná odvaha, která mě hnala dopředu, nechala pracovat mé tělo za mě, proto jsem ani nemrknul, když jsem se s drobnými polibky, posévajícími Louisův hrudník, dopracoval až k jeho podbřišku.

Nehty jsem přejel těsně nad lemem jeho spacích kalhot, než jsem je hbitě svlékl a, stejně jako ráno, se usadil mezi jeho nohy. Prsty jsem polaskal celou délku jeho vzrušeného penisu, než jsem se k němu sklonil a vydechl na něj horký dech. Teď už jsem si byl trochu nejistý svým konáním, bál jsem se, abych mu svou nezkušeností nějak neublížil, ale když mi láskyplně prohrábnul vlasy, jen jsem přivřel oči a poprvé ve svém životě okusil jaké to je, dotýkat se něčího penisu vlastními rty.
LOUIS
Vlastně jsem skoro nemohl uvěřit tomu, že se tohle skutečně děje. Ještě tři dny zpátky tohle všechno byly mé tajné sny - ne, ani to ne, protože jsem fakt, že se mi Harry líbí, odmítal vzít na vědomí. Byl tak odvážný, rozhodný, způsob, jakým se mnou manipulovat, mě přiváděl v úžas. A to jsem si zatím prostě ani nestačil zvyknout na celou naši novou situaci. A tak jsem těžce vzdychl a promnul si čelo. Přemáhal mě adrenalin nad tím, co mělo přijít. Zakryl jsem si oči, když mě nesměle a pomalu obklopilo vlhko jeho úst, a zachvěly se mi boky. Musel jsem si opakovat, abych nezapomínal dýchat. Mezi rty mi zastřeně uniklo jeho jméno.

HARRY
Sténání mého jména z Louisových rtů znělo jako rajská hudba a já už si nikdy nepřál slyšet nic jiného, než právě tohle, ale přesto jsem byl nucen se po chvíli od jeho penisu se svými rty odtáhnout, jelikož mi nestačil dech. Nicméně jsem rty téměř okamžitě nahradil rukou, aby Loui nestrádal příliš dlouho, a zatímco jsem jednou dlaní laskal jeho penis a druhou mapoval území kolem, natáhl jsem se k jeho slastí zkřivenému obličeji a jemně ho políbil.

"Jsi krásný," zašeptal jsem omámeně, bedlivě sledujíc jednotlivé změny v jeho tváři, každičký projev slasti.

LOUIS
V odpověď jsem zanaříkal něco neidentifikovatelného, ale chytil jsem jeho hlavu do dlaní a přitiskl naše čela k sobě.
"Nechoď nikam," zaprosil jsem pro jistotu a útrpně sevřel víčka. Měl jsem potřebu mu přirážet do ruky a nakonec jsem se neudržel a udělal to. Neustále jsem mu cuchal vlasy, byl jsem dost mimo a můj vrchol se kvapem blížil. Harry se ani moc nemusel snažit, v podstatě to šlo samo pouze kvůli tomu, že to byl on. Když mě zasáhl orgasmus, skousl jsem mu spodní ret, ostře jsem vydechl a trhnul sebou. Druhá extáze s Harrym. Budu si to zapisovat na památku.

"Promiň," zabroukal jsem, ani nevím proč, a vřele ho políbil.
 


Komentáře

1 jess | 20. října 2012 v 15:46 | Reagovat

píšeš dokonale :) palec hore

2 Saline A. | E-mail | Web | 20. října 2012 v 16:47 | Reagovat

[1]: Jsme na to dvě, ale i tak moc děkujeme! :)

3 Christie | 20. října 2012 v 19:51 | Reagovat

až vydáte knížku tak mi dejte vědět , abych si ji mohla zajít koupit, jo? :))

4 Saline A. | E-mail | Web | 20. října 2012 v 19:53 | Reagovat

[3]: To je sladké! :D Pokud se nám to jednou poštěstí, určitě se ti ozveme! Děkujeme :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.