BURLESQUE 6.

13. října 2012 v 20:44 | Saline A. |  BURLESQUE
Omlouvám se za zdržení, škola by se měla zakázat. Krásné počtení! :)

Pairing: Bill Kaulitz/Bushido

Vzhledem k míře mé únavy se místo ráno vzbudím krátce před dvanáctou, ale utěšovalo mě vědomí, že Tom ještě sladce spí, takže já se můžu v klidu vrhnout na vaření obědu. Zapečený pangasius s bramborovou kaší mu určitě přijdou k chuti. Jakmile už je všechno v přípravách, tiše zamířím za Tomem, kterému vlezu do postele a pošimrám ho na krku.

"Tomi, vstávej, utíká nám společný čas," zavrním mu do ucha a zatahám ho za copánek. Tom cosi zabručí, odvrátí hlavu a překulí se zády ke mně, na bok. "No tak, vařím vynikající oběd, ale nedostaneš ho, dokud se předtím ještě nenasnídáš, alespoň jogurt."

"Jsi hrozně otravný, já chci ještě spát," odvětí. Protočím očima a obkročmo se mu na bok usadím, lehce ho šimrajíc na žebrech.

"Vstávej, Tome," nekompromisně mu rozlepím oči. "Kuk."

"Ty jsi příšera," se smíchem mě shodí do postele a začne mě lechtat. Samozřejmě mi to nedá a začnu se šíleně smát, svíjejíc se pod ním jako klubko hadů. Až po třech minutách, které mně osobně připadají jako celá věčnost, se mi ho podaří odstrčit pod výhružkou, že mu počůrám celou postel, což ho samozřejmě vyděsí, takže se odtáhne, ale nepřestává se udýchaně smát.

"Jednou mě zabiješ," vydechnu vyčerpaně a uštědřím mu štulec do ramene. "Začnu chodit na nějakou terapii nebo hypnózu, kde mě té lechtivosti zbaví a ty budeš mít po ptákách, Tomi!"

"Po ptákách nebudu mít nikdy," s pobaveným úsměvem mě poplácá po břiše. "Navíc, kdyby ano, dámy by přišly o tolik úžasného potěšení, že se to prostě nemůže stát."

"Ježiš Tome, ty taky myslíš jen na sex," protočím očima se zaúpěním "Byla by samozřejmě nesmírná škoda, kdyby dívky přišly o tvůj pověstný sexuální um, ale život přeci není jen o sexu!"

"To tvrdíš teď, protože jsi ho ještě nezažil," zavrtí hlavou a dolehne vedle mě. "Až ho jednou zkusíš, budeš mluvit úplně jinak, uvidíš."

"Ne, to nebudu, Tome," zamračím se. "Nějaké sexuální zkušenosti už přeci jen mám a skutečně si nemyslím, že samotný sex mé postavení nějak extrémně změní. Jistě, určitě to bude krásné a bude mě to bavit, ale pořád to pro mě nebude znamenat celý život jako pro tebe. Je tu spousta jiných věcí, pro které stojí za to žít. Nemluvě o vztahu, kdy je sex součástí, nikdy by neměl být základem."

"Bereš to všechno moc vážně, Bille," protočí očima. "Život má být zábava, jsi moc frigidní."

Šokovaně zalapám po dechu. Téma sexu mezi námi byl vždycky bod sváru, ale ještě nikdy neřekl, že jsem frigidní. Bože, jak mi to mohl říct? "Idiote," zavrčím a naštvaně vstanu, míříc se vzteklým brbláním pod nos do kuchyně. Od Toma jsem zvyklý na ledacos, vždycky říká přesně to, co mu jako první padne na mysl, párkrát už mi i řekl nějaké ošklivé věci, ale ještě nikdy neřekl nic takového, co by se mě mohlo dotknout. Mé životní postoje a názory mu vždy byly svaté, nikdy mě kvůli nim neurážel, i když se mnou třeba nesouhlasil. Proč to teď bylo jinak?

"Bille?" ozve se mi za zády jeho omluvný hlas. "Omlouvám se, jen mi to vyklouzlo, vůbec jsem to tak nemyslel."

"Ale myslel, Tome, jinak bys to neříkal," povzdechnu. "Já ti to nezazlívám, všichni, co to o mně vědí, si myslí že jsem divný, ale mrzí mě, že si to myslíš i ty."

"Nemyslím, víš, že tě v tom čekání podporuju, jen... Pro mě je prostě sex důležitější."

"A já to chápu, protože je to součást tvé divoké a nespoutané osobnosti, ale ty musíš být tolerantní vůči ostatním, naučit se přijímat jejich pohled na věc, jinak to moc daleko nedotáhneš a zůstaneš sám," něžně ho pohladím po ruce. "Mám tě rád. Víš, že se na tebe nezlobím. Jen začni přemýšlet, než něco vypustíš z pusy, tvá prostořekost by se ti mohla vymstít."

"Taky tě mám rád," odvětí tiše, načež mě pevně obejme. Neduhy jsou zapomenuty, zůstává místo jen pro čistou lásku, která nikdy nesmí být nahrazena.

"Teď si vezmi něco na tu snídani. Jsou tam ovocné jogurty, dokonce i tvůj oblíbený řecký s ostružinami, tak si ho vezmi. Ta ryba bude za chvíli, stačí jí pár minut, ale počkáme si na ty brambory, vůbec se jim nechce," omluvně se zazubím.

"V pohodě, však o nic nejde," s úsměvem si skutečně vyloví jogurt. "V noci jsem ještě stáhl pár filmů, můžeme si je společně pustit, alespoň si pak večer zúžíš možnost výběru. Budeš vypadat jako znalec!"

"Nechci se před Bushidem nějak vychloubat. Sice ani nechci vypadat jako úplný hlupák, ale jen se podívám na ukázky filmů, co jsou teď v kinech, i když většinu znám, abych pak měl podle čeho rozhodovat," pousměju se. "Nechci, aby si o mně myslel, že se snad nad něj povyšuju."

"Po kom ty jsi tak hodný, to skutečně nechápu," nevěřícně Tom zavrtí hlavou.

"Někdo u nás laskavost pobrat musel, když všichni, včetně tebe, jsou převážně hrubiáni. Pochytal jsem veškerou něhu za vás," pokrčím rameny.

"Když dovolíš, tak s tím bych nesouhlasil," dotčeně se ohradí. "Možná nejsem hotový mílius, ale aspoň základy laskavosti v sobě, v určitých příležitostech, nesu. Křivdíš mi, pokud si myslíš opak."

"Však já to dobře vím, Tomi," konejšivě se usměju, jemně mu mnouc svaly na ramenou. "Nicméně to vím vážně jen já. Ani nevíš, jak moc okouzlující bys byl, kdybys tuhle svou osobnost nechal vyjít na povrch, protože v jádru jsi skutečně hodný."

"Stačí, moc intelektuálních řečí na mou hlavu, tuplem po ránu," zasměje se, aby odlehčil vážnost prosakující naší atmosférou. Pobaveně ho plácnu po ruce, ale s něžným polibkem na jeho tvář se vrátím zpět k vaření obědu, přičemž ještě ochotně udělám rajčatový salát. Po vyplísnění Toma úspěšně zaznamenám, že si vzal mou radu k srdci a teď tak poklidně snídá vánočku s oním ovocným jogurtem a popíjí čaj.

Venku se rozehnaly pochmurné mraky, které nějakou dobu hyzdily nebe, zanechávajíc ho tak azurově modré a ponechávajíc naději dětem, že pokud se ozve vítr, budou moci přinutit rodiče k pouštění draků. Vypadá to, že dnešek bude, i přes roztodivné ráno, přeci jen hezký den.

*

Po vydatném obědu jsme se s Tomem uchýlili do mého pokoje, abychom se mohli dívat na nějaké ty filmy, přičemž jsem ho ale přinutil rezignovat nad mým výběrem pohádek od Disneyho. Díky tomu se mi podaří udržet si skvělou náladu po celý den, proto si teď při líčení můžu prozpěvovat nejnovější hitovku od Demi Lovato. Lovesongy, to je moje!

"Proč se vlastně líčíš, když jdete do kina? Bude tam tma, nikdo tě neuvidí," s pobaveným úšklebkem vedle mě dosedne Tom.

"No protože než tam vlezeme, Bushido bude mít spoustu příležitostí k tomu, aby se na mě díval a já pro něj chci být krásný," s úsměvem si ještě jednou-dvakrát přejedu řasy mascarou.

"No dobře, ale stejně-" jeho hlas přeruší zvuk zvonku.

"To bude určitě on. Jestli chceš, pozvi ho ještě na okamžik nahoru, musím se obléknout, přijel dřív," vydechnu nervózně horký vzduch ústy. Tom mi s kývnutím hlavy stiskne rameno a odejde, tudíž já si rychle doladím detaily vzhledu mého obličeje, než spěšně vyrazím do pokoje. Naštěstí jsem si už předem vybral, co si obleču, tudíž není nic jednoduššího, než svléknout se z domácího oděvu a navléct se do "venkovního".

"Myslím, že budu chodit dřív častěji, pokud se mi pokaždé naskytne pohled na tohle," ozve se ode dveří pobavený hlas. Prudce mi vystřelí hlava od zapínání poklopce k Bushidovi, ležérně opřenému o rám dveří, a tváře mi rázem znachoví.

"Ahoj, omlouvám se, já jen..." zakoktám se. Je to vůbec poprvé, co mě někdo vidí takhle odhaleného, Toma a Jerryho nepočítaje. Oblečky v Burlesce odhalují jen nohy, hrudník a břicho jsem nikdy neměl obnažené, pokaždé mi to přišlo příliš intimní.

"Neomlouvej se," zářivě se usměje a přejde ke mně. Jemně mě pohladí po tváři, než dlaněmi sjede na mé boky, které něžně sevře. Husí kůže mi rázem naskočí všude, kde se naše pokožky dotýkají. "Jsi krásný, maličký."

"Uhm... Děkuju," sklopím pohled a ruce si opřu o jeho hrudník, užívajíc si pocit svalů pod mými prsty i tempo tepání jeho srdce. Opojně vydechnu a mlčky se natáhnu k jeho rtům, které jemně políbím. Bushido mé boky sevře o setinku pevněji a polibek jemně prohloubí. Se zaúpěním sevřu mezi prsty látku jeho trička, s úsměvem polibek opětujíc.

Bushido mi zajede rukou do vlasů, ale ani náznakem agrese nebo násilí, proto se ochotně podvolím jeho dotykům, dokonce se na něj ještě lačně natisknu. Už po pár okamžicích se ale roztřeseně odtáhnu a sklopím pohled.

"Omlouvám se, nějak... Kruci, vůbec jsem se neovládl, moc mě to mrzí," udýchaně mě pohladí po tváři.

"Ne, neomlouvej se," se zavrtěním hlavy se krátce zasměju, "Jsem jen trošku překvapený a nervózní z toho, že jsem před tebou tak odhalený. Jen se potřebuju obléknout."


Bushido úlevně vydechne a jednoduše mi podá mnou předem nachystané tričko. Vděčně se obléknu a hned na to mu za trpělivost jako odměnu vtisknu polibek.

"Myslíš, že můžeme jet? Sice jsem přijel dřív, ale tohle nás trochu zdrželo a my bychom určitě nechtěli prošvihnout začátek, že?"

"Určitě ne," s úsměvem zavrtím hlavou a přejdu ještě ke skříni, ze které si vytáhnu svůj milovaný huňatý svetr. Jakmile se do něj zabalím, ochotně se zabalím ještě do Bushidovy náruče, objímajíc ho kolem pasu. "Jaký film jsi vybral?"

"Zpočátku jsem myslel na Magic Mike, docela mě to lákalo, ale protože nechci, aby ses po celou dobu filmu červenal rozpaky a sledoval ho jen přes mezírky mezi prsty, zamluvil jsem lístky na Hunger games, ještě pořád ho tam pro velký zájem vysílají."

"Super, přesně to jsem chtěl vidět," nadšeně se usměju, načež se oba rozloučíme s Tomem a vyrazíme na cestu.
 


Komentáře

1 Danchen | 14. října 2012 v 10:53 | Reagovat

popravde ten film mi neco rika :D
a asi si ho stahnu .. :D A bille necervenej se, jednou je to tvuj pritel, tak pocitej s tim, ze zajdete dale :)

2 Anett | 15. října 2012 v 18:38 | Reagovat

nununu ♥ :D strašně roztomilé bylo, když Bill Tomovi řekl, ať vstává, že jim utíká jejich společný čas O:)chci bydlet s nimi a všechno tohle z povzdálí pozorovat!! To by mi stačilo ke štěstí :D

3 Saline A. | E-mail | Web | 16. října 2012 v 19:26 | Reagovat

[1]: Určitě si ho stáhni, je to skvělý film, ze kterého neodkapává romantika každou vteřinu. :D
To je jasné, že zajdou, jen je Bill kapku ... nervóznější. :)

[2]: Sladké, že? Miluju jejich vztah ^^ Souhlasím s tebou, chtěla bych přesně to samé. :D ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.