BURLESQUE 5.

2. října 2012 v 18:14 | Saline A. |  BURLESQUE
Od dnešního dne jsou všechny mé povídky zveřejňovány pouze na tomto blogu, na twc už je, kromě archivu, nenajdete. Neříkám, že je to tak navždy, ale na hodně dlouho určitě. ;)
Krásné počtení!

Pairing: Billshido

Jakmile za námi zaklapnou dveře koupelny, už jsem Bushidem natlačen na stěnu sprchového koutu. Tiše se zasměju, ale jemně se z jeho sevření vykroutím a o stěnu opřu jeho, protože to on je ten, kdo si tu užije. Dlaní jedné ruky ho pohladím po vypracovaném hrudníku, zatímco tou druhou zajedu ke vzrušenému klínu. Jen, co ho jemně promnu v dlani, Bushidovi ze rtů unikne tichý sten. S úsměvem ho políbím a, abych ho netrápil, hbitými pohyby rozepnu jeho kalhoty, nechávajíc je spadnout dolů.

"Mučíš mě," zaúpí mi do rtů. Pobaveně se ušklíbnu, ale bez jediného slůvka protestu si kleknu na kolena, stahujíc Bushidovy trenýrky.


"Bože, je ... velký," šokovaně vykulím oči, když mám tu čest prohlédnout si jeho kamaráda. Samozřejmě, boule v jeho kalhotách naznačovala, že bude velký, ale takhle enormně? Už už mám chuť se vyděšeně stáhnout, ale v tu chvíli mi Bushido zajede rukou do vlasů a konejšivě se usměje. Úsměv mu nejistě oplatím a, dodávajíc si v myšlenkách odvahy, vezmu mezi rty špičku jeho penisu. Bushido tiše zasténá, což mě povzbudí k dalším činům. Obemknu dlaň kolem jeho kořene, kde ho stisknu a začnu po něm přejíždět rty a jazykem.

"Bille," zasténá hrdelně. Spokojeně se usměju, potěšený faktem, že mi to jde a trochu zrychlím tempo, zapojujíc i jazyk a využívajíc tak svého piercingu. Přejíždím po celé jeho délce jazykem i rukou, užívajíc si našeho spojení po dobu několika dlouhých minut. "Už!" slastně vykřikne, načež ani nestihnu ucuknout a už mi plní pusu svým spermatem. Odtáhnu se od něj, abych obsah své pusy mohl vyplivnout do umyvadla.

"V pohodě?" otočím se na něj s úsměvem. Krátce a tiše se zasměje, ale přikývne na souhlas, proto ho něžně obléknu, nechávajíc ho vzpamatovat se. "Nemůžu uvěřit, že se to stalo," hlesne, zatímco mi zaboří ruku do vlasů a přivine k sobě. Spokojeně zavrním.

"To ani já ne," přiznám. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se snížím k něčemu tak lacinému, jako udělat svého přítele v koupelně v klubu, byť to byla má vlastní koupelna a můj přítel. Bylo to levné. "Tohle obvykle nedělám, omlouvám se. Nechal jsem se unést."

"Ty se mi omlouváš?" překvapeně vykulí oči. "Bože můj, Bille, pravděpodobně nikdy jsem nezažil tak dobré... dobrou akci, jako dnes," pobaveně se ušklíbne a zlehka mě políbí na zčervenalé tváře. "Děkuju."

"Rádo se stalo," tváře mi zalijí ještě větší ruměnce, proto mu schovám hlavu ke krku. "Ale opravdu to normálně nedělám. Nechci, aby sis o mně myslel, že jsem tak laciný."

"Bille," jemně uchopí mou hlavu do dlaní, čímž mě donutí vzhlédnout k němu. "Za těch pár hodin už jsem si o tobě udělal docela jasný obrázek a chápu, že jsi více zdrženlivý a ze dneška proto možná i vyděšený, a přestože to bylo opravdu skvělé a já bych to chtěl brzy zažít znovu, nebudu tě k tomu nutit. Jak už jsem řekl - počkám, než sám uznáš za vhodné pustit mě dál."

"Děkuju," vděčně ho pohladím po zápěstích a krátce ho políbím. Bushido se přívětivě usměje, vtahujíc mě hlouběji do svého objetí. Spokojeně vydechnu a zavřu oči, být v jeho náručí je neuvěřitelně krásný pocit. Cítím bezpečí a náklonnost, která snad jednou přeroste v lásku. Z mé strany určitě, protože už teď cítím, jak moc k němu tíhnu. Samozřejmě, náš vztah je v naprostém začátku, takže kdo ví, kde budeme za týden, za měsíc a zda vůbec budeme, ale už teď mám k Bushidovi mnohem blíž, než k předešlým partnerům, a to zejména díky jeho pozornému a ohleduplnému chování. Bože, kéž by to takhle perfektní bylo napořád. Všechno by bylo tak.. dokonalé!

"Možná bychom se měli vrátit zpátky mezi lidi, než budeš muset zpátky na jeviště, hm?" usměje se na mě. Pár okamžiků si užívám pohled na jeho nádhernou tvář, než konečně přikývnu. Bushido se ještě upraví, aby nikdo na první pohled nepoznal, co se tu dělo, načež mě majetnicky chytne kolem pasu a odvede k barovému pultu. No, tak to asi budeme oficiální pár.

*

Píseň od Madonny společně s perfektní choreografií od Roxy se ukáže jako naprosto excelentní volba, jelikož během vystoupení mezi lidmi dostanu snad své rekordně největší spropitné a, navrch toho, ještě i pochvalné pohlazení po zadečku od Bushida, ke kterému jsem se na okamžik mohl přitočit.

Po vystoupení už následuje konec mé dnešní práce, proto už v úzkých džínech a slabém kabátku zamířím se zářivým úsměvem na bar, kde pár minut budu čekat na Toma.

"Spokojený s dnešním večerem?" pohladím Bushida po neoholené tváři.

"Nad veškerá očekávání," přikývne a s jemným polibkem na spánek mě obejme kolem pasu. "Bavil jsem se s Tomem a dozvěděl se, že dnešní noc i celý zítřek jsi plně zarezervován," smutně našpulí rty. "Co kdybych tě ale zítra večer unesl? Mohli bychom zajít do kina nebo tak nějak."

"To je skvělý nápad!" nadšeně přikývnu, hladíc ho po hrudníku. "Sešlo se období dobrých filmů, nehrozilo by, že bychom zašli na nějakou hloupost. Stavíš se pro mě nebo se sejdeme až před kinem?"

"Vyzvednu tě, protože znám jedno menší kino, které moc lidí nezná, takže poskytuje perfektní soukromí, ale ty bys ho sám asi nenašel. Přijedu na sedmou, co říkáš? Vyhovuje ti to?"

"Samozřejmě," souhlasně k němu vzhlédnu a jemně ho políbím. I tenhle z počátku nevinný polibek ale prohloubíme, takže já se zoufale tisknu na Bushida, který mě pevně svírá za boky. Bože, takhle chci umřít. Na nedostatek vzduchu z líbání s Bushidem. Jako bych byl Alenka a vstoupil do říše divů, odkud nikdy nechci odejít.

"Bille?" ozve se mi za zády Tomův pobavený hlas. Zahanbený, že jsem se nechal znovu tak snadno unést mimo realitu, se na něj s ruměnci ve tvářích otočím. "Já už mám po šichtě, tak můžeme klidně jet, jestli chceš."

"Jasně, bez problémů," přikývnu, ale Bushido mi pevněji sevře boky. "Přijdu za tebou k autu do pěti minut, dobře?" přislíbím. Jakmile Tom odsouhlasí můj návrh a zamíří na parkoviště, mazlivě se přitulím k Bushidovi a polibky mu zasypu celou čelist. "Už teď se těším, až se večer uvidíme."

"V sedm jsem u tebe jako na koni, neboj," chytne mě za tváře, něžně líbajíc mé rty, načež mě ale stiskem pasu pomalu vede skrz návštěvníky klubu pryč. Společně se vydáme k Tomovu stařičkému, ale spolehlivému Volvu, které dostal od otce. Ještě než nastoupím, se k Bushidovi pevně přitisknu a políbím ho, nicméně se hned zase odtáhnu a s úsměvem vlezu do auta, Tom je unavený a já ho nechci zbytečně utahat ještě víc.

"Ten Bushido se zdá být v pohodě," usměje se na mě Tom poté, co Bushidovi ještě zamávám, než vyjedeme. "Líbí se mi, jak je vůči tobě zdvořilý."

"Jo, to je," s úsměvem přitakám, pohodlně se usazujíc. "Dneska mě dokonce odvezl do práce. A včera jsem se ním byl na večeři a představ si to, ani jednou na mě neměl nějakou sexuální narážku! Normálně už se na mě ti zvrhlíci sápali, ale on je gentleman se vším všudy a nedělá nic, co bych sám nechtěl. Je hodný."

"Takže to, že jsi ho dneska vzal do své koupelny pocházelo z tvojí iniciativy?" zkoumavě se na mě podívá.

"Jo," zamumlám, lehce se červenajíc. "Vůbec nevím, kde se to ve mně vzalo, ale když to chtěl zastavit, jen aby to vůči mně nějak neuspěchal, prostě jsem neodolal, jako by do mě vstoupil někdo jiný, koho cítím i teď, ale zároveň vím, že až se vyspím, budu se zase stydět. Každopádně se ale nemusíš bát, svou počestnost jsem si stále ponechal, Bushido se o mě ani nepokoušel."

"To rád slyším," přikývne, parkujíc před domem. "Nerad bych, aby to dopadlo jako minule s tím.. Bože, jak jen on se jmenoval? No, to je jedno, prostě nechci, aby to dopadlo stejně jako s tím idiotem, kterého jsem od tebe musel odtrhávat násilím. Mám o tebe starost."

"Já vím, Tomi," něžně ho pohladím po ruce během stoupání do našeho patra. "Ale jsem maximálně opatrný. Kromě auta s ním nechodím nikam, kde jsme úplně sami, i když tak nějak cítím, že by mi neublížil. Netlačí na mě," s úlevou odhodím kabelku v předsíni a zuju se, nadšeně vítajíc bosé nohy. Budu si muset znovu udělat vodní lázeň, ty podpatky na představení mě prostě likvidují.

"Docela mě ale překvapuje, že jsi mi o něm neřekl dřív," automaticky zamíří do kuchyně, aby mohl postavit vodu na čaj, což je náš malý rituál, když zrovna dorazíme domů společně.

"Vlastně jsem ho poznal předevčírem," zasměju se, následujíc ho. "Přišel za mnou, když jsem čekal na taxík a poděkoval mi za večer. Byl opravdu galantní. Druhý den mě pozval na večeři a ... jejda, opravdu jsem to vzal nějak hopem!" s vykulenýma očima usrknu z čaje.

"Podlehl jsi mu tak brzy?" Tom podezíravě nakrčí obočí. "Kdybych ti sám nenaléval pití, řekl bych, že ti do něj zákonitě něco musel hodit, ale to mi k němu zase nesedí... Co jsem o něm porůznu slyšel, vždycky o něm mluvili jako o opravdu slušném, inteligentním a počestném muži. Necítil ses v průběhu večera nějak divně?"

"Ne, jen jsem byl rozdováděný o trochu víc, než obvykle, ale za to určitě může ta skvělá choreografie na písničku od Madonny. Měl bych jí napsat nějaký děkovný dopis za to, že tu písničku vydala," s úsměvem k němu vzhlédnu. "Jsem v pořádku, Tomi, jen mi prostě jednání ovládla touha, nic víc. Nemusíš se bát."

"Dobře, budu ti věřit," přitáhne mě k sobě a pevně mě obejme. "Ale stejně si dám raději pozor, tohle se mi nezdá, je to zvláštní. Nikdy ses takhle nechoval, mám o tebe starost."

"Všechno je v pohodě, Tomi," políbím ho na čelo a dopiju čaj, abych se od něj mohl odtáhnout a líně zamířit do svého pokoje. "Jsem docela unavený, Tome. Probereme to všechno ráno, dobře? Budeme pro sebe mít celý den, půjdu ven až večer."

"Hezky se vyspi, Bille," hlesne. Láskyplně ho pohladím po tváři, načež se odeberu k sobě. Znaveně dolehnu do postele, na sprchu bude čas ráno, a zabalím se do peřin. Jak jsem byl předtím plný energie, teď na mě doléhá únava z celého dne a zároveň i stud z toho, co jsem udělal Bushidovi. Co když si o mně bude myslet, že jsem děvka? Co když mě opustí? Bože jako bych byl opilý...
 


Komentáře

1 Anett | 2. října 2012 v 18:46 | Reagovat

Áááááá! Jsem z téhle části unešená! ♥ Myslím, že až tahle povídka skončí (což doufám, že nikdy :D:D) tak si jí vytisknu.
Bože můj, Saline. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, jako obvykle ♥

2 Danchen | 2. října 2012 v 19:03 | Reagovat

Bille nebude si o otbe myslet ze si devka :) verim tomu, ze ne :)

a co se tyce Tomova chovani tak to me uplne prekvapuje, ze se tak stara o mladsiho bresku a libi se mi to :)
sem teda zvedava na kino :)

3 NikiTHa | 2. října 2012 v 19:17 | Reagovat

jéé to je rozkošné jak se o Billa Tom bojí :) doufám že se Bu bude chovat stejně a nijak Billovi neublíží :)..krásné to je :) těším se na další díl :)

4 Saline A. | E-mail | Web | 3. října 2012 v 19:18 | Reagovat

[1]: Och, to je od tebe sladké, děkuji! :) Moc si toho vážím ♥
A díl bude tradičně za týden, ale zkusím třeba napsat delší, hm? :))

[2]: Ale co když přece jen? :))
Tom v této povídce bude naprostý drahoušek, všichni ho budete bezmezně milovat. :)

[3]: Že? :) Roli staršího bratra plní bravurně. :) No a co se Bushida týče... to ukáže čas. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.