Splacený dluh 2.

16. září 2012 v 0:01 | Saline A. |  Splacený dluh
Pairing: Tom/Bushido

Několik následujících dnů pro Toma vůbec nebylo jednoduchých. Neustále se vracel k události před Vánoci, kdy se vyspal s Anisem. Normálně by s tím nejspíš nic nedělal a bral by to jako další sexuální úlet, kterých už měl nespočet, ale vždy to bylo s lidmi, kterým po akci bylo souzeno zapomnění. To s Anisem ale bohužel nešlo, jelikož oba pracovali ve stejné branži, žili nedaleko od sebe a Bill ho, jako na potvoru, pozval na Silvestrovský večírek.


A pak tu byla další věc. Anis byl muž. Muž s velkým P, tedy M. Nemohl, a z části ani nechtěl, se smířit s tím, že zrovna Tom byl pasiv, že někdo strkal penis do něj. A už vůbec se nemohl smířit s tím, že se mu to líbilo. Proti homosexuálům nikdy nic neměl, bral je jako sobě rovné, což samozřejmě byli, ale on přeci nebyl homosexuál! Nikdy se mu muži nelíbili, i když musel uznat, že při první setkání s Anisem si musel říct, že vypadá zatraceně dobře, ale na jeho věk!

"Tomi, byl bys tak laskavý a pomohl mi přenést to občerstvení na stoly v obýváku? Každou chvíli začnou chodit lidé," křikl Bill z kuchyně, kde dodělával jednohubky. Tom se s povzdechem odlepil od svého každodenního bezmyšlenkovitého zírání do televize a bez jediného slůvka protestů splnil Billovo přání. Už tak mu dostatečně zničil svátky, když neprojevoval žádné nadšení ve společnosti rodiny, nechtěl mu kazit i Silvestr, který miloval snad ještě víc, než samotné Vánoc. "A na postel jsem ti nachystal oblečení, měl by ses převléct."

"Převléknout? Co je špatného na mém oblečení?" Tom se nechápavě sjel pohledem. No vážně, co bylo špatného na jeho obvyklém stylu?

"Všechno," Bill protočil očima. "Prostě si to oblékni a nezkoušej protestovat, vím moc dobře, co je pro tebe to nejlepší. A teď utíkej," usmál se, když se ozval zvonek. "Já zatím budu vítat hosty, ty je obejdeš později. A všechny," věnoval mu významný pohled při cestě ke dveřím.

Tom protočil očima, ale bez remcání vyběhl schody ke svému pokoji. Zatímco se, už s remcáním, převlékal do úzkých kalhot, upnutého tílka a košile, Bill s úsměvem vítal příchozí hosty, kteří chodili po skupinkách. Mezi prvními přišli samozřejmě dlouholetí přátelé Georg s Gustavem, přičemž oba už byli značně v náladě, společně s jejich manažerem, Davidem. Po nich se začali objevovat další lidé z týmu a hned poté přátelé z města i širšího okolí, kteří si akci u Kaulitzů nemohli nechat ujít. Jejich akce byly pokaždé něčím nepřekonatelné, přičemž fakt, že platil přísný zákaz focení širokého okolí - mohli jste se vyfotit s přáteli, ale ochranka to musela zkontrolovat, to vylepšoval. Nikdo tu nestál o skandál, proto všichni toto pravidlo respektovali, kolikrát za ochrankou s fotkami sami běhali. To, co se stalo v domě bratrů Kaulitzových, nikdy nesmělo opustit jeho zdi.

"Bille, rád tě vidím!" s úsměvem Billa lehce objal a políbil na líčko příchozí Anis. "Díky, že jsi nás pozval, musel bych jinak celý večer trávit na firemním večírku," zasmál se, když kolem něj prošli ostatní z party. "Kde máš Toma?"

"Řekl bych, že ve svém pokoji demonstruje proti mému vynikajícímu a neomylnému vkusu," ušklíbl se Bill. "Dnes jsem mu vybíral oblečení já, aby mi neudělal ostudu a je to trochu odlišný styl, než nosí normálně, ale..." vzhlédl ke schodům, na nichž právě postával Tom a nervózně se rozhlížel kolem. "Já věděl, že mu to bude slušet!"

"Máš skvělý vkus," Anis obdivně přitakal. Nemohl si pomoct, obdivně zkoumal Tomovo oblečením obtažené tělo, perfektně se vyjímaly jeho drobné svaly. Jen co Tom našel Billa po boku s Anisem, který ho pátravě pozoroval, ošil se a rychlým krokem zamířil do víru lidí v obýváku. Na každém rohu ho zdravili a nutili k přípitku panákem Ferneta, jiní Vodkou, proto po půl hodině vítání hostů už nebyl úplně střízlivý. Přestože byl zvyklý pít v mnohem většícg mírách, dnes pil na úplně prázdný žaludek a navíc byl nervózní, takže mu alkohol do hlavy stoupal zázračně rychle.

"Mě nepřivítáš?"ozval se Tomovi za zády hlas, který moc dobře znal. Dokonce i v takových tóninách, že... Přivřel či a s hlubokým nadechnutím se otočil tváří v tvář Anisovi.

"Nevidím, že bys měl v ruce panáka," pokrčil rameny. "A navíc jsem na tebe kýval hned po příchodu," zalhal. A oba to věděli.

"Se všemi se přivítáš osobně a mě odbudeš pouhým kývnutím?" Anisovo obočí překvapeně vylétlo. "To si teď ze mě děláš jen hodně hloupou legraci, že ano? Protože jestli ne, v mých očích klesneš hodně hluboko."

"Co ode mě chceš, Anisi?" tom si s povzdechem promnul obličej. Věděl, že k něčemu podobnému zákonitě musí dojít, přeci jen jejich poslední setkání a rozloučení neproběhlo zrovna ideálně. S tímhle rozhovorem dokonce i počítal, ale teď když přišlo na akci... Najednou nevěděl, co říct nebo udělat, tuplem když tak moc toužil políbit ho.

"Rozhodně nechci, abychom dělali, jakože se mezi námi nic nestalo, protože stalo a dost. To, že o tom nechce mluvit chápu, zajisté je to pro tebe těžké smířit se s tím, ale nemůžeš to úlně ignorovat, Tome. Jsme dospělí!"

"Tak proč si teď připadám jako malé dítě?" Tom vzhlédl do Anisova obličeje. Na tváři měl usazený přívětivý a chlácholivý úsměv, až tom dostal chuť schoulit se mu do objetí a nechal se konejšit, že se všechno brzy určitě vrátí do normálu.

"Chceš si jít promluvit někam stranou?" Anis Toma lehce pohladil po ruce. Tom bez přemýšlení přikývl, Anise chytil za dlaň a táhl ho do svého pokoje, který zaručoval naprosté soukromí a pohodlí. Anis se usadil na postel a trpělivě čekal, než Tom začne mluvit sám, dával mu prostor ke srovnání svých myšlenek.

"Nevím, co se to se mnou děje," tiše zamumlal Tom, pochodujíc po pokoji jako kočka v kleci a hned pokračoval, "od té doby, co jsme ... co jsem byl u tebe, mám v hlavě šílený bordel. Totálně jsem Billovi zničil svátky, protože jsem se nedokázal soustředit na nějaké rodinné veselí, když jsem si pořád v hlavě přemítal tu naší věc a nedokázal se rozhodnout, co chci. Nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne, jestli to chci zažít znovu nebo ne... Jsem zmatený! A skutečnost, že sedíš u mě v pokoji, v mé posteli, mi to vůbec neulehčuje."

"Mám odejít? Řekni a já půjdu, Tome."

"Nechci, abys šel," nešťastně hlesl Tom. Se sklopeným pohledem přešel k Anisovi a stisknul mu rameno. "Je fajn pocit mít tě ve své posteli."

"Tak v čem je problém, Tome?" Anis se konejšivě usmál. Sebejistými pohyby Toma chytil za boky a přitáhl ho těsně k sobě, až se musel bradou opřít o jeho břicho, aby k němu mohl vzhlédnout. "Nemysli na to, jestli je něco špatně nebo dobře, ale prostě udělej to, co tě dělá šťastným."

"Mám strach," s povzdechem přiznal Tom. "Nikdy jsem se takhle necítil, je to pro mě nové a nevím, co od toho očekávat. Bože, je to poprvé v mém životě, kdy mám strach, když nepočítám ten ustavičný o Billa. Jsem z toho nesvůj, takhle se cítili všichni kvůli mně, ne já kvůli nim, Anisi."

Anis nespokojeně zamlaskal a posunul se hlouběji do středu postele, přičemž Tom si nekompromisně stáhl na svůj klín a pevně ho objal kolem pasu. "Vykašli se na strach, Tome. Ten u tebe nemá místo, nevytvářej mu ho tam," pohladil ho po zádech. Tom si se sklopeným pohledem nervózně pohrával s lemem Anisovy košile. Po chvíli přikývl a dřív, než by si to stačil rozmyslet, Anise zlehka políbil na rty. Neměl ponětí, jestli jedná správně nebo ne, prostě se řídil instinkty, které mu velely, aby nepřestával. Chtěl vědět, co Anisovy polibky udělají s jeho tělem, přičemž to zjistil téměř okamžitě - zdálo se mu, jako by Anisovi byl kilometry vzdálený, přestože se na něj zoufale tisknul. Kousek se od Anise odtáhnul, aby na něj viděl.

"Nic neříkej, prosím," zašeptal Tom hned jak si všiml, že Anis otevírá pusu, ale nakonec jen přikývl a Toma chytil za tváře. Nic neříkal, nechával Toma se svými myšlenkami, zatímco on brouzdal těmi svými. Poté, co se s Tomem vyspal a on pak zmizel jako pára nad hrncem, zanechávajíc po sobě jeden mizerný vzkaz, se necítil moc dobře. Nebyl žádný přehnaný romantik nebo tak, ale protože se mu Tom líbil už dlouho předtím, upřímně doufal, že si ho tím snad nějak získá, přičemž po celou dobu sexu to vypadalo, že opravdu získal, jenže pak utekl. Nebylo to nic extra nečekaného, přeci jen byl Tomův první a navíc k tomu všemu došlo úplnou náhodou, ale malá dušička v něm i přesto doufala... "Anisi?"

"Copak, Tome?" vzhlédl k Tomovým očím, v nichž se zračila nejistota.

"Když se pokusím najít v ... tomhle. Nevykašleš se na mě?"

"Co tě to napadlo?" Anis nevěřícně vydechl. Opravdu o něm měl takhle nízké mínění? "Samozřejmě, že se na tebe nevykašlu! Byl bych úplný idiot, kdybych tě odkopnul poté, co jsem za tebou víceméně sám přilezl."

"Promiň, já jen..."

"Nedělej si starosti," pousmál se Anis konejšivě. Když Tom nic nedodal, Anis rukama jemně zajel pod Tomovo tílko na záda, bedlivě sledujíc jeho obličej. Tom přivřel oči a skousnul si spodní ret, ty dotyky byly vrcholně příjemné, znovu se přesvědčoval o tom, že Anis ví, co dělá. Proto nijak neprotestoval, když mu Anis svlékl košili i tričko a přisál se rty na jeho krk a klíční kosti. Tom ho objal kolem ramen a prsty mu zajel do vlasů, zatímco slastně zakláněl hlavu.

"Anisi," s tichým stenem se zhoupnul proti jeho vzrušenému klínu. V tu chvíli události nabraly rychlý spád. Vášnivě se políbili, během čehož se začali rychle svlékat. Jen co Tom na Anisovi seděl už nahý a jejich ztopořené penisy se o sebe otíraly, nedokázal uvažovat racionálně. "Vezmi si mě," zasténal, jakmile do něj Anis opatrně zajel jedním prstem, po pár vteřinách i druhým.

"Ještě chvilku vydrž," pobaveně se usmíval Anis. Přišlo mu rozkošné, jak se proti němu Tom svíjel. Pohledem prozkoumával jeho pokoj, dokud nenašel nějakou tubičku s krémem. Nepředpokládal, že by k tomuhle mohlo dojít, takže byl absolutně nepřipravený, nezbývalo tedy nic jiného než se spokojit s obyčejným tělovým krémem. Vmáčkl si trochu do dlaně a potřel s tím svůj penis i Tomův vstup. "Připravený?" vytáhl z něj prsty. Jakmile Tom přikývl, chytil svůj penis a Toma za bok a pomalu ho na sebe naváděl. Sotva v něm byl po špičku žaludu, chytil Toma za boky oběma rukama a nechal ho, aby si určil tempo svého dosednutí, zatímco si blaženě užíval pocit z tepla a úzkosti obklopujících jeho penis. Bože, bylo to tak dobré!

Stejný pocit měl zřejmě i Tom, jelikož v dosedání nijak nezdržoval a téměř okamžitě do sebe Anise nechal vklouznout až nadoraz. Pociťoval mírné bolesti, ale nebylo to nic nezvladatelného, proto Anise objal kolem krku a sám na něj začal dosedat. Po chvíli bezdechého líbání Tomova krku Anis protáhl ruku mezi jejich těla a dlaň obemknul kolem Tomova penisu. Vysloužil si tak hrdelní sten od vášní zmítaného Toma. S úsměvem ho položil na záda a stoupnul si ke kraji postele. Tom Anise okamžitě objal nohama kolem pasu, čímž si ho na sebe žádostivě přitiskl. Anis neváhal ani vteřinu a znovu do něj s blaženým zafuněním vniknul, nicméně už se vykašlal na nějakou přehnanou něhu a do Toma začal přirážet s razancí jeho vlastní. Na zádech se mu tvořily krůpějky potu stejně jako Tomovi, který, prohnutý v zádech, sténal z dvojí péče o jeho tělo. Netrvalo už dlouho a Anis s hlasitým stenem dolehl na Toma, který svého orgasmu dosáhl o pár vteřin dříve.

"Šťastný Nový rok," tiše se zasmál Anis když se zvenčí ozval zvuk ohňostrojů a šťastné výkřiky.

"Šťastný Nový rok, Anisi," pohladil ho po zádech a políbil, přičemž si ho stáhl do postele k sobě a stulil se mu do vřelé náruče, aby načerpali sil, než se budou muset vrátit zpět. Ať už tenhle večer byl sebevíc jako vystřižený z romantického filmu, oba byli pro ten okamžik spokojení a to je hlavní.
 


Komentáře

1 T-KAY | 16. září 2012 v 0:28 | Reagovat

Oh zmatenej Tomík je tak sladkej :DDDDD ale šupky dopky jen tak dál... a jestli se na něj Bu vysere tak ho přijedu nakopat :D

2 Saline A. | E-mail | Web | 16. září 2012 v 0:50 | Reagovat

[1]: No, na další díl si asi počkáš. :D Ale uvidíš, jak to půjde dál. ;)

3 Christine | E-mail | Web | 16. září 2012 v 11:39 | Reagovat

No kurnik!!! Tohle byla dokonalá oslava nového roku!!! :-) Jsem zvědavá, jak jim to bude klapat i nadále...:)
sme zvědavá, kdy se objeví další díl...:-)

4 Saline A. | E-mail | Web | 16. září 2012 v 12:36 | Reagovat

[3]: Hmm, také bych takovou brala. :D
No, to jsem zvědavá i já, upřímně. :D Ale vzhledem k tomu, že už jsem se trošku dostala do děje, tak se budu snažit, aby byl co nejdříve. :))

5 Sisa | 16. září 2012 v 13:14 | Reagovat

Uh...to vyzera moooc dobre ^^ Myslela som že to bude jednodielka ale ako ff-ka to znie oveľa krajšie!!

6 Saline A. | E-mail | Web | 16. září 2012 v 13:39 | Reagovat

[5]: Původně to jednodílná povídka byla, ale nechala jsem se přemluvit k pokračování. :D

7 Christine | E-mail | Web | 16. září 2012 v 15:19 | Reagovat

[4]: ko by nebral...:D
Dobře dobře, budu se moc těšit na pokračování...:)

8 Mykerina | 16. září 2012 v 15:36 | Reagovat

woowowoowow.... aaaaaaaaaw!!! já chci dál... tohle je dokonalý. Nikdy bych nevěřila, že se mi tenhle pár bude fakr neskutečně krutě moc líbit!!

9 Saline A. | E-mail | Web | 16. září 2012 v 15:48 | Reagovat

[7]: To je pravda. :D
Děkuji :*

[8]: :D Jsem ráda, že se ti tolik líbí, zkusím pokračování napsat nějak brzy. :)) Děkuji :*

10 Danchen | 16. září 2012 v 21:05 | Reagovat

A rika se jak na novy rok, tak pocely rok ze? :) Ted si me tak nakopla, ze bych si taky prala mit novy rok a vancoe a vsechno kolem toho :)
Ale uprimne jim to zavidim :D a co se toho tyce? ta kdoufma, ze na dalsi dil nebudu cekat dlouho :D

11 Saline A. | E-mail | Web | 16. září 2012 v 22:04 | Reagovat

[10]: Přesně tak, jak na Nový rok, tak po celý rok, s tím účelem jsem to psala ^^
Já jim to také závidím. :D A další díl bude, no nevím kdy. :D

12 ChristinaD | E-mail | Web | 30. července 2014 v 11:36 | Reagovat

Ach, vykašlala jsem se na nějaké hledání a začala jsem číst dál. :3 Co je mi po tom, že nevím, kdo ti lidé jsou. Je to skvělá povídka a já ji dočtu ještě teď, pokud.. no, budu muset k doktoru, tak asi jindy, ale... ale co, možná to stihnu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.