BURLESQUE 4.

28. září 2012 v 9:53 | Saline A. |  BURLESQUE

Pairing: Bill / Bushido

Den v kavárně o rozloučení s Bushidem utíká až přehnaně pomalu, jako by se čas snad zastavil a odmítal se pohnout. Na jednu stranu to je ale trochu dobře, protože mě zneklidňuje skutečnost, že na dnešním vystoupení v Burlesque bude Bushido. Vím, že tam byl i minule, a že tam bývá spousta mých nápadníků, jenže s žádným z nich jsem se nelíbal, tohle je pro mě něco nového. Co když pokazím číslo a udělám mu tak ostudu? Přišel by za mnou znovu?

Podobné myšlenky se mi honí hlavou opravdu celý den, takže původní dobrá nálada, získaná z Bushidovy ranní společnosti, je nahrazená rozmrzelostí a nervozitou, díky které se mi podaří převrhnout na sebe hrnek s ještě teplou kávou při odchodu z práce.


"Kruci!" vztekle odhodím tašku do kouta a vrhnu se ke dřezu, bych svou ruku mohl zchladit. Ignoruji Georgův starostlivý pohled, protože ač by mi to jindy přišlo milé, dnes mě to vyloženě irituje. Jen nešťastně sleduju, jak mi opařené předloktí rudne, to bude mít Jerry zase řečí, jak jsem nešikovný...

"Bille," po pár minutách se u mě přeci jen objeví Georg. Odevzdaně k němu vzhlédnu od dřezu. "Nesu ti chladící náplasti, jsou speciálně na tenhle druh popálenin."

"Ty jsi prostě skvělý," úlevně vydechnu, ruku mu okamžitě podávajíc. Jemně mě chytí za zápěstí a ruku opatrně otře ručníkem, načež ji zalepí velkým kusem chladící náplasti. "Hrozně moc děkuju!"

"Nemáš vůbec zač, teď utíkej do klubu, ale hlavně opatrně," zasměje se. Pobaveně přikývnu a pohladím ho po rameni, načež už s taškou přes rameno spěšně vyběhnu z kavárny, musím být v Burlesce co nejdřív, zkouší se nové číslo, které už dnes má jít na scénu. Je to hodně smyslný a sexy tanec na Revolver od Madonny, na což mi trvalo sebrat odvahu hodně dlouho, ale jsem zpěv ve spojení s tancem uznal za vhodné. Původně jsem odmítal odzpívat to.

Do klubu vstoupím s o trochu lepší náladou, po cestě jsem si tu písničku totiž pustil do sluchátek a chvílemi i tančil, hudba je prostě nejlepší lék na všechny neduhy života!

"Bille, co jsi vyváděl?" vykulí Tom oči ještě dřív, než ho vůbec stačím byť pozdravit.

"Ahoj Tomi," políbím ho na tvář. "Převrhl jsem na sebe hrnek s kafem, nic extra, ale pálilo to a zrudlo, tak mi to Georg raději přelepil touhle náplastí. Až to sundám, určitě už to bude v pořádku," povzbudivě se usměju. "Jdu se teď nahoru převléknout na zkoušku a po ní za tebou přijdu. Dneska končíme oba stejně, viď?"

"Jo, dneska výjimečně jo, proč?" oplatí mi úsměv.

"Protože jsem někoho poznal a chci si o tom s tebou popovídat. Zítra budeme spolu! Jen my dva, Tomi, uděláme nějaké dobré jídlo a zasedneme k televizi, co ty na to?"

"Že jsi můj malý bráška a nejde ti odolat," zasměje se, čechrajíc mi vlasy. "tak utíkej nahoru, ať nikdo nemá řeči, znáš Nicky a ty její nádhery."

"Všechny mi můžou políbit můj krásný pěstovaný zadek, po kterém touží půlka města," s pobaveným úsměvem mu zamávám a spěšně vyběhnu nahoru. Zdejší parta holek ve skutečnosti není zas tak hrozná, jak se zdá být, to jen Nicky a tři dívky, co se jí drží jako klíšťata, dělají problémy, jinak jsme všichni přátelé. Ale každá rodina má svou černou ovci, nebo ne?

Nahoře v patře se co nejrychleji převléknu do jedné z Tomových košil, jelikož mi dosahuje do půlky stehen a je bezvadně prodyšná, na tančení je ideální. Vlasy svážu do culíku a už společně s ostatními dívkami spěšně zamíříme na pódium, kde už na nás čeká Roxy, naše bravurní choreografka. Naštěstí ví, že potřebujeme síly na večer, takže obvyklá čísla sjedeme jen jednou ale to nové hned třikrát, což je docela těžké, protože obsahuje část i v publiku a tady nám bylo k dispozici jen pět barmanů včetně Toma, což je zoufale málo.

"Bille, už sis dneska holil nohy?" přimhouří oči pátravě Jerry, jen co si po zkoušce sednu na kraj pódia.

"Ano, Jerry, holil. Chceš říct i jméno pěny, kterou jsem použil?" protočím očima, hltavě lokajíc vodu z flašky. "Za chvíli půjdu do sprchy a oholím se celý znovu, nemusíš se vůbec bát."

"Potřebuju, aby jsi na těle neměl jediný chloupek, dneska máš hodně vyzývavé oblečení, rozumíš?" káravě zamává prstem.

"Já vím, zkoušel jsem si ho," taky na něj zamávám prstíkem. "Dej mi deset minut a slibuju, že půjdu do sprchy a oholím se znovu, dobře?"

"Třeba Jerry chce, abys ho pozval na důkladnou kontrolu přímo ve sprše," se smíchem ke mně přisedne Lily. Dám se téměř okamžitě do smíchu s ní, což Jerryho popudí a odejde. Má špatnou náladu, což je poznat, protože jinak by laškoval s námi, dokonce by s největší pravděpodobností začal. "Vidíš, co jsi udělal, Bille? Bude teď smutný, rozmrzelý a na všechny protivný!"

"Tak se nezlob, já za ním doběhnu a požádám ho o odpuštění naším způsobem," pobaveně jí pohladím po stehně, aby jí bylo jasné, jaký způsob mám na mysli.

"Nikam, radši bych docela věděla, co je pravdy na tom, že randíš s Bushidem?" zvědavě se ke mně nakloní.

Překvapeně vykulím oči a naprázdno otevřu pusu, v hlavě zoufale lovíc odpověď. "Jednou jsem si s ním vyšel, to je sice pravda, ale jak o tom kruci víš?"

"Bille, Bushido je velký pán, mluví se o něm všude. Ve spojení s tebou ve městě vypukla vřava, když vás spolu viděli. Jste nejdiskutovanější pár!"

"Pár? Jednou jsme se políbili!" vyděšeně vyhrknu. Tohle je zlé, opravdu hodně, hodně zlé. Jak o nás, mně neznámá, veřejnost může mluvit jako o páru, když ani já sám nevím, co jsme? To musí být přeci nějaká hloupost!

"To ale vůbec nikoho nezajímá, Bille," se zavrtěním hlavy pokrčí rameny. "Jednou vás spolu viděli, jak mu sedíš na klíně a jak tě dneska vzal do práce a už je hotovo."

"Panebože," mátožně vstanu a promnu si spánky.

"Jsi v pohodě?" Lily si mě starostlivě prohlédne. Zakývám na znamení, že mi nikdy nebylo lépe, načež hned zamířím do patra pod sprchu, potřebuju jí jako sůl. Nemůžu pochopit, jak je možné, že o mně o Bushidovi mluví celé město. Lily sice říkala, že Bushido je tu velký pán (já o něm nikdy neslyšel) a moje jméno i mou maličkost tu také zná velká část města, ale jak se rozneslo, že jsme spolu? Jak se lidé dozvěděli, že jsme byli na večeři a líbali se a dnes, že mě odvezl do práce? Jak tohle všechno mohli vědět? Tohle a spoustu dalších podobných myšlenek se mi honí hlavo během sprchy, zatímco se znovu holím, jak požadoval Jerry. Jen co ze sprchy vylezu a obléknu si speciální boxerky (jsou upnutější a vykrojené), Jerry už mě samozřejmě táhne k zrcadlu, před kterým ze mě, společnými silami s Natalie, udělá hvězdu.

*

V pauze mezi mými čísly, která výjimečně dnes trvá téměř hodinu, se s úsměvem procpu davem lidí, ignorujíc nenechavé ruce, které mě občas drze pohladí po zadečku, přičemž mi strčí za kraj oblečku pár bankovek, až na bar k Tomimu.

"Tomi, dej mi prosím sklenku bílého," usměju se na ně a vysednu na barovou stoličku.

"A já si myslel, že máš raději červené," ležérně mě kdosi obejme kolem pasu a políbí na rameno. Pootočím hlavu za hlasem a usměju se na Bushida.

"To mám, ale dnes jsem dostal chuť na bílé," pokrčím rameny, načež se k němu přitisknu a krátce ho políbím. "Ahoj."
"Ahoj," opětuje mi úsměv. "Dnes vypadáš na pódiu famózně."

"Děkuju, to je od tebe milé," pohladím ho po břiše, rukou lehce zajíždějíc pod košili v mezírce mezi knoflíky. "Oh, málem bych zapomněl! Bushido, tohle je můj bráška, Tom. Tomi, tohle je Bushido, ten o kterém jsem ti říkal," představím jsem. Oba si s úsměvem potřesou rukou.

"Už jsem o Vás hodně slyšel, ne od Billa, ale slyšel," přikývne Tom souhlasně. "Děláte do realit a reklam, že?"

"Přesně tak, je vidět, že se v místním byznyse vyznáte. Já toho o Vás zatím taky moc nevím, ale jsem si jistý, že to Bill velmi rychle napraví hned při první příležitosti," s pobaveným úšklebkem se na mě Bushido podívá.

"Neboj se, hned jak se uvidíme příště, řeknu ti o Tomovi všechno!" přikývnu. Bushido i Tom se zasmějí, přičemž Tom prohlásí něco ve smyslu, že mi vůbec nemá věřit, ale Bushido na něj jen mrkne a mě políbí na spánek, hladíc mě po zádech.

"Všechno mu odkývám, ale samozřejmě si vlastní názor udělám sám při našich setkáních, kterých určitě bude víc, než dost, o to bych se nebál," Bushido s úsměvem koukne na Toma. Tom přikývne, ale zároveň s omluvou odejde obsluhovat.
"Zdá se, že si s Tomem budete rozumět," vzhlédnu k Bushidovi. "To je opravdu dobře, protože kdyby jste si nerozuměli, bylo by to špatné, trávím s ním většinu volného času, navíc s ním i žiju."

"Nebál bych se toho, že bychom si nerozuměli, Tom se zdá být rozumný a docela v pohodě," přikývne. "Jak dlouhou pauzu teď máš?"

"Ještě asi tři čtvrtě hodiny," kolem pasu ho obejmu i druhou rukou a opřu si mu hlavu o hrudník. "Chceš si jít sednout do VIP sekce? Ať tu nemusíš u mně stát."

"Dobrý nápad," přikývne, vezme mou sklenku vína, pomůže mi sestoupit ze stoličky a společně b ojetí zamíříme do boxíků, kde si hned do jednoho sedneme.

Jakmile odloží skleničku na stůl, přitisknu se k němu a políbím ho na čelist. "Líbí se ti dnešní vystoupení?"

"Jak by se mi mohlo nelíbit?" zasměje se. "Víc se mi ale líbí tvoje představení právě teď," skloní ke mně hlavu. Tiše se zasměju a drze mu obkročmo vylezu na klín, objímaje ho kolem krku. "Já tě nepoznávám."

"Žiju dva životy," pousměju se a políbím ho. "Seznam se s Billem, divou," zašeptám mu do rtů načež polibek naléhavě prohloubím. Bushido téměř okamžitě obtočí jednu ruku kolem mých boků a druhou mě chytne za tvář. S každou uplynulou vteřinou se na sebe tiskneme víc a víc, až ucítím, že naše klíny jsou vzrušení. Lehce se o Bushida otřu.

"Ne," odtáhne se ode mě v tu chvíli udýchaně. "Nedělej nic, pokud bychom to nemohli dokončit, Bille."

"Něco málo bych dokončit mohl," ušklíbnu se pobaveně a znovu se proti němu provokativně zhoupnu. "Máme spoustu času a můžu tě vzít do své soukromé koupelny," skousnu mu spodní ret. "No tak, neodmítej."

"Byl bych blázen, kdybych odmítl," tiše vzdychne a vášnivě mě políbí, za zadeček si mě tisknouc na klín.

"Pojď," šeptnu mu do rtů a vstanu, za ruku ho vedouc do své koupelny.
 


Komentáře

1 NikiTHa | 28. září 2012 v 19:40 | Reagovat

to si děláš ze mě prdeeeel že to takhle fikneeeš xDDD šup honem dáál jsem napnutá jak jejich spodky xD

2 Anett | 28. září 2012 v 19:47 | Reagovat

WOW!!! Já teda Billa absolutně nepoznávám!! :D
Jsem VELICE zvědavá, co se bude díl dál! :D ^^

3 Danchen | 28. září 2012 v 20:56 | Reagovat

mam te trefit? :D takhle to seknoujt? muj ty boze,k doufam, ze vas dva nikdo nevyrusi v te koupelne :D

4 Saline A. | E-mail | Web | 28. září 2012 v 21:55 | Reagovat

[1]: Nedělám, nedělám, muhaha :D :D Snad za týden! :D

[2]: To nikdo Billa nepoznává, věř mi. :D Ani já sama ne. :D :D

[3]: Opovaž se, hade jedna hadovatá! :D Uvidíme, jestli bude někdo zákeřný nebo ne, muhehe.

5 Mykerina | 28. září 2012 v 22:14 | Reagovat

Billane, ty se nezdáš :D

6 Saline A. | E-mail | Web | 28. září 2012 v 22:15 | Reagovat

[5]: To skutečně ne. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.