Splacený dluh 1.

19. srpna 2012 v 3:17 | Saline A. |  Splacený dluh
Na přání Danchen :) Za banner děkujeme T-kay! :)

Pairing: Tom/Bushido

Byla typická prosincová noc, jen pár dní před kouzelnými Vánoci, když se mladý dvacetiletý muž vracel v brzkých ranních hodinách z večírku do domu, v němž žil se svým bratrem, kterého ovšem v tuto chvíli proklínal až do morku kostí. K nim domů to autem bylo ještě minimálně půl hodiny a on uvízl uprostřed ničeho kvůli píchlé rezervní pneumatice a svému bratovi se jako naschvál nemohl dovolat. Vzhledem k tomu, že byl unavený, bezradný a absolutně promrzlý, vytočil jediné číslo které kvůli vzdálenosti přicházelo v úvahu. Bushido. Naštěstí byl víc než ochotný a hned vyrazil na cestu, takže Tom zatím poklimbával v autě, alespoň trochu se zahřívajíc topením.


"Tome?" ozvalo se zaklepání na okýnko znenadání, až Tom vyděšeně cuknul hlavou a praštil se o dveře. "Promiň, nechtěl jsem tě vyděsit," s úsměvem Anis otevřel. "Můžeme jet, po cestě jsem zavolal i odtahovku, budou tu za pět minut."

"Díky bože, úplně jsem na ně zapomněl," Tom unaveně zaúpěl, a zatímco si mnul kořen nosu, vystoupil z auta, rovnou ho zamykaje. "Moc děkuju, že jsi přijel Bushido, máš to u mě," usmál se.

"O nic nejde, bylo to pár minut cesty, přece jen to sem mám kousek," zimomřivě se otřásl, míříc k autu. "Navíc jsem tě tu nemohl nechat v tomhle počasí, s takovou bys zmrznul," skrz husté sněžení pokrčil rameny.

"Doufám, že se to nějak uklidní, nechci tě v tomhle tahat až k našemu domu," nespokojeně zamručel Tom, ale blaženě zafuněl, když se ocitl v krásně vyhřátém Anisově autě.

"Však já se tam taky nepotáhnu," zasmál se Anis. Hned po nasednutí se raději vydal na cestu, aby je nezastihla úplná vánice, skrz kterou by neviděl ani metr před sebe. "Dneska zůstaneš u mě a až se vyspíš, tak tě odvezu domů," dodal na vysvětlenou, když si všiml Tomova nechápavého výrazu. Ten kluk se mu líbil, pod jeho rošťáckým úsměvem se skrývala pokora a přesně tu chtěl dostat na povrch. "Navíc nechci riskovat, že bych teď někde uvízl, silničáři na údržbu zase kašlou, vůbec neodhrnují sníh."

"To zní rozumně," přikývl Tom po krátké chvíli přemýšlení. "Doufám, že máš pohodlnou pohovku," zasmál se. V tu chvíli byl skutečně rád, že se kdysi nechali přemluvit na ty hloupé automobilové závody, kde se seznámili. Kdo ví, kde by teď byl, nebýt ho.

"Nejpohodlnější na celé světě, lepší bys nenašel," pobaveně se zazubil Anis. "Do rána budeme zapadlí," pochybovačně sledoval stále se zhoršující počasí a nepatrně zrychlil, aby se k němu domů dostali ta nějak včas. "Vypadá to, že u mě nějakou dobu pobudeš."

"To ne, přinejhorším bych to k nám domů došel pěšky," Tom odmítavě zavrtěl hlavou. Od Anise bylo samozřejmě neskutečně laskavé, že mu to nabídl, ale už jen skutečnost, že pro něj bez problémů jel v jednu hodinu v noci skrz sněhovou vánici, znamenala, že mu bude do konce života dlužníkem. Tuplem, když už něj bude spát... "Musíš pak vymyslet něco, čím se ti odvděčím, jsem ti dlužný."

"Prosím tebe, vždyť o nic nejde. Udělal bys to samé," usmál se Anis, nevšímajíc si Tomova krátkého zaváhání. "Ale dobře, do rána určitě přijdu na něco, čím bys to mohl oplatit," s úsměvem přikývl a konečně zajel do prostorné garáže jeho domu. "Vítej u mě. Chovej se jako doma."

"Máš to tu hezké," obdivně hvízdnul Tom. Hned se musel svléknout jen do tílka, protože u Anise bylo krásně teplo. Nadšeně se rozhlížel prostorným obývákem, načež se svalil na pohovku a slastně vydechl. "Měl jsem pravdu. Je nejpohodlnější."

"Já vím, občas spím raději tady než v posteli," přitakal pohotově a sedl si vedle Toma. "Nechceš něco k pití? Čaj, kafe, džus, vodu... Nebo něco k jídlu? Na cokoliv máš chuť, řekni si, Tome a dostaneš to!"

"Nechci nic," pobaveně se usmál Tom a Anise poplácal po stehně. "Jsi hodný, ale opravdu nic nepotřebuju, jen trochu spánku."

"Oh, jasně," prudce vstal Anis, míříc k menší komodě, ze které vytáhl huňatou deku. "Sice nevypadá mistrovsky, ale je pod ní perfektní teplo. Záchod je vedle schodiště, kuchyně naproti. Cokoliv budeš chtít si neboj vzít, vážně se chovej jako doma."

"Díky, Anisi, dobrou noc. Uvidíme se ráno."

"Dobrou," s úsměvem se rozloučil i Anis, načež spěšně zmizel v patře, uléhaje do své postele. Měl hlavu plnou toho malého kluka, který teď spal jen několik desítek metrů od něj. Vypadal tak skvěle!

*

Tom překvapeně prudce otevřel oči, kdy na břiše ucítil něčí horké dlaně a rty na krku. Zíral do neprostupné tmy před sebou, nechápajíc, co přesně se děje. Je možné, aby to byl jen nějaký hloupý sen? Ve chvíli, kdy se smířil s myšlenkou, že je to určitě jen sen, něčí rty se otřely o jeho v naléhavém polibku.

"Vím, že nespíš," zašeptal Anis a dlaní přejel přes Tomovu pokožku těsně nad lemem jeho trenýrek. Tom zalapal po dechu, čehož Anis hbitě využil a jazykem zajel hluboko do jeho úst, vzývajíc jeho jazyk k tanci. Tom byl zpočátku váhavý a nejistý, ale když ucítil, že se Anis tře svým vzrušeným klínem o ten jeho, s hrdelním zasténáním Anise pevně objal kolem krku a polibek začal opětovat. Vůbec neuvažoval nad tím, co dělá nebo zda je to správné, řídil se aktuálními potřebami těla, které zoufale křičelo po intimních dotycích.

"Anisi!" zasténal Tom, prohýbajíc se v zádech. Anis rukou neohroženě zajel pod Tomovy trenýrky a v dlani semknul jeho penis, zatímco druhou rukou kroužil kolem jeho vstupu. "Co to..." bolestně zaúpěl, když Anis prstem zajel dovnitř něj. Ignoroval Tomovo stažení se, naznačující, že ho to bolí a měl by přestat. Namísto toho setrval a jemně Toma konejšil polibky.

"Uvolni se," zašeptal s úsměvem. "Věř mi, bude to dobrý."

"Ale já..." nechci, chtěl říct, ale Anisovy polibky ho umlčely. Nepohodlně se zavrtěl, když ucítil nepatrný pohyb uvnitř něj. Už to nebylo nepříjemné, ale pořád to byl opravdu zvláštní pocit. "Můžeš, myslím," nejistě zamručel po nějaké chvíli. Anis se spokojeně usmál, a zatímco do něj prstem opatrně zajížděl, ani na okamžik se nevzdaloval od Tomových rtů. Byly tak hebké a plné, že nemohl přestat líbat je. Bylo to jako jíst čokoládu po letech odříkání, tak moc skvělý pocit to byl.
Tom Anise jednou rukou objal kolem ramen, do kterých zaryl nehty, jen aby někde mohl ventilovat svou prožívanou bolest, přestože se zmenšovala, zatímco frekvence Anisových přírazů se zvyšovala, stejně jako počet. "Co to...?" zalapal Tom po dechu a pevně sevřel Anisovy boky svými koleny, když mu tělem projel elektrizující pocit.

"Prostata," Anis se spokojeně usmál. Na tohle malé kouzelné místečko se snažil narazit už od okamžiku, kdy do Toma zasunul první prst. Teď, když to místo našel, všechno bude mnohem, mnohem snazší. Políbil Toma na hranu čelisti, postupujíc po krk až k hrudníku, zatímco si do dlaně vmáčknul trochu gelu a potřel si s ním penis, i Tomův vstup. "Teď to trochu zabolí," omluvně mu zabroukal do rtů, ale dřív než Tom stačil zareagovat, už pomalu vyměňoval prsty za penis. Přestože Toma důkladně připravil, stále byl znát patrný rozdíl a Anis to moc dobře věděl, proto nijak neprotestoval, když mu Tom bolestně zarýval nehty do ramen a vzpurně ho kousal do rtu. Nechal ho, aby se vyjádřil, zatímco v něm setrvával. Jen silou vůle se přemlouval, aby do Toma nezačal okamžitě přirážet, protože věděl, že by mu tím ublížil, ale byl tak proklatě úzký! "Můžu, Tome?" zašeptal mu do rtů asi po minutě.

"Zkus to," odpověděl Tom stejným tónem s krátkým kývnutím. Pomalu už si na Anisovu přítomnost ve svém těle začínal zvykat, ale ten pocit byl natolik nový a nezvyklý, že se bál pokračovat. Nicméně když se v něm Anis opatrně pohnul s prvním přírazem, jen překvapeně vydechl a zamrkal, vůbec nic ho nebolelo, vlastně to bylo... dobré. "Pokračuj," tiše Anise pobídnul.

To bylo vše, co Anis potřeboval slyšet. Vděčně Toma políbil na rty, zatímco konečně začal pohybovat svými boky v pravidelných přírazech do Tomova těla, které se proti němu lačně pohupovalo. Na rty se mu vkradl spokojený úsměv, když se z Tomových rtů začaly drát slastné steny, protože to znamenalo, že to dělá dobře a existuje tak alespoň malá šance, že by si to někdy, třeba ráno, mohli zopakovat.

"Anisi!" vykřikl Tom a prohnul se v zádech, což znamenalo jediné - Anisovi se podařilo najít ten správný úhel přírazů, kterým dráždil Tomovu prostatu. Okamžitě zrychlil své tempo v tomto úhlu a zároveň obemkl dlaň kolem Tomova penisu, díky čemuž si vysloužil další slastný výkřik, Tomovo vyvrcholení tedy nemohlo být daleko. Tvrdě ho políbil, zatímco jeho přírazy nabraly nový, naléhavý ráz, ani jeho vrchol nebyl daleko a on chtěl, aby si ho vychutnal společně s Tomem, protože neexistuje větší slast, než když se kolem něj někdo stáhne v orgasmické křeči, tuplem Tom!

Skutečně to netrvalo nijak dlouho, po pár rázných přírazech se jak Anis, tak i Tom svíjeli blahem, rty zapasované v zoufalém polibku. Jen neochotně z něj Anis vyšel, ale hned si přilehl k Tomovi na pohovku a objal ho.

"Hádám, že můj dluh je splacený," ušklíbnul se Tom pobaveně.

"Přeplacený," zasmál se Anis, líbaje Toma na rty. "Teď jsem tvým dlužníkem já. Víš o něčem, čím bych ti to mohl splatit?"

"Myslím, že horká sprcha s umytím zad zní docela dobře," Tom se s úsměvem vyhrabal z Anisova objetí a rozhlédl se. "Kudy?"

"Po schodech nahoru a druhé dveře vlevo. Dorazím za chvilinku."

"Jasně," znovu se usmál Tom a podle pokynů se vydal do koupelny, ale s každým ušlým krokem, kdy ho Anis nedržel u sebe a nelíbal ho, se cítil čím dál víc nejistě. Co to proboha udělal? Vyspal se s mužem! A s Bushidem!!! Jak k tomu vůbec mohl svolit když byl jednoznačně heterosexuál?

Se sklopenou hlavou zatěžkanou myšlenkami si stoupnul pod pramen horké vody a rozmýšlel nad tím, co tenhle noční sex měl vůbec znamenat. Všechno to pro něj bylo naprosto nové, cítil se jako puberťačka, ale prostě nemohl přestat myslet na ten perfektní pocit, když byl Anis uvnitř něj a...

"Nad čím přemýšlíš?" omotaly se mu kolem pasu Anisovy ruce a jeho horké tělo se mu přitisklo na záda. Spokojeně vydechl, opírajíc se do jeho objetí.

"Nad tím, co se jen před chvílí odehrálo na pohovce v obýváku," přiznal s letmým úsměvem. "Jen jsem tak přemítal..."

"Co to pro tebe znamená?" skočil mu Anis do řeči a polibky zasypal jeho krk i rameno. "Co bys chtěl, aby to znamenalo?"

"Nevím," povzdechl Tom. Tohle bylo přesně to, na co se snažil přijít už od té doby, co opustil prostor pohovky a Anisovy náruče. "Přiznávám, že jsem z toho všeho zmatený, takže... Asi chci, aby to nic neznamenalo," zamumlal tiše.

Anis překvapeně vydechl, ale sundal ruce z Tomova pasu a kousek od něj poodstoupil. Proč ho to vůbec překvapovalo? Měl očekávat, že Tom bude vyděšený a nejistý, měl s tím počítat. Nemohl ho dostat jedním sexem. "Dobrou noc, Tome," lehce se otřel rty o jeho spánek, než spěšně vylezl ze sprchy a s ručníkem kolem boků zmizel. Tom se překvapeně otočil a zíral na odcházejícího Anise, tohle přeci nechtěl! Nebo ano?

S povzdechem vypnul sprchu, zabalil se do ručníku a líně se rozešel zpátky do obýváku, ale když zaslechl vyzvánění svého telefonu, okamžitě zrychlil, aby volajícího nezmeškal.

"Tomi, konečně!" s úlevou se ozval ze sluchátka hlas Tomova bratra. "Omlouvám se, byl jsem u Andyho a telefon jsem si zapomněl doma. Co se stalo, kde jsi?"

"Píchnul jsem uprostřed ničeho, tu rezervní pneumatiku. Teď jsem u Bushida, vyzvedl mě," vysvětloval. "Myslíš, že bys pro mě zvládl přijet? Nechci mu tu zbytečně zavazet."

"Jasně, do deseti minut jsem tam, vyhlížej mě z okna."

"Buď opatrný," ještě zamumlal Tom, pokaždé to říkal. Tiše se oblékl, poskládal deku a mokrý ručník přehodil přes topení, načež se bezmyšlenkovitě poohlížel po papíru a propisce. Jakmile je našel, napsal velmi stručný vzkaz: "Vždycky to bude mít nějaký význam. T." Hned na to opustil Anisův dům, nechtěl tam zůstávat déle, než bylo nutné. Venku naštěstí nečekal dlouho, Bill byl skvělý řidič a i přes husté sněžení dorazil brzy. "Díky, že's přijel."

"Bez problémů," pokrčil rameny s úsměvem Bill. "Bavili jste se?"

"Jo, bylo to fajn," přikývl s povzdechem Tom a vzhlédl k oknům Anisovy ložnice. "Bylo o mě dobře postaráno," zamumlal a naposledy se podíval do okna s pohybující se záclonou, než Bill vyrazil na cestu.

"Anis je hodný chlap," usmál se Bill. Když Tom nijak nereagoval, zkontroloval ho pohledem, zjišťujíc, že spí. "Moc hodný chlap," usmál se spokojeně.
 


Komentáře

1 danchenworld | 19. srpna 2012 v 9:07 | Reagovat

To chce pokracovani!! ja nechci at to takhle skonci, chci jeste jeden dil jak sou spolu!! nebudou preci kazdy od sebe!! Takze prosim prosim smutne koukam, jeste o jeden dil pro Danchenku ♥

2 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 10:36 | Reagovat

O___o Děláš si ze mě srandu? :D

3 T-KAY | 19. srpna 2012 v 10:42 | Reagovat

Hej jestli nebude pokracovani tak se asi obesim... tohle je mazec.... opravdu ze jo... a to nemusim všechno s timhle nebo tim druhym pairingem.... ale tohle bych si precetla každý díl..... moc krásné to je přísahám

4 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 10:45 | Reagovat

[3]: Nééé :D Co mi to děláte? :D Přeci nemůžu ze všeho udělat vícedílku! :D Fuuuu, FAJN! Napíšu ještě JEDEN díl, aby to získalo všechno konec. Ale další už nebude, jasné? :D

ale děkuji ^^

5 Mykerina | 19. srpna 2012 v 10:46 | Reagovat

žádná jednodílka!:D já prostestují! já chci pokračování!

6 T-KAY | 19. srpna 2012 v 10:49 | Reagovat

Seäline myslim ze jsme te prehlasovaly :DDDDDDD je to fakt krasny a je jen škoda kdyby to byla jen jednodilovka :)

7 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 10:53 | Reagovat

[5]: a [6]: Chcete mi říct, že z toho mám udělat další vícedílku?! :D Na víc dílů?! :D Pro pána krále, víte, kolik toho mám rozepsaného? :D Díly by nebyly nějak často! :D

8 Christine | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 10:59 | Reagovat

Přidávám se, rozhodně tohle chce pokračování, takhle to nemůže skončit..:)
Sice mám raději pár Bilshido, ale tak nevadí, tenhle se mi líbil!! :-);-) takže prosím pokračování!!!:)

9 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 11:01 | Reagovat

[8]: Ach jo, ach jo, ach jo, tak fajn. :D

10 T-KAY | 19. srpna 2012 v 11:02 | Reagovat

[7]: Myslím že frekvence dílů ani tolik nevadí a já si ráda počkám ;)

11 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 11:03 | Reagovat

[10]: Tak jo... :D Ach jooooooo :D :D Ne, jsem ráda, že se vám to líbí natolik, aby z toho mohla být vícedílka. :)

12 Iveth Biersack | Web | 19. srpna 2012 v 13:18 | Reagovat

no tak z toho teda bude vícedílka !!:DD tenhle pairing sem četla poprvé a musím říct, že nejsem proti a líbí se mi to oO no číst jenom twc je nuda ne?!:Dje to perfektní:3

13 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 13:25 | Reagovat

[12]: Bude, neboj. :D Už jsem na to přistoupila... :D Jsem moc ráda, že se ti to líbí, děkuji ^^

14 KaRoll | 19. srpna 2012 v 16:26 | Reagovat

dobrý, taky sem si to přečetla x)))

15 Saline A. | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 16:42 | Reagovat

[14]: Děkuji moc ^^

16 KaRoll | 20. srpna 2012 v 20:03 | Reagovat

jinak to sem já psycho xD

17 Saline A. | E-mail | Web | 20. srpna 2012 v 20:16 | Reagovat

[16]: ÁÁÁÁÁÁ AHA! :D Ty vohooooo! :D

18 Kristina Kissinger | 24. srpna 2012 v 17:52 | Reagovat

Tyyjo. Tomshido. Hmm. Nápad originální, samozřejmě. Líbilo se mi to, není to zrovna pairing, kterej by psala každá druhá autorka.
Chtěla bych vyzkoušet Bushidovu sedačku.^^ :D
Ale jestli můžu říct svůj názor - víc bych tu povídku nerozváděla. Někdy není na škodu, když má povídka takovejhle konec. Každej si může domyslet po svym jak to pokračovalo. :) Každopádně další díl si určitě přečtu, protože jsem zvědavá! :D

19 Saline A. | E-mail | Web | 24. srpna 2012 v 17:54 | Reagovat

[18]: Ach, proč jsi mi tohle nenapsala, když mě tu ukecávaly pro pokračování? :D Chytla bych se tě a nepustila, ty jo! :D Nicméně mám v plánu, že ta povídka nebude moc dlouhá, chtěla bych jen něco málo do deseti dílů. :)
A Bushidova sedačka... Kdo by jí vyzkoušet nechtěl? :D Ať už v jakémkoliv smyslu. :D :D

A moc děkuji :**

20 Kristina Kissinger | 24. srpna 2012 v 18:00 | Reagovat

[19]: No, já to totiž rozečetla a nedočetla, protože jsem šla zrovna něco dělat a pak už jsem slečny nestihla včas zastavit. Tak se omlouvám. :D

A to by se mi k týhle povídce ještě hodil špatnej konec. *tváří se naprosto nevinně*

Nemáš zač :-*

21 Saline A. | E-mail | Web | 24. srpna 2012 v 18:05 | Reagovat

[20]: Booh, tak tomu já říkám zákon schválnosti. :D Neomlouvej se. :D Co se stát mělo, stalo se. :D

Nooo, já k jedné povídce špatný konec plánovala, takže... :D Muhehehehe! *ďábelský smích*

Mám ^^ :3

22 Kristina Kissinger | 24. srpna 2012 v 19:22 | Reagovat

[21]: Juhů, nebude happy end.^^ :D

23 Saline A. | E-mail | Web | 24. srpna 2012 v 19:30 | Reagovat

[22]: :D :D Ale pšt! :D

24 ChristinaD | E-mail | Web | 30. července 2014 v 11:11 | Reagovat

Podle komentářů soudím, že se jedná o nějaké fanfiction. Ovšem fanfiction na něco, co neznám. To mi ale náladu nekazí! :D Od začátku jsem měla pocit, že tam bude chlapskej sexík, a o to víc jsem se na to těšila. :3 Já jsem tak nějak trochu ujetá na to... Ale to je fuk, to sem teď nepatří. :D Bylo to skvělý, ale než se rozhodnu číst dál, podívám se, jestli tu nemáš něco jakože úplně vlastního, protože když neznám souvislosti, tak mi tohle moc k ničemu nebude, každopádně si to kdyžtak pak dočtu, jakože všechny kapitoly, protože máš skvělý styl psaní a je to poutavé. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.