Handcuffed

4. srpna 2012 v 20:51 | Saline A. |  Jednorázové sny
Hlásím se s trochu neobvyklým pairingem, nicméně v YLOTS se setkal s dobrým ohlasem a já myslím, že si zaslouží zvláštní povídku jen sami pro sebe. Snad se bude líbit. :)

Věnuji jí mé drahé Víle, jelikož vím, že ona z něj byla nadšená nejvíc ♥


Pairing: Chester Bennington/Bill

Samolibě jsem se usmíval nad sklenkou bílého vína, zatímco jsem pohledem visel pouze na jediném muži, který byl celý večer středem mého zájmu. Když Toma napadlo uspořádat seznamovací večírek po našem přestěhování sem do Los Angeles, nepřikládal jsem tomu žádnou větší pozornost, ale poté co mi předložil seznam hostů, které by rád pozval, rázem jsem změnil názor a s překvapivou vervou se pustil do plánování. Najal jsem nejlepší catering ve městě, kteří zařídili jak občerstvení, tak rozkošné barmany i servírky, s Tomem jsme pak ještě společně vybrali DJ, načež dalšími mými starostmi bylo už jen vypadat perfektně a samozřejmě - ujistit se, že ON se tu stoprocentně objeví.


Díky mým skvělým komunikačním schopnostem se mi povedl zjistit, že valná většina pozvaných (a nakonec i nepozvaných) hostů vůbec nejsou naši sousedé, nýbrž jen místní celebrity, které potřebují svou chvilku slávy, ale ten, o jehož přítomnost jsem stál nejvíc, při mém obrovském štěstí žil sotva tři bloky od našeho domečku a shodou okolností tudy každé ráno probíhá. Tuhle informaci jsem si samozřejmě už stihl ověřit,protože jsem hned druhý den ráno šel jen ve velmi upnutých džínech pro poštu v době, kdy mi bylo sděleno, že běhá. Do úsměvu, který mi věnoval, jsem se okamžitě zamiloval. Možná i proto jsem si dnes dal tolik záležet při oblékání - bílé upnuté džíny a těsné tričko měly společně s perfektním účesem a líčením zajistit, že z mých spárů jen tak neunikne.

"Jdu si pro pití," s úsměvem jsem Toma pohladil po ruce a zamířil k provizornímu baru zřízenému jen pro dnešní večer, objednávaje si koktejl.

"Skvělý večírek," ozval se za mnou chraplavý hlas a já ustrnul v pohybu. Poznal bych ho mezi miliony!

"Jsem rád, že se bavíš," zvolil jsem rovnou tykání a s úsměvem se k němu otočil, skleničku s koktejlem držíc rovnou v ruce. "Jsem Bill, snad nevadí, že ti tykám. Je příliš těžké myslet na to, že bych měl spíše vykat."

"Chester," krátce se zasmál a stiskl mi dlaň, ale já se k němu naklonil a letmo ho políbil na líčko. Trochu se zarazil, ale nedal na sobě nic znát. "A ne, vůbec mi to nevadí, však jsme kolegové. A mimo to, cítil bych se fakt staře."

"Což doopravdy nejsi," usmál jsem se, potěšený skutečností, že má ponětí o tom, kdo jsme. Myslel jsem totiž, že to vezme prostě jako další párty, kde by se měl ukázat.

"Díky," s kývnutím se usmál, až se mu udělaly vějířky kolem očí. "Nicméně jak se ti tu zatím líbí? Slyšel jsem, že jste z Německa odletěli kvůli rozsáhlým problémům se stalkery."

"Přesně tak, byla to neúnosná situace, někteří z nich fyzicky napadali naše známé a příbuzné, když jsme byli poblíž, tudíž jsme se pro bezpečí všech rozhodli zmizet. Rozhodně toho ale nelituju, přestěhováním sem jsme si zajistili víceméně soukromí. Nikdo neví, kde bydlíme, přičemž ani po městě nám nevěnují moc pozornosti, zatímco v Německu jsme byli novináři obklopeni ze všech stran."

"To je na Americe hezké," přitakal a lehce mě chytil za loket, táhnouc mě k uvolněné sedačce. "Sice i tady se postupně rozvine zájem o vás dva a nebudete od novinářů úplně oproštěni, ale nesmírnou výhodou je, že do téhle čtvrti nikdy nejezdí, mají soudní zákaz. Takže to, co se tady stane, to tady taky zůstane."

"Soudní zákaz? To jde?" překvapeně jsem zamrkal.

"V Americe jde všechno," usmál se zářivě a upil ze svého drinku. Zatímco se rozhlížel po ostatních účastnících večírku, já zblízka zkoumal jeho bezchybný obličej jako už tolikrát na plakátech. Přestože byl o třináct let starší, já se jeho tváře nemohl nabažit. Tmavé oči, hranatá čelist, úzké, ale smyslné rty, tunely v uchu, které se mi líbily jen na něm... Potetované ruce, na něž jsem díky tílku měl perfektní výhled. Jen se dotknout...! Dnes večer ho prostě nenechám uniknout.

*

Alkohol mi do hlavy vstupoval neuvěřitelnou rychlostí, za což jsem si s největší pravděpodobností mohl sám, protože od rána jsem snědl jen dva grapefruity, ale nijak zvlášť mi to nevadilo. Přestože jsem byl vždy, bez výjimek, sebevědomý, po boku Chestera ta výjimka překvapivě nastala a já byl z jeho pohledu nervózní, což zřejmě šikovně vycítil a ochotně mi doplňoval skleničku.

"Už bys neměl pít," vlídně se usmál, když jsem znovu sahal po lahvi jakési sladké břečky.

"Huh?" překvapeně jsem k němu vzhlédl.

"Myslím, že už máš dost," jemně mi vzal skleničku z ruky a položil ji na stůl, přičemž se ke mně otočil s odzbrojujícím úsměvem. "Přeci nechceš, aby ti ráno bylo špatně, že ne?"

"To určitě nechci," přikývl jsem, aniž bych věděl, na co odpovídám, jak moc jsem byl mimo. "Myslím, že potřebuju na čerstvý vzduch. Šel bys, prosím se mnou, kdyby se mi náhodou zamotala hlava?"

"Samozřejmě," vstal, přičemž mě zcela automaticky chytil za ruku a vytáhl k sobě. Lehce jsem zavrávoral, čehož využil a pevně mě chytil za boky. "Pojďme ven," usmál se, naprosto samozřejmě mě táhnouc davem lidí, aniž by na vteřinu pustil mé boky. Blaženě jsem se usmíval, v soukromí bych možná i spokojeně vrněl.

"Kam teď?" vzhlédl jsem k němu, když se na ulici zastavil. Mlčky se ke mně otočil, jemně mnouc mé boky dlaněmi. Omámeně jsem zíral do jeho tmavých očí několik vteřin, než jsem to nevydržel a prudce se na něj vrhl. Konečně po celém večeru sbírání odvahy jsem mohl ochutnat jeho rty, které můj zoufalý polibek opětovaly, přičemž mě pevně objal kolem pasu.

"Ke mně," slastně mi zamručel do rtů. Ochotně jsem přikývl, nechávaje ho, aby mě, stále držíc kolem pasu, odvedl k jeho domu. Ani jedinkrát za celou dobu mě nenapadlo, že bych se měl ozvat Tomovi. Můj mozek a celé tělo zcela zaplnila touha, které jsem se nemohl a ani nechtěl bránit. Toužil jsem jen po tom, aby mi Chester vyšukal duši z těla.

Když jsme došli k němu domů, bez jediného slova mi rukou ukázal směr, kterým se mám dát. Nechápavě jsem se na něj podíval, ale po ujištění, že hned přijde a polibku, jsem se o něco klidnější vydal nahoru, hledaje ty správné dveře. Za prvními jsem našel koupelnu, jejíž služeb jsem rovnou využil pro ujištění, že vypadám skvěle a vydal se o dveře dál. Že je to konečně Chesterova ložnice jsem poznal díky pár kouskům oblečení na proutěném křesle v rohu a nemotorně ustlané postele.

Spokojený, že jsem to dotáhl až sem, do jeho ložnice, jsem se s přivřenýma očima usadil doprostřed velmi pohodlné postele, čekajíc než se ukáže. Přišel o pár minut později, jen v boxerkách, což mě trochu zklamalo, protože jsem si chtěl jeho svlékání užít, ale všechen smutek jsem zahnal do nejzazšího koutu při pohledu na jeho vzrušený klín. Chester se vševědoucně usmál a přešel ke mně, věnujíc mi tvrdý polibek. Toužebně jsem zavzdychal.

"Jsi nadržený," pobaveně se zasmál a odtáhl se ode mě, aby mě mohl spěšně svléknout.

"Divíš se mi?" prsty jsem nesměle přejel přes jeho potetované paže, zatímco se nade mě sklonil. Oba už jsme byli jen ve spodním prádle a prohlíželi si naše těla, když už jsem to nevydržel a chtivě ho políbil. "Vezmi si mě!" zasténal jsem.

"Otoč se," zavrčel. Překvapeně jsem zamrkal nad jeho náhlou změnou, ale bez protestů jsem se otočil na břicho nechávaje se zalehnout jeho tělem. Že by mohla být chyba poslechnout ho, mě napadlo vzápětí, protože mi kolem zápěstí zacvakl pouta tak rychle, že jsem ten pohyb ani nezaregistroval. A kdy mi ruce stihl přistrčit k pelesti?!

"Co to děláš?" trochu vyděšeně jsem rukama cuknul a otočil k němu hlavu, když mě přinutil k pokleku a sundal mi boxerky. "Chezi, o co jde?"

"Jen se uvolni," potutelně se usmíval. Sice jsem se opravdu snažil poslechnout o, ale skutečnost, že jsem měl ruce spoutané k posteli, navíc pouty, která mě nepříjemně řezala na zápěstí, mi ke klidu moc nepomáhala. Šokovaně jsem vydechl a prohnul se v zádech, to když jsem v zadečku ucítil jeho prsty. A rovnou dva. "Být tebou, tak se snažím," silně mi skousl kůži na krku, až jsem bolestně semknul oči, ale hned na to mě vášnivě a hluboce políbil. Byl jsem rozpolcený z nepříjemného přirážení prstů do mého těla a zároveň ze skvostného líbání.

"Ježíši!" vykřikl jsem, když v nestřeženém okamžiku Chester vyměnil své prsty za penis, který byl mnohem větší, než se zdál být. Chester mě pevně chytil pod krkem a tvrdě políbil, přičemž začal nekompromisně přirážet. Přestože jsem byl připravený nedostatečně přírazy tak trochu bolely, na jednu stranu mě má bezmocnost a Chesterova nadvláda nad mým tělem, s používáním lehkého násilí v podobě kousanců a přiškrcení, vzrušovala. Nemohl jsem ten pocit moc dobře popsat, ale už jen to, že jsem při zoufalém lapání po dechu zároveň sténal, byl asi dostatečný důkaz, že mě to baví.

"Jsi tak perfektně úzký," slastně mi zasténal do ucha mezi prudkými přírazy. Žádostivě jsem k němu natočil hlavu, abych ho mohl udýchaně políbit, ale jen zesílil stisk kolem mého krku a do rtu mě kousnul, až se mi na něm objevily kapičky krve. Nicméně mi nedal ani příležitost říct něco proti, jelikož obemknul dlaň kolem mého, na nejvyšší možnou míru, vzrušeného penisu a začal mě honit, přičemž nepřestával drtit mou prostatu.

"Chezi!" s hrdelním výkřikem jsem se udělal do jeho dlaně.

"Ještě víc se stáhni, kotě," zamručel mi do ucha. Omámený perfektním orgasmem jsem ho spokojeně poslechl, nechávajíc ho, aby mi krk demoloval desítkami hlubokých kousanců, zatímco mě nepřestával přiškrcovat. Bože, nikdy Tomovi nevysvětlím, proč jsem posetý modřinami a kousanci. Zabije mě, jestli zjistí, co jsem si nechal bez výčitek dělat.
Překvapeně jsem přepadl dopředu, když se do mě Chester udělal a vysíleně dopadl na mé tělo. Nečekal jsem to, takže jsem děkoval bohu, že jsem se v poslední chvíli stihl alespoň trochu zapřít o rozbolavělé ruce.

"Odpoutáš mě, prosím?" ohlédl jsem se po něm, ale on se jen pobaveně zasmál a svezl se z mého těla do peřin. "Chezi, odpoutej mě, prosím!" začínal jsem panikařit. To, že mě spoutal při sexu jsem vzal, ale proč bych měl zůstat spoutaný celou noc?

"Problém je, že nevím, kde jsou klíčky," ušklíbl se pobaveně.

"Co-cože?"

"Ta pouta jsem naposledy použil minulý rok. Nevím, kam jsem tenkrát hodil klíčky," pokrčil rameny, jako by o nic nešlo a zívnul. "Vyřešíme to ráno, hm?"

"Ale...!" vyděšeně jsem cuknul rukama, ale svezl se do peřin. "Bolí to," vzhlédl jsem k němu. Ruce jsem měl v tak nepřirozené pozici, že by si někdo klidně mohl myslet, že je mám vykloubené.

"Počkej," pousmál se konejšivě a nastavil mé tělo tak, aby mě bolest sužovala co nejmíň. "Ráno něco vymyslím," políbil mě.

"Dobře," nejistě jsem přikývl se sklopeným pohledem. Nezbývalo mi nic jiného, než věřit mu.

*

Když jsem se ráno vzbudil, bylo mi naprosto příšerně. Ruce mě nepředstavitelně bolely, a protože jsem se v noci nemohl ani pořádně uvelebit, byl jsem každou chvíli vzhůru, takže jsem se skoro nevyspal. A nepomáhala mi ani skutečnost, že mě Chester drží kolem pasu. Bylo mi mizerně.

"Chezi," plačtivě jsem mu zafňukal do ucha, když jsem se omylem pohnul a tělem mi tak vystřelila prudká bolest. "Vzbuď se, prosím."

"Co se děje?" rozespale na mě zamžoural.

"Opravdu to hodně bolí," tiše jsem vzlyknul. "Odpoutej mě, prosím, nějak." Protočil očima pobaveně a jednoduše se natáhl na noční stolek, ze kterého vzal klíček a odemkl mě. Šokovaně a naštvaně jsem stiskl rty do úzké linky, masírujíc si bolavé zápěstí. Jen co se mi do rukou trochu vrátil cit, vrazil jsem Chesterovi tak silnou facku, až mě dlaň začala pálit. "Kreténe!" zavrčel jsem.

Ani mě nepřekvapilo, že si to nenechal líbit a prudce mě povalil do peřin. "Já nejsem tvůj fackovací panák!"

"A já nejsem tvoje hračka, kterou na noc připoutáš k posteli, aby ses ráno mohl pobaveně dívat na to, jak trpím!" vztekle jsem ho ze sebe shodil a začal se spěšně oblékat, chtěl jsem za každou cenu co nejdřív zmizet. Měl jsem na sobě teprve kalhoty, když mě Chester zády narazil na zeĎ a tvrdě mě políbil. Sice jsem chtěl vzdorovat, ale bylo tam něco, co mě přinutilo polibek opětovat.

"Stav se odpoledne," pobaveně se odtáhl a podal mi tričko. "Chci si užít koupel ve vířivce."

"Naser si," s odseknutím jsem naštvaně odešel pryč z jeho ložnice i domu.

A stejně jsem se po třech hodinách vrátil, s plavkami v ruce...
 


Komentáře

1 Fee | Web | 5. srpna 2012 v 1:12 | Reagovat

Páni! To bylo úplně zvláštně skvělý! :D
(já vim, hodilo by se, abych nejdřív ze všeho poděkovala za věnování, ale jsem z toho až moc nadšená :D). Měla jsem děsnou radost, že to tu na mě po návratu čekalo, protože mi to dalo takovej dojem, že jsi na mě myslela, když jsem byla pryč, a napsala to kvůli mně. ^^
Úvod včetně titulní fotky byl rozkošnej. Líbilo se mi popsání Chestera, přesně tak bych ho popsala i já a vystihla jsi přesně to, z čeho z něj jdu do kolen. :) Sex byl nečekanej! Teda jasně, mezi nima dvěma to je vždycky divoký, ale nápad s poutama byl super, i když jsem Chesterovo chování moc nepochopila a příliš se mi nelíbilo. Osobně bych byla radši, kdyby si Billa víc vážil nebo jak to mám říct, snad mě chápeš. Protože tohle bych udělala někomu, kdo mě sejří a chci ho potrestat, přičemž Bill mu nic neudělal. Okořenit milování želízkama je ok, ale takhle mu ublížit? Nicméně chápu, že jsi to nemyslela zle a napsala to proto, že je to cool. :D
Ale Aničko! Zdá se to jenom mně, nebo je ten závěr přímo stvořenej pro navázání?! :D Jestli mi napíšeš, že je tohle finiš a nehodláš s tím dělat nic víc, tak přísahám, že až se uvidíme, okoušu tě až na kosti! :D
A jsem ráda, že jsem to stačila a mám výsostný právo prvního komentáře, protože kdyby k tomuhle někdo napsal komentář přede mnou, musela bych mu snad dát přes držku. :D

2 Saline A. | E-mail | Web | 5. srpna 2012 v 1:22 | Reagovat

[1]: Muhehe. :D Nastavila jsem to na zveřejnění přesně, aby tě to tu po návratu čekalo, to víš, že jsem to psala hlavně kvůli tobě. Však jsi z toho nápadu byla nejvíc nadšená, už v YLOTS (Krom Lenny, tu nepočítám -.-' :D)
Jsem ráda, že se na věcech, co na Chesterovi milovat shodneme, protože jsem přesně popisovala to, nad čím slintám i já. :D Sex jsi musela očekávat! :D Já ho prostě nemohla vyloučit! :D Chester si v téhle povídce potrpí na trochu násilí a sexuální pomůcky, protože přesně to se mi na ten jeho chraplavý ječák hodí. Awww. :33
No já vím, že to volá po pokračování... :D Ale já z toho vícedílnou povídku udělat nechci.. :D MOŽNÁ někdy udělám jeden dva díly, ale to bude tak všechno... Uvidíme. :)

No, zřejmě budeš jediná, kdo to přečte a okomentuje, takže.. :D

3 Fee | Web | 5. srpna 2012 v 1:28 | Reagovat

[2]: Ať si vyserou voko, tohle by mělo viset na hlavní stránce blog.cz. :D A nepodceňuj se tak, určitě to přiláká víc lidí. :)
Jeden, dva díly by mi ke spokojenosti stačily. ♥ Stejně teď nemáš po konci YLOTS co psát! :P :D
A o jeho hlasu vůbec nemluv, já ho doslova fetuju! :D

4 Saline A. | E-mail | Web | 5. srpna 2012 v 1:34 | Reagovat

[3]: Ále. :D
Ty dva díly možná dám, no. :) A mám co psát, píšu hetero povídku s Nyzem. :D :D A mám rozepsanou jednodílku Tomshida. :D
Jo, jeho hlas je... Awwww :333

5 Iveth Biersack | Web | 5. srpna 2012 v 12:45 | Reagovat

oh my fuckin'..... doháje ženská jedna!:D ty mě chceš zamordovat že?!:D božee to je tak strašně dokonalostně dokonalý že je to dokonalý!:D oh víc takových víc víc!!:D prosíííím *-*

6 Saline A. | E-mail | Web | 5. srpna 2012 v 13:17 | Reagovat

[5]: Muhehe, nechci! :D Mooc děkuji, já tedy jeden nebo dva díly napíšu. :))

7 Tina | Web | 5. srpna 2012 v 14:05 | Reagovat

Páni, tak tohle bylo skutečně skvělý! Ten nápad Billa a Chestera je úžasný, protože je oba zbožňuju.
Opravdu to bylo dokonalý, chce to víc takových povídek :D :D :D

8 Saline A. | E-mail | Web | 5. srpna 2012 v 15:27 | Reagovat

[7]: Jé, moc děkuji, toho si vážím ^^ ♥

9 Ariwa | Web | 5. srpna 2012 v 19:18 | Reagovat

Chmm tento pár by mne nikdy nepadl, čekala jsem někoho s tomíkem, ale i tak se s tím srovnám. Áž na ten.. pěkný konec. Víš na kolik jsi pustila mou představivost? ;D

10 Saline A. | E-mail | Web | 5. srpna 2012 v 19:46 | Reagovat

[9]: Život je od toho, aby se experimentovalo, hehe :D Jsem si jistá tím, že jsem tvou představivost popustila, proto jsem se nechala přemluvit na další minimálně jeden díl. :)

11 Ariwa | Web | 5. srpna 2012 v 20:38 | Reagovat

[10]: S vířivkou? :D

12 Saline A. | E-mail | Web | 5. srpna 2012 v 21:09 | Reagovat

[11]: Myslím, že zrovna ta tam roli hrát bude. :D

13 Ed | Web | 6. srpna 2012 v 23:07 | Reagovat

Musím říci, že si mi vyrazila dech!
Jsem tu sice poprvé, ale teď už vím, že tu budu pravidelně. Chestera mám hodně rád. Dříve jsem byl velký fanatik do Linkin Park. Asi celých 7 let. Taky by mě takovýto pár nenapadl, ale musím říci, že sis s tím dobře vyhrála a moc se mi to líbilo!
Kurňa, musím se tu stavit i přístě. Budu tu poslušně čekat na další povídku!

14 Saline A. | E-mail | Web | 6. srpna 2012 v 23:20 | Reagovat

[13]: A já musím říci, že jsi mě neuvěřitelně potěšil!
Já se přiznávám, že jsem u LP naprostý nováček, ale nemůžu se nabažit, naprosto jsem jim propadla. Nicméně, ze začátku jsem tomu páru taky moc nepřikládala, ale postupně... Nějak jsem tomu propadla. :)
Moc děkuji, vážím si toho! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.