Friends with benefits 3.

20. srpna 2012 v 4:58 | Saline A. |  Friends with benefits

Trochu delší a trochu divočejší díl... Krásné počtení! ^^

Od mého sexu s Nyzem se během pár týdnů změnila spousta věcí. Nyze jako typický chlap neudržel jazyk za zuby a musel se pochlubit ostatní, takže mě hned druhý den uvítal obdivný pískot od všech, ačkoliv nikdo z nich, krom Nyzeho, nebyl heterosexuální. Jen jsem nad jejich počínáním protočila očima a ignorovala veškeré všetečné dotazy, které mi kladli. Jedna věc byla, že o tom vůbec vědí, a to jsem byla ochotná skousnout, ale druhá věc bylo sdělování podrobností, a na to už jsem odmítala přistoupit, jelikož to jsem nikdy nedělala ani se svými nejlepšími přítelkyněmi a tihle kluci stále byli jen známí. Nebo kolegové, v Billově případě. Ať tak či tak, všichni mě díky tomu sexu přijali mezi sebe víc, než jsem čekala - ve volném čase mezi focením a přehlídkami jsem byla jen s nimi. Vozívali mě po klubech a restauracích, často jsme chodili do kina, s Billem na nákupy a tak jsem se, skrz to všechno, ocitla dnes večer ve vyprodaném klubu, kde vystupovali Anis, Kay, Nyze a ještě nějaký jejich kamarád. Fler, myslím.


"Co je ten Fler zač?" otočila jsem se na Billa v našem VIP boxíku po chvíli sledování té čtveřice.

"Víš, že vlastně nevím?" překvapeně zamrkal. "Patří k Anisovi už od samého začátku, ale ještě nikdy mě nenapadlo se na něj zeptat, možná kvůli tomu, že s námi nikam nechodil," pokrčil rameny. "Jediné co vím je, že poslední dobou mezi ním a ostatními panují nějaké neshody."

"To jo, byl jsem dost překvapený, když mi Kay oznamoval, že tu bude Fler taky. Myslím ale, že ty neshody mají co dočinění právě s tebou, Bille, Fler se přeci nikdy netajil tím, že by tě chtěl," vložil se do toho Tom.

"Chtít může, ale nikdy mě nedostane," odfrkl si Bill.

"On je taky gay? Bože, německá hudební scéna, zejména rapová, je protkaná samými homosexuály," zaúpěla jsem.

"Ne, není," zasmál se Tom. "Dokonce ani Anis není, ani já nebo Kay. Jediný stoprocentně teplý je tu Bill, my ostatní jsme nějaké vztahy s dívkami měli. To, že jsme teď takhle spolu je vlastně náhoda."

"Ty nejsi gay?" šokovaně jsem na něj vykulila oči. Když pobaveně zavrtěl hlavou, okamžitě jsem sesedla z jeho klína, na který si mě po příchodu stáhnul, aby bylo víc místa pro ostatní. "Nemůžu uvěřit, že jsem se před vámi všemi producírovala jen v ručníku!"

"Ze kterého ti koukal zadek," zazubil se Tom. "No tak, jsi modelka, před úplně cizími lidmi se procházíš jen ve spodním prádle a před námi se stydíš?"

"Ano!" horlivě jsem přikývla. "Měli jste mi to říct hned na začátku, vy bastardi!" praštila jsem ho psaníčkem do ramene. "Už nikdy vás u sebe nechci potkat neohlášené!"

"Nechceš, abychom tě okukovali?" rozesmáli se s Billem. Jen jsem protočila očima a vstala, míříc k baru.

"Hej, kam jdeš?" s úsměvem mě jemným stiskem zápěstí zastavil Nyze. Samým šokem jsem si ani nevšimla, že jim skončilo vystoupení.

"Pro něco k pití, jelikož jsem právě zjistila, že jediný homosexuál v té vaší divné partě je Bill," s úšklebkem jsem se mu zapřela dlaní o hrudník. "Jen si něco koupím a vrátím se k vám."

"Dobře," pousmál se a krátce mě políbil na rty. "Budu čekat."

"To se načekáš," pobaveně jsem zavrtěla hlavou a konečně zamířila k baru, kde jsem si u pohledného číšníka objednala nějaký silný koktejl, který mi nalévali už od začátku, což jsem pomalu začínala cítit v hlavě.

"No ne, samotná Viktorie Panettiere!" ozval se vedle mě hluboký hlas. Se sklenkou u rtů jsem se otočila a v muži poznala Flera, toho (ne)kamaráda. "Čekal jsem, kdy tu na tebe narazím."

"Narazil's!" zasmála jsem se, míříc zase zpátky k boxu.

"Počkej!" pobaveně mě chytil za ruku. "Co kdybychom si dali skleničku? Spoustu jsem toho o tobě slyšel a opravdu bych rád věděl, co je pravdy na tom, že jsi naprosto skvělá."

"Co je na tom pravdy? No přeci úplně všechno," ušklíbla jsem se, ale bez nějakých protestů se nechala zatáhnout zpět k baru, kde jsem se vyšplhala na stoličku a usmála se na něj. "Co bys rád věděl, Flere?"

"Neříkej mi Fler, prosím. Jsem Patrick," potřásl mi rukou a vtiskl mi kraťoučký polibek na rty.

"Patrick, jasně," překvapeně jsem zamrkala, ale rychle se vzpamatovala. "Já Viktorie, ale to už víš.. Znáš mě jen od kluků?"

"Ne, viděl jsem tě na několika přehlídkách tady i v Chicagu. Vlastně jsem si koupil i tvůj kalendář," usmál se pobaveně. "Řeknu ti, že jsem se pořád nerozhodl, jestli ti sluší víc upnuté džíny nebo krátké sukýnky a šaty v délce jako dnešní," rukou mávnul k mému ošacení. "Ale rozhodně vím, že ty vlasy stažené do culíku a velké kruhové náušnice... To byla trefa do černého!"

"Děkuju," pousmála jsem se a sklopila pohled. Na komplimenty jsem byla zvyklá, ale přesto jsem se teď začervenala. "Budu muset jít, ostatní na mě čekají. Slíbila jsem, že hned přijdu."

"Co kdybys mi dala tvé číslo? Zavolal bych ti a mohli bychom někam zajít," za boky si mě přitáhl k sobě, když jsem seskočila z barové stoličky. Protože jsem to nečekala, lehce jsem se zakymácela a pro udržení rovnováhy jsem se ho musela chytit za ramena. V žilách mi koloval alkohol a otupoval mé smysly, takže když jsem zvedla pohled k Patrickovým očím, bezmyšlenkovitě jsem mu číslo nadiktovala. "V co nejbližší době ti zavolám," pohladil mě v pase.

"Ahoj, Patricku," s úsměvem jsem se od něj odtáhla a spěšně zamířila k našemu boxu. Aniž bych stačila cokoliv říct nebo udělat, už jsem byla stáhnuta Nyzemu na klín. "Hej, co je?" zasmála jsem se.

"Byla jsi pryč moc dlouho," nespokojeně zamručel. "A já si s tebou chci zatancovat."

"Cože chceš?" Se smíchem jsem se na něj podívala. "Ty, odpůrce všech druhů tanců krom breakdanc se mnou chceš tancovat? Tak to jdeme, než si to rozmyslíš!" hbitě jsem vstala, psaníčko položila na stůl se slovy ostatním, aby hlídali a hned na to jsem s Nyzem v patách zamířila na parket.

Jakmile jsem se zastavila na místě, které poskytovalo dost místa pro tanec, Nyze už se na mě zezadu tiskl a pevně mi svíral boky. "Řekl jsem ti už dneska, že ti to ohromně sluší?"

"Dvakrát," s úsměvem jsem přikývla a začala se pohupovat do rytmu. S každým dalším zhoupnutím, kterým jsem se samozřejmě otírala o Nyzeho rozkrok, díky čemuž jsme na sebe byli po chvíli opravdu nalepení a já zřetelně cítila, že je vzrušený, což akorát potvrzovala i skutečnost, že mi tlumeně vzdychal do ucha a sem tam mě políbil na krk.

"Nyze!" slastně jsem zaklonila hlavu s tichým stenem, když mi jednou rukou zajel pod tričko a jemně mi stisknul prso. Jindy bych ho asi (určitě) praštila, ale teď, posilněné alkoholem, mi to přišlo neskutečně rajcovní.

"Zmizme odtud někam," skousl mi kůži na krku, přičemž se o mě začal třít. Naprosto konsternovaná jsem pouze mlčky kývla, chytila ho za ruku a táhla ho z parketu pryč, směrem k dámským záchodům. Bylo mi úplně jedno, jak moc laciné to je - byla jsem vzrušená a chtěla jsem to hned. "Pojď sem," zatáhl mě na pánské záchody. Ignorovala jsem překvapené a chtivé pohledy přítomných chlapců či mužů, nechala sem se vtáhnout do jedné z kabinek, kde mě Nyze okamžitě natiskl na dveře, dravě mě líbajíc. Táhle jsem mu zasténala do rtů.

Nehodlala jsem se s ničím zdržovat, takže jsem rukama rovnou na jistotu zamířila k jeho poklopci. Dřív, než kalhoty sjely k zemi, ze zadní kapsy jsem naučeně vytáhla kondom.

"Chceš mě, Nyze, hm?" provokativně jsem se od něj odtáhla. Bůh ví, že nejlepší je, když je vydrážděný na maximum. Bože, jak on umí být divoký!"

"Víc, než kdy jindy," zavrčel a prudce si mě vyzvedl, až jsem překvapeně vypískla, ale nohy mu pohotově omotala kolem pasu, abych neupadla. Vyhrnul mi tričko ke krku a kraje podprsenky jednoduše stáhnul, díky čemuž mi mohl skousnout bradavky. Zaklonila jsem hlavu a víc ho na sebe přitiskla, přesně věděl, čím mě nažhavit. Lehce hrubé dotyky byly přesně to pravé ořechové pro mě, takže když mi silně stiskl zadek v dlaních, spokojeně jsem zafuněla.

"Udělej to, Nyze!" rozrušeně jsem sebou cukla, když se stále věnoval jen mým prsům. Pobaveně se ušklíbl, ale vzal mi kondom z ruky a zkušeně si ho nasadil, zatímco druhou rukou mi dal stranou kalhotky a podráždil mě prsty. "Bože můj, Nyze!"

"Už jdu," usmál se. Během dech beroucího polibku do mě na jeden prudký příraz vstoupil, takže já s němým výkřikem po dechu skutečně zalapala. Nyze vůbec na nic nečekal, rovnou začal tvrdě přirážet a mně nezbývalo nic jiného, než ho zoufale držet kolem ramen a sténat, zatímco on stále skousával a žužlal moje bradavky. Při pomyšlení na to, že jsem se toho chtěla vzdát, se mi chtělo brečet. Ochudila bych se o tak...

"Nyze!" hlasitě jsem vyjekla při nečekaném orgasmu. Bože můj! Pevně jsem se na něj přitiskla, zatímco on nepřestával "brutálně" přirážet, čímž mi způsoboval menší srdeční zástavu, jelikož jsem se nestihla vzpamatovat z prvního orgasmu a už tu byl další.

"Kruci," zavrčel a ještě zrychlil. "Nevydržím."

"Nevadí," zadýchaně jsem vyhrkla a stáhla se kolem něj, abych mu dopřála ten úžasný pocit z bouřlivého vyvrcholení, které se dostavilo hned vzápětí. S posledními přírazy se mi opřel hlavou o rameno, oba jsme tuhle jízdu museli pořádně vydýchat. "Perfektní. Ostatně jako vždy," políbila jsem ho.

"S tím souhlasím," s úsměvem si otřel potem orosené čelo a pomalu mě spustil na zem. "Říkám to pořád, že tebe mi sem seslalo samo nebe."

"Blázínku," tiše jsem se zasmála a začala si upravovat oblečení. "Můžeme jít zpátky?" upravila jsem mu tílko.

"Nechceš tu ještě chvilku zůstat?" znovu mě k sobě přitiskl, tentokrát však bez postranních úmyslů. S úsměvem jsem ho políbila na hranu čelisti, ale zavrtěla hlavou. "Víš, že si nás teď budou ostatní dobírat, že?"

"Jsem opilá, je mi to fuk," zahihňala jsem se, úplně jako nějaká přihlouplá patnáctka a hned poté se neohroženě rozešla zpátky k boxům. Pletly se mi nohy jedna přes druhou, jazyk byl permanentně přilepený na patro a viděla jsem trochu rozostřeně, ale přes veškeré překážky jsem se nakonec přeci jen k boxu dohrabala, ale tím to tak haslo, protože Tomovy natažené nohy pro mě představovaly smrtelnou překážku. Bezradně jsem se mu svalila do klína a zazubila se na něj. "Ahoj, heterosexuále!"

"Ahoj kamarádko," se smíchem mě chytil za boky. "Tak co, jak bylo na záchodech?"

"Trochu zima, ale dalo se to," uznale jsem pokývala hlavou a pohled zaostřila na jeho piercing. "Bolelo to?" zkoumavě jsem za něj zatahala.

"Chvíli," pokrčil rameny. "Ty žádný nemáš?"

"V pupíku!" pyšně jsem si vyhrnula tričko a zaklonila se, aby to dobře viděl, ale seděla jsem tak hloupě, že jsem se zakymácela. Na poslední chvíli mě Tom zachytil před jinak jistým pádem. "Jejda," vykulila jsem oči. Tomův obličej byl od mého tak moc blízko, že bych mohla bez problémů spočítat jeho řasy. "Chci tě políbit."

"Udělej to," ušklíbl se pobaveně.

"Ale Kay..." slabě jsem namítla.

"Ví, že nejsi hrozba," zamumlal s úsměvem a přitiskl rty na mé. Tlumeně jsem mu zasténala do polibku a pevně se k němu přimknula. Bylo mi jasné, že bude líbat dobře, ale že až tak...! Naléhavě jsem se k němu tiskla, prohlubujíc polibek, zatímco Tom mi zajel rukama pod tričko a pohladil mě po zádech.

"Kruci," odtáhla jsem se od něj po chvíli, šokovaně na něj hledíc.

"Už chápu,proč se k tobě Nyze vrací," zasmál se. "Když jsi tak dobrá v líbání, co teprve v sexu?"

"Měla bych jít domů," vrávoravě jsem vstala, stále šokovaná.

"Doprovodím tě," jednou rukou mě objal kolem boků Nyze. Mlčky jsem přikývla a víc se k němu přitiskla, nechávajíc se vést ke stanovišti taxíků. Nevím, jak jsme dojeli domů a jak jsem se dostala do postele, ale moc dobře jsem věděla, že mi ráno bude pořádně špatně.

 


Komentáře

1 báři | Web | 20. srpna 2012 v 19:11 | Reagovat

Jediné, co bych k tomu mohla říct, je WAU! :D... Parádní díl. Taky jsem teď psala takovou scénu, kde málem skončili v kabince, ale nakonec jsem to uhrála na postel doma :D. No, já se nemůžu dočkat dalšího dílu, protože jsem nejvíc zvědavá, co se tam bude dít, když jsou vlastně všichni k mání, když je Bill jediný homo. A vypadá to, že se mu velice líbí, když se od ní nechá i políbit. :) A ten Fler, to taky ještě něco beztak bude, jinak by se tam ani neobjevoval, co? :)

2 Saline A. | E-mail | Web | 20. srpna 2012 v 19:49 | Reagovat

[1]: Pfff, postel doma je nuda! :D To musí být nějaké vzrůšo a upřímně, já miluju vzrůša na záchodcích a jiných odporných místech, muhehe. :D Ale jen v povídkách :X
No, bude to ještě hodně zajímavé, to máš pravdu a ano, postava Flera se tam neobjevila náhodou. :))
Moooc děkuji :*

3 Danchen | 20. srpna 2012 v 20:30 | Reagovat

Tak, ze by se nakonec vyspala i s Tomem, nebo s Flerem? fiiha :d ona bude paradni slecna teda :D!!
Ale uz se tesim na dalsi dilek :)

4 Saline A. | E-mail | Web | 20. srpna 2012 v 20:34 | Reagovat

[3]: Wohou, jsi vědma? :D Ale Fler tam bude mít mnohem větší roli. :D A ona parádní slečna je, hehe. :D
Děkuji, snad bude brzy. :)

5 báři | Web | 21. srpna 2012 v 15:48 | Reagovat

[2]: Tak to se těším na další díl ještě více! :D :)

6 Saline A. | E-mail | Web | 21. srpna 2012 v 17:36 | Reagovat

[5]: To jsem ráda! ^^ Už na něm pracuji, snad brzy bude hotový :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.