Friends with benefits 2.

7. srpna 2012 v 0:13 | Saline A. |  Friends with benefitsSotva mě auto od agentury s Martinem za volantem dovezlo na smluvené místo focení, tedy do nejluxusnějšího hotelu v Berlíně, nevěřícně jsem zalapala po dechu při pohledu na Billa. Přestože toho v noci z nás všech vypil nejvíc, vypadal prostě božsky, a navíc se smál a laškoval s ostatními, zatímco já se sotva ploužila. Nehledě na to, že jsem vypadala stejně blbě jak Lindsay Lohan po botoxu.


"Jejda!" spráskl nade mnou ruce. "Ten noční tah ti moc nesedl, co?"
"Jak to, že vypadáš... takhle?!" mávla jsem k němu zdrceně.
"Léta praxe. Vždycky si před spaním dávej vodu s citronem, ráno ti nebude špatně. A na opuchlý obličej nejvíc pomáhá studená sprcha. Ale teď pojď, ať z tebe můžou udělat tu neodolatelnou princeznu, brzy se začne fotit," za ruku mě táhl do maskérny. "jak to v noci probíhalo po našem odchodu?"
"Nijak," pokrčila jsem rameny s drobným úsměvem. "Oh vlastně, líbali jsme se s Nyzem. Málem bych na to zapomněla. Ale nic víc nebylo, v jeho patře jsem ho vyhodila, chudáčka. Určitě čekal víc."
"To stoprocentně, vzhledem k tomu, že jsi po dlouhé době dívka, která je s ním v užším kontaktu," zasmál se pobaveně. "Všechny potencionální partnerky mu kdo ví proč odrazujeme."

"Chudinka malá," soucitně jsem povzdychla. "Ale je to soused, kamarád..."
"Kamarád taky rád, kamarádka ještě radši..." pobaveně mi připomněl snad tu nejstarší říkanku, která koluje i mezi dětmi předškolního věku. Ušklíbla jsem se a protočila očima, tohle jsem mu nehodlala komentovat, a tak zatímco šikovné kosmetičky ze mě, společně s kadeřnicemi, dělaly člověka hodného k focení, jsem se nad Nyzem zamyslela, ignorujíc Billův pobavený úšklebek. Nyze byl samozřejmě neuvěřitelně krásný muž, o němž stoprocentně sní nejedna dívka, a to nejen kvůli perfektnímu tělu, ale i kvůli okouzlujícímu úsměvu a hlubokému pohledu, který se dokázal zarýt hluboko pod kůži...

"Tady mám mou americkou krásku!" zajásal Karl akorát ve chvíli, kdy jsem chtěla zamířit k šatně.
"Karle, moc ráda tě znovu vidím!" s úsměvem jsem ho políbila na líčko. "Jak se má Marie s malou? A slyšela jsem, že čekáte další přírůstek do rodiny! Moc vám gratuluju, je to skvělá novina."
"Moc díky, jsi milá," s úsměvem mě pohladil po zádech. "Nicméně, ač bych si s tebou opravdu rád povídal, tlačí nás čas, za tři hodiny to tu musíme uvolnit pro hosty, tak honem oblékat, ať může vzniknout nejúžasnější kalendář pro příští rok!"

*

Celé focení probíhalo naprosto skvěle, ostatně jako všechny s Karlem, byl to jeden z nejoblíbenějších fotografů. Potrpěl si na eleganci a čistých liniích, díky čemuž fotografie nebyly nijak přeplácané a okouzlily hned na první pohled. S Billem jsme měli dvě společné fotky - valentýnský únor a letní srpen, jinak jsme si měsíce rozdělili rovným dílem. Při focení panovala příjemná a uvolněná atmosféra, o níž se postaral Bill, který vyprávěl nejrůznější zážitky z cest po světě.

"Chceš hodit domů?" usmál se na mě, když už jsem převlečená do svých věcí vyšla ze šatny.
"Jsi moc hodný, ale už na mě čeká Martin, děkuju. Určitě se brzy uvidíme, přijeď někdy s Anisem k Nyzemu a zamiř o patro výš, ráda tě uvidím," políbila jsem ho na tvář a spěšně zamířila k autu s Martinem, který hned vyrazil na cestu. Chtěla jsem využít toho, že už jsem neměla žádnou práci pro dnešní den, a konečně si vybalit veškeré věci z Ameriky, jež ještě trčely v krabicích. Krom oblečení, samozřejmě. Šatnu jsem si zařídila jako první, abych měla kam dávat oblečení získané z focení. To byla další nádherná věc na modelingu - to, co předvádím, zároveň i dostanu, protože jednotlivé kousky jsou vždy upravovány přesně na mé míry, aby to na fotkách vypadalo perfektně.
Po rozloučení s Martinem jsem rovnou šla k výtahu, neuvěřitelně jsem se na vybalování těšila!

"Nyze?" překvapeně jsem vyhrkla po spatření Nyzeho rozvalujícího se na pohovce. Tentokrát jsem ale stiskla správné patro! "Co tu děláš?"
"Čekám na tebe," s úsměvem ke mně vzhlédl. "Tak nějak jsem tušil, že na moje pozvání na skleničku z noci zapomeneš takže jsem vzal lahve, skleničky a přišel sem. Řeknu ti, tyhle výtahy, to byl opravdu skvělý nápad!"
"Nezapomněla jsem na to pozvání," s povzdechem jsem odložila klíčky na botník a zamířila k Nyzemu. "Jen jsem si dnes chtěla konečně vybalit, když už mám to volno."
"Vybalit," posměšně si odfrkl a stáhl si mě k sobě na klín, až jsem tiše vyjekla. "Vybalit si můžeš kdykoliv, ale to víno musíš vypít, dokud je studené, akorát jsem ho vyndal z lednice," zazubil se.
"Jak jsi věděl, že... Bill ti psal, že už jsem na cestě, viď? Panenko skákavá, jestli jste takhle hodně propojení všichni, přestávám se s vámi bavit, je to děsivé. A pořádně."
"Jen jsem se ho ptal, byla to teoretická otázka," pobaveně mě pohladil po zadečku.
"Co by jsi chtěl, Nyze, hm?" zapřela jsem se o jeho hrudník, nepohodlně se vrtíc. Ta sukně nebyla šitá na obkročmé sezení někomu na klíně.

"To, co jsem načal už v noci," s úsměvem mě pohladil po stehnech, přičemž hned vyjel výš, vyhrnujíc sukni. Zkoušel, jak daleko mu dovolím jít.
"ty jsi něco načal? Že o tom nevím," krátce jsem se zasmála, ale sehnula se k němu a políbila ho. "Nic víc než sex. A jen jednou, rozumíš?"
"Naprosto," horlivě přikývl, zatímco mi hned vysvlékl tričko a přitiskl se rty na má prsa. Během líbání citlivé pokožky mi svlékl podprsenku a mezi zuby mi skousl bradavku. Trhaně jsem se nadechla, zarývajíc mu nehty do ramen. Mlčky vstal, se mnou v náručí a zamířil do mé ložnice, nepřestávaje líbat můj krk a prsa ani na vteřinu. Jen co jsem dopadla do peřin, už ze mě doloval sukni i kalhotky. Jakmile jsem byla nahá, přetočila jsem se nad něj a během dravých polibků svlékla i jeho.

"Kondom," zasyčela jsem mu do rtů. Rozrušeně kývl, jednou rukou hrábl do kalhot a podal mi ho. Stoprocentně počítal s tím, že mu dám, zmetek. Lehce jsem mezi rty nasála špičku jeho přirození, spokojeně mlaskajíc nad jeho velikostí, než jsem mu nasadila kondom a vytáhla se znovu k němu nahoru. Rukou mi hrábnul do vlasů, aby je mohl rozpustit z drdolu a hned poté do mě se spokojeným úsměvem pomalu zajížděl, dlaněmi mě pevně svírajíc za boky. Zapřela jsem se dlaněmi o jeho ramena a s tichým výdechem se narovnala do klasického sedu, aby do mě mohl snáze vstoupit, ale to se Nyzemu zřejmě nelíbilo, protože mě povalil do peřin a vášnivě mě políbil, společně s prvním přírazem.

"Ah," zasténala jsem mu do rtů. Pevně jsem ho objala rukama kolem pasu, jednou mu tisknouc zadek a vyzývajíc ho tak k prudším přírazům. Moje přání vyslechl téměř okamžitě, nabral na rychlosti a já jen stěží popadala dech. Kombinace jeho přirážení a dráždění mých bradavek způsobilo, že jsem ho už po několika minutách křečovitě svírala kolem pasu a hlasitě sténala s orgasmem plnícím snad každou částečku mého těla, přičemž Nyze tomu akorát dodával pomyslnou korunu, když v honbě za vlastním vyvrcholením nepřestal přirážet. Trvalo to dalších ještě asi deset minut, než s hlasitým výkřikem dosáhl na svůj vrchol, během čehož já dosáhla na svůj druhý.

"Bože," vyčerpaně dopadl vedle mě. "Tohle bylo perfektní."
"Naprosto," přikývla jsem vláčně.

*

"Kam jdeš?" překvapeně zvedl hlavu a podíval se na mě Nyze, když jsem se chvilku po sexu začala oblékat do spodního prádla.
"Musím si vybalit," pobaveně jsem se k němu otočila. "Snad sis nemyslel, že se tu s tebou budu celý den válet?"
"No... Vlastně myslel," nakrčil nespokojeně obočí a stáhnul si mě k sobě. "Vykašli se na to a zůstaň tu se mnou. Užijeme si hezký den protkaný sexem. Vybalovat můžeš vždycky," políbil mě, ale já se se smíchem odtáhla.
"Řekla jsem, že to bude jen jednou a ty jsi souhlasil," zavrtěla jsem hlavou a vstala, míříc k obýváku, kde bylo krabic nejméně. Pustila jsem hudební stanici, abych si u toho mohla prozpěvovat a dala se do práce, zatímco Nyze dál zůstával v ložnici. Z krabic jsem vytahovala svíčky, fotky s přáteli i rodinou, nejrůznější keramické postavičky, ale když jsem vytáhla velkou fotku, na které jsem s rodiči a mladším bratrem, s povzdechem jsem zůstala stát. Chyběli mi.

"Tvoje rodina?" ozval se za mnou Nyze, až jsem vyděšeně vypískla a nadskočila, málem mi i ta fotka vypadal z rukou.
"Jo," otočila jsem se k němu vzápětí. "Stýská se mi po nich."
"Určitě je brzy uvidíš," pohladil mě po zádech a políbil do vlasů. "Víš, že videohovory v dnešní době už nejsou vůbec nic neobvyklého nebo neuskutečnitelného."
"Já vím, ale prostě mi chybí," pokrčím rameny s povzdechem, fotografii položím na stěnu a poodejdu od Nyzeho. "Podívej, to, že jsme spolu teď spali... Bylo to prostě jednorázové, rozumíš? Jsme sousedé a snad budeme i přátelé a já nechci, aby nám jeden sex stál v cestě."
Pozvedl obočí a chvíli na mě překvapeně zíral, než lhostejně pokrčil rameny. "Mně by sex v cestě nestál, ale pokud tobě stojí tak to chápu a přijímám, samozřejmě. Nemůžu tě do ničeho nutit."
"Není to o tom, že bys mě nutil, jen... Nechci riskovat, že bych se do tebe zamilovala," pousmála jsem se. "Jsi neuvěřitelně hezký a bože, pro tvoje tělo bych zabíjela, ale... Prostě bude lepší, když budeme jen přátelé."
"Nic mi nevysvětluj," se smíchem mi počechral vlasy. "Stejně tě do postele totiž dostanu znovu."

Viktoriiny fotografie do kalendáře

 


Komentáře

1 báři | Web | 7. srpna 2012 v 0:30 | Reagovat

Sakra, chtěla bych mít tu Billovu vlastnost, že bych vypadala po takové noci dokonale.. :D Že nejstarší říkanka, ale kolik je na ní pravdy, sakryš. :D Už jsem jednou na svém blogu psala, jak jim to cestování závidím. Klidně bych seděla a hodiny poslouchala zážitky z cest. Ty jo, to prostě musí být super... To jim asi závidím nejvíc. Tu možnost projet zeměkouli křížem krážem.. :) Ty jo, jestli ty kousky dostává domů, hned bych brala její život. :D Jsem totiž na takových věcech postupně závislá :D To by mi asi vadilo, kdybych přijela domů a tam seděl někdo cizí. "cizí"... :) :D Wau, taková scéna hned v první kapitole, to se mi líbí! :D Je mi jasné, že sex nakonec bude stát v cestě oběma. Nebo, aspoň v reálu to tak je.. A fotky do kalendáře - prostě boží. :) Jsem ráda, že další díl přibyl tak brzo, těším se na další, může být klidně zítra. :)

2 báři | Web | 7. srpna 2012 v 0:31 | Reagovat

[1]: v druhé kapitole, chtěla jsem říct, v prvním pořádném setkání těch dvou. :D :)

3 Pétina | Web | 7. srpna 2012 v 0:38 | Reagovat

SEEEX! :D:D
Tenhle díl byl vyloženě jen o sexu, určitě díky mému přání, že ho prostě chci!

Zažít dva orgasmy s Nyzem - uslintala jsem se asi právě blahem (chudák Bill na mém vietnamském tričku) :D :D ^^
Kamarád taky rád, takže doufám, že to bude v Nyzeho podání roztomilý.

Co bude dál je ve hvězdách, takže pospěš! :D ! ! !!

A ty fotky. . bože, ona je tak dokonalá, až se mi chce z toho plakat! <3

4 Saline A. | E-mail | Web | 7. srpna 2012 v 15:45 | Reagovat

[1]: Myslím, že tuhle vlastnost bychom chtěli mít všichni. :D
Přesně tak, je to nejstarší a zároveň nejpravdivější. :D Pf. :D To cestování je asi tak to jediné, co jim na tom všem závidím i já, protože já jsem dítě cestovatelské a odjakživa toužím po tom poznat celý svět, takže tohle jim upřímně závidím, to jo. :)
No já jsem se jednou bavila s kamarádkou, která modelku dělala a některé firmy a návrháři to tak vážně dělají. :D Tak nevím... :D
Já bych po něm asi něco hodila jako, jsem háklivá na svůj prostor, nenechám do něj lézt jen tak někoho. :D Pff! :D
Přeci je nenechám dlouho bez sexu! :D To muselo být. :D :D
Ona je hrozně krásná a já jsem ráda, že takhle ty fotky budu moct přidávat k dílům s focením nebo tak, protože chci všem ukázat, jak je nádherná. ^^ A díl bude asi až někdy o víkendu... :D

[2]: Chápu, chápu :D

[3]: Seeeeeex :D ♥ A ano, máš pravdu, bylo to hlavně na tvé přání, nepopírám. :D

Já bych s ním zažila asi tisíc orgasmů jen by se na mě podíval jako. :D :D
Nyze je vždycky roztomilý! :D

Jasně jasně, pracuje se na tom. :D

Budeme plakat spolu! :D

5 Danchen | 7. srpna 2012 v 20:12 | Reagovat

Tak jak bych teda nemela orgasmus z Nyzeho, ale z toho foceni s Billanem :D Jo presne tak by t u me vypadalo :D a vypadat svrzi po kocovine, bych taky potrebovala nejaky lek :D
A s karlem fotit? o boze, to bych se od nej uz pak nehla ani na krok :D

6 Pétina | Web | 7. srpna 2012 v 20:53 | Reagovat

[5]: Neměla ?!?!?! E-E, Danny, ty si asi ještě neviděla, co on pod tričkem skrývá! :D

7 KristenWilkinson19 | E-mail | Web | 8. srpna 2012 v 4:25 | Reagovat

I will recommend not to wait until you earn big sum of money to order different goods! You should take the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> or consolidation loans and feel yourself fine

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.