Střípky z hudebního světa

26. července 2012 v 12:36 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Hlásím se tu po dvou měsísích s písněmi, které mě něčím dostaly :))

Začněme s Linkin Park, které jsem si neuvěřitelně oblíbila. Stáhla jsem si celou jejich diskografii a sjíždím je několikrát týdně, přičemž vám řeknu, že v posilce mě k vyšším výkonům nabije už jen Kay One ^^
Bylo těžké vybrat od nich jednu jedinou písničku, protože bych sem nejraději naházela všechny, ale, nakonec jsem to vzala namátkou a vybrala tuhle :))

"Desítky tisíc slibů, desítky tisíc cest jak prohrát. A tys měla všechno ale nestarala ses a rozbila to. Tys měla všechno a já stál po tvém boku, bezmocný."


---
Christina Aguilera. Žena, která v mém srdci boduje už neuvěřitelně dlouho a já opravdu miluji její černošský hlas, jak je přezdívaný, protože dokáže z neuvěřitelných hlubin vylétnout do neuvěřitelných výšek a já se s jejím hlasem vznáším v nebesích. A navíc je prostě NÁDHERNÁ.

"Když jsi v bezpečí uvnitř svého pokoje, sníváš o místě, kde nic není těžší než se zdá. Nikdo nikdy nechce, ani se nesnaží vysvětlit bolest srdce, kterou přináší život a co ta bolest znamená."

---
Rytmus. Ano, čtete správně. Chlápek, proti kterému jsem neustále orodovala a jen jsem o něm slyšela nebo ho zahlédla v televizi, okamžitě jsem přepínala, vypínala, mizela pryč. Pak jsem si pustila tuhle písničku a omílala jí několik dní v kuse. A pak jsem si z popudu stáhla CDčko. A propadla jsem. Jeho poslední CD je totiž opravdu povedené a já se u něj bavím.


"Ja vim, že sa musím naučiť na svojich ramenách, nosiť bremená pri tom sa udržať na kolenách. Pamätaj, že každá sekunda voľačo znamená, jak po červenej zelená a po búrke príde premena. Na každú jednu slzu je tu dvakrát toľko smiechu, a dvakrát toľko dobrých činov od každého hriechu. Preto nestrácam čas na myšlienky negatívne, nechcem nič riešiť, chcem myslieť pozitívne."

---
O tomto zpěvákovi opravdu nevím vůbec nic. Ale vím, že na tuhle písničku se naprosto dokonale paří! ^^ Takže tady nesmí chybět :))

"V sobotu večer, dav začal tančit. Nejkrásnější dívka prošla kolem mě, tak jsem vzal odvahu a začal mluvit."

---
K Supportům jsem přišla teprve nedávnu na Slánském fesťáku, jak už jsem psala a zrovna pár dní na to přišli s touhle skvělou novinkou, které se prostě nemůžu nabažit! A opravdu, opravdu miluju Kryštůvka ♥

Text nemůžu najít -.-

---
Anetku jsem nikdy neměla ráda. Ani teď jí nijak nepřicházím po chuti, jedinou písničku, kterou od ní snesu, je Malá mořská víla, která mi připomíná Ejišku a teď tahle, která mě okouzlila, neznámo proč...

"Znám pár míst z nich tají se mi dech a buď si jist že pro ně místo v srdci nenajdeš. Člověk na čas ztratí i to poslední co má a k modlitbám se vrátí až mu bude zpívat tma. No tak hudbo hraj, ať tu nejsem sama, jen já a tma, jen já a tma bolavá."

---
Nicole Scherzinger? K ní snad ani nemám slov. Vlastně mám. Je nádherná, umí perfektně zpívat i naživo, má mojí vysněnou postavu, úžasné vlasy, boží hlas.. Ach, vzala bych si jí za ženu, nekopat za jiný tým! :D ♥

"Někdy se všeho vzdáme kvůli lásce, jen abychom zjistili, že to vlastně ani láska nebyla." ... "Někdy to vypadá, že je všechno špatně a my cítíme že je to jen naše vina. Někdy, někdy. Někdy se zdá, když už je po všem, že pravá láska nikdy nepřijde. Není nic špatného na tom myslet svým srdcem a pustit do něj někoho. Bouřka tě možná zlomí, ale znovu se postavíš na nohy a poučíš se ze svých chyb. Odpouštěj, ale nezapomínej. Nenech se zpomalit."

---
Jesse McCartney je slaďoušek nejvyššího kalibru. Ale i přesto, že slaďoušky tohoto typu nemusím, tahle písnička je skvělá a já k ní mám krásné vzpomínky. A tohle léto se jí nějak nemůžu nabažit.

"Jsme nejlepší přátelé, sdílíme svá tajemství. Ví o všem, na co zrovna myslím, nedávno se ale něco změnilo." ... "Oh, bojím se udělat ten první krok. Jen dotek a mohli bychom překřočit hranici. Pokaždé, když jí mám tak blízko, nechci ji nechat odejít, přiznat jí to, co mé srdce už ví. Pevně ji obejmout."
 


Komentáře

1 Shadow. | 26. července 2012 v 14:55 | Reagovat

Linkin Park? Oni nikdy nezklamou. Zbožňuju Chesterův hlas! ♥___♥
K Rytmusovi mám podobný názor, ale to CDčko si stejně nestáhnu. :D Má ale občas světlé chvilky, kdy s ním souhlasím.
A ten Jesse mě pobavil. Já od něj miluju How do you sleep, taky kvůli vzpomínkám. ^^

2 Saline A. | E-mail | Web | 26. července 2012 v 15:44 | Reagovat

[1]: Já také, včera jsme si ho s kamarádkou pustily při opalování a bez hnutí jsme vydržely tři hodiny! :D
Já s ním v zásadě nesouhlasím a to CD jsem si stáhla jen tak z hecu, ale teď ho poslouchám docela ráda. :D Ale příští už si nestáhnu :D
Tak tu neznám, ale vzpomínky jsou v převážně spojeny s podobnými slaďáky. :D

3 báři | Web | 27. července 2012 v 13:09 | Reagovat

Jo, musím souhlasit se Shadow, Linkin Park jsou boží, ti mě nezklamali ještě žádnou písničkou, i když měnili styl hudby, pořád to bylo boží a prostě nepřestanu je poslouchat. Nikdy, opravdu. :) A k Xtině - prostě jí ten hlas závidím. Viděla jsem s ní ten film - Burlesque, a docela mě pobavila otázka, kterou jí tam jedna černoška položila - jsi běloška, kde se to v tobě bere? :D Ona má opravdu zlato v hrdle. :) potom bych se zmínila k Nicole, její písničky, celkově PCD si taky ráda poslechnu. Jsou to někdy dobré songy na pořádný taneček. :D :)

4 Saline A. | E-mail | Web | 27. července 2012 v 18:11 | Reagovat

[3]: Přesně tak, LP nikdy nezklamou a já nikdy nepochopím, jak jsem jim mohla odolávat tolik let, přestože je poslouchala i sestra. Já na ně přišla až letos. :D Ale možná je to tak lepší, protože jsem jim propadla největší měrou prostě ♥
Burlesque, bože, film, který jsem viděla snad milionkrát a ano, tam předvedla všechny své kvality a já s otázkou, kde vzala takový hlas, když není černoška, plně souhlasím. :D
Ano ano, na taneček *trsá po pokoji*

5 Schmetti | Web | 28. července 2012 v 8:38 | Reagovat

Linkiny mám ráda už strašně dlouho, to CD si seženu :D Rytmus je debil, ale občas má pravdu a třeba se přetvařuje a je skvělý chlap, co víš :D Ale tenhle song se mu povedl, vlastně mám od něj ráda víc songů, navíc mi přijde vtipný :D Takže ho mám asi ráda :D A Nicole? Dřív jsem ji neměla ráda, ale teď? Přesně tvoje slova. Naše císařovna. Taky bych si ji vzala za ženu, klidně i milenku nebo cokoliv :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.