Vzpomínka na budoucnost 15.

6. června 2012 v 12:18 | Saline A. & AngeliQue |  Vzpomínka na budoucnost
(Z pohledu Natalie)

Naposledy jsem si uhladila úzké černé šaty kolem boků, překontrolovala bezchybné líčení a účes a vzápětí na to bez jediného slova ke Caroline vyrazila do víru velkoměsta jen s malým psaníčkem v ruce. Se svým vzhledem jsem byla naprosto spokojená, přičemž domněnky, že mi to doopravdy sekne, mi potvrzovaly pohledy pánů i dam, kteří kolem mě byť jen prošli, přičemž ti odvážnější sem tam prohodili poznámku nebo obdivně hvízdli. Lhala bych, kdybych řekla, že jsem si to neužívala, nesmírně mi to lichotilo, a tak jsem všechny obdařila tím nejhezčím úsměvem, který jsem v sobě dokázala najít.


Klub jsem hledala podle mého instinktu, který mi velel najít ten nejluxusnější v celém Hamburgu, což naštěstí netrvalo nijak dlouho. Bez problémů jsem se dostala dovnitř, psaníčko si nechala na šatně, však on mi pití někdo koupí a vydala se rovnou na parket. Propletla jsem se několika vlnícími těly, přičemž sama jsem se vrtěla do rytmu s Pussycat dolls a jejich písní, až jsem se dostala na parket vyvýšený, kde jsem to roztočila ve velkém stylu.

Nechala jsem se naplno pohltit hudbou, která mi začala kolovat krví, tělo samo se hýbalo společně s tempem hraných písní, naprosto jsem si užívala to, že na mě pár lidí pískalo, jeden kluk/muž se ke mně dokonce odvážně přitiskl, rukama svírajíc moje boky a vlníc se do rytmu se mnou.

"Co takhle dát si skleničku?" zabroukal mi do ucha. Pootočila jsem hlavu, abych si ho mohla dobře prohlédnout, a po zjištění, že mě drží velmi pohledný kluk s odzbrojující pohledem a úsměvem, jsem nadšeně kývla. Pevně mě jednou rukou objal kolem boků a pyšně si mě odváděl na bar jako nějakou trofej za první místo. "Takže, co to bude?" usmál se.
"Tequila sunrise," opětovala jsem mu úsměv a opřela se o bar, byla jsem moc nabuzená na to, abych se k němu posadila.
"Dobrý výběr," uznale kývnul, ale sám si objednal Beau Rivage, což pro mě bylo něco nového, ale taky to nevypadalo špatně. "Tak mi pověz, co holka jako ty dělá sama takhle pozdě večer v klubu."
"Tak mi pověz, co kluk jako ty dělá takhle pozdě večer v klubu?" zasmála jsem se, slastně upíjejíc ze svého koktejlu.
"Takže máme asi stejný důvod," pobaveně se ušklíbl. "Mimochodem, já jsem Adam."
"Natalie, moc mě těší," s úsměvem jsem se k němu nahnula a lehce ho políbila na tvář.
"To bylo sladké," blaženě přivřel oči, až jsem se zasmála. "Je mi naprosto jasné, že ti dneska stihla vyseknout poklonu už nejméně polovina Hamburgu, ale nedá mi to a musím se k nim připojit, protože jsi vážně ... perfektní."
"Tak tohle bylo sladké," usměju se, lehce se červenajíc. "Moc děkuju, je to milé."

"Co, že nemáš přítele?" zvědavě se ke mně naklonil, rukou mi přejel přes záda.
"Bydlím tu necelý týden, nejsem tak rychlá," rozesmála jsem se. "Ne, nikoho nehledám, vyhovuje mi být single. Víš, nemít závazky, nemuset se nikomu zpovídat a tak, užívám si svou volnost. Zatím je mi fajn," pokrčila jsem rameny. "A proč nemáš ty přítelkyni? Nechce se mi věřit, že zrovna ty bys měl problém najít si nějakou, vzhledem k tvé pohledné tváři."
"Nejsem z těch, kteří jsou schopní dlouhodobého vztahu. Žili šťastně až do smrti není nic pro mě," pobaveně se ušklíbl. "Závazky nevyhledávám, neumím v nich chodit."
"No, to je rozhodně dobré vědět," dopila jsem své pití a zářivě se na něj usmála. "Mizím tančit. Přidej se, když budeš chtít," zamávala jsem mu, ztrácejíc se ve změti tančících těl.

*

Večer probíhal naprosto perfektně, Adama jsem vyměnila za Stefana a později za Samuela, který měl nádherný pohled, kterým mě spaloval dobrou hodinu. Všichni tři do mě nakonec nalili pár koktejlů, přičemž se Stefanem jsem si užila i pár panáků, takže jsem byla mírně podnapilá, ale nijak mi to nebránilo svíjet se dál na parketu. Užívala jsem si tu bezstarostnost, vykašlala jsem se na negativní myšlenky, vzpomínky nebo vidiny, prostě jsem se po dlouhé době opravdu upřímně bavila.

"Měj se," zamávala jsem Samuelovi a odtančila od něj, ale po cestě jsem do někoho narazila a trochu ho pobryndala svým drinkem. "Jejda, omlouvám se!" vyhrkla jsem a začala to prstem sušit.
"Natalie?" překvapeně mi ten dotyčný vydechl do tváře.
"Ne! Ne, ne, ne, ne!" zoufale jsem zaúpěla a o krok odstoupila, takže jsem měla perfektní výhled na Billa. "NE!" zavrčela jsem. "Jdi pryč, jdi domů, jdi kamkoliv, kde nebudu já!"
"Natalie, jsi opilá," jemně mě stisknul nad loktem.
"No a co? Tak jsem opilá! Potřebuju se zbavit všech myšlenek, který mám na tebe a tvoje proklatý tělo a to, jak skvěle líbáš! Chci zapomenout, rozumíš?" vychrlila jsem ze sebe na jeden nádech a rukou se cukla, abych se vysmekla z jeho sevření, ale docílila jsem tak akorát toho, že si mě k sobě přitáhl tak těsně, až jsme se dotýkali hrudníky. "Já chci zapomenout," zašeptala jsem, pohledem hypnotizujíc jeho rty.
"Já chci, aby sis vzpomněla," zamumlal a políbil mě na rty, pevně mě objímal kolem pasu.

"Bille!" odtrhla jsem se od něj rozrušeně tak rychle, až jsem zbytek drinku vyklopila na nějakou procházející slečnu. "Ups," vyděšeně jsem vykulila oči, když se na mě otočila a zřejmě se snažila zabít mě pohledem. "Já za nic nemůžu, to on!" prstem jsem ukázala na Billa.
"No jasně, proto držíš v ruce tu skleničku ty," protočil očima. "Podívej, moc se omlouváme, byla to nehoda, ona to neudělala úmyslně, ty se na ní určitě nezlobíš, všechno je fajn, díky za fajn pokec, ahoj," zamumlal tak rychle, až jsem na něj překvapeně vykulila oči, chytl mě za ruku a táhl mě od té cou... ehm, slečny pryč.
"Pusť mě," s povzdychem jsem se mu vysmekla z ruky a opřela se o zábradlí před klubem, kam mě odtáhl. "Co tady kruci děláš, Bille?"
"Přišel jsem do klubu, co by? Přišel jsem se bavit, stejně jako ty!"
"Jo a náhodou do stejného klubu," zavrčela jsem si pod nos. Je mi úplně jasné, co za tím stojí, ta moje bláznivá intuice, že tohle je ten nejluxusnější klub. Kruci! "Musím domů," zamumlala jsem a prudce se narovnala, až jsem trochu zavrávorala pod vlivem alkoholu v krvi. "Musím hned," rychle jsem se vydala na cestu, ale po pár krocích mi došlo, že jdu na špatnou stranu. "Špatný směr," pokrčila jsem rameny, když jsem míjela Billa, který na mě překvapeně zíral.

"Nemůžeš jít v tomhle stavu bůh ví kam sama," objevil se vedle mě po chvíli Bill, až jsem vyděšeně zapištěla.
"Chceš mě zabít?!" praštila jsem ho... počkat! "Moje psaníčko! Nechala jsem tam svoje psaníčko. To je zlej sen a za všechno můžeš ty!" zavrčela jsem mu do obličeje a znovu se otočila, míříc ke klubu. Jakmile jsem si vyzvedla svoje psaníčko a vyšla z klubu, už jsem viděla Billa stát opřeného o taxík. "Jestli myslíš, že si s tebou sednu do auta, tak jsi na OBROVSKÝM omylu!"
"Já se tě ale na nic neptám," zabručel a jediným trhnutím za ruku mě přitáhl k sobě, takže jsem na něj víceméně dopadla a pro něj tak nebyl nejmenší problém nacpat mě do taxíku. "Fajn, kde bydlíš?"
"Nemám sebemenší ponětí, jsme tu týden!" odsekla jsem. "Byl tam park, něco s Jacobem," s povzdechem jsem nakonec zamumlala.
"Fajn. Jeďte na Hasselbrookstraße," brouknul k řidiči, zatáhnul tu pitomost mezi námi a řidičem naklonil se ke mně. "Natalie," něžně mě pohladil po tváři.
"Neříkej mi tak, neříkej mi nijak, neříkej nic," zavrtěla jsem hlavou, snažíc se od něj odtáhnout. "Já tohle nemůžu, tohle nejde Bille. Máš přítelkyni."
"Natalie," tentokrát si povzdechl on. "Prosím, zapomeňme dnes večer na všechno, jsem rád, že tě vidím a chci si to užít, chci tě líbat, no tak."
" Je to Friedenstraße," zabouchala jsem na řidiče, ale neodtrhovala jsem pohled od Billových očí.

Vpíjeli jsme se pohledem jeden do druhého, než jsme po pár vteřinách mlčení překonali tu několikacentimetrovou vzdálenost a naléhavě se na sebe vrhli. Byla jsem naprosto zoufalá, chtělo se mi až brečet, jak moc jsem toužila po jeho dotecích, takže jsem zasténala hned, jak mi rukou přejel po stehně a rty sjel na můj krk.

"Jsme tady," houknul otráveně řidič, stahujíc tu blbost.
"Díky," zamumlal Bill, hodil mu tam nějakou bankovku a vylezl z auta, pomáhajíc i mně.
"Pojď," rychle jsem ho chytla za ruku a vedla ho k našemu domu, kde jsme proběhli recepcí rovnou k výtahu. Cesta byla neuvěřitelná, nemohli jsme se přestat líbat, Bill mě pevně svíral kolem pasu, zatímco já mu žádostivě rukou zajela do vlasů a za hlavu si ho tak tiskla k sobě. "Potichu," zamumlala jsem, jakmile jsem se ocitli uvnitř bytu, abychom nevzbudili Caroline a rovnou jsem ho vedla k sobě do pokoje.

Hned, co se za námi zavřely dveře, mě na ně Bill hbitě přitisknul a políbil mě na krk. Ničím se nezdržoval, rukou mi zabloudil pod šaty a svlékl mi kalhotky, zatímco já mu rukou rozepínala kalhoty.
"K-kondom," zasténala jsem, když mě divoce políbil pod ucho. Mlčky zašátral někde po kapsách a nasadil si ho, načež mi vyzdvihl nohu, abych jí omotala kolem jeho pasu a na jeden příraz do mě zasunul. "Bože," zaklonila jsem hlavu, pevně ho objímajíc kolem ramen. "Bille."
"Já vím," rozrušeně přikývl a znovu mě začal líbat, přičemž nevynechal ani jeden jediný pravidelný příraz. Netrvalo to nijak dlouho, byli jsme natolik rozpálení a natěšení jeden na druhého, že Bill svého vrcholu velmi brzy dosáhnul. "Kruci," zašeptal, když se hlavou opřel o moje rameno.
"Pojď si lehnout," pousmála jsem se a pohladila ho po tváři, sundávajíc nohu z jeho boků. Mlčky mi úsměv opětoval a začal mě svlékat, takže já ochotně pomohla jemu. Jakmile byl nahý, políbila jsem ho na rameno a ve společném objetí s ním zamířila do postele, kde jsme během pár vteřin usnuli.

*

Probudila jsem se kolem desáté, Bill ještě spal a tak mě napadlo, že bych mohla připravit něco k jídlu. Tiše jsem si oblékla kalhotky a jeho tričko a vyrazila na průzkum kuchyně. Po zjištění, že je celkem plná, jsem na talíř začala skládat různé věci, a poté zamířila k sobě do ložnice.

"Ááá, pane bože!" vykřikla jsem vyděšeně, když se přede mnou zjevil polonahý Tom, až jsem samým šokem upustila talíř s jídlem. "Co to... kruci!"
"Tohle tričko je hodně povědomé tomu, co měl na sobě Bill, když jsem odcházel," zamumlal s nakrčeným obočím, jak usilovně přemýšlel.
"No, ono..." snažila jsem se z toho vykroutit, ale to akorát rozespale Bill vylezl z pokoje.
"Co se děje?" zívnul, ale vzápětí se mu rozšířily zorničky, když se podíval na Toma. "Tome?"
"Bille? Natalie?" vykuleně se nejdřív podíval na něj a hned zase na mě. "Co se tu dělo?"
"Řekla bych, že to samé, co mezi tebou a Caroline, vzhledem k tomu, že jsi polonahý," zamumlala jsem a přidřepla si na zem, abych mohla posbírat ten nepořádek. Vděčně jsem se usmála na Billa, když se sklonil ke mně a ochotně mi pomohl. "Děkuju."
"Není zač," obdařil mě okouzlujícím úsměvem a zamířil ke koši, všechno to vyhodit.
"No, asi bych se měl zase vrátit do ložnice ke Carol," zamumlal Tom, očividně stálo mimo.
"To bys asi měl," přikývla jsem, načež se mi vzápětí omotaly Billovy ruce kolem pasu. "A my bychom se měli vrátit do té mé," pootočila jsem k Billovi hlavu, čehož využil a políbil mě. Dobré ráno, Hamburgu! Sejdeme se v pekle.
 


Anketa

Mám raději...

Billshido 33.8% (26)
Hetero 15.6% (12)
Slash 13% (10)
Twincest 37.7% (29)

Komentáře

1 Víla | Web | 8. června 2012 v 22:46 | Reagovat

to je zase komentářů.. :D :D

2 Saline A. | E-mail | Web | 8. června 2012 v 22:53 | Reagovat

[1]: Viď? Skoro se v nich ani nevyznám, jak jsou jeden přes druhé, nevím komu odpovědět dřív. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.