Your love over the sex 3.

9. května 2012 v 11:14 | Saline A. |  Your love over the sex
Jak jsem slíbila, tady to máte. :) Krásné počtení, příště vás čeká super dlouhý díl :))


Varování: Bill/Bushido

Z původně plánované chvíle u Bushida se nakonec vyklubalo několik dlouhých hodin naplněných sexem snad všude v bytě. Šli jsme z místa na místo, nešlo nás zastavit. V euforii jsme si užívali každičký přijatý i daný dotek, každý polibek a sten. Chovali jsme se jako zamilovaní puberťáci, kteří se měsíce neviděli.
Právě teď jsem zhrouceně ležel na jeho těle, sledujíc kapičky potu, jež se perlily na jeho ramenou.

.
"Chce se mi spát," unaveně jsem zašeptal.
"Tak spi, já pak půjdu sám," políbil mě na čelo.
"To je dobrý, vydržím domů," zívl jsem. "Ale hned jak přijdu, padnu a nevstanu. Totálně jsi mě zničil."
"Ale já ti to říkal," se smíchem se přese mě překulil. "Dneska to bylo dobrý," spokojeně zamručel, načež mě hluboce, ale se vší něhou políbil. "Bohužel, vážně budu muset jít."
"Jasně, jen jdi," poplácal jsem ho po zadku. "Já se dám nějak dohromady."
"Nemusíš spěchat, hlavně pak zamkni."
"Na mě se můžeš spolehnout, miláčku," hravě jsem se usmál, zatímco se Bushido líně oblékal.
"Neříkej mi miláčku," zavrčel. V duchu jsem se nad tím ušklíbal, ale na rtech mi pohrával spokojený úsměv. Krátce jsem Tomovi napsal smsku, že jsem s kamarádem, a že se zdržím, zatímco jsem sledoval napínání Bushidových svalů, když se oblékal. "Zavolám ti," krátce se ke mně sehnul pro polibek.
"Nevolej, já se nějak ukážu," zavrtěl jsem hlavou. "Tom začíná být podezřívavý," na vysvětlenou jsem dodal.
"Fajn. Zatím čau," pouze mávnul a zmizel ve dveřích.
.
***
.
"No to snad… Bille, vstávej," někdo mě šťouchnul do zad. Rozespale jsem se za tím dotekem otočil. Po zjištění, že mě budí právě Bushido, jsem se překvapeně posadil a vyhlédl z okna. Byl večer! "Jak se ti povedlo usnout?"
"Zamyslel jsem se nad New Yorkem a půlnočním skupinovém tanci na Times Square a šlo to nějak samo," s dlouhým zívnutím jsem se vyhrabal z postele a začal se spěšně oblékat. "Někdy by ses tam měl podívat."
"Jediné, na co se chci podívat, je tvůj zadek, ale jak odchází," zabručel, zatímco se svlékal.
"Opravdu chceš vidět, jak můj zadek dělá právě tohle?" přitočil jsem se k jeho polonahému tělu.
"Ano, opravdu, Bille. Mám špatnou náladu, takže jdi," zavrčel, aniž by mi věnoval jediný pohled.
"Fajn, ok, já jdu," rezignovaně jsem zvedl ruce. "Zavolej, až budeš v klidu," vyvrátil jsem předchozí zákaz volání.
"Běž!" prudce zavřel komodu a otočil se na mě s rozzuřeným pohledem. Vyděšeně jsem přikývl a rozešel se ke dveřím dřív, než by si to rozmyslel. Po posledním jeho rozčíleném ataku jsem skončil v nemocnici s otřesem mozku, a přestože jsem ho za to nikdy neobvinil, od té doby se vyhýbá sexu se mnou, když je rozčílený. Upřímně řečeno, občas mi to chybí - takový sex byl vždycky nejlepší.
.
Spěšně jsem nasedl do auta a rovnou vyrazil na cestu, už tak bude Tom určitě ustaraný. Poté, co jsem projel městem, abych se dostal domů, jsem si při parkování všiml ve zpětném zrcátku, že se mě drží novináři. Zítra mého výletu budou plné všechny noviny, fakt bezva. S čepicí na hlavě a brýlemi zaraženými hluboko v obličeji, aby bylo vidět co nejméně, jsem rychle proběhl cestu z garáže do domu a s úlevou za sebou zavřel dveře.
"Konečně doma!" nadšeně se ke mně přitočil Tom. "Bavil ses?"
"Oh, jo, bylo to fajn," nahodil jsem hvězdný úsměv. "Co ty? Měl jsi dobrý den?"
"Nevěřil bys! Ani jsem nezašel za roh domu a už jsem si sem vedl holku!" se smíchem mě vedl do kuchyně, kde už, jak jsem předpokládal, byla přichystaný večeře.
***
Opatrně, sotva našlapujíc na podlahu, abych nevzbudil Toma, jsem se ubíral do kuchyně nasnídat se. Sotva jsem ale otevřel dveře, naskytl se mi bravurní pohled na stůl osypaný nejrůznějšími bulvárními plátky, nad nimiž stál nepříčetný Tom. Nejraději bych vycouval, zalezl do své postele a nevylézal, dokud to všechno neskončí, ale jak znám Toma, neskončilo by to, dokud bych se mu nepostavil čelem.
.
"Ahoj," zamumlal jsem s pohledem bojácně upřeným k zemi.
"Kadeřnice? Manikúra? Pokud vím, tak Bushido je lakýrník!" vztekle praštil pěstí do stolu, až jsem nadskočil. "Copak tě chce tak málo chlapů, že musíš pořád lézt do postele jemu? Myslel jsem, že to skončilo, sám jsi mi to řekl!"
"Protože mě nebavilo, jak na mě ustavičně křičíš!"
"Takže ono to neskončilo?" překvapeně ke mně vzhlédl.
"Samozřejmě, že ne! Mezi mnou a Bushidem jde jen o sex, Tome! Proč bych to měl, proboha ukončovat? Nic jiného krom skvělého sexu s ní nemám."
"V tom případě by neměl být problém ukončit to a najít si někoho jiného."
"Já si nikoho jiného ale hledat nebudu," otráveně jsem zavrčel. Tohle téma mě přestávalo bavit.
"Proč ne?"
"Protože mi nikdo jiný nestačí. Bushido ví, co mám rád, co se mi líbí a sex s ním je nepřekonatelný, takže já nikoho jiného hledat nebudu!" vztekle jsem si postavil vodu na kafe.
"Klidně ti pomůžu někoho najít," pokrčil rameny jakoby nic.
"Bože můj, Tome! Bushido strká péro do zadku mně, ne tobě, takže podobné rozhovory ukončíme, ano? Nikoho jiného na sex nechci a tečka, konec. Už o tom víc nechci slyšet.
"Však on ti to vysvětli David," ušklíbl se.
.
"Ať mi vleze na záda," odsekl jsem a s hrnkem kávy se odebral zpět do svého pokoje. Neměl jsem ani v nejmenším náladu dívat se na něj během své (ne)snídaně. Náladu jsem měl na bodu mrazu i bez toho, aby na mě hloupě čuměl. Se svým hrnkem jsem se usadil do křesla a zapálil si cigaretu, která, jak jsem doufal, měla uklidnit mé tělo. Moc dobře jsem nechápal, co starší bratři mají proti tomu, když jejich mladší bratři vedou ryze sexuální vztah. Ať jsem se bavil s kýmkoli, měli stejný problém. Samozřejmě, chápu, že má o mě strach a blablabla, ale to mám i já o něj, proboha! Jediný rozdíl mezi námi je, že ho za to nepeskuji, a to dokonce ani v případě, když spal s jakousi pornoherečkou obviněnou, že je HIV pozitivní. Všechny obavy jsem musel jako pokaždé držet v sobě, protože se nesluší, aby mladší bratr peskoval staršího. Samozřejmě. Co na tom, že Tom střídá holky tak často, že si nepamatuje jméno ani dvou posledních? To je v pořádku, ale když já mám už rok stejného sexuálního partnera, je v tom problém. A proč? Protože je to Bushido.
Škoda jen, že ani nevím, proč mu tak děsně vadí, nikdy mi to nevysvětlil. Jasně, je to namyšlený kretén. Jasně, spal s celkem velkou částí Hamburgu, ale Tom s větší. Jasně, jde mu hodně o prachy, ale co si budeme povídat, my zadarmo už taky ani nemrkneme.
.
Z přemýšlení mě vytrhl zvuk mého telefonu, hlasitě vyzvánějícího. S povzdechem jsem se pro něj natáhl, ale vzápětí se usmál - volal Bushido.
"Ahoj."
"Ahoj, hvězdičko! Jak se ti líbí titulky dnešních novin?"
"Já je neviděl, ale Tom je podrobně studoval všechny, takže soudím, že jsou skvělé," ušklíbl jsem se. "A pěkně mi to dává sežrat."
"Tobě taky?" rozesmál se. "Mně volal hned ráno."
"Cože? Bože Bushido, to mě mrzí, opravdu se za něj omlouvám!"
"Klídek, hvězdičko, ani jsem ho neposlouchal," chlácholivě zapískal. "Máš dneska čas?"
"Rozhodně mám, doma nehodlám zůstávat. Proč, máš pro mě něco v plánu?" pousmál jsem se.
"Napadlo mě, když jsi tu jen ten jeden týden, že bych si tě alespoň dneska unesl a užili bychom si hezky den po našem, co na to říkáš?"
"Abys mi dal dvacet minut," se zářivým úsměvem jsem hovor ukončil a dal se do zkrášlování svého zevnějšku. Vlasy jsem si stáhnul gumičkou do "půl drdolu", na oči jsem namaloval slabé linky, rty obtáhnul balzámem, ještě se v rychlosti oblékl a už jsem s kabelkou mířil ke hlavním dveřím.
.
"Někam jdeš?" ozvalo se mi za zády.
"Ano. Za Bushidem, pokud to potřebuješ vědět," odsekl jsem a oblékl si krátkou koženou bundu. "Nevím v kolik se vrátím, nevolej, pokud nechceš mít audio ukázku našeho sexu," stroze jsem ho seznámil se situací a dál už se o něj nezajímal. Víc, než cokoli mě teď zajímalo, co má se mnou Bushido v plánu. Cestu k němu jsem tentokrát volil co nejzapadlejšími ulicemi, takže z původních dvaceti minut cesta rázem trvala třicet. Rozmrzelý, že mi to trvalo tak dlouho, jsem bez rozpaků zaparkoval před domem, ať si kdo chce říká co chce. Všem může být ukradené, co tam spolu budeme dělat. Rychle jsem vyběhl všechny schody a bez zastavování si odemkl, což nechápu, jak se mi povedlo, ale budiž.
.
Sotva jsem dveře za sebou zavřel, už mě na ně svým tělem Bushido tlačil. S hrdelním stenem jsem hlavu zaklonil tak, abych ho mohl bez problémů políbit, zatímco kabelka a klíče skončily na zemi. Tvrdě mě držel za zadek, až mě to trochu bolelo, ale stejně jsem se neubránil slastným vzdechům. Hbitě jsem z něj vysvlékl naprosto zbytečné tričko a rukama zajel pod gigantické tepláky. Hřích halit to božské tělo něčím podobným, kor když pod tím nic nemáte!
"Nedočkavý," spokojeně mlasknul, svlékajíc mi tílko.
"To tys mě hned narazil na dveře!" rozesmál jsem se, ale pokračoval v masírování jeho boku, občas rukou zabruslím k jeho klínu.
"Máš bod," zasmál se semnou. Dál pokračoval ve vysvlékání mě, přičemž si mě značkoval na krku. Sotva jsme byli oba zcela nazí, Bushido si mě vyzvedl do pasu, který jsem omotal nohama. Opřel mě o dveře a tak, jak to moje nepřipravenost dovolovala, do mě vniknul. Táhle jsem zasténal, když byl ve mně nadoraz. "V pořádku?" políbil mě po chvíli na krk.
"Jo," souhlasně jsem přikývl a lehce proti němu přirazil. Jakmile měl mé svolení, ta tam byla jeho něha a opatrnost - začal do mě tvrdě přirážet. Nebral ohled na to, že klika od dveří se mi zaráží do ledvin. Řídil se pouze živočišnou touhou a já mu za to byl vděčný, protože mi vyšukal mozek z těla. Po nějaké chvíli, když se blížil ke svému vrcholu a já kolem něj stáhl svaly, mě chytil u kořene penisu a začal ho mnout v dlani, občasně prsty masírujíc špičku.
Udělal jsem se hned, jak mi Bushido správně mířeným pohybem narazil na prostatu. Abych ale zpříjemnil i Bushidův vrchol, pevně jsem se kolem něj stáhnul.
"Kurva," zasténal mi do rtů, které si tvrdě bral a udělal se do mě. Cítil jsem, jak ve mně jeho penis pulsuje, zatímco mi sperma plní zadek.
.
"Uf," spokojeně jsem mlasknul a rukou mu prohrábl kratičké vlasy, když se hlavou vyčerpaně opřel o můj hrudník. "Dáme si společnou koupel?"
"Ale jenom koupel, potřebuju dobýt síly," zamručel.
"Máš mé slovo," se smíchem jsem kývnul a svezl se nohama zpátky na zem. "Pojď," chytl jsem ho za ruku a vedl ho do koupelny. Ihned jsem začal napouštět vodu do vany, Bushida tam usadil, a zatímco voda pomalu natékala, lil jsem do vany nejrůznější pěny a olejíčky (které se tu začaly podezřele objevovat po první společné koupeli). Jen co voda vanu dostatečně naplnila, posadil jsem se proti Bushidovi a zářivě se usmál.
.
"Spokojený?"
"Naprosto," zamručel se zakloněnou hlavou. Rukama jsem ho hladil po nohou, lehce je masírujíc. "Co ten Tom?"
"Škoda slov," povzdechnu. "Kašli na něj."
"A co Jost?"
"Zatím nevolal, takže na toho kašli taky," pokrčím rameny. "Máš takovou výhodu, že tě nemá kdo buzerovat!"
"Já vím," zasmál se. "Buď v klidu, všechno bude v pohodě," chytl mě za nohu a políbil mě na kotník.
"Záleží na tom, jestli mě zabije dřív Tom, David nebo fanynky. Ani nevím, co v těch novinách je."
"Perfektně zaostřená fotka jak se líbáme z pátku a ze včerejška fotka jak vcházíš ráno a odcházíš večer," se smíchem mě pošimral pod kolenem.
"Bože!" zaúpím a zakloním hlavu, ale téměř okamžitě poté si mě k sobě Bushido přitáhl, takže jsem teď nohy měl kolem jeho boků, přičemž Bushido mě objímal kolem pasu. "Co?" usmál jsem se.
"Můžeš být vděčný, že na to přišli až teď. Před rokem jsme byli mnohem neuváženější," podotkl.
"Já vím. A nedokážu si představit, že bych měl někde vidět svou fotku, jak ti ho kouřím v autě, zatímco mě prsty roztahuješ," krátce jsem se zasmál. "Byli jsme neopatrní."
"Byli jsme nadržený hovada," rozesmál se. "Ale teď na nás nic nemají, budeme si dávat pozor, okey? Nedáme jim šanci ulovit něco víc, než zaparkovaná auta."
"Dobře," souhlasně jsem přikývl. "Děkuju," objal jsem ho kolem krku a dlouze ho políbil. Neukončuje polibek, Bushido mě prohnul v zádech, takže já byl krom hlavy celý ponořený ve vodě. Krátce jsem se zasmál, když mě jemné vlnky pošimraly na zátylku. "Jsi tak dobrý rozptylovač!"
"Moje druhé jméno," souhlasně přikývl a políbil mě na krk. "Pojď, koupil jsem snídani."
 


Komentáře

1 cincina | Web | 9. května 2012 v 14:05 | Reagovat

No tak já jsem hlavně zvědavá, jestli jsi opravdu dají pozor :D Myslím si, že ne :D Ááá ten sex ♥ No miluju to prostě :D A ta koupel... boží :D
Jsem zvědavá na ten dlouhý dílek :D Těším se na něj :D A ještě se chci zeptat :D Ty tuhle povídku neposíláš na Twincest blog, že? :)

2 Saline A. | E-mail | Web | 9. května 2012 v 15:22 | Reagovat

[1]: Já si taky myslím, že si pozor nedají :D
Děkuji ;)
Akorát jsem ho minulý týden poslala, dneska se tam začne zveřejňovat, pravidelně každou středu :) Pročpak? :)

3 cincina | Web | 9. května 2012 v 17:47 | Reagovat

Jsem ráda, že si nedají pozor :D Ááá já se tak těším na další díl! :D

4 Saline A. | E-mail | Web | 9. května 2012 v 17:51 | Reagovat

[3]: Neřekla jsem že nedají, ale že si myslím, že nedají :D To je rozdíl :DD
to jsem ráda! ^^

5 hanzuu | 9. května 2012 v 18:11 | Reagovat

velké překvapení, že se objevil dneska první díl na twincest.blog.cz, ale je to milé překvapení.. Vždy se těším na další a další díl :)

6 Saline A. | E-mail | Web | 9. května 2012 v 18:22 | Reagovat

[5]: Jsem ráda, že je to milé překvapení :) A já se těším na další komentáře o tebe, děkuji :*

7 cincina | Web | 9. května 2012 v 19:48 | Reagovat

[4]: No dobře :D Ale budu si moc přát, aby si pozor nedali :D Třeba mě někdo vyslyší :D

8 Saline A. | E-mail | Web | 9. května 2012 v 19:53 | Reagovat

[7]: Uvidíme, uvidíme :D necháme to osudu :D

9 Danchen | 9. května 2012 v 22:11 | Reagovat

Jezisi to je nadherny dil :D a ja se Tomovi ani nedivim, ze po nem rve .. taky bych to asi udelala :D

10 Saline A. | E-mail | Web | 9. května 2012 v 22:20 | Reagovat

[9]: Děkujii :)
Já bych na něj řvala takovým způsobem, že by potřeboval na ušní :D:D

11 Mykerina | 16. května 2012 v 21:08 | Reagovat

Tom by měl přestat hysterčit :D:D:D ale chápu, že brášku chce chránit xDD jinak užasný díl. Líbí se mi Billův přístup k celé věci xDDDD

12 Saline A. | E-mail | Web | 17. května 2012 v 0:32 | Reagovat

[11]: Že? To by tedy měl :D Moc děkuji, jsem ráda, že se líbí! :))

13 Ariwa | Web | 22. května 2012 v 17:53 | Reagovat

Hotovej orgasmus.. co jiného Sall :D

14 Saline A. | E-mail | Web | 22. května 2012 v 19:09 | Reagovat

[13]: Děkuji! :D

15 Mintam | Web | 26. června 2012 v 22:00 | Reagovat

Ach, vydechla jsem slastí na konci snad taky :D ...dechberoucí, to je podtitulek této povídky :-*

"Neříkej mi miláčku," zavrčel. ...Vrrr, Anísek se nám zlobí :) :-* Zamilovala jsem se do té povídky, věříš? Úplně neskutečně mi u ní tluče srdce jiným tempem než obvykle. Nevím jak se ti to daří, ale opravdu je to tak! A to nečtu jen tak něco, ale pečlivě si vybírám ;)
A jsem ráda že jsem si vybrala tu jednu z nejlepších :) Určitě, ačkoliv mám přečtené jen tři dílky, je zapsaná v mém srdci navždy ;) :-*

Nádherný dílek... jsem napjatá jak to bude dál, protože Jost je určitě (v této povídce) svině, a Tom to asi taky nebude snášet jen tak, když už i osobně Bushidovi volal. No jdu se honem vrhnout na další ;) :-*

16 Saline A. | E-mail | Web | 26. června 2012 v 23:04 | Reagovat

[15]: Ty jsi dechberoucí! ^^ :*

Zlobí, zlobí, to mu jde :) Nevěřím, ale jsem za to hrozně šťastná, div tu netančím radostí! :) Ach, teď tluče srdce jiným tempem mně, úplně jsi mě dostala, děkuju ♥
Jednu z nejlepších? WOW! DĚKUJU! ♥♥♥

Uvidíš, tahle povídka je plná zvratů :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.