Your love over the sex 2.

1. května 2012 v 11:31 | Saline A. |  Your love over the sex

Všem, kteří polibek nedostali, posílám jeden tímto dílem. Vy, kteří máte někoho na zulíbání pod rozkvetlým stromem, se okamžitě seberte a běžte pod ten nejbližší! Přeji vám krásný den a krásné počtení. a děkuji za komentáře k minulému dílu, jste úžasní! ♥

Varování: Bill/Bushido

Všechno to začalo zhruba před rokem, pár dní po květnovém předávání cen Comet, kde jsme mimochodem vyhráli čtyři kategorie. Celý večer na Comet měl Bushido oplzlé řeči, ale pozornost jsem jim začal věnovat až po přečtení jakéhosi rozhovoru, v němž zaznělo něco ve smyslu, že kdybych se ho zeptal, zda se semnou vyspí, určitě by řekl ano. Pravda, byl to čtvrt roku starý rozhovor, ale i tak, David mi ten časopis málem omlátil o hlavu, což jsem si nenechal líbit a po vydupání si jeho adresy, jsem se za ním, s časopisem v ruce, rozjel.


FLASHBACK
Rozzuřený na nejvyšší možnou míru jsem pěstí zabušil na mohutné dveře čekajíc, až se jejich majitel objeví.
"No ne, koho mi to sem všichni čerti nesou," Bushido se překvapeně, ale s úsměvem opřel o dveře, jen v ručníku. Zřejmě jsem ho vyrušil ze sprchy, napadlo mě při pozorování jedné osamělé kapičky stékající po jeho … perfektním těle.
"Tohle musí skončit," rychle jsem se vzpamatoval a zamával mu časopisem před obličejem. "Můj manažer to dává sežrat mně!"
"Copak ti dává sežrat?"
"Tvoje oplzlé řeči!" frustrovaně jsem vykřikl nevnímajíc, že mu tykám. "Nevím, proč bych si měl nechávat nadávat za to, že ty jsi nadržený nechutný prase!" dál jsem vřískal. Bylo mi celkem fuk, kdo všechno to uslyší, ale tomu paku asi ne, protože mě prudce vtáhl do útrob jeho bytu.
"Kdo si myslíš, že jsi, abys tu na mě takhle vřískal?"
"A kdo si myslíš, že jsi ty, když si myslíš, že máš právo rozhlašovat na každým rohu, jak bys mě šoustal?"
"Nejsem ani první ani poslední, to musíš uznat," jízlivě se ušklíbl.
"Ale jedině ty a ten tvůj podivný kamarádíček Kay to rozhlašujete do novin a rádií! Mě nebaví pořád vysvětlovat, že s tebou nic nemám a tvoje řeči jsou jen nechutný nadržený plky!" časopisem jsem po něm vztekle mrsknul.
"Tak podívej se, já tady na sebe nenechám řvát sotva devatenáctiletým frackem, mladou hvězdičkou. To, že bych tě nejraději přehnul přes komodu je ti určitě víc než jasné, ale pořád ti to nedává důvod na mě ječet!" rozkřikl se i on, až jsem o krok ustoupil.
"A já na sebe nenechám řvát Josta, už mě to nebaví!" vzpurně jsem vystrčil bradu.
"Neříkej mi, že jsi taková princezna," posměšně se uchechtl.
.
"Jdi do prdele," vztekle jsem odsekl a měl se k odchodu, ale zabránilo mi v tom naražení na zeď a Bushidův jazyk v mé puse. "Jdi ode mě, ty prase!" odstrčil jsem ho od sebe, přičemž moje dlaň nenávistně pozdravila jeho tvář. V životě by mě nenapadlo (i když zpětně asi ano), že zrovna tohle ho vyrajcuje ještě víc. Namáčkl se na mě tak silně, až jsem se divil, že ta zeď ještě stojí. Jazykem plenil má ústa a já, blbec jeden blbá, podlehl pocit jeho vypracovaného těla lepícího se na to mé, a do polibku jsem se zapojil. Nebyl to žádný polibek z romantického filmu hodný Oscara, spíše jsme spolu bojovali o dominanci - škrábal jsem ho na ramenou až do krve, zatímco on mi prokousl ret. Jakmile jsem ucítil krev, dal jsem mu facku, což způsobilo, že mi sundal tričko a dravě mě kousnul do ramene. Alespoň, že mu tohle došlo. Takováhle publicita by nepomohla ani jednomu z nás.
.
"Chci tě šukat," zasyčel mi do rtů.
"Jsi prase," odsekl jsem, ale jeho dlaním vyšel vstříc, když mi svlékal i kalhoty. Jedním tahem jsem z něj sundal ručník a odhalil tak ten jeho celostátní poklad. Spokojeně jsem mlasknul při zjištění, že má obřízku.
"A ty mě chceš," krátce se zasmál, než si mě vyzvedl, abych obtočil nohy kolem jeho pasu.
"Ne, ty chceš mě. Já řeším týdenní abstinenci," hravě jsem ho kousl do ucha, ale vzápětí bolestně zaskučel. Ten bastard do mě vstupoval na sucho, jen s kondomem, který vzal nevím kde. "Ty bestie!"
"Nečerti se, zvykej si. Moc času ti nedám," zavrčel. I když za jiné situace bych ho asi praštil, teď jsem ho raději poslechl, o můj úplně natržený zadek tu nikdo nestál.
"Můžeš," svolil jsem po nějaké chvíli a okamžitě ho objal kolem krku, protože začal šíleně prudce přirážet, až jsem sotva popadal dech. Člověk by řekl, že při takovém tempu bude během pěti minut, ale jeho výdrž byla překvapující, na což jsem si nemohl stěžovat, protože mně to přinášelo extrémní slast. Po dalších asi deseti minutách jsem cítil, že už se blíží ke svému vrcholu, tak jsem se kolem něj pevně stáhl, abych ten proces o něco zkvalitnil.
"Tvůj zadek je mnohem lepší, než jsem si myslel," zachroptěl při posledním přírazu,načež hlavu zabořil mezi mé rameno a krk.
"Mlč," zašeptal jsem, opíraje se o zeď a popadaje dech. "A teď mě pusť," zamumlal jsem po chvíli, kdy se můj dech zklidnil. Spustil jsem nohy a sesedl z něj, přičemž jsem se okamžitě začal oblékat.
"Doufal jsem v druhou rundu," pevně mi stiskl zadek a hluboce mě políbil. "Ale tak příště," pokrčil rameny."
"Jdi do prdele," zakroutil jsem hlavou a spěšně vyrazil pryč z toho proklatého domu.
KONEC FLASHBACKU
.
A tak jsem tu dnes, po roce, stál znovu, tentokrát však s vlastními klíči v ruce. Během toho roku se stačilo udát spousta věcí, dobrých i špatných. Oba jsme o něco málo dospěli, přerovnali své priority, ale na našem vztahu víceméně zůstalo vše při starém. Až na ty klíče, samozřejmě. S povzdechem jsem si odemkl a vydal se do útrob bytu. Vzhledem k tomu, že byt můj a Toma byl úplně prázdný, naprosto samozřejmě jsem zamířil do Bushidovy lednice, která byla vždycky plná až k prasknutí. Bez rozpaků jsem tam ujídal od každého kousek, když se mi za zády ozval jeho hlas.
.
"Přišel ses sem najíst?" Polekaně jsem lednici zavřel, ale plná pusa se nedala zamaskovat. "Klid, už jsem si zvykl, že po každé tvé návštěvě musím doplnit zásoby," lhostejně pokrčil rameny a opřel se o futra.
"Promiň, ještě jsme s Tomem nebyli nakoupit," omluvně jsem se usmál a rozešel se k němu. "Dneska jsem zamířil rovnou za tebou," zajel jsem rukama pod jeho tričko, kde už na mě netrpělivě čekalo jeho skvostné tělo.
"Měl jsi hodně velký hlad, že?" uchechtl se.
"Po cestě jsem si koupil croissanty, nedělej ze mě vyžírku!" lehce jsem ho plácnul. "Přišel jsem dohnat ten náš deficit."
"Pánovi se stýskalo?" konečně se usmál a chytil mě za zadek.
"S trochou nadsázky," pokrčil jsem rameny. "Spíš mě dojal ten tvůj telefonát a včerejší návštěva. Bylo to šíleně sladké," nevinně jsem se zaculil, ale vzápětí jsem konečně zase ochutnal jeho rty. Přestože jsem ho viděl včera, i tak to byla dlouhá doba odloučení a vůbec nezáleží na tom, že náš vztah je jen o sexu. Bez okolků přiznávám, že se mi stýskalo.
"Čekal jsem totiž, že dostanu víc, než pár ubohých polibků," nespokojeně zabručel.
"Byl jsem opravdu unavený, Bushido."
"Ok, fajn. Jak dlouho tě budu mít k dispozici?"
"Týden, pak jedeme na pár dní zase někam, ale pokud vím, pak tu budeme až do září. A v září tu budeme všehovšudy dva dny, jinak jsme mimo Německo," s povzdechem jsem se od něj odtáhl.
.
"Děláš si srandu?" tázavě ke mně vzhlédl.
"Kéž by," nesouhlasně jsem zavrtěl hlavou a vysvlékl si horní část těla. "Teď na to kašli, zlato," něžně jsem ho pohladil po tváři, abych mu vzápětí mohl sundat tričko. "Jo, po tomhle se mi stýskalo," jazykem jsem mu objel bradavku, která okamžitě ztuhla vzrušením.
"Pojď sem," zachraptěl Bushido a vyzvedl si mě do náručí. Spokojeně jsem kolem něj omotal nohy, zatímco mě odnášel do ložnice, náruživě jsme plenili ústa jeden druhému. Přestože jsme si nikdy neslíbili věrnost, od našeho prvního sexu jsem s nikým jiným nespal. Ostatně by to bylo zbytečné vzhledem k tomu, jak často jsme byli spolu. Sex s Bushidem mi bohatě stačil a navíc - málokdo by dokázal překonat jeho kvality, pokud vůbec.
"Kolik máš dneska času?" stiskl jsem v ruce přes kalhoty jeho topořící penis, když mě položil na postel.
"Dost na to, abych tě zničil," ušklíbl se a lehce ze mě stáhnul mé kalhoty.
"To rád slyším," napodobil jsem jeho počínání, tudíž se naše těla konečně dotkla kůži na kůži. Ze rtů mi unikl tichý sten, Bushido rukou zkušeně zabrousil do mého klína, druhou rukou zpracovával můj vstup.
"Je možné, že miluju tvůj zadek?" zachroptěl mi do ucha.
"Každý miluje můj zadek," se smíchem jsem se na něj přetočil. "Ale můj zadek miluje pocit, kdy jsi ve mně, takže vypadni s tou rukou."
.
Hned, jak jeho ruka zmizela z mého vstupu, nahradil jsem ji jeho penisem. Spokojeně jsem na něj dosedl, miloval jsem ten první pocit. Setrvávali jsme v té pozici pár vteřin, než mě pod sebe Bushido shodil a začal tvrdě přirážet. Zalykal jsem se slastí, jen nevědomky jsem mu opětoval dráždivé polibky.
"Tvůj zadek je můj," zavrčel s posledním přírazem, po kterém se zhroutil na mé tělo.
"Ale no samozřejmě," objal jsem ho kolem pasu. "Díky."
"Za co?" nechápavě ke mně vzhlédl.
"Za vřelé přivítání," hluboce jsem ho políbil. Povalil jsem ho pod sebe a drobnými polibky zasypával jeho tělo. "Chceš do sprchy?"
"Za chvíli," zabroukal a přivinul si mě k sobě. "Teď si odpočiň, připrav se na další kolo," znovu mě políbil.
"Jsi zlatíčko," s úsměvem jsem ho poškrábal na hrudníku, užívajíc si ojedinělou chvilku něhy.
 


Komentáře

1 cincina | Web | 1. května 2012 v 11:58 | Reagovat

Áááá :D Dopíšu koment k prvnímu dílu,obnovím stránku a vidím další díl! :D  Dokonalej :D Miluju jejich sex, Billovo držkování a ty nadávky♥ Božeee :D

2 Saline A. | E-mail | Web | 1. května 2012 v 12:01 | Reagovat

[1]: Osud! :D Jsi zlatíčko :D*

3 Hanzuu | 1. května 2012 v 12:46 | Reagovat

jupii, konečně jsem se dočkala dalšího dílu :) tuhle povídku přímo miluju <3

4 Saline A. | E-mail | Web | 1. května 2012 v 13:05 | Reagovat

[3]: Tak to mě samozřejmě neuvěřitelně těší! ^^ Děkuju :*

5 Pétina | Web | 1. května 2012 v 14:04 | Reagovat

Povídka plná sexu a ještě tohohle páru je pro mě smrtelná kombinace, ale to ty jistě moc dobře víš! *.*

Na to, že jsi převážně spíš romantik v povídkách, ty tvoje sexuální scény mezi nimi jsou prostě. . mmm. . .víš co chci říct, že? :D Prostě skvělé!

Miluju svá privilégia na tuhle povídku a miluju tu povídku samu o sobě <3

6 Saline A. | E-mail | Web | 1. května 2012 v 14:23 | Reagovat

[5]: Vím, vím :*

Jo, občas prostě válím, jsem starý prase :DD Děkuju :*

tvoje privilegia jsou nehynoucí! :D Děkuju moc ♥

7 Turmawenne | 1. května 2012 v 15:35 | Reagovat

Velmi děkuji za polibek :D a ještě více děkuji za další díl :) udělal mi velkou radost a jsem ráda, že jsem konečně nahlédla do minulosti, jak ten jejich sexuální vztah vůbec vznikl :)
Už se těším na další díl :))

8 Saline A. | E-mail | Web | 1. května 2012 v 15:40 | Reagovat

[7]: Ráda jsem posloužila ;D
A já jsem ráda, že jsem tě potěšila :)) U příštího dílu tedy znovu =*

9 *Cicibu-Chan* ^.^ | Web | 1. května 2012 v 17:12 | Reagovat

Ahooj chtěla jsem ti moooc poděkovat za povídku Consolador!.. :D Milju jí je nádherná!.. Časem přečtu všechny tvé twincest povídky! Píšeš nádherně.. :) Jen teď píšeš jen Bilshido?.. Napíšeš někdy ještě nějakou twincest povídku??

10 Saline A. | E-mail | Web | 1. května 2012 v 17:53 | Reagovat

[9]: Jé, moc děkuji! :) Budu určitě ráda, když všechny přečteš, snad se budou líbit! :)
Ano, momentálně mám na skladu jen Billshido, ale rozhodně to neznamená, že jsem s twincestem skončila - určitě se ještě někdy něco objeví, nedá mi to spát ;))

11 Danchen | 1. května 2012 v 18:26 | Reagovat

Muj ty boze :D ja sem hotova :D nevim proc, ale ja se u toho musim usmivat :D i kdzy fakt Billshido nesnasim, to co psies ty, mi nevadi :D
Boze tenhle dil byl tak dokonaly :D

12 Saline A. | E-mail | Web | 1. května 2012 v 18:38 | Reagovat

[11]: To jsem ráda, že se usmíváš! :D Wow, mám zázračné vlastnosti! :D To mě těší!! :D
Děkuju :*

13 Fee | Web | 1. května 2012 v 20:05 | Reagovat

Už jsem si myslela, že se nedočkám. ;) Ale to sis docela pokákla, Aničko, Péťa má právo číst si to přednostně a já ne? Víš, že jsem o to škemrala od samýho začátku. To od tebe není moc hezký. O_o
Jinak díl to byl samozřejmě vynikající. Užívám si vidět tě psát postavy neobyčejně na tvůj zvyk. Je to rajcovní a zajímavý. Můžu to číst pořád dokola.

14 Saline A. | E-mail | Web | 1. května 2012 v 20:50 | Reagovat

[13]: Každej se jednou dočká ;)
Péťa má přednostní právo, protože je to právě ona, kdo mě donutil k tomu to psát. Nehledě na to, že jí to neposílám o moc dřív, než to dávám na internet.

Děkuju. :)

15 šárka | 3. května 2012 v 16:33 | Reagovat

super kapča, už se moc těším na pokračování

16 Saline A. | E-mail | Web | 3. května 2012 v 19:41 | Reagovat

[15]: Moc děkuju :))

17 Mintam | Web | 26. června 2012 v 21:46 | Reagovat

A kdopak je tady? Ano já :D Říkala jsem že nevím jak často se sem dostanu a zda budu moct číst/komentovat...ale řekla jsem si dost, čas si udělám a než se ti dva připraví na druhou rundu, já si hodlám dnes dát taky jednu rundu, během které chci stihnout minimálně pár dílků dnes večer :) Samozřejmě hodlám každý okomentovat ;)
A k tomuhle prostě nemám slov! Ten jejich úplně první sex mi sebral úplně dech....bylo to DOKONALÝ! Takže se ani nedivím, že ten vztah se rozvinul, protože po tomhle musí jít všechno! :D Fakt úžasně napsaný! Obdiv :) :-*
Vážně jsem si nemyslela, že to spárování vydržím číst, ale ten "sex po roce" ;) mě přesvědčil, že tvoje díla Billshido číst MUSÍM! :-* Nedá se jinak. Je to úžasně napsaný, dechberoucí a super detailní a to já fakt miluju :-* A Bushido je úplně sexy prostě seběvědomý jako vždy, pěkně ho popisuješ, úplně jakobys byla u toho ;) Fakt máš můj obdiv a já se jdu vrhnout na další dílek ;) :-*

18 Saline A. | E-mail | Web | 26. června 2012 v 23:02 | Reagovat

[17]: Oh, moje drahá Mintam je tu, bože, ani nevíš, jak jsem ráda, že tě tu vidím, moc mě těší, že sis na mé dílo udělala čas i v milovaném Německu ♥
Děkuju, děkuju moc ♥ Já bych si Anise po tomhle sexíku asi přivázala k noze a nepustila! :D
Jé, to jsem ráda, že jsem tě takhle přesvědčila, protože ode mě už budou asi převážně Billshida :D Moc děkuju, jsi úžasná ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.