Já takhle nechci žít - vykládat si každé slovo, které řekneš.

9. dubna 2012 v 0:10 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
"Chvílemi přemýšlím o všech těch chvílích, kdys mě podrazil a nechal mě věřit, že to byla vždy má chyba.
Já takhle nechci žít - vykládat si každé slovo, které řekneš.
Řekl jsi, že to můžeš nechat být, a že bych tě nepřistihla posedlého někým, koho jsi kdysi znal..."

Fajn, tak jdu psát tenhle článek na druhý pokus. Předem ale upozorňuji, že už ho nepíšu s takovým nadšením, jako ten předchozí a rozhodně ani s takovou kvalitou. O tom minulém článku jsem mohla říct, že se mi povedl, ale jaký bude tenhle, to už je ve hvězdách.

Jak jsem psala už ve středu, na čtvrtek jsem byla objednaná ke kadeřnici a... po dlouhé době to bylo poprvé a rozhodně naposledy, co jsem měla ten šílený nápad nechat se ostříhat. Příště mě raději zastřelte, až mě to zase napadne. Z původního plánu mít to s přesnou linií klíčních kostí jsem nakonec skončila s vlasy o délce pána ve videu. Přesně. Ve čtvrtek večer jsem hystericky brečela do polštáře. Vůbec se mi to nelíbí (i když ostatní říkají, že mi to sluší), cítím se v tom jako úplnej kretén a prostě... Ani nemám svoje kudrliny, protože jak je to krátké, tak to nemá ani snahu se zvlnit! A moje kudrliny bylo něco, čeho jsem si na celém svém těle vážila nejvíc. Teď nemám ani je. Fuu!

Když jsem ale shodila vlasy, rozhodla jsem se shodit i pár kil a centimetrů v pase a začala jsem zase cvičit podle Jillian, tentokrát něco úplně nového, po čem mě už druhý den takovým způsobem bolí nohy, že nechci vidět, jak to odcvičím zítra. Ale baví mě to, zasměju se u toho (když mám světlou chvíli a rozumím jí), protože tam konverzuje s těmi chudáky pokusnými kráslíky a je to vtipné. Každopádně, je to plán na tři měsíce a já budu končit přesně s koncem školy, takže mi to doufám, ten dojezd zkrátí a já na léto budu konečně alespoň trochu blíž své vysněné postavě.


Ve středu ještě jsem byla večer venku s Mírou a bylo to skvělé, byli jsme spolu necelé dvě hodiny a i přes zmrzlé ruce a nohy to bylo jednoznačně fajn. :)
Ve čtvrtek jsem procourala se ségrou ve městě a v palačinkárně na výborném obědě s už ne tak dobrou sklenkou bílého vína.
V pátek s Tomem, který málem zdemoloval Starbucks, ochutnali jsme kávičku, celý den pařili hry na jeho telefonu (člověk by neřekl, jaké scóre se nastřílí, když jsou na jednu hru dva! :D), pořád se smáli a smáli, takových dnů bych brala víc. :)
No a zbytek víkendu jsem proflákala. :D Doslova. Nejraději bych proflákala i příští tři měsíce, vynechala školu a protáhla si tak prázdniny. Ach jooo.

Končím, mějte se krásně, zítra hezky vyšupejte kluky za všechny roky zpětně (ať žije přestupný rok! - já nikam nejdu), kupte si něco hezkého na sebe, aby vás nepos...kakal beránek (mě pokaká) a užijte si ještě ten jeden den volna, než nám zase začne školní dril.

S láskou
Saline A.


S vyžehlenýma to vypadá trochu líp, ale akorát vynikne to, jak blbě to ostříhala - vzhledem k tomu, že nosím vlasy na stranu, mám nalevo zuby. Ale nehorázně viditelný zuby.
 


Komentáře

1 Shadow. | Web | 9. dubna 2012 v 1:40 | Reagovat

Článek se vyvedl i na druhý pokus. ;)
Musím říct, že Velikonoce nesnáším. :-! Odporný svátek.
A... asi budu jako všichni ostatní, ale... sluší Ti to i s kratšími vlasy, nemusíš mít strach, že vypadáš jako kretén. :)

2 Eclipse | Web | 9. dubna 2012 v 15:25 | Reagovat

Náhodou, mě se ty krátký vlasy s kudrlinky líbí. Jde jenom o zvyk uvidíš ;) Později se ti to zalíbí a pak na to zapomeneš, přestaneš řešit a najednou budeš mít zase svou původní délku vlasů. Já tohle zažila několikrát :D Dvakrát v životě jsem se nechala ostříhat úplně na krátko, jednou jako vrabčáček a podruhý podle Keiry Knightley a podruhé jsem toho litovala, ale nakonec se mi to líbilo a hledala jsem na tom výhody. Nemusela jsem se tolik česat a v létě se mi nepotil krk. Teď však mám vlasy k ramenům (konečně svou původní barvu) a přijde mi že mi vůbec nerostou. Nicméně dneska mě vypráskali a já se jdu chystat vychrstnout na ně tu vodu co mám doma v kyblíku :D Raději bych hasičskou hadici :D

3 small-diary | 9. dubna 2012 v 20:23 | Reagovat

Mě taky pokaka :D ale jako mě se ty vlasky líbí .. Nemůžu si pomoci :) vypadaš starší a sluší ti to :)

4 Saline A. | E-mail | Web | 9. dubna 2012 v 22:32 | Reagovat

[1]: Děkuji :))
Já je také nesnáším, zrušila bych je :D Ale jen u nás, všude kolem totiž mají krásné tradice ohledně toho, někde hledají vajíčka po zahradě a teď četla, že někde místo šlehání žen pomlázkou je obdarovávají, což mi přijde kouzelné (nejen kvůli dnu v roce navíc, kdy dostanu dárek :D)
Děkuju moc :)) Asi je to hlavně o zvyku no :))

[2]: Já vím, že je to všechno o zvyku, jenže bohužel, jak mám ty vlasy krátké, prostě se skoro nevlní, stojí mě hodně námahy, aby tam do rána alespoň trochu kudrn vzniklo a stejně to pak během dne spadne a kde nic, tu nic :( Nehledě na to, že to mám ostříhané pěkně blbě, mám tam schody. Kadeřnice vůbec nepočítala s tím, že nosím patku a brala mi to zprostředka. Pff.
Ty jo, na vrabčáka bych nešla :D Ale střih Keiry Knightley zní dobře, ten se mi líbil. :) Mít úzký obličej, rozhodně bych do něj šla. :) Nerostou? Ty jo, to je divný O_o Zeptej se kadeřnice, určitě ti doporučí nějaké vitamíny :)
Jen jim dej, zmetkům! :D

[3]: Aspoň v tom nejsem sama :D Starší? :D Ježiš, už tak jsem vypadala na 25, to néé :D Ale děkuju ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.