Znám pouze dvě skutečná životní neštěstí - výčitky svědomí a nemoc

10. března 2012 v 20:13 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Krásný dobrý večer!
Myslím, že už ani nemá cenu se znovu omlouvat, že málo přidávám, myslím, že všem vám je jasné, jak moc dokáže škola zaměstnat. Já se celý týden věnovala jí a Anně Karenině, kde jsem konečně trochu postoupila a vžila se do děje (už bylo taky na čase po šestistech stránkách), takže jsem... zanedbávala všechno. Ani jsem neměla moc náladu.

V pátek jsem ale měla jít ven s kamarádem z Mostu, což se bohužel nevydařilo, tak jsem narychlo sháněla nějaký plán a nakonec našla skvělou náhradu v Ellí (♥), se kterou jsem se po škole sešla. Bylo nádherně, sluníčko svítilo a bylo teplo, takže jsem si vykračovala v tričku, ale stejně jsem nakonec byla ráda, když jsme zalezly do útulné kavárny (a podle mě nejlepší kavárny v celé Praze), kterou vidíte nahoře na obrázku. Všechno je to tam v domácím stylu a mají tam nejlepší karamelové latté a svařené víno. S Ellí jsme tam byly asi dvě hodiny a krásně jsme si popovídaly, probraly jsme snad všechno, takže já si páteční večer opravdu užila. :)

Bohužel pro mě, mé otužilství se mi šeredně nevyplatilo a dnes mě skolila šilená rýma a bolest zad, takže jsem skoro celý den prospala (od dvanácti do pěti), přičemž jsem si ještě před tím asi dvě hodiny četla. Na počítač jsem vlezla jen kvůli tomu, abych napsala článek. Pff, bylo to poprvé, co jsem byla otrávená z toho, že musím něco napsat. :D Při té příležitosti jsem si ale vzpomněla na vás a řekla si, že když už jsem u toho, tak bych něco mohla napsat, aby to tu nebylo prázdné. No, teď budu končit, podívám se na nějaký film a asi půjdu psát, jsem v šíleném skluzu s HfU.

Mějte se krásně, mám vás ráda
Saline A.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.