Maminka

9. prosince 2011 v 21:39 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou

"Matka je někdo, kdo může zaujmout místo kohokoliv jiného. Její místo však nemůže zaujmout nikdo."

Krásný dobrý večer přeji :)
Přestože jsem celý týden (krom středy) byla doma, bohužel jsem se nedostala k tomu ozvat se vám. V pondělí a úterý z důvodu, že jsem byla u sestry, ve středu protože mi bylo špatně, no a ve čtvrtek už na mě naplno dopadla chřipka. Musím ale říct, že tahle chřipka má nějaký zrychlený průběh, protože každý den mě trápí něco jiného, přičemž trápení z předešlého dne je zcela pryč. :D Vzhledem k výletu do Vídně příští týden ale za chřipku nejsem vůbec ráda, i když bych jindy jásala nad volnem ze školy, proto se nalévám čajíčky všech druhů (nejvíce ale těch od drahé tetičky Syhrael, protože i když v sobě nemají žádné bylinky, jsou zázračné a mně je po nich líp ^^).
Nejsem si jistá, zda jsem se vám zmiňovala o literární soutěži nebo ne (tady je odkaz, pokud ne), ale já o ní věděla už někdy od října a teprve dnes (zhruba před deseti minutami) jsem odeslala svou práci, dva dny před termínem, haha. :D Hrozně dlouho jsem se ale nemohla rozhodnout o tématu, až nakonec po dlouhé konzultaci s přáteli jsme se shodli na tom, že nejlepší bude psát o mateřské lásce, protože v době diskuze jsem jí byla plná. :) No, není to úplně přesně to dílo, které jsem si představovala, ale jsem s ním spokojená, protože jsem tam napsala VŠE pro mě důležité a myslím, že lépe bych to nenapsala. :)
Tak, nevím co ještě bych vám měla nebo chtěla sdělit, takže to raději ukončím, než začnu kvákat nesmyslné plky (ne že by zbytek článku dával smysl :D). Užijte si páteční večer a celý víkend a užívejte si posledních pár dní před Vánoci. :)

Mám vás ráda,
Saline A.

.
.
.

 


Komentáře

1 Chris.* | Web | 9. prosince 2011 v 23:40 | Reagovat

Odhaduju, že paní na fotkách je mamča.. Musím říct, že mi strašně připomíná jednu paní co bydlí tady u nás v Ostravě.. Maminka vypadá sympaticky a ty (pokud jsi to na fotkách ty, což asi ano :D) jsi byla jako malá uplně 'zlatá'! :D

2 Saline A. | E-mail | Web | 9. prosince 2011 v 23:42 | Reagovat

[1]: Ano ano, mamča. :) Doufám, že jí je podobná spousta žen, protože pokud ano, musí to být skvělé ženy! :))
A mooooc děkuji. :) Teď jsem spoustu ze 'zlata' poztrácela. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.