Party und Ferien

24. října 2011 v 0:11 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Já vím, já vím. Pěkně to tu zanedbávám, jsem si toho plně vědoma. Ale stejně jako ostatní blogeři (alespoň v to doufám), to stále přičítám neúnavnému školnímu tempu, které si prostě nepřálo náš odpočinek.
Nehledě na to, že já jsem si v úterý narazila ledvinu takovým způsobem, že ještě teď mě bolí jen pohled na to zranění. :D Ale co, za tu zábavu to stálo. ;) Jak už jsem zmínila, posledních čtrnáct dní bylo naprosto hektických, uspěchaných a pro mě velmi vyčerpávajících ohledně mozkových buněk, protože letos na to vyznamení dosáhnout chci a zatím se mi to perfektně daří, mám dvojku jen z češtiny (kterou vytáhnu na jedničku, protože dvojka nepřipadá v úvahu) a z matiky, jinak samé jedničky. Vím, jsem šprt. :D

V pátek mě ale konečně čekalo skvělé odreagování, protože kamarádka měla sedmnácté narozeniny a my jí uspořádali tajnou oslavu. Povedla se perfektně! Pilo se, jedlo se, tančilo se, kouřilo se (jenom trochu :D), dělalo se bordel. Vlastně se divím, že na nás někdo nezavolal policajty, když jsme v půl dvanácté vyřvávali pod Slánskou horou, řehtali se na celé kolo a snažili se, lehce společensky unavení, chodit na botech s deseti centimetrovým podpatkem a navíc o tři čísla větších. :D Nutno podotknout, že osoba, se kterou jsme si dávali závody, byl chlapec. :DD Řeknu vám, nemělo to chybu, ve dvě ráno jsme se doklopýtaly s kamarádkou domů, já kolem páté usnula, abych zase v devět vstávala, protože nepřipadalo v úvahu, abych přišla domů kolem oběda (díky mami za milý budíček).
Jo, no, nebyla jsem na tu oslavu puštěna vyloženě s radostí, ale kašlala jsem na to. Když jsem nikdy nezažila oslavu mých narozenin, chtěla jsem si užít oslavu někoho jiného. A ano, jestli z toho cítíte trochu zášti, je tam.

Každopádně, za celou akci jsem vděčná, protože tam byli skvělí lidé, s jedním skvělým člověkem jsem se tam i seznámila a NIKDY toho nebudu litovat, protože kraviny, které jsem tam prováděla, byly většinou s ním. :D Jako chození na podpatcích. :D Nebo například to, že jsme měli nafouknuté balonky a po třech svázané. Vojtík si z nich udělal své přirození a křičel na mě "Vem si ho, vezmi si ho!" Tak jsem za balonek zatáhla a vyfoukly se všechny tři.
Dobře, teď to nezní tak vtipně, ale můžu vám říct, že by s Vojtou umírali. :DD

Končím a pod perexem máte pár fotek z oslavy. ;)
Mimochodem, přeju všem krásné týdenní prázdniny! Nebo alespoň třídenní ;) Já osobně si naplánovala asi patnáct filmů, které chci vidět.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.