Numerologický rozbor jména

28. října 2011 v 23:15 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Na doporučení Janule, kterou všichni moc dobře známe z twincest blogu, jsem si zkusila numerologický výklad mého jména a musím říct, že jako jeden z hodně, hodně mála se na mě trefil. :)

Mé jmenné číslo je 9 a tady je ten článek, aby jste měli zase o něco lepší představu, jaká jsem. ;)Jste nanejvýš citlivý člověk, který vnímá mnoho i tak jemných odstínů života, které ostatním unikají. Jste soucitný a plný porozumění a vždy se snažíte pomoci slabým a utlačovaným. Intuice a city jsou klíčovými slovy vašeho života.

Ovšem příležitostně se dokážete - i přes veškerou svoji schopnost vciťování se - chovat opravdu chladně a zdrženlivě, zvlášť když se stáhnete do ústraní, abyste znovu "natankoval" energii. Tuto sílu nutně potřebujete, protože rád bojujete za svobodu a spravedlnost a rád se za ně (a za "nesvobodné") zasazujete.

Máte velký zájem o psychologii a mystiku. Patříte k těm, kteří hledají odpovědi na věčné otázky lidstva. Všechno nezodpovězené nebo dosud neznámé vás téměř magicky přitahuje.

Ten, kdo má s vámi něco společného, se stane buď vaším přítelem, nebo nepřítelem. Mezistupně u vás téměř neexistují. S vaším přáním pomáhat ostatním můžete někdy zajít příliš daleko. Zapojíte se natolik do nějaké akce na pomoc cizím lidem, že na své bezprostřední okolí kvůli tomu docela zapomenete.

Jakmile jste nešťastný, projevuje se u vás zvláštní náladovost. V takových chvílích dokážete být až agresivní, a to především k tomu, kdo se odvážil hájit jiné mínění než máte vy. Tyto negativní nálady, jimž někdy příliš podléháte, mohou zranit a odcizit ostatní, kteří vám byli dosud nakloněni.

Někdy přeceňujete své síly. Dávejte si pozor, aby okolí nezneužívalo vaši ochotu postavit se za druhé, jinak vám nezbude žádná energie pro vás samotného ani pro vaši rodinu.

Využívejte především svůj pozorovací talent a schopnost velice přesně vnímat i jemné nuance. Mnoho lidí vidí pouze hrubé obrysy tam, kde vy si už všímáte jemných detailů, které jsou ostatní schopni zahlédnout teprve o měsíce později nebo dokonce vůbec nikdy.

Možná byste se také měl pokusit uplatnit v nějakém zaměstnání vaši ohromnou schopnost snít a vymýšlet plány. Je to vzácný dar v dnešní době, kdy fantazii stále víc utlačují racionální údaje, fakta a vědecké poznatky. A někdy pomyslete na to, že ani vaše síla není nevyčerpatelná, obzvlášť když se zrovna důrazně zasazujete za někoho, za nějakou věc či skupinu lidí.

Zaměstnání

Nejraději pracujete v postavení, v němž pomáháte druhým. Můžete být výtečným průvodcem, lékařem, ošetřovatelem nebo sociálním pracovníkem. I když jste poněkud zdrženlivý, pracujete celkem rád ve skupině nebo před ní (např. jako docent nebo farář). Proto byste mohl udělat kariéru také v oblasti zábavy nebo politiky. Zajímáte se o nadpřirozené či nepochopitelné jevy. Mohl byste tudíž pracovat i v psychologii (obzvlášť s hypnózou) a parapsychologii nebo jako kouzelník. Jste filozof. Přesto můžete být i úspěšným obchodníkem, protože i v praktických věcech máte přehled a jste zvyklý přesně rozmýšlet jakoukoli situaci. Na poli prodeje, reklamy nebo financí byste se osvědčil pouze tehdy, pokud byste i tady skutečně pomáhal. V oblasti práva máte sklon k tomu, že chcete vždy stát po boku utlačovaných nebo chudých.

Jako zaměstnanec…

Býváte poněkud proměnlivý - dnes nadšený, zítra se nudíte, pozítří sníte. Abyste ze sebe vydal to nejlepší, musíte věci naprosto věřit! Potřebujete se citově angažovat - potom dokážete skutečně nemožné!

Jako zaměstnavatel nebo šéf…

Se vyznačujete především velkou upřímností a smyslem pro poctivost. Musíte si stále dávat pozor, aby ostatní tento váš "měkký" přístup nezneužívali.

Tip

Čím vyšší je pozice, v níž pracujete, o to důležitější pro vás bude, abyste si k sobě našel schopného asistenta, jenž vás ochrání před těmi, kteří by vás rádi zneužili. Někoho, kdo je o něco věcnější a reaguje trochu méně "lidsky" než vy sám.

Finance

Nejste vždy dost praktický v otázce peněz, abyste si v této oblasti počínal moudře. Můžete sice mít neslýchané štěstí, ale, s tím se nedá napevno počítat.

Jste (skoro až příliš) velkorysý. Dokonce i kdyby vás to mělo uvrhnout do dluhů, nezastavíte se, protože chcete pomáhat druhým. Proto k vám lidé také rádi a opětovně přicházejí, když se ocitnou v nouzi. Máte rád peníze, aniž byste jim ve svém životě přisuzoval příliš velkou váhu. Nevidíte v nich prostředek, s nímž se dá získat sláva nebo moc. Učte se rozeznávat ty, kteří skutečně pomoc potřebují, od příživníků a parazitů. Dbejte na to, že dokonce i vaše vlastní děti se musí naučit, že se jednoho dne postaví na vlastní nohy, aniž by znovu a znovu rodičům "visely" na peněžence!

Láska a partnerství

Manželství nebo partnerství je vám svaté. Jste velice věrný a loajální člověk. Proto je pro vás nevěra skoro nemožná. Přijímáte druhého takového, jaký je. Rodina pro vás všeobecně znamená velmi mnoho. Překvapí vás a zároveň zraní, pokud se dozvíte, že některý člen z vaší rodiny mluví s někým cizím o důvěrných soukromých záležitostech. Svým způsobem nejste ani obzvlášť romantický, ani sentimentální. Což vede k tomu, že jste mnohdy myšlenkami někde jinde, protože se věnujete něčemu jinému - snadno proto zapomenete na výročí svatby, narozeniny či na jmeniny. Něžnosti projevujete nebo akceptujete pouze v malých dávkách. Lásku však potřebujete víc, než si chcete přiznat. Teprve když se partnerství (na čas) přeruší, dokážete ocenit jeho hodnotu.

Svůj vlastní rozbor si můžete udělat tady: vestirna-online.eu/numerologie :)
 


Komentáře

1 tenshi88 | 29. října 2011 v 11:00 | Reagovat

Jé, já jsem si to taky zkusila a jsem taky "9". :)

2 Saline A. | E-mail | Web | 29. října 2011 v 11:25 | Reagovat

[1]: Spříznění duší? ;)

3 Shadow. | Web | 29. října 2011 v 12:53 | Reagovat

Juch. Jsi zajímavá. :) A v celkem hodně věcech se shodujeme. :D

4 xoxo_Lady | E-mail | Web | 5. listopadu 2011 v 15:25 | Reagovat

Málem mi vypadly oči z důlku! Koukala jsem na to jako bych právě spatřila ducha! Všechno se se mnou shodovalo jak ve výkladu jména tak narozením. Neuvěřitelné! Vždycky jsem si myslela, že tyhle internetové výklady jsou blbosti, ale tohle mě teda dostalo... :D

5 Saline A. | E-mail | Web | 5. listopadu 2011 v 15:38 | Reagovat

[4]: Přesně tak, taky jsem koukala jako puk, protože se to shodovalo. No, je vidět, že ne úplně všechny výklady jsou úplně k ničemu. ;)

6 axe. | Web | 17. listopadu 2011 v 13:14 | Reagovat

Já jsem 4 :) a popravdě je to taky jeden z mála co mi vyjde a opravdu na mě sedí ;)
A s narozením taky naprosto souhlasím, hm, zvláštní o.O

7 Saline A. | E-mail | Web | 17. listopadu 2011 v 15:12 | Reagovat

[6]: Vážně? :) to jsem ráda, že tady nepropaguju nějakou blbinu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.