People of love

21. září 2011 v 20:13 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou

Přeji krásný večer! :)
Doufám, že se všichni máte alespoň z poloviny tak krásně jako já, protože já se mám naprosto báječně! :)
V pondělí a úterý jsme měli se školou srdíčkový den a my s kamarádkou prodávaly jen do zhruba jedenácti, protože počasí nám absolutně nepřálo, pršelo a byla zima, tak jsme se utíkaly schovat do kavárna Bez konce (nevím, jestli jsem se už nezmiňovala), což se ukázalo jako nejlepší nápad na světě. :D Seznámily jsme se tam s velmi příjemným mladým mužem, Martinem (zase M, vidíte to?! :D) a zhruba dvě hodinky jsme tam poseděly, než jsme musely domů.

On nás teda přinutil slíbit, že tam druhý den přijdeme zase , ale bohužel, Terka měla rande (vybodly jsme se na prodávání :D), tak jsme tam vyrazila sama (i když, přiznávám, ze začátku se mi tam vůbec nechtělo a nakonec mě k tomu překecala sestra s maminkou) a to se ukázalo jako ještě lepší než nejlepší nápad na světě. :D Přišla jsem tam zhruba v půl jedenácté a odcházela zhruba v půl páté, jo. :D Tak si to spočítejte. :D Po první půl hodině jsme si začali tykat, vyložil mi karty, pořád jsme se na sebe usmívali, dokonce spolu máme i fotku! :D Ale má jí u sebe jedna z tamějších servírek (což jsou postižení lidé), takže předpokládám, že jí v životě už neuvidím. :D ŠKODA! :D Je to takovej ezoterickej blázen, ale musím vám říct, že jsem v životě neviděla tak nádhernou kombinaci skvělých očí a krásného úsměvu. Celou dobu, co jsem tam byla, jsem se usmívala jak totální blbeček, ale on taky! :D No, je o... hodně (8) let starší, ale nevadí :D No, k podstatné věci, v pátek má rozlučku s kavárnou, protože bude pracovat na Kladně a já jsem mezi pozvanými, takže už mám zajištěno místo na nocleh u kamarádky a jdu se bavit, hohoo, jděte slavit. :DD Jsem zvědavá, jak se ten večer bude vyvíjet, ale nedělám si příliš velké naděje. Nechci být zklamaná, kdyby náhodou nic.
A co se Míry týče, tak jsem to tak nějak víceméně ukončila ve své hlavě, ponechám to na bázi přátelství. :) Bude to lepší. :)

Tak, mějte se krásně, v pátek se jděte všichni povinně bavit (protože když už vyrážím JÁ někam, tak to už sakra něco znamená :D) a mějte se famfárově. :) Já se ozvu v sobotu, snad! :))
Mám vás ráda (i když mi kašlete na komentování! :DD)

Saline A.
 


Komentáře

1 AngeliQue | Web | 21. září 2011 v 23:50 | Reagovat

já nekašlu :D
8 není tak moc :D aspoň není mimino.. :D hrozně bych ti to přála :))

2 Saline A. | E-mail | Web | 22. září 2011 v 18:17 | Reagovat

[1]: Já vím, že ty nekašleš. :D
Jů, děkuju hrozně moc. :) Uvidíme, co se bude dít, ale každopádně i kdyby nic nebylo, je to hrozně fajn člověk a nerada bych, abych ho ztratila i jen jako kamaráda. :) Nabíjí mě neuvěřitelně silnou pozitivní energií. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.