Stopy v písku 17.

15. června 2010 v 19:53 | Saline A. |  Stopy v písku
Seděla jsem v křesle a poslouchala výčitky, které mi na hlavu sypal pan Russell. Nebyla jsem schopná cokoliv říct a nechala ho, aby na mě křičel.
"Hrozně jste mě zklamala, Viktorie! Nedokážu ani říct, jak moc jsem zklamaný a naštvaný!"
"Co se tu děje?" vešel do pokoje Daniel.
"Mluvím s Viktorií o tom incidentu s Tebou."
"Mluvíš? Mám pocit, že na ni spíš křičíš a vážně netuším proč, když jsem políbil já ji!" zvýšil na něj hlas.
"Cože?" ozvali jsme se s panem Russellem sborově. Absolutně mi tím vyrazil dech. Nečekala jsem, že by mu to řekl, že by se za mě postavil. Čekala jsem, že si nechám na hlavu "nakydat hnůj" a odejdu. Ale že přijde Daniel a udělá tohle…
"Políbil jsem já ji, tak nechápu, co to tu děláš. Můžeš jít, Viky, já to tu vyřeším," otočil se na mě Daniel.

"Nikam nejdu, jsme v tom spolu. Měla jsem Tě zastavit mnohem dříve," stoupla jsem si vedle něj a pousmála jsem se.
"Zastavovala jsi mě dost dlouho, Viky, ale já to nevnímal. Omlouvám se, už budu respektovat Tvé přání. A teď jdi, Bill je nahoře na terase a nudí se," lehce mě popostrčil.
"Ale…" vzdorovala jsem.
"Běž!" zavrčel na mě a já raději šla, přestože jsem tam chtěla zůstat s ním a pomoct mu.
o.O * O.o
"Ty jsi těhotná?" vykulil na mě Bill oči.
"Bille, to, že si hladím břicho, neznamená, že jsem těhotná!" zavrčela jsem na něj a trošku pošoupla postel, kterou donesli do ložnice.
"Počkej, pomůžu Ti. Netahej to sama, je to těžké," pohladil mě po paži a poté si stoupl vedle mě a do postele zatlačil. S jemným přimhouřením očí se dalo říct, že se o pár centimetrů pohnula, ale to nám stačilo. Postel byla na svém místě a já mohla jít domů, protože tohle byl poslední úkol pro dnešní den.
"Mluvila jsi s panem Russellem?"
"Víceméně," odvětila jsem nezaujatě. "Spíš on mluvil a já poslouchala."
"Proč?" nechápavě nakrčil čelo.
Přemýšlela jsem, jestli mu to mám říct, protože moc dobře vím, jaký je. Naštval by se na pana Russella a hned by za ním běžel, aby si "promluvili" jako muž s mužem.
"Neměla jsem mu co říct, všechno řekl za mě," zamumlala jsem a při chůzi propletla prsty s jeho. "Volal jsi Tomovi?" usmála jsem se.
"Dneska ráno. Říkal, že na Maledivách je vážně skvěle. Pokoušel se mě tam nalákat, ale neprošlo mu to. Řekl jsem mu, že je mi krásně tady, s Tebou," usmál se a pevně mě objal kolem ramen, tudíž já ruku obmotala kolem jeho pasu. "Pláž tu je, moře tu je, Ty jsi tu, tak co bych dělal na Maledivách?" políbil mě na spánek.
"Klidně jeď, jestli se ti chce, Bille. Mně to vadit nebude."
"Opravdu?"
"No, asi by mi to trochu vadilo, ale skousla bych to, kdybych věděla, že tam vážně chceš."
"A víš ty co? Nechci." Usmála jsem se a pevněji se k němu přitiskla. Byli nám ukradení fotografové, kteří "nenápadně" čekali za auty na protější straně ulice. Byli jsme spolu a řeči, které o nás napíšou, nám můžou být ukradené.
Vždy je můžeme nějak vysvětlit.
o.O * O.o
Bylo půl druhé odpoledne, když jsem odcházela z obchodního centra. Obklopená taškami s oblečením jsem si to šinula domů. Sotva jsem došla do zatáčky, něco těžkého mi skočilo na záda a málem mě povalilo na zem. Vyděšeně jsem se otočila, připravená bránit se, ale jediné nebezpečí, které na mě číhalo, byl řehtající se Tom.
"Idiote," praštila jsem ho taškami. "Chceš, abych dostala infarkt?" podrážděně jsem na něj vrčel.
"Kdybys viděla svůj výraz!" smál se dál. "Ne, promiň," zvážněl, když na mé tváři nezaznamenal ani stopu po smíchu. "To mě ani neobejmeš na uvítanou?" usmál se a rozpřáhl ruce. Pousmála jsem se a pevně ho objala.
"Co tu vlastně děláš?"
"Bill o Tobě tolik básnil, že se mi po Tobě zastesklo, tak jsem prostě musel přijet. Ukaž, dej mi ty tašky, ať to netaháš. Připadám si vážně blbě, když jsi ověšená taškami a já mám prázdný ruce," sebral mi tašky a dal se do chůze.
"Děkuju," usmála jsem se. "Jak dlouho jsi tu?"
"Pár hodin, přiletěl jsem ráno, dal si sprchu a trochu se vyspal."
"Kde ses ubytoval?"
"V Hiltonu."
"Mám Ti zařídit pokoj v rezidenci? Myslím, že prázdný pokoj se najde."
"To je dobré, díky. V Histonu se mi líbí, mají tam hez… ehm, dobré jídlo," zamaskoval své přeřeknutí, přestože mu muselo být jasné, že vím, co se mu na tom hotelu líbí.
"Neříkej mi, že už ses s nějakou vyspal!" se smíchem jsem ho praštila do ramene.
"Ale no tak, děláš, jako kdybych takový pořád byl!" naoko se urazil.
"Vždyť víš, že si dělám srandu, Tome. Ale měl by jsi se sebou něco dělat, jsi sám příliš dlouho a nedělá Ti to dobře."
"Já vím, Viky. Hledám, kde to jde, ale není to jednoduché. Kdybych si jí hledal před třemi lety, možná bych přítelkyni pro život našel, ale teď?"
"Nemůžeš svůj vztah stavět na slávě, Tome. Právě naopak - musíš najít dívku, které bude úplně ukradené, že jsi nějaký Tom Kaulitz z Tokio Hotel!"
"A kde nějakou takovou mám najít?"
"Myslím, že v dnešní době už, promiň, nejste v době největší slávy, tudíž to hledání rozhodně bude o něco snazší. Nemusíš se bát, Tome. Ona se najde," usmála jsem se.
"To doufám, protože už mě nebaví být sám. Pořád se dívám na páry, jak se zamilovaně tulí. Také bych chtěl slečnu, kterou bych mohl v noci obejmout, ráno ji políbit."
"Pomůžu Ti nějakou najít, Tome."
"Díky, Viktorie," volnou rukou mě objal kolem ramen. "Myslím, že Bill si nemohl vybrat lépe. Škoda, že nemáš dvojče. Bylo by to fajn."
"Jen si nemysli, taky umím být mrcha."
"Kdo ne?" zasmál se. Smála jsem se s ním, zatímco jsem v kabelce hledala otravně zvonící telefon.
"Viky?" nervózně se zastavil, přestože já šla dál.
"Ano?"
"Myslím, že máme problém," ukázal před sebe. Podívala jsem se směrem, kterým ukazovala a právě nalezený mobil mi spadl na zem.
 


Komentáře

1 Yokarai | Web | 15. června 2010 v 21:41 | Reagovat

Ale né, co je to jen za konec? Lépe sis to vybrat vážně nemohla, co? :D Takhle nás našponovat, jak nějaké kšandy...
... Co se stane? Prozraď :D Já zas budu samou nedočkavostí okousávat stůl....
Jinak samozřejmě, tak jako vždy, skvělá kapitolka :) Dokonalost tohle tvoje čtivo...

2 MiMi Madison H. | Web | 16. června 2010 v 0:14 | Reagovat

no jako?...a jaký je ten problém?..to mám teď čekat až do?..soudního dne? :D..ale moc hezký dílek..konečně méně hektický :p

3 Saline A. | Web | 16. června 2010 v 17:17 | Reagovat

[1]: Konec napínavý, vždycky dávám zakončení relativně normální, někdy jsem to vzrůšo na konec dát musela :D Vše se dozvíš v sobotu :)) A děkuji :))

[2]: Do soudního dne ne, ale to soboty ano :D A děkuji, hektičnosti by tam mělo být mnohem méně :))

4 MiMi Madison H. | Web | 16. června 2010 v 18:32 | Reagovat

[3]: tak já tedy budu čekat do té soboty...co nadělám..ono to tu stejně dřív nebude :)

5 Saline A. | Web | 16. června 2010 v 19:11 | Reagovat

[4]: A tak co ty víš, třeba mě chytne taková nálada jako minulý pátek a já to dřív zveřejním :))

6 MiMi Madison H. | Web | 16. června 2010 v 19:33 | Reagovat

[5]: základ, že minulý pátek jsem nebyla doma :D, ani přes celý víkend...no, a tobě to chytlo, právě, když jsem já moc přístup k netu neměla :D

7 Saline A. | Web | 16. června 2010 v 19:43 | Reagovat

[6]: No, stává se :D Ale myslím, že teď mě hrabavá nechytne, protože učitelé si dneska vymysleli, že musíme mít místo 50% minimálně 70% docházky do školy, takže se modlím, aby to posunuli alespoň na 65%, jinak musím v létě na dokvalifikaci z fyziky O.o

8 Saline A. | Web | 16. června 2010 v 19:43 | Reagovat

*doklasifikaci :D:D:D

9 Yokarai | Web | 16. června 2010 v 21:51 | Reagovat

No, ne že bych snad četla cizí rozhovory nebo se snad do nich, nedejbože, ještě připlantávala :D ale... zaujalo mě, že musíte (museli jste) mít minimálně 50% docházky :D To já jsem někde mezi vyhazovem a smrtí, když mám absenci větší jak 20%... teda to už jsem spíš za tou smrtí, jelikož nemáš-li odchozeno 80% -> končíš! :D Někdy si říkám, že já fakt nechodím do školy, ale do prachsprostýho ústavu O.o'

10 Saline A. | Web | 17. června 2010 v 15:38 | Reagovat

No tak ono je to všude jinak, že ano. Přijde mi, že 20% je vážně málo, to v podstatě nemáš právo ani na to oběhat si pár doktorů.
Nicméně, jsem si jistá, že vás s tím seznámili na začátku roku, tudíž jste si to mohli nějak ohlídat, jenže nám tohle změnili teď, na konci školního roku a navíc nám to uzavřeli uprostřed týdne O.o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.