Zdraví nezdraví, spánek nespánek, co komu na tom sejde?

11. listopadu 2009 v 21:08 | Saline A. |  myšlenkám dávám zelenou
Přeji krásný večer :)
...Omlouvám se, že píši až dnes, ač jsem od pondělí doma. Do včerejšího dne jsem prostě ležela v posteli, popíjela dva druhy bílých čajů a četla. Dnes už jsem to musela změnit, jelikož knihu, která má celkem krásných 552 stránek, jsem za ty pouhé dva dny přečetla. Jedná se o knihu Hostitel, od naší drahé Stephenie Meyerové a já ji všem velmi vřele doporučuji, jelikož já sama ji zavírala až v půl druhé v noci, za naprosté vyčerpanosti, s tím, že za půl hodiny musím znovu vstávat, kvůli práškům.
...Ach, jsem hloupá. Celou dobu tu povídám o knížce a o tom, jak jsem doma, ale důvod, proč jsem doma, nenapíši. Možná to dělá ta nevyspalost, nebo spíše nuda. Někteří z vás už to ví, jiní ne. Ležím doma s angínou, zřejmě ještě příští týden proležím. Ano, angínou. Všichni mají chřipku, jen musím mít angínu. Ironie osudu *ušklíbá se stejně ironicky jako osud*.
...Ještě ironické je to, že s tou nechutnou přemírou volného času, nevím co dělat. Tolik toužím po tom psát moje milované Rozcestíčko. Ale za celé tři dny jsem napsala jednu chabou stránku! Ovšem, potěším Jánč - tvoje přání je tam vepsané a díky tomu se pravděpodobně začne vyvíjet něco nového ;) Děkuji! (Musím najít ještě jednu postavu, juch!)
Také chci napsat Rebelku, jelikož s Kačkou jsme se k něčemu rozhodly a já to nechci zbytečně prodlužovat. Jenže, ono to prostě nejde! *zoufalý úšklebek*
...Ironičtější než to všechno je fakt, že zoufale chci do školy. Tolik tam chci být, znovu sedět vedle něj. A zároveň nechci. Nechci si to přiznat, bojím se toho. Ach jo. Ironičtější článek jsem snad nikdy nenapsala. Nebo ano? Omlouvám se. Pokusím se vám to vynahradit, pokusím se sepsat Rozcestíčko. Slibuji, že dnes budu vzhůru klidně do čtyř - ale ten díl prostě napíši!
"S plachým úsměvem se zvedla a několika kroky přešla pokoj, než stanula před svou postelí. Rozhlédla se po nepořádném uspořádání toho místa a sáhla po bloku s perem, aniž by věděla, co chce psát. Sedla si na polštář, zachumlaná v rozehřátých peřinách, držíc blok na kolenou a zírajíc na něj. V uších jí hrála povědomá melodie, ale nebyla schopna ničeho. Jen myslet na Jeho úsměv a na Jeho smích."
Mám vás moc ráda, mějte se pěkně.
Vaše
PS: MiMi, všude mi to hlásí že neexistuješ a na tvém blogu jsem stále zablokovaná. Začínám z toho být dost zoufalá, chybí mi tvé nátlaky - nikdo mě netlačí do práce a já lenivím! :(
 


Komentáře

1 AngeliQue | Web | 11. listopadu 2009 v 23:45 | Reagovat

Zlatíčko, Kubík má taky angínu, pokud tě to potěší.. ;)
Jinak Rebelku bys možná mohla, ale nechci tě do toho tlačít, přeci jen by měl být tento díl.. Vyjímečný, protože je *** :))
Kdyžtak běž klidně na ajsko, jsem tam, a ráda ti poradím.. Jsem nemocná též...
A jen tak mymochodem, naprosto chápu, že chceš do školy.. taky bych tam hned nejraději šla.. :))
Brzké uzdravení <3

2 ~-~ MiMi Madison H. ~-~ <3 Aff <3 | Web | 12. listopadu 2009 v 0:06 | Reagovat

vždyť jsem ti poslala žádost o přátelství na facebooku..to mě jako ani na ajsku nemáš??...jsem z toho mimo..zítra něco pořeším..přečtu si i tenhle dlouhej článek..páč ani na oči nevidím..jsem dělala prezentaci do půlnoci...tak se nezlob...vše pořeším zítra...pokusím se...není možné, abychom sme se nenašli...<3

3 ~-~ MiMi Madison H. ~-~ <3 Aff <3 | Web | 12. listopadu 2009 v 17:36 | Reagovat

se  mi uzdrav zlato...a už si byla na fb??...já ti vážne zaslala žádost o přátelství..nanovo..ale, když tak mi napiš na ajsko....a dám ti mail..podle něho mě tam nájdeš snadněji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.